Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
1. bře 2010

Markee, úplně Tě chápu, já mám žaludek na vodě jen při představě, že ho do té školky v září dám....a plavání?
No asi bych se přihlásila jako dobrovolná vychovatelka, jako dozor....no ale když budu v práci, tak to asi nebude možný..
Neboj, na ty malé prďolky dávají větší pozor, uvidíš, jak bude nadšená....
Drž se, utečeto rychle a za chvíli jí budeš mít doma. Jsou to nervy, až co mám malého, chápu moje rodiče, jak se pořád báli...
Tak papa...

nicollka
1. bře 2010

tak holky je tu špinění jdu nakoupit aspon nejakou zeleninu do polivky a rizota a pak vas dojdu dočist

sarlotta
1. bře 2010

madormi byla jsi na revizi v nemocnici ? potom by jsi měla dodžet klasické šestinedělí a jít na KO na utz ke svému gyndaři.Je lepší počkat aspoň 2MS než doroste sliznice po operaci. Jestli to odešlo samo s krvácením, tak je to lepší a můžete se snažit hned po 1MS co přijde 😉
tohle se prostě stává, špatně se spojí chromozomy a příroda si poradí... miminko by mělo nějakou velkou vadu... stalo se to hodně brzy a nemá cenu se tím trápit. příště to vyjde. Bohužel tak končí mnoho těhu, ještě než pořádně začla. Kdyby sis nedělal testík tak možná ani nevíš že jsi těhulka.
Bude líp, neboj 😎

markee
1. bře 2010

Natalie,no právě. Já taky chápu rodiče až od té doby co mám malou. To je fakt strach,šílený strach.

madormi
1. bře 2010

sarlotta - nedělalai mi revizi. nehcali si mě tam jen na pozorování kdyby náhodou to bylo mimoděložní, ale doktorka dnes ráno říkala že to nejspíš odešlo samo s krví, že jsem měla hcq včera jen 109 zítra se potvrdí že to klesá a ej to jasné. ale ono už je to jasné teď, normal krvácím. na utz včera nic neviděli takže to tam prostě není

sarlotta
1. bře 2010

Markee nebooj, učitelka si ty malé prďolky bude hlídat extra - to je jasné ... taky musí mít strach 😉 A malá bude nadšená 😎

sarlotta
1. bře 2010

madormi tak to je ve Tvé situaci ta ,,nejlepší" varianta ... opravdu si z toho snaž nedělat hlavu, bude to v pořádku.
kup si vitamínky, určo kyselinu listovou a příští měsíc můžete snažilkovat znovu, brzo budeš těhulka 😉 😎

kamoška si tím samým prošla loni v prosinci a doktor taky říkal, že nemusí čekat.

markee
1. bře 2010

Jo to bude,pže plavčo miluje,ona umí plavat,jako ne tempa to ne,to ještě neví jak,ale když se jí dá jen taková destička do ruky,tak maže-kope nožkama a plavčí. Prostě se nebojí. Jen potápět nechce,ale to přijde časem samo,nenutím jí. No už aby tu byla.
Tak já uvařila brambory a až vychladnou udělám plněné bramborové knedlíky. Na zítra hlavně,pže budu na té genetice.

sarlotta
1. bře 2010

my chodili plavat od půl roku a malý se i potápěl, takže nemá strach vůbec 😅 klidně skočí do bazénu do hloubky a pak šlape vodu, ale na hladině se sám ještě neudrží... takže já se bojím, že spíš bude moc akční 😀 😀
Musím ho naučit plavat.

madormi
1. bře 2010

no já zítra jdu znova na hcg jestli klesá dost a zeptám se ho co a jak a uvidíme ☹ se musím nějak sebrat do té doby abych mu tam nebulela

sarlotta
1. bře 2010

madormi, klidně se vybreč... je to nespravedlivé... někdo si těhulí ani neví jak a někdo si to prostě musí vyžrat... je to rána pod pás... ale opravdu bude líp. klidně piš co potřebuješ vědět snad Tě tu nějak rozveselíme 😉

markee
1. bře 2010

Sarlott,to je právě ono,ona je akční. Já učitelkám řekla,že prostě ona jde do vody bezhlavě. Prostě jí to nedojde,pže ona se přece nebojí a chodila plavat. My teda chodili od roka a půl,pže pro mimča to tu není. I tak má 4 kurzy za sebou-dva roky.

madormi
1. bře 2010

no jsme usnuli na vavřinech no, otěhotněli jsme hned na první pokus tak jsem si říkala jak to je v pohodě jo houby, radost trvala 14 dní ☹ když někdo prodělá zamlklý potrat, není pak u dalšího těhu větší hrozba že se to bude opakovat?

ee.liska
1. bře 2010

ahojky, sirel, gratuluu ke kontrole 🙂
mardoni, je mi to líto ☹
natalie a mardoni, za se be můžu doporučit kontryhelový čaj a femigard, s mou sliznicí udělali zázraky 😎

sarlotta
1. bře 2010

madorni tohle nejspíš nebyl zamlklý potrat.. ten je pokud je srdíčko- tluče a pak přestane. tohle byl spontánní potrat a díky tomu, že Ti nemuseli dělt revizi máš sliznici v pořádku a nemusí čekat až doroste což je super🙂

riziko je když se podaří příliš brzy po revizi.. že to sliznice neutáhne.

kontryhel můžeš pít, ale myslím, že stačí vitamínky a trochu klidu.

handm
1. bře 2010

Madormi, je mi moc líto... Mě vlastně druhé těhu taky odešlo takhle.. radost trvala chvilku, ale bylo to chemické, a nakonec jsem hned poté otěhu...
drž se, za chvíli bude líp, i když teď to tak vůbec nevypadá!!!

Markee, nebooj, malá bude jak plaváček, určitě, největší kachna 🙂🙂
Aji, ahooj, tak jak u vás?! Kolik jsi DC? Už přijedeš nakupovat?!🙂
Ee.li, ty jsi na neschopence?!
Aronku, ať je monitor v pořádku!!

cajori17
1. bře 2010

Ahoj holky..........chci pogratulovat sirellce a elisce k uspesnym kontrolam 😉

Mandormi,je mi to moc lito,ale urcite zase brzy otehotnis a vse bude v poradku,ale potrebuje to chvilku cas .....

madormi
1. bře 2010

no musím se asi naučit být trpělivá, zatím to moc neumím 🙂

sarlotta
1. bře 2010

holky frčím k obvodní a na gyndu na Ko.. tak odpolko páááá 😉

kopa
autor
1. bře 2010

Ahoj holky,už jsem doma od doktorky.
Tak mě ještě posílá zítra na krev a s močí,ve středu jdu na KO a když bude vše v pořádku,půjdu už do práce.
Jdu vás dočíst 😉

kopa
autor
1. bře 2010

Farmíčku,vždyť já se šetřím 😉 my jsme nakonec tu procházku zrušily,šli jsme se podívat jen na takovou vyhlídku 😉 Přeci se nemohu válet jen doma,já potřebuji na vzduch a malou prochajdu 😎 Díky za tu radu na zácpu,už jsem dneska něco pokoupila,akorát mléko nepiji 😅 tak jedině,že si dám kakao 😉

Sirellko moc gratuluji ke kontrole a k těhu průkajdě!!! 😵 😵 😵

kopa
autor
1. bře 2010

Maartinko tak se zkus na gyndě zeptat,zda by ti neudělali náké vyšetření? 😅 😅 a nebo zkusit zavolat do naké takové té kliniky,většinou berou i bez doporučenky(Gennet...)Držím ti moc palečky.

Jinak mezi námi vítám nové dušičky 😔 😔 holky držte se,bude zase brzy líp! 😵

ee.liska
1. bře 2010

handm jj ☹ jak jsem se vrátila z nemocnice, tak můžu jen ležet, už měsíc jtrávím celé dny v posteli

handm
1. bře 2010

Ee.lisko, ahaa, to je tedy na prd.. a nějaká alespoň naděje, že to neproležíš celý je?!
by mě kleplo.. asi..
musím to zaťukat, že zatím u mě dobrý...snad

natalie77
1. bře 2010

Elisko, vitamíny si určitě koupím...moc děkuji za tip. Jinak držím pěsti, ať nemusíš ležet, já ležela od 14.tt až do 31.tt doma...a pak v nemocnici, v červenci v těch největších vedrech připoutaná na lůžko...takže vím, že to je na palici....Takže přeji hodně síly a optimismu a hlavně, když to bude nejhorší, tak si musíš říct, že je to pro miminko...a to člověk vydrží všechno....jak se tady můžeme přesvědčit. Tak se drž.
Jen je škoda, že se nedá naspat do zásoby 😉.

Kopi, no nevím, ta čokoláda v kakau asi spíše staví, ne? Mně zabíralo lněné semínko, dala jsem si ho do jogurtu nebo zobala i samotné, ale nesmí se ho moc, jinak bys měla opačný problém 😅 .

ee.liska
1. bře 2010

to je fajn, že je to u tebe dobrý 🙂
no celý březen ještě ležet budu a pak se prý uvidí, ale doufám, že budu moct třeba ven nebo tak 🙂 dr v nemocnici říkala, že mám nepříznivou anamnézu, takže asi je to tak trochu i preventivně, jsem docela dost hlídaná tak věřím, že všechno dobře dopadne 😀

kopa
autor
1. bře 2010

Natalie,díky za rady porady 😀 jsem si nakoupila aspon jogurty a nakou vlákninu 😉

martinkal
1. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Tak jsme byli v poradně. Odešla mi hlenová zátka a jsem otevřená na jeden prst. Prý to může vypuknout kdykoliv 😝 . Teď vás jdu dočíst ju?

kopa
autor
1. bře 2010

Jéé Marti to je super 😀 😀 😀 😀 Lucinka se vám brzy ukáže 😵

natalie77
1. bře 2010

Martinko, mám slzy v očích...holka drž se. Moc držím pěsti a těším se na krásnou zprávu...

Tak jedu do Gennetu, odevzdat ty předoperační a domluvit se na zítra. Nevím, jsem asi blázen, ale pořád si říkám, že mi třeba řeknou, že miminko vyrostlo, srdeční akce je ok..

Užijte si odpoledne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru