Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
30. črc 2009

holky zrovna přemejšlím jestli mám dneska hupsnout po manželovi...
jsem 17DC, ale ovu jsem snad zatím ještě neměla, nebo jsem to nepoznala , ale
měla jsem kuli tomu potratu delší mrchu až do 9DC , tak si ale říkám, že by ted někdy mohl být ten správný okamžik
Jen musím mířit přesně, bo pak ho zas tak brzy neuženu 😝
ale už mám objednaná ta pouta, tak ho kdyžtak znásilním snad mne neudá 😨 😅 😅

farmarska
30. črc 2009

kupi každej den něco... a nebo vůbec nic 😀 😀 😀

kagatkaga
30. črc 2009

Ahooooj Murynko, mrkni na IP.....jinak jdu dneska poprvé na cvičení pro těhulky, tak držte palce 😉

farmarska
30. črc 2009

normálně můj mozek se zase zatemniol hormony..už od rána přemejšlím, skočit neskočit 😀 abych si to nevyplejtvala 😀
jsem magor jak o tom uvažuju..já snad půjdu radši fakt něco dělat než mi hrábne uplně 😀 😀 😀

bobinka22
30. črc 2009

Kupinko:
Presne tak,druhy trimestr byl super.A ted neni taky spatne,jen je strane velka a vetsi ta unava.No jeste to budu muset 5 tydnu vydrzez- 😉

Farmi:
Pouta?Ty jsis je objednala?Teda?? 🙂
A na kolik vysly?Myslim ze te neuda,ale naopak je bude vyzadovat porad. 😀

kerrie
30. črc 2009

Ahojky všichni 🙂

mabe...............kupinka má pravdu.........já jsem taky doma a rozhodně není čas se nudit. A má to tu výhodu, že když jsi unavená, tak si jdeš odpočnout, kdy chceš........žádný stres, nikam nemusíš spěchat. Zkrátka všechno můžeš přizpůsobit potřebám mrňouska 🙂

mabe
30. črc 2009

kerrie, asi je to pravda. 🙂 budu doma, dneska me nejak trosku picha v levym boku. asi se tam neco deje.

Holky, meli jste prujem na zacatku tehu? Ja sice jdu jednou denne rano, ale mam ho.

farmarska
30. črc 2009

bobi tak to má smůlu 😀 páč jen co mne oplodní, tak má minimállně na první tři měsíce utrum 😀 😀 a pochybuju že by se mi potom v druhém tr. chtělo nějak experimentovat 😝 ... i když ... co já vím 😀 😎 😎

pouta tydle... se mi líbila 😵 ale nevím, udrží opravdu silného chlapa?? 😨 😀 😀 😀
http://www.sexshopik.cz/pouta-kovova-s-kozesink...

mabe
30. črc 2009

farmi, u nas ma taky manza smulu

bobinka22
30. črc 2009

teda,tak ty jsou pekne.Myslim ze toho silneho chlapa udrzi,neboj.Spis si myslim ze se nebude nejak branit,Jak bude z toho vykulenej.... 😀

kupina
30. črc 2009

Farmi, neváhej a jdi do toho 😉. Ty pouta máš nebo ti teprve přijdou? Pokud už je máš, tak je můžeš vyzkoušet a potom náš podáš hlášení. Třeba některou z nás inspiruješ 😀.

Kerrie ahojky, přesně tak, také nemám čas na to se nudit. A navíc v prvním trimestru jsem byla jak spráskaný pes, takže jsem skoro pořád ležela a odpočívala a to bych si v práci nemohla dovolit 🙂.

Bobi, vydrž..... Teda pamatuji si ještě chvíli, kdy jsi nám psala, že jsi objevila //. No a podívej už jen 5 týdnů a budeš mít svého mrňouska u sebe v náručí 😵 😵 😵.

Kagatkago, já už na těhotenské cvičení chodím zhruba 3 týdny a nemůžu si to vynachválit. Je to super a můžeš si cvičit i doma. Já když jdu ze cvičení, tak jsem nabitá energií a je mi moc fajn. Akorát se připrav na to, že při prodýchávání bude mrňousek pěkně vyvádět 😀 - teda alespoň u mě jo 😀

bobinka22
30. črc 2009

Jinak,u nas to bylo tak.Prvni 3 mesice nic.Druhy trimestr asi 4krat.A treti trimestr jednou a uz neeee.
Pritel se boji.A ja na to nejak chut nemam.Rikame si ze si to uzijeme az nebude brisko.Stejne si rikame,dneska by to slo..
Ale ja se otocim k nebu zady.Lezim na boku a on me hladka dokad neusnu a chape to.On je taky nejak unavenej..
Ale urcite mu to vynahradim.. 😀

kerrie
30. črc 2009

farmiii............tak si skákni pro ovu testík, ať neplýtváš materiálem 😀 😀 😀

bobinka22
30. črc 2009

Kupinko:
Na to si taky pamatuju,a Strouzek mi odepsala,ze to muzou byt jen hormony.A nebo to je jeste zbytek HCG z minuleho tehu,.A ono to fakt bylo miminko.. 🙂 🙂
Opravdu to rychle uteklo..

kupina
30. črc 2009

Holky, u nás sex také neprobíhá. Ne, že bych nechtěla já, ale naopak manža nechce nic riskovat. Říká, že si počká. Nedovede si prý představit, že by jsme sexili s Kupínkem 😅. Ale musím přiznat, že mi to chybí...

kagatkaga
30. črc 2009

Kupinko a kam chodíš? já jdu dnes poprvé k Apolináři.....jsem moc zvědavá, jak to zmáknu....jsem jinak dost lenoch 😵

kupina
30. črc 2009

Bobi, jak říkáš, taky si počkáme a pak si to vynahradíme 😉.

bobinka22
30. črc 2009

Me to taky chybi,kolikrat mam na nej tak velkou chut.Ze i neco zkusim.A pak me to prejde.
No ,,A ten mi rekne ,co to bylo za pokus.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak se tomu aspon zasmejeme a jdeme spat.Jen si ho tak dobiram chudacka.. 😀

farmarska
30. črc 2009

kerrie do města jet nemůžu, dnes jsem bez auta, opravují mi elektriku a pěšky je to moooc daleko 😝
ale já to holky risknu, ted nebo nikdy 😀 bo víkend bude u nás stejně sexuelně mrtvej, páč jedeme s mlaďochem kempovat na Rozkoš, takže nebude nic 😝 takže hlavní ukol je dnes ho svést, pak ho nechat odpočnout a pak na něj skočit v pondělí 😎 doufám, že mi ho dnes v práci moc neutahají 😅 😅

farmarska
30. črc 2009

právě že ted tu byla pošta, ale pouta ještě nedovezli 😠

kupina
30. črc 2009

Kagatkago, já chodím do Rehamedu do Bráníku. Mám tam i svého gyndaře. Specializují se tam na cvičení pro těhotné a cvičí i s miminkami 😉. Navíc jsme tam maximálně 3 a cvičí se těhotenská jóga a trvá to zhruba hodinku. Hraje nám při tom příjemná hudba, no nemá to chybu. Navíc se můžeš objednat i na individuální cvičení a to se pak cvičí na míčích. Navíc je to všechno zadarmo 😉. Uvidíš, bude se ti to líbit. Pak dej vědět, jaké to bylo - jsem zvědavá 🙂

markee
30. črc 2009

Holky bulim. Přišla mi pozvánka do genetické poradny ☹ Vím,že to je jen opakovaný odběr,ale i tak jsem z toho mimo.Tohle těhu si fakt užívám,je mi blbě(sice nezvracim),ale prostě je mi zle,pak to osypání a nervy co to je a teď tohle. Aspoň,že vím od známé,když špatně dopadnou i ty další testy,tak že odběr plodovky není bolestivý,ale nepříjemný.

kupina
30. črc 2009

Markee, nebreč, všechno dobře dopadne. A tobě dopadly jaké testy špatně? NT nebo triply? Plno mých známých bylo také na plodovce a dopadlo to dobře a mimi jsou zdravá 😉. Tak to bude i u tebe 😉.

mabe
30. črc 2009

markee, nevim,co to teda znamena, ze musis jit na opakovany odber. Vim, ze ti to na klidu neprida, drzim palecky, at je to ok.

kagatkaga
30. črc 2009

Kupinko a jak často chodíš? já se ted nechci nikam hlásit dlouhodobě, protože když to jde tak jedu mimo Prahu.....ale později bych chtěla chodit pravidelně. Musim nabrat sílu a energii 🙂 Jak to, že to je zadarmo?

Taky sháním třeba nějaký relax víkend pro těhulky, ale zatím na netu nic 😖 Nevíte někdo o něčem?

markee
30. črc 2009

No brali mi krev minutý týden a bylo to podle doktora v 16tt a podle internetu 15tt-na genetické vady. Přetím mi brali ve 12tt-ty byli v pohodě.
No to se dělá ten opakovaný odběr,aby se hned nemuselo do ženský "píchat" a dělat plodovku.Takže bude opakovaný a když ani ten nebude OK,tak následuje plodovka. ☹

mabe
30. črc 2009

Markee, budu drzet palecky.

markee
30. črc 2009

Mabe děkuju moc. Jdu tam příští týden ve středu 5.8.
4.8. jdu do poradny na utz právě taky na to jak roste mimčo,zda tam není nějaký defekt a tak. A hned den po tom jdu na další odběr kvůli genetice.

mabe
30. črc 2009

tak budu drzet palecky 😉

farmarska
30. črc 2009

markee neboj, určo to už ted bude ok a na tu plodovku nebudeš muset 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru