Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
14. pro 2009

dobre ranko devcata, 🙂

aronku, mas taky napuchly ruce? nohy ja nic, ale ty ruce. rano nez je rozhejbu, tak me boli prsty a mam je napuchly. ja zapomela sundat jeden prstynek a tedka uz mam smulu, budu ho muset rozriznout. 😒. ve ctvrtek jdu k dr., tak se poptam, ale asi nic nejde delat, ze?

aronek
14. pro 2009

mabe, mně spíš natýkají nohy jak celý den lítám v práci a doma když si chci lehnout a hodit nohy nahoru, tak se mi zase dělá zle na zádech ☹ Já naštěstí sundala vše, ale už bych to asi taky nesundala. Jak často chodíš na kontroly? Já pořád jednou za pět týdnů a vždy mi to přijde nekonečné 😢

mabe
14. pro 2009

aronku, ja taky tak. na kontrolu jdu prave ve ctvrtek, tak uz se nemuzu dockat. zeptam se dr. prave me pripada divny, ze nohy v poho ale ty ruce... 😒

aronek
14. pro 2009

mabe, ale tady někdo psal, že ho taky brní jen ruce, jinak v pohodě, tak uvidíš co ti řekne 😉

aronek
14. pro 2009

Tak já razím do pracovního procesu, čeká mně porada, nástupka a patra, doufám, že na mně naskočí nějaká choroba, prý tu máme pro změnu infekční zápal plic 😢

mabe
14. pro 2009

no, me boli jakoby klouby a mam prsty natekly. ja si taky myslim, ze je to proste tehu. nohy mam dobry a tlak taky.

tercie
14. pro 2009

Ahoj holky, mě dneska nikdo nepřeje abych se vyspala, tak jsem tu za vámi, ale koukám, že tu moc živo taky není 😀
Holky já zatím prstýnky mám, ale při minulým už jsem je měla dole, taky jsem měla prsty opuchlý. Tak asi už je budu muset taky sundat, co, kdyby náhodou, abych je pak taky nemusela nechat přeštípnout...
Mabe ani po ránu je nemáš míň, že by šly prstýnky stáhnout? Pořádně něčím namazat ruce aby to klouzalo, třeba se ti to povede...
A o brnění rukou myslím psala Kerrie 😉

Já jdu dneska v půl druhý na KO, a musím se stavit v bejvalý práci, poslali mi tam zbytek vejplaty, a pak musím do banky a vůbec se mi nechce nic, když jsem tak nedospalá, fuj.

kerrie
14. pro 2009

Ahojda, dobré ráno 🙂

Mabe, já mám to brnění od 20tt. Ptala jsem se na to 3 MUDr. a všichni mi řekli to samý...............nedá se s tím nic dělat a přejde to automaticky samo až po porodu. Pokud máš v pořádku tlak, tak se nestrachuj. Mě se to trošku zlepšilo teď, když je zima a začala jsem brát železo a hořčík. Ale v létě jsem se budila několikrát za noc bolestí. Teď už jsem si na to brnění a otoky tak zvykla, že to ani nevnímám. 😉

aja.83
14. pro 2009

Aronku, jsem v práci, chodím už od 6h, takže proto tak brzy.

aronek
14. pro 2009

Aji, tak to jsme na tom stejně, já jsem taky od rána v práci ☹

aja.83
14. pro 2009

A jak ti je aronku? Co Honzík, je hodnej?

aja.83
14. pro 2009

Teď nevím, jestli píšu správně, že budeš mít Honzíka, už se mi to tu nějak plantá 😅

aronek
14. pro 2009

aji, jo bude Honzík 😀 Je to aktivista, on snad vůbec nespí. Pořád kope a točí se. Tak doufejme, že teď se unaví a bude dospávat až se narodí 😉

tercie
14. pro 2009

Ahoj holky, to je dneska ale ospalej den co?

Kerri tak jsem nekecala, byla jsi to ty 🙂

kopa
autor
14. pro 2009

Ahoj holky,jdu vás jen pozdravit 🙂
mám moc práce,tak v poledne se ukáži 🙂

aronek
14. pro 2009

Jinak jsem se teď pěkně naštvala. Ve čtvrtek nám odvezli jednu z nástupky do nemocnice, s druhou jeli přímou eskortu v neděli taky do nemocnice. Měli při tom roušky, zabezpečení jak blázen, aby něco nechytli, ale že my tam normálně chodíme a bavit se s nima musíme je v pohodě 😠 a pak nám ani neřeknou co to měly 😠

aja.83
14. pro 2009

Aronku, to je teda hrůza. No nemáš to zrovna bezpečné zaměstnání, kór když jsi těhotná.

tercie
14. pro 2009

Aronku to moc nechápu, od manži z práce ženský s takovouhle prací jako ty chodily na neschopenku z nařízení hned jak byly těhu... to je docela risk tam zůstávat, v dnešní době hnusných chřipek a tak... ty se nebojíš?

aronek
14. pro 2009

terci bojím, jenže my máme trotla bezpečáka, který jen vymýšlí papíry a mezi odsouzené nejde. Takže nám snížil nebezpečnost a máme smůlu. 😠 Říkala jsem jednou zakašlu a mají smůlu, jsem doma 😉

tercie
14. pro 2009

No nevím, jestli je dobrý čekat až zakašleš... Já teda bych se bála moc...

tercie
14. pro 2009

Kopi a ty to taky nepřeháněj s tou prací, ta neuteče, páááč nemá nožičky totiž 🙂

tercie
14. pro 2009

Holky já mám takový dilema... jsem si včera koupila kabátek, prošívanej, vevnitř s kožíškem, krááásně teploučkej, akorátže je dlouhej až do půli lýtek skoro, a já si v něm připadám jako medvěd 😀 a nevím jestli ho mám teď vůbec nosit, to jsem trotl co? 😀 No ale byla to výhodná koupě, a dokonce v mojí velikosti, no nekupte to 😀

aja.83
14. pro 2009

Terci, prď na to, jestli se ti líbí, tak ho klidně nos, aspoň ti v něm bude teplo. Medvěd, nemedvěd! 😀

aronek
14. pro 2009

terci neboj, do vánoc mám patra oběhané a z kanceláře už nevylezu, až zase mezi vánocemi a to už budou ti infekční pryč nebo zaléčení 😉

aronek
14. pro 2009

terci, jestli ho dopneš, tak ho nos 😉 Já už pomalu nedopnu bundu od mamky. Ještě mám jednu od bráchy, ta je trochu větší a pak mám smůlu ☹

kopa
autor
14. pro 2009

tercíku já musím mít vše hotové do pátku 😠 to končíme v práci a jdeme až 4.ledna.Nechci jít o vikendu,tak proto tolik makám 😀

aja.83
14. pro 2009

Kopísku, ty se máš. Já jdu do práce ještě pondělí a úterý. No ale to bude pohodička, nic se nebude dít, protože ostatní firmy už budou mít zavřeno.

tercie
14. pro 2009

No holky já vám to schválně zkusím vyfotit, co mě na to řeknete, jo? 😀 Ale mě to včera přišlo jako děsně dobrej nápad, a dneska už mi to tak nepřijde. Máte to tak taky, někdy, nebo jsem úplně střelená už? 😀

Aronku je to na tobě 🙂 Jo, ten kabát dopnu právě kvůli tomu jsem ho kupovala, je 3XL 😀

Kopi tak to chápu, to bych taky radši mákla ať pak nemusím.

aja.83
14. pro 2009

Terci, to je úplně normální. Já si taky koupila takovou halenku, na obrázku vypadala krásně, pak jsem si v ní i připadala dobře, ale pak už zas ne, jsem si připadala jak padesátiletá baba 😀

tercie
14. pro 2009

Holky jdu se drobet zkulturnit než pojedu, ještě se tu stavím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru