Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
15. bře 2010

Krásné mrazivé a větrné ráno. Dnes jsem v práci sama, tak budu nakukovat.
Jdu Vás dočíst.
Holky myslíte si, že mám jít k doktorce tento nebo až příští týden.
Mimčo jsem moc chtěla a teď jsem z toho jaksi mimo. Už mě to všechno v hlavě šrotuje co a jak bude. Jak to bude zvládat apod.

nicollka
15. bře 2010

Ahoj holky tak ako?

Doktorka mi řekla že mám zkusit ještě jeden cyklus s utrošem a když to bude zase špatně, tak na hormonální profil. Už druhý den špiním, tak už ani neměřím, ale FF mi vyznačil "případnou OVU" až uplně jinde než sem si myslela já. No každopádně už jsem 2dc a LF byla jen 7DNÍ což se mi aj tak vůbec nelíbí..:(

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Miminko pořád žádné? Nějaká nová Těhulka?

mirax
15. bře 2010

Hezké ráno 🙂

držím palce všem "každouchvíli maminkám" 🙂

maarrtina: to jsou normální reakce a pocity 🙂 😉 ..to víš, je to velký životní krok a změna,ale neboj, čeká tě nejkrásnější období života 😀 ..i-když ti možná někdy bude připadat jako nejhorší 😀

U nás taky mrazivo, ale slunečno.
Dnes jsme měly s Bětu nejlepší noc...2x kojení, jinak spánek (od půl šesté do 6:15) bez chrochtání a tlačení 🙂 🙂 🙂

aja.83
15. bře 2010

Farmi, čoveče já vůbec nevím, proč jsem teď už podruhý v noci nespala! 😲 Přitom jsem zrovna v takové psychické pohodě, že od nervů to být nemůže! 😅 Ledaže by nějaké zkryté nervy? 😅 Ale to nevím z čeho! No nic, holt si zase dneska dáchnu, až přijedu z práce, anebo půjdu večer spát už ve 20hod. 🙂 Musím být za pár dní fit, bude ovule! 😀

maarrtina
15. bře 2010

mirax díky, snad to tak bude.
jinak držím palce všem co jdou na kontrolu a samozdřejmě i dnešním maminkám, aby jste už co nejdřív měly ty svoje zlatíčka u sebe. 😀

aja.83
15. bře 2010

Ahoj mirax, teda vy jste s Bětulkou šikulky! 😵 😵 😵

ee.liska
15. bře 2010

ahoj, konečně jsem po víkendu tu 🙂
markee měla teda vzrůšo doma 😀
terci držím palečky na KO 😎
aronku a martinko držím palečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , ať je porod rychlý a co nejmíň bolestivý 🙂

flair
15. bře 2010

Dobré ránko 🙂 Tak Tercinku a Aronka jsem nestihla, tak aspon pak si přečtete, že na vás moooc myslím!
Martinka dnes porodíííííí, to je fakt napínací toto 😕 😀
Maarrti, takové pocity jsou úplně normální, já se taky hrozně těšila na // a pak jsem z toho byla nějak v rozpacích 😉 K Mudrovi bych šla až tak kolem 7 tt.
Já mám dnes taky KO, ale až v 18h. Jak přijde manža z worku, jedeme do Ostravy. Přehlásím si doktora až jak nastoupím na mateřskou, ted to ještě vydržím.

aja.83
15. bře 2010

Terci držím palečky na kontrolu! 😉
Flair, taky držím palečky! 😉

mabe
15. bře 2010

ahoj holky, tak aronek s martinkou uz to maji za par. my porad vcelku, ryma porad, ale snad uz to bude lepsi.

mabe
15. bře 2010

na kontrolach tfuj, tfuj 😉

ee.liska
15. bře 2010

nikolko to je dobře, aspoň ten hormonální profil udělá a budeš mít jistotu, že je všechno OK 🙂
mirax, to je super 🙂
flair, taky držím palečky na KO 😉
mabe, ty už to taky nemáš daleko 😵
já jedu dneska ne nechtíky, zase budu mít krásné ručky 😀

kerrie
15. bře 2010

Krásné ráno 😵
Přišla jsem podpořit všechny naše skoromaminky................moc na vás myslím, holky, držte se. A už se tu všechny mooooc těšíme na fotečky mrňousků 😵 😵 😵

Tercinko a Tobě hodně štístka na kontrole...........čekáme na dobré zprávičky. 😉

aja.83
15. bře 2010

Holkyyy, máte někdo tel.číslo na naše skoromaminky? 😲 Abychom byli v obraze 😅 😵 !

markee
15. bře 2010

ahojky,tak máme uklizeno. Jsme holky šikovné,takového bordelu jsme zvládli za hodinu a půl uklidit. No prostě jsou vidět ty maminky,už maj praxi v debordelizaci 😀
Jinak jsem si volala,zda má už sestřička na gyndě výsledky z odběru krve. Takže prý už tam jsou. Nemám tam sice dnes cestu-pže to mám 20km k doktoru. Ale dojedu tam,pže chci i udělat utz,doufám,že mě doktor potěší,že je mimčo OK.
Musím jít něco vařit. Jsem absolutně bez energie,ale musím. Přece mi neumře rodinka hlady 😔
Martince a Aronkovi,přeju,aby byli miminka hned venku.
Tercinko,úspěšnou kontrolu 😉

wlladka
15. bře 2010

Dobré poledne. 😵
Martince a Aronkovi ještě jednou hodně štěstí a sil na dnešní den. Ať to holky máte lehké a mimísci ať vás moc nepotrápí. 😵
Ostatním dnes kontrolovaným, také moc štěstí. Mě čeká kontrolka zítra, tak se vystřídáme. 😉

sarlotta
15. bře 2010

Ahojík holčinky🙂 tak jsem tu, skončila jsem v práci 😎

Teda šéf mě vyhodil, myslím, že kvůli tomu pátku, ale on to odůvodnil jinak... no nevadí já je nepotřebuju 😉
Kolegyňky jsou z toho mimo, chudiny...nevím jak to budou zvládat... ale proti šéfstvu se jít nedá....

sarlotta
15. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 41tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 40tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 40tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 37tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 36tt................ KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 28tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 20tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 20tt........................................25.3. velký utz
Mari 17tt........................KO 1.4.
Handm 16tt........................................NT dopadlo výborně
ee.liska 15tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3.
Sirella 13tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 13tt.....................
Kopa 9tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3.
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme
Markee........................... KO 25.3.
Nicollka
M.aa.b 37DC ???
Paajaa 26DC
Cajori 16DC
Mandormi 15DC
Aja 8DC
Katyna 8DC
Ikopretinka 6DC
Nicollka 2DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá

kerrie
15. bře 2010

Sarlottko..............dobře jsi udělala.........přece se nebudeš s nějakým dědkem rozčilovat........ať si trhne nohou 😉

sarlotta
15. bře 2010

Nejlepší, že je to ten samý co mě přemlouval ať jim pomůžu s jarní sezonou a te´d udělá kravál kvůli kravině.... noooo, je to šéf .... aj slzičky byly... mi řekl, že mi to nezaplatí ty hodiny... pak se teda vrátil za deset minut a demonstrativně mi ty prachy dal na stůl .... kuva jestli mě to stálo za to... za dobrotu na žebrotu jak jinak, že...
uff tak jsem si postěžovala 😉

aja.83
15. bře 2010

Sarlottko, dobře jsi udělala...A hlavně, že ti penízky dal...A teď už máš klid! 😉

kerrie
15. bře 2010

Sarlottko...........aspoň že Ti dal ty penízky 😠 To je ale hňup...........ale nestojí to za to, rozčilovat se kvůli němu. Ty ho na nic nepotřebuješ...............stejně budeš doma s mimískem, tak si z toho nedělej těžkou hlavu. Ale vím.........zamrzí to, viď?

handm
15. bře 2010

Ahoj holky po vikendu!🙂
jsem tu z porady, hned jsem se vytočila.. zástupce šéfky je ultra debil 😠 😠 😠 😠 😠 fakt by si zasloužil nakopat do....kamkoliv. nemá žádnou autoritu, je to takovej anální speleolog, kterej přes spoustu zadků vylezl až na současný místo a ještě lidsky hovado...

no, ale uklidnuje mě, že snad brzy mě s.at nebude 😀 Debil

Jinak moc myslím na Aronka a Martinku, ať ty poklady brzy vylezou 🙂
šarlotko, taky dobry v praci, jsem dočítala.. boha..
Aji, ty ať ti nespadne hlava do klávesnice
Markee ty víc odpočivej!!

A pak už nevím 😀

aja.83
15. bře 2010

Ahoj handm! 😵
No čoveče, už mi hlava málem do klávesnice spadla! 😀 Za chvíli jdu na oběd, tak se snad trochu rozptýlím 😅 ! Ještěže mám dneska relativní klid a můžu být s váma na koníkovi! 🙂 🙂 🙂 (Ťuk, ťuk, klepu, abych to nezakřikla 😉 )

sarlotta
15. bře 2010

Handm nejsou dneska erupce na slunci🙂))))

sarlotta
15. bře 2010

Handm co ty výsledky ? budeš volat ?

handm
15. bře 2010

šarlotko, jo, myslím, že jsou.. fakt je dneska ve formě, ale trvá to už od pátku.. to mě nasr.. poprvé 😝
Na výsledky nakonec volat nebudu. jsem si řekla, že počkám na zítřejší kontrolu, když už tam půjdu, tak se snad Dr na všechno vyptám, než po telefonu...tak uvidíme...

Aji, ahoj!🙂 tak se hezky nabaští, naber energii a hups na snaženíčko!🙂

sarlotta
15. bře 2010

Handm a v jakém oboru děláš ?

flair
15. bře 2010

Šarlotko, Handm, vy máte teda den 😔 Já tak nesnáším blbce v pracovním prostředí... a ještě, aby po mě někdo řval... to si neumím ani představit 😒
Šarlotko, jako zkušená matka mi porad, jaké poporodní kalhotky si mám pořídit 😀 Zrovna jsem na to v seznamu narazila a zajímá mě to. Vím, že mají být sítované, chci pratelné s nohavičkou, ale netuším jaké a jakou velikost 😝

markee
15. bře 2010

Handm,je mi to jasný,že mám víc odpočívat.Taky zas budu. Zítra budu mít klídeček,ve středu nejspíš pojedeme na ten Avatar do Imaxu,ale dávaj ho až ve 22hodin a je dvě a půl hodiny dlouhý. Dom pojedeme v jednu a doma budeme tak v půl třetí. Nojo,snad neusnu při filmu 😀
Jinak nevíte,kde zaparkovat u Flory? Nebo v Imaxu je parkoviště a do kolika hodin? Já nechci parkovat u Vinohradský nemocnice jako vždy,pže mám strach,aby nás v noci někdo nepřepadl.Ale fakt,já jsem hroznej posera 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru