Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
15. bře 2010

ahojík, no hlavně skoro-maminkam na dnes přeji hóóóóóóóóódně štěstíčka a už se budeme těšit na ty vaše uzlíčky,hlavně infotmujte holky,ju. Šarlotko no teda to je pako, no hlavně že ti zaplatil a šak neboj, on si ještě na hlavu zaťuká až bude hodně práce a on nebude mít lidi 😠 ale to už tebe nemusí zajímat, pěkně odpočívej a užívej si těhu

markee
15. bře 2010

Jinak Sarlott a Handm,je mi to líto,že jsou šéfové takový blbci 😠

handm
15. bře 2010

šarlotko, IP...🙂

flair, on na mě neřve, on se bojí, ale myslí si, že když nemá autoritu, tak že bude dělat chytrýho...a to já fakt nesnáším 🙂

handm
15. bře 2010

Markee, na Floře se určitě dá parkovat do tý doby, než končí poslední kino.. jako uvnitř... a myslím, že jsou tam zvýhodněný ceny, nebo dokonce zdarma, když máš lístky do kina...🙂 Ještě koukni na net.!!🙂

flair
15. bře 2010

Handm, si říkám, že je mi doma na PN vlastně dobře 😀 V těhu jsem trošku víc cíťa, tak bych si třeba kritiku hůř brala 😉

sarlotta
15. bře 2010

flair, normal zajdi do lékárny a nech si je ukázat.. oni jsou dooost elastické, tak neboj. Nevím jak jsi na tom... mají normal velikosti, M, L, XL...

handm
15. bře 2010

Flair, jenže já bych se doma asi ukousala.. 🙂 Jsem zvyklá na lidi, furt někde pobíhat, případně tady u compu něco vyrábět..🙂 a on mi prostě jen občas zkazí náladu 😝

sarlotta
15. bře 2010

Holky.. stroužek z vlaštovek už je taky v porodce... to bude mimineček 🙂))

kvetinka7
15. bře 2010

Ahoj holky,
vsechny vas tu zdravim.. letem svetem docitam..snad jen pozitivni zpravicky od vsech..
Kopi, ted jsem si te precetla..a leti k tobe ode me GRATULUJICI SPECIAL!! 😀 😵 😵
Krasna zpravicka. Mam z tebe velikanskou radost . Konecne i k vam miri cap nebo vrana 🙂
Drz se ,poradne si tehu uzivej,vylety s pritelakem,.. nestresuj apod 🙂

U nas se stav porad lepsi, uz si tak nejak vytvarime doma rad,keterj vyhovuje obema,mne i Adamkovi.Sestinedeli je pryc, citim se vic ve forme, Adamek je me cim dal vetsi zlaticko.
Kdyz spinka 2h v kuse,tak ho uz obkukuju,at uz vstane,ze se mi po nem uz styska 😵

sarlotta
15. bře 2010

kveti ahojík, to je fajn a bude ještě líp jak se vylepší počásko🙂

sarlotta
15. bře 2010

Adámek je krááásný... jaké má kukadla šikulka🙂

kvetinka7
15. bře 2010

Sarlotko, dekuju 🙂 Krystufek je taky moc krasnej chlapecek 😵
Nechas si rict,co cekate? jestli holcicku nebo chlapecka?

madormi
15. bře 2010

aja: asi byla nějaká divná noc já téměř vůbec nespala, do dvou jsem čuměla do stropu, pak jsem usnula a ve tři zase vzhůru do 4 pak v půl pátě mě vzbudilo šílené píchaní v okolí pravého vaječníku nevím co to jako teda mělo být 😖 no a v šest vstávat do práce takže fakt dnes jsem jasná, ještě že mám hafo kosmetiky doma co to jakžtakž zamaskuje 🙂 no a už se to těším na nová miminka ať se můžem pokochat a chytit nějaký ten " těhu virus přes pc" by to chtělo 😀

flair
15. bře 2010

Šarlotko, já to risknu a objednám ty kalhotky v Mku. Mám normální velikost 38-40, jsem vysoká, ale štíhlá, tak když jsou pružné, tak to snad bude ok 😉
Handm, já byla právě taky zvyklá na lisi v práci, pořádala jsem velké společednské akce (plesy, rauty, koncerty atd.), neustále pobáhala, organizovala atd. Ale kupodivu jsem si zvykla na klid doma 😀 A jak začne jaro, tak to bude úplné bájo 😵
Květi, ahooooj mamino 🙂

sarlotta
15. bře 2010

Kveti, určo nechám🙂

kopa
autor
15. bře 2010

Ahoj holky,
moc myslím na Aronka a Martinkal!!!!Držím jim moc palce,jsou to holky šikovný určo to krásně zvládnou 😵 😵 😵

Já byla na gyndě kvůli neschopence a dostala jsem i vycházky 10-12,14-16 no nic moc 😅 jsem si řekla,že na to prostě kašlu jestli mi příjde kontrola 😀 😀 jsem těhu tak chci výletit 🙂

Jinak mám celkem modřinu na tom nose a furt to bolí 😒

Jinak včera mi bylo celkem dobře a dneska mám zase nevolnosti 🤐 🤐 do toho jsem vypila půl litru banánového mléka 😝

Sarlottko na šéfa se vyprdni,takhle jakmile jde o kšeft,tak se všichni chovají stejně a arogantně 😠 😠

Kvetinko díky za GRATULACI SPECIÁL 😀 😀 😀
Fakt jsme po dlouhé době s přítelákem štastni.Je mi furt zle,tak mímo snad prospívá.Jak se máte s Adámkem??

Jinak holky jak jsem psala,že hubnu,tak jsem zase zhubla 😅 Já nevím to moje mímo je asi nenažrané,páč to není možný.Všechna potrava jde k němu a já chudák hubnu 😀 😀 No od minulého týdne mám dole 3 kila a to jím normálně(včera jsem snědla 6koláčků na posezení....)

kopa
autor
15. bře 2010

Mari a tobě jsem zapomněla popřát už jsi TETA 😵 😵 😵 tak si to užívej 🙂

Handm ty se taky na šéfa vyprdni 😠 😠 😠

Flair mě je taky doma na PN dobře,už mi konečně dorazilo puzzle,tak ted budu vařit ptáčky a pak jdu skládat,baví mě to.

Markee a vy si užíte to kino 😵

flair
15. bře 2010

Kopi, by se mi taky líbilo, kdyby mimčo přibíralo a já hubla 😀 Já dnes se zděšením zjistila, že jsem od začátku těhu přibrala už 6 kilo!!!! Ještě ve 20 tt jsem měla nahoře 1-2 kila ated to houplo 😝

kopa
autor
15. bře 2010

Flair já to ted zhubnu a pak to zase naberu,jsem s tím smířená 😀 😀

kopa
autor
15. bře 2010

normálně se mi začíná ze špeku dělat těhu břicho 😅 😅

natalie77
15. bře 2010

Mari, blahopřeji, být teta je mooooc fajn 😵
Moc držím pěsti, ať jsou mimča rychle venku a ať je hlavně vše v pořádku 🙂 . Holky, myslím na Vás, vy to zvládnete 😉 .
No a ostatní jsem zapomněla....

Kopi, já jsem s malým také hubla...skoro 6 kilo a přitom jsem pořád žrala.., nezvracela jsem .....přibírat jsem začala až ve 23.tt... Tak neboj, vše je jak má být, mimčo je holt labužník, vše Ti spapá 😀 .

Tak se jdu učit ve čtvrtek jdu na tu zkoušku, co jsem neudělala minulý týden...a nechce se mi...mám chuť to zabalit....2 měsíce před koncem..to jsem idiot, co?

kvetinka7
15. bře 2010

holky, ja celkem pribrala 21kg 😕 🤐 jeste mam dost nahore, pribirala jsem i ze vzduchu ..
co bysme pro mimo neudelaly, no ne? 😉

natalie77
15. bře 2010

Farmi, mooooooc Ti tu mrchu přeji, ať už dojde, mrcha jedna 😠 .

Mám trošku problém, vlastně už 14 dnů od revize slabě krvácím...den po revizi nic, no a po 3 dnech pořád....myslela jsem, že se to bude zlepšovat, ale dneska krvácím, jako když mi začíná menstruace, což je dost brzo...tak nevím, co mi to moje tělo vyrábí....myslela jsem, že budu špinit nebo tak...a to šestinedělí je spíše jako prevence zánětu...aby byl člověk opatrný...ale revize v 10.tt a pak pořád krvácet? To mi přijde divný, měly jste to také tak?
Tak už jsem se najedla...a jdu na to... 😝 .

Jo a takééééé volám JARO!!!!!!!!!! Už mě ty bílý h...vna a zima štvou 😝 .

handm
15. bře 2010

Ahoj, jsem zpátky z oběda 🙂
Kopi, to opravdu nejsou moc vycháźky, ale snad se trefíš.. zase je škoda, že bys přišla o všechny peníze, ne?! Zrovna mi říkala kamarádka o víkendu, že je na pracáku, zjistila, že je těhotná (rizikový) a nedostane žádný peníze, žádnou nemocenskou nebo co .. já tomu tedy nerozumím, ale nechápu, jak to, že nedostane nic.

Flair, 6 kg je přece v pohodě, i když Kopince to hubnutí snad taky budu závidět 🙂 i když já jsem zatím přibrala kilo, tak si nestěžuju (navíc s tím, jak nechodím kamsi... skoro vůbec ☹ ☹ ) Snad to teď nepoletí nahoru jako blázen.. bojím se, abych nebyla jako Květinka... květi promin...i když je to tak jak říkáš, co bychom pro mimi neudělaly.. ale moje kyčle by zaúpěly.. ☹

Flair, já myslím, že si taky zvyknu, až to přijde.. ale zatím si to ani nepředstavuji 🙂

aja.83
15. bře 2010

Kvetinko, Adámek je nádhernej! 😵 😵 😵

flair
15. bře 2010

Natali, školu už prostě musíš vydržet, ju. Já studovala 2 VŠ naráz (jednu denní a druhou dálkově) a málem mi hráblo, bo jsem k tomu měla ještě 2 práce, abych se uživila (mamka na moje studia neměla moc peněz, tak jsem se musela snažit i sama). To dálkové jsem končila rok po státnicích na té denní a taky se mi hrozně nechtělo 😝 Ale pak už niiiic studovat nemusíš 😀 Ikdyž, pořád po člověku chtějí někde něco nastudovat, ale aspoň už není pak taková buzerace jako jsou zkoušky 😝
A s tím krvácením to se mi moc až tak nelíbí 😔 Já po revizi nic, pak za cca týden jsem začčala špinit a trochu krev atd. No a nakonec jsem po 14 dnech od první revize musela znovu na revizi, bo tam něco málo zůstalo a hlavně, jak se mi rychle zaklaplo děložní hrdlo, srazila se mi tam krev a nemohla ven. Pak už to bylo ok 😉 Ale to v žádném případě nemusí být tvůj případ!!! Kdy máš jít na kontrolu??

sarlotta
15. bře 2010

Holky já minule nabrala 11kg u malého a teď už mám nahoře 6 😲 , ale tak jsem v půlce, snad se to zase zabrzdí trošku🙂))

flair
15. bře 2010

Šarlotko, stejně je zvláštní, jak je každé těhu jiné, že🙂 ale asi se ti to nezabrzdí, nechchci ti brát iluze, ale prý někdy od 6-7. měsíce se přibírá cca 0,5 kg týdně 😝 a u mě to teda platí 😝

sarlotta
15. bře 2010

jo ? bezva... já četla že ve II.trimestru to skáče víc a pak se to ustálí na 2kg za měsíc- což je optimální.
Minule jsem měla vyšší cukr, tak jsem se od 5měs víc hlídala... teď ho mám zatím úplně v poho...🙂 he, tak papám 😉

ee.liska
15. bře 2010

tak už jsem doma
šarlotko aspoň si víc odpočineš 🙂
handm koukám že ty máš taky v práci opruz 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru