Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
17. bře 2010

to se určitě podaří 😉

miru.j
17. bře 2010

Ahojte babulky,dlho som tu nebola...gratulujem novym maminkam a detickam,taktiez tehulkam.
Vcera som bola na prvotrimestrovom skriningu.Dnes som 12+6 od PM. UTZ vraj dopadol dobre , NT 1,7 NB 3,4
BPD 22(to neviem co je),Dr.prezrel cele babatko ...povedal ze je spokojny.Dnes mi isiel mm pre vysledky s odberu vraj je tam hodnota 1:265,lekar povedal manzelovy ze je to v norme,ale dolezity bude triple test v 16tt.Myslite ze by som sa mala obavat niecoho zleho?Otazka pre tie ktore maju toto vysetrenie za sebou. Dakujem!!!!!!

ee.liska
17. bře 2010

miru gratuluju 🙂 myslím, že je to v normě, já jsem měla NT 1,8

miru.j
17. bře 2010

vdaka eli,aj ja Tebe gratulujem 😵 . A ta hodnota 1:265 ?

aja.83
17. bře 2010

Čau holčiny! No toto, že prý zítra jako nepojede koník, jo? To si dělaj srandu, ne? 😲 😠 Mě budou zítra v práci zrovna hodnotit, jako jak jsem byla v roce 2009 neposlušná a kolik nedostanu odměn 😀 , to bude masakr, takže se tady u vás potřebuju potom vypovídat! 😅

aja.83
17. bře 2010

Miru, gratuluju k dobrým výsledkům! 🙂 Zatím tomu moc nerozumím 😅 , ale asi bych se na tvém místě vůbec neobávala, když říká doktor, že je to v normě a počkej si na triple test v 16tt! Držím palce! 😉

wlladka
17. bře 2010

miru, jukni sem: http://www.forumzdravi.cz/clanek-123-screening-...

vím, že BPD je průměr hlavičky a NB nosní kůstka

mabe
17. bře 2010

holky,
tedka tady byly nasi. mamka mela vychazky z nemocnice, tak se prisla naposled podivat na bricho a rozloucit se. nejak to na me pada, sakra. uz zitra do nemocnice a v patek.....v 19h prijdou tchanovci me poprat a taky rozloucit. 😝 zacinam byt dost nervozni. kamoska tady byla kolem obeda - ma termin 2.5., tak rikala, ze me zavidi, ze vim, kdy to prijde a bude.

aja.83
17. bře 2010

Mabe, ničeho se neboj, bude to všechno dobrý! 😉 Vidíš, i kámoška ti závidí 😉 , je to na jednu stranu fajn, že víš, kdy a jak to přijde! 😉 Takže žádný stresíky! My na tebe tady budeme všechny myslet a držet palečky!!! 😉 😵 😵 😵

mabe
17. bře 2010

aji, ja vim, ze v tomto mam +, ale je jasny, ze mam nervy z nemocnice. 😝

mabe
17. bře 2010

ale zase, zitra tam jdu az na 11h s manzou, pak odpo samy vysetreni, pak spanek a v patek zase uvidim manzu a porod. akorat prezit tu jipku.

aja.83
17. bře 2010

No jasný mabe, nervy z nemocnice má asi každý, zvlášť když jde o porodnici! 😝 Ty to zvládneš a manža ti bude velkou oporou! 😉

ee.liska
17. bře 2010

mabe, budeme moc moc moc držet palečky 😵

mari111
17. bře 2010

mabe taky budu držet palečky, neboj, bude to v pohodě 😉 všechno zvládneš, si přece holka šikovna 🙂
A jako že zítra nepude koník,jo a co jako ja budu dělat celej den ??? 😨 ach jo, ja ty nové verse všeho možného tak nemám ráda 🙄

farmarska
17. bře 2010

holky i já se hlásím, nesnáším změny 😝 🙄 ach jo, to bude zejtra nervních ženskejch -z absťáku po koni 😀 😀
já teda zejtra mám co dělat, jsem objednaná na jedenáctou k alergologoj, novýmu, tak se ho chci proptat pořádně i na případně další těhu, co můžu, co ne, atd...

No a pak přijedu, tak rychle uvařit, uklidit a pak už bude manža doma.

teda Elí z tebe si brát příklad v tý porevizní mrše neci 😅 😅 ale už jsem to ty bestii vysvětlila, že musí přijít, že šarlotka už jí v tuhle dobu dávno měla, tak at si pospíší, nebo se jí všichni vysmějou, že je pozadu 😀
tak nevím, jestli mi na to skočí 😀 😀 🤐 🤐

farmarska
17. bře 2010

jinak miri gratuluju 😵 😵 😵

ají ty to zítra v práci ustoj 😉 😎

mabuš ty se nenervuj, brzy budeš už s malou a vše bude ok. 😉 🙂

markee
17. bře 2010

Ahojky holky,
no mám to za sebou od 9 hodin. Nebo spíš v 9 jsem se probrala z narkozy. Kolem druhé jsem byla doma a od té doby lítám na záchod(na velkou)-pardon. Ještě dojezd z té narkozy. Už mě pálí,víte co ☹ Děsně mě bolí podbřišek,pže mi píchli oxytocin na stažení dělohy a je to fakt bolest. Chjo. Přitom po tom co se stalo v září je to menší bolest,ale i tak. Au au.
Už mi ani v nemocnici neříkal doktor nic o tom za jak dlouho zkoušet mimi znova. Asi viděl,že to stejně nedodržuju.
Z toho co ze mě vyndali,tak kousínek dávali do zkumavky a prý to pošlou na karyotyp. Tak snad nám i na genetice řeknou,zda důvod byl opět nebalancovaná translokace,či něco jiného.
Manža teď dal péct kuře,pže mám fakt hladík. Sice jsem se najedla,ale mám toho v sobě málo či co
Bolí mě hlava,taky určo z narkozy. Chjo. Ať už to bolení-hlavně podbřišku-přestane.

Moc gratuluju Aronkovi k Honzíčkovi a malá Nelinka je moc krásná holčička.

madormi
17. bře 2010

markeee si fakt statečná ženská, tak držím palečky ať s začne vše obracet k lepšímu 😉

petroska
17. bře 2010

ahoj holčiny.ted sem dorazila z nakupu.natrefila sem na super overálek do kočárku na zimu jen za 149 kč tak sem neváhala a už něco koupial jen je v modré barvě takže chlapečeku musíš to byt ty!! 🙂 snad všechno bude dobrý a nic tím nezakřiknu.všem na zítra at KO jsou na jedničku a zdrava mimuška 🙂

ee.liska
17. bře 2010

markee jsi moc statečná, drž se!! 😉

madormi
17. bře 2010

petroska prosím co je to za značku kočárku ten modrý v tvém albu? kámošce se líbí a chtěla by ho někde okouknout pro mimi

markee
17. bře 2010

Elisko,ono co jiného zbývá ☹ Chjo,to víš,že bych chtěla miminko v bříšku a v říjnu ho rodit. Fakt jsem se těšila na porodní bolesti a to beze srandy. Prostě jsem myslela,že už to teď dopadne a já si vytrpím porod a bude zdravé dítko a my šťastný,že se to nakonec povedlo. Ale nevím, myslím,že časem se přemluvím na toho jedináčka. Zatím je mi to jedno,ale zas taky vím,že dřív jak v červnu zkoušet další mimi nechci. Když to bude dýl,tak to vůbec nevadí. Za 14dní si zavolám na genetiku,zda tam maj výsledky z toho karyotypu, domluvíme si konzultaci a uvidíme co nám řeknou dál.

mosquito
17. bře 2010

markee: já vím, že nic stejně nepomůže. Cokoliv ti kdo řekne, tak to stejně tu bolest nezmenší. Markee, kdykoliv, cokoliv - ve mně máš oporu. Kdybych mohla nějak pomoct... No jo, jsem daleko. Ale fakt na tebe pořád myslím. Prostě to je život, je těžký a náročný. Ale máš nádhernou Johanku a manžu. Přeju ti, abys už takovéhle trápení nikdy neměla! Drž se!

aja.83
17. bře 2010

Markee, jsi statečná ženská! 😉 Drž se a ať tě brzy přestane alespoň bolet podbřišek! 😉 Ta ostatní bolest 😔 , ať je aspoň postupem času trochu menší! 😔

aja.83
17. bře 2010

Farmííí, jsi tu? 😕 Já si vzpomněla, žes nedávno sháněla recept na nugátové řezy! 😵 Nebo se pletu? Jestli je ještě chceš, můžu posloužit! 😉 Mám receptík od kolegyně z práce! 😉 .....

petroska
17. bře 2010

madormi je to od BEBETO.ale jejich barvy na netu zkreslují.vyděla sem na živo dost barev od nich a pak porovnavala jeste na netu a fakt sou krásnějsí než vidíš na pc

kopa
autor
17. bře 2010

Markee to je dobře,že jsi doma s manžílkem.Já musela být v nemocnici přes noc a přítelák byl doma smutný 😔 Dtak at tě to moc nebolí.Drž se!!!

markee
17. bře 2010

Mosquito,moc děkuju. Když budu mít cestu tam k vám,tak bych se ozvala,pže stejně to město moc neznám. Nejezdím tam tak často.
Aja, jů receptík na nugátové řezy? Pošli prosím.
Petroska,ten modrý kočárek je opravdu moc hezounký.

markee
17. bře 2010

Mě poslala budoucí švagrová recept na Tribit řezy,taky jsou moc fajnové 🙂

kopa
autor
17. bře 2010

holky já vůbec nemám chut na sladké 😅 dneska mi přítelák koupil nutelu a já jí ani nenačala.přitom bych si dala něco,ale je mi furt zle 😒
Markee,ale ty tribit řezy to zní pěkně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru