Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
12. srp 2009

Holky krásné ránko. Jdu Vás dočítat 6 stránek. Vy teda odpoledne kecáte. 🙂

markee
12. srp 2009

Dobré ráno 🙂

nicollka
12. srp 2009

Dobré ráno holky,

jsem psycho, ještě jsem po poslední ms neměla ani sexík, ale mamatesty jsem si objednala, zítra by tu měly být :D
Dnes mám třetí den 37 nechápu co se zase děje, takto vysokou teplotu mívám jen při nějakém jednodenním skoku, spíše tak 36,6 to sou moje teploty :D a takový uplně vodový ale spíše dohněda výtok slabý.

Už ať je ten pátek a sexíme celý víkend a pak hurá do chorvatska na jiné myšlenky.

Jdu dočítat

tercie
12. srp 2009

Ahoj holky, taky jsem tu, a taky jdu dočíst 😀

tercie
12. srp 2009

A já už mám dočteno, heč 😉

Květi to teda bych řekla, že to je jen tahání peněz z důvěřivých lidí, já na tohle vymejvání mozků taky nejsem. Když mi něco je, tak jdu k dr, a ne k nějaký pochybný bábě... Myslím, že se porod dá zvlládnout i bez kurzů, jen to cvičení nebo plavání je dobr, abysme měly nějakou fyzičku.

venuska
12. srp 2009

Ahojky holčiny....tercie, jak se cítíš?

nicollka
12. srp 2009

tak sem vložila fotky i z bulharska kousek :D

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tercie
12. srp 2009

Nicol ten je teda začarovanej ten graf... a ten výtok taky, nemůžeš mít třeba nějaký zánět? Jen aby to nebyl devítiměsíční zánět 😀 test jsi nezkoušela?

Venusko ahoj, já se cítím zatím fajn, ještě si těhotensky nepřipadám, ještě tak 14 dní si počkám, než se mrně začne hlásit 🙂
Tak ty už cítíš mimíska, to je krásný, já si pamatuju na svoje pocity, je to něco neopakovatelnýho... já malou cítila už v 18tt ale třeba moje ségra až ve 22tt, že to má fakt každej jinak...

markee
12. srp 2009

Tercie,ty máš TP stejné jak moje kamarádka u syna,ale před dvěma lety 😉 Moc se mu u maminky líbilo,tak je nakonec 30.4.2007.

tercie
12. srp 2009

Markee ahojky, no já jsem zvědavá, kdy vykoukne nakonec, ale teď ať tam kouká ještě aspoň 35 týdnů bejt 😀
A co ty, jak je, bříško už nebolí? A kd\ budeš vědět výsledky? Budou taky i nějaký ty předběžný rychlý, nebo ne?

venuska
12. srp 2009

Nikol, moc hezké fotečky z dovči 

Tercie, tak to je fajn, že je ti zatím dobře. Já zvracela od 6tt. Hrůza.
Každý asi ty pohyby cítí jinak a v jakém koliv tt.

markee
12. srp 2009

Tercie,žádný výběr kdy chceme výsledky nám nenabídli. Na genetice říkali,že výsledky do 3týdnů a v nemocnici při propouštění nám řekli,že výsledky budou za 14dní. Ale prý když budou dovči,tak to může být ty 3 týdny. No počkám si,zatím nervní nejsem,to přijde. Přemýšlím o nich jaké budou,ale tak nějak zatím v klidu.
Bříško nebolí,jen když mám divný pocit,tak jdu hned ležet. Teď po ránu si užívám PC 🙂

tercie
12. srp 2009

Aha, já právě byla na CVS a to jsme měli předběžný výsledky za dva dny...

markee
12. srp 2009

Venus,pohyby jsou skvělá věc,co? 😀 Já jsem si jistá už přes týden,že to co cítím cca od 24.7.jsou pohyby.Takže to při kontrole řeknu sestřičce,že opravdu pohyby od 24.7.

murynka
12. srp 2009

ahojky holky 🙂

u nás se udělalo krásně ráno zataženo ale ted se vyjasnilo 😵
já už vyžehlila manžel mi odjel zase do práce ☹ 😠 a já nevím co budu dělat 😕 😕

vendul ty joo tak zítra budete vědět pohlaví co?? 😵 😵 jsi zvědavá
já s ehrozně těším na ten 4D UZ už za 8 dní 😵 😵 až uvidíme tu naši pronceznu 😎

nicol hezké fotečky 😵

jiank k tomu přibírání ted s emůže přibírat až kilo týdně 😲 😲 což je 16tt 16kg 😀 😀 😀 to snad nenaberu pane jo 😕 😕 😅 😅

naše malá včéra řádila že to viděl už i manžel 🤐 🤐 a jak ho kopala 😀 😀 😀

sarlotta
12. srp 2009

Dobré ránko🙂

nicollka
12. srp 2009

Tercie kéž by ale to ne byli sme spolu týden před mrchou ale to už bylo po ovuli stopro, sice pak byla jen slabounka mrcha a teplota mi neklesla delsi dobu na mou teplotu, ale stejně. a testy nemam az zítra asi dojdou a to mam na to že tu ted bude přes ovulku snad.

sarlotta
12. srp 2009

venusko🙂))))))))))))))))))) mám radost🙂 to josu 100% pohyby... je to super, že 😎
Markee taky blahopřeju🙂))
Holky já půjdu asi bulit, Vy mě teda dostáváte 😠 😀 😀

Květi a nějaký kurs přímo v porodnici není ???? já měla kurz 2x týdně cvičení s relaxací + 1x týdně plavání(cvičení ve vodě a plavání) a 3x 3hodiny přednáška o těhu, porodu a kojení, péči o dítě.... a celé to bylo od 3měsíce do konce těhu a stálo to 1000,-kč a ještě mi to proplatila pojišťovna 😲 takže jsem úúúúúplně v šoku. Navíc když tam byl na přednášce přítomen otec ... jo ještě tam byla prohlídka porodnice v ceně... tak měl otec přítomnost u porodu zdarma. Jinak platil 500,- za porod.

kopa
autor
12. srp 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Vroninka 38tt............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 37tt ............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 29tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 26tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 26tt.............17.8.KO hematologie,má trombofilii.............čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 26t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 25tt ...................21.8. 4D UTZ a poradna .......................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 24tt....................20.8. UTZ 4D,KO 1.9...........................čeká holčičku............Sofie
Jitie 23tt..........................KO 13.8.............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 21tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 21tt ...................13.8 UTZ ve II. trimestru,3.9 poradna
Markee 19tt....................31.8.výsledky odběru,1.9.poradna............pohlaví nechce znát předem
Kerrie 17tt......................12.8 KO+ tripple test
Květinka 17tt...................
Mirax 16tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 13tt...................31.8,Tripple test
Samsa 14tt......................
Martinkal 10tt...................KO 13.8.
Aronek 9tt......................13.8 KO
Mabe 9tt........................14.8.KO
Tercie 5 tt.....................24.8. KO
Markytaj........................našla //
Skritkova DC?
Hanana DC ?
Farmarska 30DC
Paaja 27DC
Kopa 24DC
Eeliska 22DC
If.v 14DC
Zlababa07 12DC
Nicollka 11DC
Flair 7DC
Maarrtina 4DC
Ikopretinka 3DC
Sarlotta 2DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
12. srp 2009

Kerrie držím palečky at dneska dopadneš dobře na kontrole 😵

murynka
12. srp 2009

připojuji se k leničce a kerie držíme palečky 😵 😵

kopa
autor
12. srp 2009

Mury četla jsem jak malá včera vyváděla 😅 😵

murynka
12. srp 2009

leni dnes pokračuje 😠 😀 vůbec jsme se nějak nevyspala ☹

mabe
12. srp 2009

Ahoj holky, tak vcera jsem mela trosicku nahnedly vytok - svetle. Asi jak se to tam zvetsuje a tak. Vzala sem si utros dvakrat tolik a uz je to ok. Ale rozhodla jsem se, ze dneska budu hodne odpocivat. Snad to bude ok. Uz se nemuzu dockat na patecni kontrolu.

kopa
autor
12. srp 2009

Teda Mury to bude zlobidlo už v bříšku 😀 😵
Mabe určitě odpočívej 🙂 určitě bude vše v pořádku v pátek 😵

mabe
12. srp 2009

ja tomu verim. kdybych se tak moc nepozorovala, tak bych na to ani neprisla.

kopa
autor
12. srp 2009

To je dobře Mabe 😵

nicollka
12. srp 2009

mabe jen odpočívej, pusti si nějaký hezký film, vem si papání do postýlky a jen relaxuj :D bude to dobré uvidíš.

Mury ale je to krásné no ne? Já už se tak těším až se mi zase jednou bude boulet bříško

tercie
12. srp 2009

Už jsem tu, byla jsem nakukovat na zářijovky, jedna holčinka už porodila, tak jsem okukovala malýho 🙂

markee
12. srp 2009

Tercie fakt? Tak to jdu juknout 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru