Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
23. únor 2010

ten vytok se zvysuje

martinkal
23. únor 2010

no to jo

mabe
23. únor 2010

me tedka nejak chytl kriz. pred tehu se me blokovala bederni pater a tak me to zlobi. namazala jsem si to albou a jdu se natahnout.

martinkal
23. únor 2010

TAK PA PA

mari111
23. únor 2010

ahojik holky, k dobrym vysledku gratuluji a sem si rada zas precetla pribehy od Farminky 😀 😀 😀
sirelko no to je dost ze si se ukazala, takovej abstak si uz musela mit 🙂

mari111
23. únor 2010

tak sem zase opustena, pritelak zas prijel jen pro zbalenou tasku a odjel na sluzebku do nemecka a doufam ze se zitra vrati aby s toho zas neboli tri dny jak nedavno 😔 ach jo to mi bude zas smutno, a jeste k tomu mam posledni noci tak hnusne sny, dneska jsem se vzbudila spocena a uplne v kreci jak sem se bala,no fuj, nekdo mne chtel zabit 😢

farmarska
23. únor 2010

tak jsem konečně tu a dokonce mám i dočteno 🙂
teda nevím co všechny máte, se tu vytlemujete z věcí který teda zrovna mě k smíchu moc nepřijdou 🙄 😉 😀
😀
kopčo ty blázne, jsou ti přednější montéři, nebo mimís!!! koukej si dát oraz, než budeš zase fňukat, že se něco stalo! Myslíme to s tebou dobře! A že přítelák neumí ženský práce? Však má ted příležitost se je naučit🙂 my se taky nenarodily hned s vařečkama v rukách. Učenej z nebe nespad. A to že chlapi neumím tyhle ženský práce to je jen výmluva pro ně, aby to nemuseli dělat 🙂 Neštři jeho ale sebe! tak hajdy do peřin, do ruky zvoneček - nevstávat a při jakýkoliv potřebách zvonit 🙂) Dyt je to i jeho zájem mít doma spokojenou maminku a zdravé dítko 🙂

farmarska
23. únor 2010

Martinko si mne pobavila tou představou, jak jsi si se kontrolovala, jestli z tebe nečouhá hlavička 😀

farmarska
23. únor 2010

mabuško to ti to ale vážně hroooozně rychle uteklo 😵 Moc tobě i malinké držím palečky at máte porod co nejjednodužší!!! 😵 😵 Ale vy jste holky šikovný, tak to zvládnete 😉

mari111
23. únor 2010

no Farmi nam tady proste chybeli ty tvoje prihody a zazitky no 😵 teda taky si davas,nemela by si jeste trosku odpocivat? myslim fizicky 😉

mari111
23. únor 2010

jinak uz sem zrovna vcera rikala pritelakovi ze by sme mohli tam k vam do zoo a na navstevu k Farmince a ten syr taky mam moc moc rada, takze bych si u tebe zamlsala 🙂

aronek
23. únor 2010

co kdo papáte? Já mám na něco chuť, ale nevím na co 😠

aronek
23. únor 2010

honí mně mlsná 😖

martinkal
23. únor 2010

ahoj aronku já se cpu lososovým sýrem, rohlíkem a ředkvičkama 😉

mari111
23. únor 2010

aronku ja dodelavam fazolovou polivku a ukrajuju si z uzeneho kolena 😅 , doufam ze ho cele nesezeru 😀

farmarska
23. únor 2010

mari tfuj tfuj ty máš sny 😝 Jinak odpočívala bych celkem ráda, ale mám tu mamku a ta mi nedá chvilku pokoje 😀 Ale jinak lepčí je něco dělat, člověk alspon nepřemejšlí nad kravinama, nedepkuje a zabaví mysl i ruce 😉 joo a jinak zážitků já mám na rozdávání, jen si zrovna ted žádnej nevybavuju, že bych ho hodila k dobru 😀

mari111
23. únor 2010

tak to jo farminko , na tej tvojej farme mas porad co delat

aronek
23. únor 2010

farmi a jeké všechny zvířátka budeš letos množit?

farmarska
23. únor 2010

mari jasně přijedte, ale pokud budete chtít sejra, tak musíte až v létě, až bude čerstvé mlíko, ted mám ty svý megery zasušený a to mražený dávám jenom čuníkoj (Lucince). Ale tak přijedte třeba na bábovku 😉 😀

tercie
23. únor 2010

Ahoj holky, hezkej večer 🙂 Jsem na chvíli přiběhla, než zas všechny zdrhnete na ordinaci 😀

farmarska
23. únor 2010

holky až tu zahlídnete Tercinku, tak kdybych tu nebyla, řekněte jí, že jí vzkazuju, aŤ si kdyžtak dočte koně, at je v obraze 🙂 ona už bude vědět co a jak 😉 díky 😉

farmarska
23. únor 2010

ahá tak já o vlku ... 😀 a kdepak ty se tady bereš, zpěvačko 😉 😀 😀

tercie
23. únor 2010

Farmi, ty potvoro jedna 😀

farmarska
23. únor 2010

mari koleno mňám ty mi teda děláš chutě 😵 tý jo a tu fazolovou polívku, jsi si naplánovala schválně na dobu kdy ten tvůj bude na služebce, vid 😉 ooo jak fikané 😀 😀 😀

aron jde to se mnou z kopce, letos asi jen tu kozu 🙂 a pak samo sebe 😉 😵 😀

farmarska
23. únor 2010

tercí copak? 😉 😀 😀 a jak se máš tercule, co pořád děláš ? 😀

farmarska
23. únor 2010

Terci ony nezdrhnou na Ordinaci, ony zdrhnou před tebou! 😀 😀
no koukej, už se stalo 😨 jsme tu sami 😀 😀 😀

aronek
23. únor 2010

farmi jenom jednu kozu, nebo zkusíš i ty ostatní?? To ti pak bude dojit jen ta jedna, ne???

farmarska
23. únor 2010

no mohla by se rozdojit ještě i ta druhá to už není prvnička a i když nebude mít kůzle ,se jí spustí mateřskej syndrom..ona je na to dobrá, ale ta třetí ta určo nepustí ani chlup, páč to je ještě tele jalový a ani zatím netuší, na co ty dva cecáky dole má 😉 Ještě uvidím no, jestli je nepojedu až se začnou prskat připustit, když ted nebudu rodit.

tercie
23. únor 2010

Holky nedělejte mě chutě.... Marti, lososovej sejra co to je, to neznám 😀 Mari a koleno, Mňááám...já bych ho asi sežrala 😀
Já budu mít omajdu, játra na cibulce s rejží, mám ještě od včera, a nebo si to taky nechám na zejtra a dám si čerstvej chlebík s lovečákem... a nebo něco úplně jinýho 😀
Včera jsme měli u tchýně svíčkovou,jako byla výborná,ale vůbec jsem se nevyspala,pálila mě žáha jako prase, ani soda nepomohla...a to jsemsi jí dala za noc 3x. Už mě nic jinýho ani nepomáhá,přijde mi že mě pálí teď úplně po šem, tak nemám šanci vychytat rizikový potraviny...

farmarska
23. únor 2010

bachařko a co ty, že se tak zajímáš o ty moje kozy? 🤐 získáváš informace?chceš si snad taky založit svůj vlastní chov? 😉 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru