Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

katyna6
17. bře 2010

handm-ahojky,jojo,pořád pracuju,já se tam asi upracuju k smrt 😀 😀 ,nabo z toho zblázním,to je taky možný.
Pozemek už mě štve,zatím jsme ho neprodali,ale ono vlastně až teď začíná kupovací sezona na pozemky.Je na moc pěkným místě,všichni z realitek říkají,že s tím problém určitě nebude,tak snad budou mít pravdu.Už by jsme hodně potřebovali,mít to z krku.No,nezbývá,než čekat.
A ten váš sportovec,víte,co to bude,nechali,nebo necháte si to říct?A jaký máte jména?
Přítel,když dnes šel do práce a dával mi pusu,tak mi dal z ničeho nic i na bříško,když jsem nechápala,tak prý,že tam dal včera holčičku,ona se tam už zabydluje,tak se s ní taky rozloučil.Blázínek,co? 😀 😀 😀 Vzhledem k tomu,jže jsem 9-10Dc to je asi jen jeho zbožné přání.
Jsem se nějak rozjela,že? 😀 😀 😀

handm
17. bře 2010

Krásně si se rozjela Katy🙂
Tak snad mají ty realitkáři pravdu.. je fakt, že kupovat se začíná teď na jaře, sluníčko a tráva to ještě víc zatraktivní!!! Moc držím palce, aby vám to už vyšlo a mohli jste se věnovat jen tomu jednomu!!🙂 Třeba tam přítel opravdu poslal holčičku!!🙂 Než tam doputujou, třeba se potkají v pravý čas 😀😀😀😀 ale radši to ještě pojistěte 😀😀😀😀

Náš bobista? Určitě si to necháme říct, když pan doktor na UTZ bude tak laskav a konečně bude víc komunikativní 😀 Zatím nemáme páru, i když já si myslím tak nějak podvědomě, že to bude kluk.. a kamoška, jediná co to ví, když mě teď po delší době viděla, tak říkala, že kluk taky.. tak uvidíme 😀 Jména máme od posledně 😀 teď jsme nad ničím nepřemýšleli, abychom to nezakřikli.. a o klučičí bude boj, to se neshodnem.. holčičí uplně v pohodě 😀

Mury, děkuju!!🙂

farmarska
17. bře 2010

hadm, dyš u nás se furt děsně prasí 😅 😅 😅 a barák je ták velkej 😝 vždycky na jedný straně začnu a než dojdu na druhou, můžu zase začínat odznova 😝 😀 Minulej pátek jsem otírala prach a dneska je zas už všude nános 😝 navíc ted c je venku bláto, musím denně stírat dolejšek, páč ty mý tři obludy všechno nanosej domů..někdy mám pocit, že ho mám víc doma než venku 😀 😀 😀

murynka
17. bře 2010

farmi no jo máte takovou farmu 😀 😀 se nediv utírala prach minulý pátek 😕 já utírám prach denně i několikrát 😝 😝 no jo černý nábytek do toho když svítí sluníčko nic moc pohled takže já denně po obědě vytáhnu ruční vysavač a jedu sedačka koberec pod stolem hadr a utírám prach to je můj denní rituál 😝 😝

katyna6
17. bře 2010

karrie-šmánkote já tě nechtěla strašit,to fakt ne!!!Prostě to bude v pořádku a hotovo!!Neboj 😉 😉 🙂

farmarska
17. bře 2010

joo holky když si tak vzpomenu,na ty časy, když jsme ještě bydleli v paneláku a já měla uklizeno během chvilky a pak jsem se pomalu nudou šťourala v zadku... jó tehdy kdybych znala koníka 😀
Ale neměnila bych 😉 tady sice žijeme tak trošku v neustálým chlívečku, ale jsme tu šťastný a spokojený 😵 a navíc tudle moje tchýně říkala, že se to s tou čistoutou nemá moc přehánět, že pak je organismus člověka moc schoulostivělej 😉 😀 😎 takže třikrát hurá za nesterilní prostředí!! 😀 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2010

mury, já ten co je na vočích taky utírám denně, ale takovej ten nahoře na skříních a tam co je horší přístup a tam co není normálně vidět, tak tam ho mám už zase nános jak prase..po pěti dnech 😉 😝 😝
někdy mě to fakt už neba, je to pořád dokola 😝

handm
17. bře 2010

Farmi, jojo, tchýně má pravdu..¨znám rodinu, maminka zdravotní sestra, a furt pigluje, furt všechno savem a buh vi jakyma sajrajtama, uklizi asi trikrat denne, vytira, prach, pomalu okna meje.. furt neco šuruje.. až synovi vypěstovala normálně z tý "přečistoty" alergie na všechno možný - na prach, plísně, roztoče... normálně jí řekla DR, že je to tím..
takže já si říkám, že trochou bordelu nic nezkazím 😀 a že nemáme vyluxováno, nebo umytý okna, mě nevzrušuje dokud mi nerupne v kouli, že budem uklízet..
zatím tady v bytě 1+1 to jde raz dva, ale za chvilku se snad budem stěhovat do baráčku a asi dopadnu jako ty 😀 😀😀😀 ale taky bych neměnila 🙂

farmarska
17. bře 2010

jako denně, peru, meju, stírám, skládám, zametám, luxuju, odprašuju, rovnám, vařím, atd.. pak obstarávám dvakrát denně zvěřinec a nejhorší je, když se mne manžel po příchodu z práce zeptá... a co jsi celej ten den dělala? 😅 😝 😠 😖 🙄 😨 🤐

murynka
17. bře 2010

farmi to znám tato věta a otázka nasere 😝 😠 to také nesnáším.....jinak tchýně má pravdu nic se nemá přehánět 😉

ikopretinka
17. bře 2010

Dobré ráno,

nakukuji co mimča a zároveň vám tedy všem holky už posílám veliiiiikéééééé gratulace 😵 😵 😵 Ať vám mimíši dělají radost a jste zdraví!!!

Markee dočetla jsem se co se stalo, je mi to moc líto ☹ 😔 , je to hrozné,nemám slov, drž se holka, myslím na tebe!

farmarska
17. bře 2010

hadm fůůůj o knech mi ani nemlvu, ty jsem mila asi před 14dny 😝 😝 a to jich máme 13!!dvoukřídlých 😝 😝 😝 a to nepočítám ty malý co jsou ve špajzu a v kotelně.. A to jsem je taky ještě natírala. Jsem se rozhodla, že už potřebujou přetřít 😎 ale t jen ty v dolejším patře, na vršek jsem se vyprdla 😝
ale vypadají ted krásně 😵 😵 zase krásně sněhobílý 😵 s novejma čistejma vňavejma záclonama 😵 😵

farmarska
17. bře 2010

hergot nějak mne na klávesnici začalo blbnout óčko...a docela často mi vynechává 😠 😠

farmarska
17. bře 2010

vid mury! když se takhle zeptá, tak mám pocit, jako by mi říkal... ty se musíš celej den normálně nudit 🙄
a kdopak mu doma asi tak chystá to jeho pohodlí 😠 se vrací jak do hotelu 😠
holky v příštím životě chci bejt chlap!!! 😎 😎 😎

farmarska
17. bře 2010

tý brďo to je hodin, musím mazat ke kozám!
holky zatím se tu opatrujte a já pak zase ještě načumnu 😉

katyna6
17. bře 2010

jj farmi.zlatej náš 2+1,ale bydlela jsem v baráku celej život,tak vím,co je to za záhul,práce pořád dokola.A pokud všechno dobře dopadne,domek někdy chceme mít zase 😅 😉
já taky letím nakoupit,lednici máme úplně vyžranou.Ale mám dnes noční,tak se tu zase ukážu 🙂

farmarska
17. bře 2010

jééé ještě jsem dčetla co psala katuš, to je nádhera, jak ti chlapi umí bejt někdy roztomilí 😵 😵 uplně mi to vykouzlilo připitomělej usměv na tváři 😵 😅
katuš určo se nezblázníš 😉 určitě se brzy zadaří i s pozemkem i s mimískem! a nebo už zadařilo 😉 😉 😉

kerie oj oj , chudinka malinká a ty jsi ještě větší, páč z toho máš určo větší trauma než ona 🤐 hele moc držím palce aby to už mela ok. a nikam jste už nemuseli!!! 😵

mabe
17. bře 2010

dobre ranko decata,

tak aronek me trosku vystrasil tim cisarem, ale ona se trapila predtim a naprd. tak to je asi jina situace.

holky, dekujuuu, jojo, za dva dny je mala venku. vzdyt uz tam nema misto. porad si hraje na vetrelce, vystrkuje se chudak vsude. to nachlazeni je uz malinkato, ale jeste je. takze dneska vitaminky, nic nedelat, pit caje.zitra v 11h nastup do nemocnice a pak patek to jisti. jsem z toho nervozni, preci jenom rozrizly bricho. snad nebudu muset pod narkozu uplnou. chci byt s manzou a slyset malou poprve zaplakat. 🙂 skoda, ze musim zitra do nemocnice a nemuzu byt doma a dojit az rano. 😖 nemam nemocnice rada a to tam budeme aspon 5 dni, ze? ale to zvladneme 😉 kvuli tomu malymu zazraku, na kterej cekame 3 roky a dva MA. 🙂

strouzku, martinko, gratulujuuuuuuuu holky a tesim se na fotecky

ostatni samo taky zdravim a preji pekny dne

mabe
17. bře 2010

marki, drz se holka

wlladka
17. bře 2010

Dobré ráno! 🙂

Myslím na Markee, ať to má brzy za sebou, chudinka. ☹

Mabe, to bude v pohodě. Máš to v plánu, tak nečekej žádné drama. Já jsem rodila prvního syna taky CS. Bylo to pod celkovou narkózou a jedna z posledních vět co jsem slyšela byla věta primáře: "Do pěti minut ať jí mám na sále, dítě umírá" Tak si dovedeš představit jak mi bylo. Já se dusila pláčem. Honzíka jsem pak viděla až po čtyřech dnech. Byla jsem přikurtovaná na lůžku, kapačky, trasfuzka, pytlíky kolem postele, no děs. Ale vše dobře dopadlo a kluk je dnes veselý až běda! 😀 😀

Jiné holky po císaři druhý den běhaly s miminkem. Tak se ničeho neboj. Dostaneš epidural a pěkně si to užiješ bez hodinových kontrakcí. 😉 😉

mabe
17. bře 2010

waldi, jeje, ty sis to teda uzila. tak to snad u nas nehrozi a bude vse ok.

handm
17. bře 2010

Farmi, kdybys viděla moje okna teď po zimě... tak by tě kleplo.. ale mám jen dvě, tak to bude raz dva.. akorát manžel nechce, abych se natahovala, tak nevím, jak je umyju 🙂
a těch tvých 13 by mě kleplo.. radši bydlet snad v kobce 😀

mabe
17. bře 2010

hoky, a ja nemluve. mam tady bordel, manza rekl, ze uklidi. musi umyt zem - to uz dlouho nebylo delany a utrit prach, mozna si aji vyzehli. 🙂

wlladka
17. bře 2010

Neboj. U nás to hektické bylo, ale hodně brzy to přebolelo. Takové věci tebe nečekají. Musíš z toho vytěžit to pozitivní - žádné kontrakce a s nimi spojené bolesti, což někdy trvá hodiny a hodiny. Bude to v pohodě, uvidíš.

Navíc, tady na tebe budou všichni myslet a mačkat palce i rodinných příslušníků 😀 😀 😀 😀 Vždyť víš, jak to tu chodí. 😀

mabe
17. bře 2010

wladi, vim jak to chodi. 🙂 konik me dostal z nejhorsich mych zkusenosti dvou MA atd. 🙂

wlladka
17. bře 2010

Tady se probírá jen bordel a já ho tu okolo mám tolik 😠 😠 😠 😠

Budu muset taky něco začít dělat. 😖 Po AMC jsem šetřila bříško, tak teď budu týden vytírat a vysávat. Tak se tu zatím mějte, já se jdu tedy taky vrhnout na úklid. (ještě že vařeno už mám 🤐 )

mabe
17. bře 2010

holky, ted jsem cetla, ze lokalni anestezie nemuze byt provedena pokud jsou problemy se srazlivosti krve. ja mam tu mutaci MTHFR heterozygot, ale na hematologii me rekly, ze srazlivost je v poradku. tak uvidime, ja bych nechtela byt celkove uspana 😖

handm
17. bře 2010

Tak holky, já se loučím prozatím.. jdu něco dělat. PRacuju dnes z domova a to mi to vždycky jde, jak když se.e a maluje 😀 tak se musím odpojit aspoň z koníka ale budu nakukovat... 🙂

farmarska
17. bře 2010

mabuško sluníčko opravdu se není čeho bát 😉 Jako není to nic příjemnýho, ale dá se to 😉
mě přijdou ty kontrakce daleko horší než celej císař..¨
mě tehdy u Robči taky porod vyvolávali, páč jsem přenášela..zkoušeli všechno možný a já zkušela jako prase..
kontrakce jsem měla snad 10hodin a ty fakt už silný asi 4 😝 Byla jsem napíchlá na kapačce, napojená na monitor, kontrakce se projevovaly fakt supr silný, ale prostě jsem se neotvírala.. když nic nešlo a s malým začínalo bejt zle, píchli mi něco na utlumení těch kontrakcí a to byla úleva 😵 ještě dnes si to pamatuju, jako by to bylo včera..ten hezkej pocit 😵 no a pak už jsem jela honem na sál uspali mě a když jsem se vzbudila, přinesli mi malýho. Břicho trošku bolí, člověk se nmůže moc hejbat, ale jde hlavně o těch prvních pár dnů.., pak už je to čím dál lepčí 🙂 Prostě císař bez kontrakcí tak jak ho budeš mít ty, bude brnkačka 😉 😎 🙂 🙂
Hele a i kdyby tě náhodou uspali, tak neboj, tohomiminkovskýho pláče si užiješ pak ještě dost 😀 mě teda potom nikdy nechyběl 😀 😀 😀

farmarska
17. bře 2010

holky já jdu zas taky, jdu zkusit odstrnovat vodní kámen-octem a práškem do pečiva 😉 😀 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru