Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
14. pro 2009

Jarus............ale je to krásný překvápko, viď? To už máš asi dáreček od Ježocha 😵 😵 😉

jarusenka
14. pro 2009

Všem snažilkám tady přeju co nejdřív pozitivní testík. 🙂

jarusenka
14. pro 2009

Kerrie, no to teda je, ani jsem si Ježíškovi nenapsala, ale on i tak ví, co jsem si přála nejvíc. Snad bude vše v pořádku, fakt nemám žádné příznaky.

kopa
autor
14. pro 2009

Jarus to je teda pěkné překvápko 😵 😵 😵 to jsem zvědavá co ti řeknou na gyndě 🙂

kopa
autor
14. pro 2009

takové překvápko bych si taky nechala líbit 😀 😀 😀 😀
zítra zkusím testnout,pokud mrcha nedorazí přes noc.Od soboty mě bolí břuch,vždycky tak půl dne a pak nic.Dneska zase přes poledne a ted nic 😅 😅 Stejně tomu nedávám naději 😅 😔

kerrie
14. pro 2009

Kopi.............určitě zítra testni 😵 Mrchopříznaky můžou přece být i při těhu, mě taky normálně bolel břuch 😉 Jůůůů, to sem ráno poběžím celá napnutá, jestli máš //, moc bych Ti to přála 😵 😵

murynka
14. pro 2009

leni moc držím palečky 😵 😵

jarusenka moc moc gratuluji mamino 😵 😵

jarusenka
14. pro 2009

Kopo, no já jsem mega zvědavá, ale přiznám se, že začínám mít trochu strach. Naštěstí jsem uprosila dr. aby mě vzal ještě před Vánoci, napřed mě chtěl objednat až na 5.1.

Kopi, tak to moc držím palce, jak dlouho ti mešká MS? 🙂

aronek
14. pro 2009

jarusenko moc gratuluji k // 😉 Hlavně aby se tady taky nakazili a bylo jich tui co nejvíc 😀

kopa
autor
14. pro 2009

testnu,ale myslím že tam bude bííííííílo 😀 😀 znám své tělo 🤐 😠
No přítelák je napnutej,ale já ani néé.

kopa
autor
14. pro 2009

dva dny 😉 já beru duphaston do 25DC a po dobrání to mám dostat a dneska jsem 31DC 😅

Markét kdyby to vyšlo,tak doufám že mě přivítáš do klubu 😀 😀 😀 😀 😝

aronek
14. pro 2009

mury s tím flekem nevím, co se zeptat v nějakém elektru či kuchyňském centru?

jarusenka
14. pro 2009

Holky ráda vás tu všechny nakazím a poděkujte Sir, protože ta se tu se mnou do půlnoci bavila a při tom si určitě myslela, že jsem blázen a já taky. 😀 😀 😀 Holky, mě je tak krásně. 🙂

Aronku, Murynko, díky!

kopa
autor
14. pro 2009

no a minulý těhu mi vyšel pozitivní test až za 14dni co jsem meškala 😅 😅 páč se říká,že v tuku se zadržuje HCG,tak třeba 😅 😅

kerrie
14. pro 2009

Kopi, to ale vypadá nadějně 😵

aronek
14. pro 2009

kopi, testy už máš nakoupené? Vydržíš do rána??

murynka
14. pro 2009

kopi TESTNI 😀 😵 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
14. pro 2009

Keríku ale víš kolikrát to u mě vypadalo nadějně? 😀 😀 😀 aspon 5 krát 😅 😀 😀 lepší je s tím nepočítat a pak být jako překvapená 😀

kopa
autor
14. pro 2009

Testy mám koupené,vydržím do rána 😉

murynka
14. pro 2009

nééééé 😎

jarusenka
14. pro 2009

Kopi, tak to vypadá slibně! 🙂

kopa
autor
14. pro 2009

na chvilku jsi odběhnu,vařím kuřecí omáčku 😉

tercie
14. pro 2009

Jaruško taky moc gratuluju, a držím palce ať je všechno tak, jak má být 😉

Kopi překvápko by to bylo viď? Třeba bude 😉 Já měla mrchopříznaky při každým těhu 😉

Murynko ten flek máš kde na tý troubě, na nerezu nebo na skle nebo jinde? Já tyhle agresivní přípravky nepoužívám, na sklokeramickou desku jen cif tekutej písek a na nerez max jarovou vodu a houbičku...
Možná by to šlo reklamovat, zkus si to zítra obvolat 😉

kopa
autor
14. pro 2009

za chvilku jsem tuuuu,ale testovat budu fakt ráno holky 😉

kerrie
14. pro 2009

Kopi...........mazej do koupelny počůrat papírek hnedka teďka, páč já jsem tak napnutá, že bych z toho taky do rána mohla porodit..............přece mě nechceš mít na svědomí 😀 😀 😀

murynka
14. pro 2009

na horkovzdušné troubě u displeje ☹ ted to vím také že bych to nepoužila ale šlo to tím krásně vyleštit 😅

mabe
14. pro 2009

kopi, ze by? jsem zvedava. 😀

tercie
14. pro 2009

Holky dneska končím, mějte se, papa zejtra. Jdu koukat, koho nám dneska zase vyhoděj... 😝 😀
Kopi těším se ráno 😉 Moc si přeju aby tam byly ty dvě mršky proužkatý 😀

pe.martina
14. pro 2009

Ahojda holky, tak jsem dočítala co nového.

jarusenka, moc gratuluju, tak ať to dr. jen potvrdí a je vše OK 😉

Kopi, taky držím palce

Já jsem dneska byla u své gyndr. a pořád jsou na ultrazvuku vidět zbytky tkáně a krev a už by to mělo být pryč,
dostala jsem pigárko na zavinutí dělohy a ATB protože mě pobolívá břicho a občas mám i zvýšenou teplotu 😒
Jednu výhodu to má, nemusím do práce a další kontrola ve čtvrtek, tak to vidím do konce roku asi budu doma

murynka, myslím, že to asi bude sežraný od nějkejch těch kyselin co jsou v těch čističích, alo možná by to šlo nějak vyleštit, aby to nebylo tak vidět ☹

aronek
14. pro 2009

kdepak jste, koukáte na supr star? Nebo, že by kopinka nevydržela?? 😀 Já jsem snad nejzvědavější člověk na světě. Hlavně, já bych tedy nevydržela 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru