Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
4. říj 2009

Aronek,prostě pořád vidím před sebou ten kočárek jak jsem tam dala tu tašku na mimi,nadrukovala nánožník,dala do tašky ke kočárku pláštěnku a dala dovnitř.A prostě víš,že ho teď zabalíš do igelitu a nevíš,kdy ho zas budeš sundavat. Je to hrozný,opravdu je.
Teď už se dopředu bojím toho,že budu chodit do prací,kam mě pošle pracák ☹ a žebrat o práci jak pako.Když žádnou neseženu,tak zas ty blbý otázky Míšovo příbuzných,proč nejdu aspoň do Billy,Penny nebo Lidlu za pokladnu 😠 Prostě ne no. Když už mám letošek špatný na to,že nečekám mimčo,tak chci práci co by mě bavila a co jsem dělala.

aronek
4. říj 2009

markee, zase víš že ho máš doma a je připravený. Říkalas, že od ledna se snažíte, takže kdyby to vyšlo, tak za rok ho budeš potřebovat 😉 Na příbuzný se vyprdni, najdi něco co tě bude bavit, nebudeš tolik myslet na mimčo a o to dřív se zadaří 😎 Za chvilku přece jdete na genetiku, ne? Třeba tam něco vymyslí 😀

mabe
4. říj 2009

dobre ranko devcata,

tak jsem si myslela, ze se sem nedostanu, ale stalo se. Vcera oslava dedovych narozenin, uz od rana jsem byla v jednom kole, bylo to bez spani po obede do 22h a sli jsem spat s manzou v 23h. Pak s nama spala Darca (fenka - 16 let), ale ona se sem tam dusi a hrozne chrape a jak na to neni clovek zvyklej (bydli s nasema), tak sem moc nespala. Ted uz je v baraku hluk - nahore u babicky je teta se strejdou a mamka a oni maji hodne vysoky hlasivky. 😖 Jsem totalne vycerpana. Vubec nemam energii. Dneska mame nahore i obed, takze nemusim varit. Na chvilku tam skocim a pujdu si asi jeste lehnout. Jinak nejaky bublinky a tak jeste nic. 😒

markee
4. říj 2009

Aronek, uvidíme se snažením. Jestli nebude v dohlednu práce,tak nejspíš jo,i když se bojím. Genetiku máme 21.10.,tak snad budeme moudřejší.
Mabe, někdo může pohyby cítit i po 20tt,toho se neboj. Je to úplně normální 😉

aronek
4. říj 2009

Markee, jestli budete mít po genetice dobré zprávy, tak bych do toho šla i kdybych byla v praci. Mimčo bude blíž Johance a mateřská by ti vyšla tak, že by jsi byla doma když půjde do první třídy 😀

mabe, já jsem tochu napřed a ta nic ☹ Uklidňuju se tím, že prvorodičky je cítí později 😉

nicollka
4. říj 2009

ahoj holky jsem neštastna a depkujem. Včera dojel manžel o den později než mal, tak sem se těšila, že zkusime eště pojistit, kdyby náhodou a on se tak opil že nemohl...no jsem strašně nasr... :( nejračej bych ho poslala zase do práce a zavřela se nekam na týden grrr. Pořád bych jen řvala..
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aronek
4. říj 2009

nicollko a co teď ráno? Neboléčí kocovinu 😠 Je to naprd když chlapi nespolupracují 😠

nicollka
4. říj 2009

aronek no ted už je malej vzhůru a pořád skáče po tátovi :( no prostě zase jsem tam kde sem byla, naděje odešla, a já vnitřně umírám :( ... asi půjdu na vzduch

tercie
4. říj 2009

Ahoj zlatíčka moje, holky já jsem tak ráda, že vás mám, že si o tom mám s kým promluvit a nejsem na to sama, já bych se jinak zbláznila...

Ještě ke včerejšku, pizda na tu mou sms neodpověděla mě, ale psala manžovi, že jí tohle přišlo, jestli neví, co to má znamenat. Tak jsem mu řekla, že jsem nikomu nepsala, a jak slečna hned věděla, komu napsat, odkud vítr fouká, že?
No dopadlo to tak, že se se smnou nebaví, spal v obýváku, a ze mě udělal paranoidní žárlivku s pobouřenejma hormonama, prohlásil, že už ho to moje věčný podezírání nebaví a že to nemá zapotřebí. Jo a ještě že mi pěkně děkuje, že mu dělám mezi kamarádama ostudu, a co tý kamarádce! má teď jako napsat (Chudinka jistě jsem jí způsobila neskonalý trauma-nejradši bych jí rozbila čumák, aby si měla proč stěžovat)

Nevím, co mám dělat, aby přestal zapírat... no to s sterjně nestane, při tom incidentu před léty to taky nepřiznal.
Jako jezdit za ním, a sledovat ho, mi přijde potupný, a myslím, že si teď stejně dá pozor.
Včera v telefonu měl sms promazaný, měl tam jen výpisy tak vím, že si s ní psal, nevím, možná tuší že mu tam lezu tak to smazal, a jen čeká kdy se prozradím...měla jsem sto chutí mu říct ať ze mě nedělá idiota, že jsem všechno četla, ale ovládla jsem se, ale teĎ jsem za paranoika, hmatatelnej důkaz prostě nemám. Ještě se mě ptal, jestli chodím ještě k tý psycholožce (chodím na kineziologii, ale to by nejspíš ani nevyslovil) prej že to asi nepomáhá... a že bych se sebou měla něco dělat.

Teď je na celej den pryč a já nevím, jestli to nechat bejt a nebo mu něco napsat, aby měl o čem přemejšlet?

Holky já to prostě vím, že spolu jsou!!! Instinkt mě neklame, vždycky mě upozornil, když se něco dělo, ale to mu nemůžu říct, ztrapňuje mě a posílá ke kartářce - minule mi to totiž řekla kartářka že mě podvádí a já to pak řekla kamarádce, a ona to nevydržela a řekl že je to pravda, že to všichni vědí, že mi to kolikrát naznačovala, ale bála se to říct... no a od tý doby mě zesměšňuje a posílá za kartářkou...

Teď jede na týden pryč, a příští týden jdeme na tu genetiku na UZ, to bych chtěla aby tam byl se mnou, ale nejspíš nepůjde, když do toho teď přestanu šťourat... no a potom bych chtěla odjet k našim, a tady mu nechat dopis, a všechno mu vypsat, a uvidím, co se stane, no.
T jsem netušila, že budu tohlemuset ještě někdy řešit, myslela jsem, že se minule poučil, protože to bylo hodně bolestný pro nás oba, ale asi mu zas otrnulo a zkouší to znova, myslí si, že jsem úplně pitomá a nepřijdu na to. 😢

nicollka
4. říj 2009

jo a i kdyby ráno, musim jit za malym a tak, takže leženi po tom nehrozí, musím fungovat, takže by to stejně vyteklo

markee
4. říj 2009

Nicolko,já bych ho zkusila znásilnit taky ráno. 😉
Jdu umýt brambory a dám je vařít. Udělám bram.salát a řízky,ale to bude až k večeři.

markee
4. říj 2009

Nicolko,aha.To je mi líto. My když máme chuť a je vzhůru Johanka,tak jí pustíme pohádku u které zaručeně vydrží,zamkneme vstupní dveře a dveře do ložnice a jdeme na věc 😀 pže jinak by jsme se k tomu nikdy nedostali 😀 😀 😀

tercie
4. říj 2009

Včera jsem vůbec nedočítala, tak se omlouvám, ale koukám, že jsem prošvihla // od FLAIR, moooooooooc obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nicollka
4. říj 2009

terci tak to je mi moc líto, to dobře znám u kamarádky, nakonec zůstala s prdolkou sama, protože se to pořád vracelo a on se nikdy nezměnil a nezmění...Přeju ti aby mu docvaklo a vše se vyřešilo..

nicollka
4. říj 2009

markee a to pak vstaneš? Vždyt to vše uteče do pryč ne?

aronek
4. říj 2009

Terci, jak věděla komu napsat, že? A jaký, že ho ztrapňuješ, jak můžou jeho kamarádi vědět, že jsi to psala ty? Takhle to vypadá, že o tom ví všichni 😠 Nápad s tím, že půjdeš k rodičům, aby se mu to rozleželo je dobrý 😉 Já bych tam tedy šla hned, tedy pokud na tu genetiku nemusíte jít oba.
Ještě mně napadlo, jak ti dát něco do ruky. Co kdybychom ti jako napsali SMS jako anonymní a v té tě informovali o tom co vyvádí tvůj drahý manžílek?

tercie
4. říj 2009

Aronku já nevím, ještě si bude myslet, že si ty zprávy posílám sama... když nemám konkrétní údaj, kde spolu byli a tak, potřebovala bych fotku, nebo je sama nachytat

kelly1983
4. říj 2009

Ahoj Terci nevím o co teda úplně přesně jde, ale jak jsem si teď četla co jsi psala, tak ti můžu říct jedno...mám doma něco podobnýho akorát na hvězda není má kamarádka...ale jedna věc je ta, že tomu stejně nezabráníš...pokud bude s ní chtít být tak bude, ale co mě nejvíc sere, že oni mají doma těhule a toto dělaj.

aronek
4. říj 2009

terci, kdyby jsi zjistila nějaké konkrétní údaje, tak by nebyla potřeba ani SMS. Mně hlavně štve, že s tebe dělá vola a jestli to všichni ví, tak nechápu, že ti to někdo neřekne 😠 Fakt supr kámoši 😖

aronek
4. říj 2009

kelly, u tebe taky?

kelly1983
4. říj 2009

aronek ano to je pořád něco... ☹

aronek
4. říj 2009

tedy fuj, co ty chlapi dělají? Čím myslí, pokud tedy myslí? 😠 U nás je to naopak, já příteli 100% věřím, ale on mně moc ne 😖 Je to žárlivec žárlivý, ale to je tak jedinné co mi vadí 😉

tercie
4. říj 2009

Holky edalo mi to, a napsala jsem jí:
Lucino prestan se schazet s mym muzem, nebo to spatne dopadne, ja svymu diteti tatu budu branit, a sobe taky, na to se muzes spolehnout. Najdi si nekoho svobodnyho a nas dva nech na pokoji. Jestli tomu dostatecne nerozumis, tak asi zajdu za tvym tatou, aby ti to vysvetlil, ze se tohle nedela. Rozumela jsi mi dost jasne??? Blbce ze me nikdo delat nebude, to ti garantuju.

Jenže to zas půjde přes manžu, je mi to jasný, čekám odpověď od něj...

aronek
4. říj 2009

terci, tak teď schválně kdo odpoví 😉 Ty znáš jejího taťku, že by jí to vysvětlil? Aby nebyl na její straně 😖

tercie
4. říj 2009

Kelly tak ty máš taky trápení? ☹ To je mi líto...

tercie
4. říj 2009

Jejího tátu neznám, ale vím kde ho hledat, mají v nájmu statek tady poblíž ve vesnici, v případě potřeby si ho najdu. No ještě neodpověděli, tak čekám, odkud se to provalí..

kopa
autor
4. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Včera jsem večer jenom dočítala.tercíku vydrž pošlu ti IP 😉

if.v
4. říj 2009

ahoj holky...dlouho jsem nebyla a měla jsem včera co dočítat (Farmi,nebyla jsi v tom sama 🙂)
takže: Zlababi, i když pozdě - je mi to hrozně moc líto, zaskočilo mě to, věřila jsem tvým dvojčátkům dost, držím pěsti, ať jsi brzy fit a můžete se pustit do dalšího snažení....
další: Flair, moc gratuluju ke //, bylo to zapotřebí, už tu bylo moc smutno. Tak se opatruj a těšíme se na fotečku bublinky se srdíčkem 🙂
a poslední: Terci, co ti to ten chlap vyvádí? copak tohle dělá dospělý člověk v očekávání rodiny? Na co kruci myslí? Držím palce, ať to zvládneš se ctí, rozhodně ze sebe nenech dělat otloukánka...

kvetinka7
4. říj 2009

Taky nechapu, jak by jeho kamosi a okoli melo vedet, ze jsi ji psala nejakou sms apod... pokud on to sam nevytahne a nebude se tim " chlubit"
Mozna by stalo za to uderit a zeptat se primo jeho kamosu a kamosek,jak se veci maji.. kolikrat okoli vi vsechno a jen ten dotycny nic ... treba budou vsichni na tve strane..kdyz vi,ze cekate miminko a budou ho usmernovat 🙂 🙂 a treba se opravdu nic nedeje.. ma jen kamosku na popovidani si..
Docela blby by bylo,kdyby si precetl,co vse si tady o nem piseme... 🙄

if.v
4. říj 2009

kopi, ahoj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru