Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
25. bře 2010

markee, já 7 let brala Cilest, stojí 300 a byl v pohodě nebo já ho alespoň dobře snášela.

natalie77
25. bře 2010

Ahoj, tak jdu spát, mějte se pěkně a zítra se držte....jo a Terci, držím pěsti, ať ještě vydržíš, protože ještě Ti chybí ta skříň, viď? 😉 .
DObrou.

aronek
25. bře 2010

tak jdu do pelíšku,nevím kdy bude chtít malý zase nakojit 😉

tercie
25. bře 2010

Natali skříň jsme právě vybrali,budu objednávat přes net, tak snad brzo dorazí abysme ji ještě stihli smontovat a nazdít věcma 😀

Madormi já na to taky nemohla koukat,Kristýna je fakt pinda a ještě mi zošklivuje jméno,který jsem chtěla dát holčičce. Kráva jak píšeš, fakt 😀

Holky jdu se věnovat manžovi, celej den není doma, tak ať večer, když můžem bejt chvíli spolu,ať jenom nedatluju 🙂

Mějte se fajn a zejtra dám vědět až budu mít za sebou tokontrolní CTG 🙂¨
Papapa 🙂

aja.83
26. bře 2010

Dobré ránko, holky! Zdravím Vás a přeji hezký sluníčkový den! 😵 😵 😵 Snad budu mít dnes v práci chvíli volna, abych Vás mohla dočíst...Snad jste toho zas tak moc nenakecaly 😀 !

tercie
26. bře 2010

Ahoj holky, taky přeju krásnej pátek, pracujícím ať rychle uteče,abyste mohly venku užívat sluníčka 🙂

Já se dneska chystám na ten kontrolní CTG, celej večer jsem o tom přemejšlela, co se vlastně na tom doktorovi nezdálo a v čem chce mít na víkend jistotu... prej abysme kdyžtak mohli naplánovat porod...ale myslím, že mám ještě čas, a když jsem se ptala, jestli je tam malýmu teda nějak špatně, tak prej vůbec ne, tak to nějak nechápu.
Jen jsem se musela smát, na tu žádanku do špitálu mi napsal TERCIGRAVIDA 😀 Tak jsem si říkala jo doktore kdybys věděl jak to sedí 😀😀😀

markee
26. bře 2010

Ahojky,
Tercinko to je krásné-tercigravida 😀 Fakt se trefil.
Já jsem si připravila ingredience na dvě dávky perníčků-i pro mamku. No je toho jak pro regiment. To budeme s Johankou péct celý den. Teď to chci zadělat a zítra péct. Snad se povedou a snad mě to bude bavit 😀

aja.83
26. bře 2010

Terci, to je fakt krásný - tercigravida 😀 😀 😀
Markee, ať se ti perníčky povedou! 😉

aja.83
26. bře 2010

Tak jsem poctivě dočetla, abyste jako neremcaly 😀 !
Markee, já brala jako HA nejdřív nějaký svinstvo, to už ani nevím, jak se jmenovalo 😝 ...No a pak když jsme se přestěhovali do Chlumce, mi gynekolog předepsal Minervu. Byla jsem s ní spokojená, dobře ji snášela, stála asi necelý 400kč na 3 měsíce...No a byla taky na vylepšení pleti, já měla totiž strašný problémy s beďarama! 😀 No a mám je doteď-ty beďary! 😀 😀 Ale to už je zas tím, že jsem HA vysadila! 😉

aja.83
26. bře 2010

Jo a Haničce gratuluji ke kontrole! 😵 A neboj, příště se mrňousek určitě ukáže! 😉

aja.83
26. bře 2010

Jo a Tercince jsem taky zapomněla pogratulovat a ještě držím pěsti na dnešek! 😉 Ale všechno bude v cajku a za chvíli nám budeš rodit! Huráá, já se těším na další miminečko!!! 😀

kopa
autor
26. bře 2010

Ahoj holky,
přeji krásné ráno 😵
No já dneska měla překrásný sen 😵 😵 Zdálo se mi,že jsem měla v postýlce miminko a byla to nádhernááá holčička,ty jo ten sen byl tak živý 😅 😅 že jsem tomu ráno málem uvěřila 😀 😀 😀
Holky ještě jsem jen tak koukala po kočárkách (asi bych chtěla Quinny a nebo ten x Lander 2010)ale na tom X landeru když jsem koukala tak jsem nenašla komplet kočárek tu trojkombinaci.Dělají to??
Ještě jaký kočárky jsou dobré??To víte příteláka to chytlo 😀 😀 už by nejraději vše nakoupil 😅 😅

aja.83
26. bře 2010

Ahoj kopi, no to jsi měla vážně krásný sen! A za chvíli se ti i splní!!! 😉 😵 😵 😵
Jinak ty kočárky - já to teda ještě neřeším, že jo😅 , ale loni jsem pokukovala po tom Camarelo Q12 a myslím, že ho má Aronek....Tak se ji chci pak zeptat, jaký je?! 😉 Ale z vlastní zkušenosti poradit nemůžu 😅 ...Jo a ten X Lander se mi taky líbí! 😵

tercie
26. bře 2010

Jsem se začetla jinde 🙂 Ale asi bych se měla jít chystat, dr mi neřekl v kolik tam mám bejt,prej dopoledne,a nebo klidně až po obědě... no to nesnáším takový termíny, kdyby mi řekl hodinu, tak naběhnu, ale tohle... 😝 Se mi totiž moc nechce,ještě tu sedím v pyžamu 😀

Kopi pěknej sen 🙂 Ty kočárky těžko říct, musíš vzít v potaz, nevím jak bydlíte,ale aby se ti případně vešel do výtahu a tak, a jestli chcete do terénu,nebo do města, abys ho unesla když budeš potřebovat do schodů nebo do auta, autobusu,je toho moc na zvážení... a X-lander dělají v trojkombinaci, hledej kombinovaný kočárky...
Ten Camarelo jsem okukovala teď v nějakým krámu,a líbil se mi, je pěkně vysokej, žádnej záprtek, to se mi líbí a vypadal celkem prostorně. A osobní zkušenost nám poví Aronek 😉

aja.83
26. bře 2010

Terci, šup, šup, pěkně se běž chystat! 😀 A ty máš jaký kočárek? To tam nemůžu v tom albíčku nějak rozluštit 😅

aja.83
26. bře 2010

No já už mám ten Camarelo vyhlídnutý od loňska...Tak jsem říkala manžovi, že až teda jednou otěhotním a budu pak jako těhotná, tak že už nebudu mít moc práce s vybíráním věcí a tak, protože už to mám vybraný! 😀 😉 No ale jo, něco ještě vybírat budu 😉 ! A vy mi pěkně řeknete, jestli je to dobrý, či nikoliv, poradíte tuhle, tamhle, no to bude parádička! 😀 😵 😵 😵

aja.83
26. bře 2010

Holky, já jdu dnes dřív z práce! Jsem si to vyjednala! 😉 Za chvíli jdu na oběd a pak mažu! 😵 Budeme mít návštěvu, kamarádku se ségrou z Brna! A budem dnes grilovat, jupííí! 😵 😉

markee
26. bře 2010

Tak mám zaděláno,ale byla to makačka. Jen mi přjde,že tomu ještě něco chybí,ale uvidíme zítra.
Jinak ty kočárky-mě se líbí ty moderní, trojkolky a i s malými kolečky,ale na ves-do terénu to není. Hlavně u mě hrálo roli i to,aby kočárek měl přehazovací rukojeť,aby mimčo ve sporťáku nesedělo tak,aby mě nevidělo. Děti maj nejradši,když sedí v tom kočárku,tak povídání s mámou. Máma jim ukazuje,oni čučej. Mamince pořád něco klábosí a je to moc fajn. Od sebe jsem jí otáčela jen,když špatně foukal vítr nebo jsme jeli s kamarádkou a jejím synem,tak si povídali ty prckové spolu 😀 Ale jinak vždy byla ke mě a povídali jsme celou cestu 😀

maarrtina
26. bře 2010

Holky ahoj, dnes jdu k té MUDr. jsem z toho na nervy. Co mi řekne. Ještě hodinku a půl v práci a jedu.

tercie
26. bře 2010

Aji my máme casualplay S4 😉 naskytla se mi výhodná koupě,ale jinak jsem koukala po V-crossu,ale teď jsem se dočetla, že nejsou dobrý,že se to hned rozvrzá a je to taková kára vachrlatá... prej.
Jééé ty se máš, a grilovačku tu teda závidím 🙂 Asi koupímaspoň toho buřta, nebo přes víkend pojdu na chutě 😀

markee
26. bře 2010

Terci,kontrola dopadne dobře,uvidíš.
Ajo,hezké grilování přeju.
My budeme taky dnes grilovat-krkovici na kameni. Už se těším. K tomu brambůrky a zapijem to pivíčkem. Nějak mi teď začlo chutnat. A to potřebuju zhubnout 😅

tercie
26. bře 2010

Markee šikula, taky bych si dala perníček, já je ještě nikdy nepekla, ale když jsme je dělali doma, tak mě hrozně bavilo je zdobit 🙂
To jsem se s někým bavila, a prej to otáčení po směru jízdy, když prcek nevidí na mámu není moc dobrý, protože prej je to na něj moc vjemů najednou a ono to nestačí zpracovávat a je z toho pak to dítě zmatený,vysílený a zmagořený, že z toho odpadne,a mámy prej maj falešnou radost,jak jim prtě krásně usnulo, a ono zatím chudinka bylo úplně psychicky hotový,že rezignovalo a upadlo do spánku... zajímavý co?

Maarti budu moooooooooooooooc držet palce, bude to dobrý,určitě 😉 Hlavně nám pak hned muíš podat zprávy, páč tu budem našponovaný jak kšandy!!! 😉

kopa
autor
26. bře 2010

Už jsem tu jsem si odběhla k vaření 🙂 peču kuřátko a polévku 😉

Aji já vím,že je ještě brzy i u mě řešit kočárek 😅 ale chceme se pustit komplet do rekonstrukce bytu,tak ted mám zatím čas si vše zjistit 🙂 Ten Camarelo taky vypadá dobře 😵 Ajo uží si grilovačku 😵

Tercie díky za info 😉 takové otázky jsem si nepokládala 😅 😅 no my máme v domě dva výtahy,jedna obrovskej a jeden malej takže to je o.k 🙂 No spíš asi budu chtít nákej do terénu,když furt tapkáme 😀

Markee to je pro mě nový pojem přehazovací rukojet 😅 😕

Maarti držím moc palečky na KO 😵 😵 😵 Všechno bude v pořádku.

kopa
autor
26. bře 2010

Tercie a tobě taky dopadne dobře KO 😵 😵

tercie
26. bře 2010

Markee já taky nikdy nezhubnu, protože jsem pivař a prostě si ho neumím odepřít 😀 Jako né že ho musím mít každej den, to vůbec 😀 ale jak mám možnost tak prostě neodolám 😀

markee
26. bře 2010

No mě se to ani fakt nelíbí,jak ty kočárky-některé, nejdou přehodit sportovní nástavbu nebo rukojeť tak,aby mrně vidělo na mamču. Prostě já mám obyčejný polský kočárek-kombinovaný, s velkými nafukovacími koly. Prostě je to trojkombinace,ale nemám tu hlubokou korbu extra,ani extra sportovní nástavbu. Prostě vše v jednom. Autosedajdu jsem měla půjčenou,neměla jsem jí na ty kolečka. Tak já se sedajdou nelítala po nákupech. V obchodních centrech dáš sedajdu přes vozík a jinak jsem měla klokanku-malá čučela nebo spinkala.
Perníčky jsem začla dělat, kvůli Johance. Mám nový recept od Vánoc od kamarádky a moc mi chutnaj-Johance ještě víc. Před týdnem jsem dělala z 3/4 dávky a už je skoro pryč.Takže teď dělám dávku sobě a dávku mamce 😀

aja.83
26. bře 2010

Holky: http://www.novinky.cz/zena/deti/195803-tehotens...

Potřebuju, aby u nás v práci někdo otěhotněl! 😉 A teda honem! 😀 😀 😀 Šup, šup! 😀

tercie
26. bře 2010

Kopi dík, no snad se dozvím, proč bylo nutný abych šla na to měření dva dny po sobě, když dr vlastně říkal, že nic v nepořádku není...jenom, jestli nekecal aby mě uklidnil, ale zas proč by to dělal, a kdyby se něco dělo, tak by mě poslal do špitálu snad hned... no je to volaké čudné prostě.
Taky se mě ptal jak jsem spala, když říkám, že nic moc, tak prej že to může být i tím, že i mimča ovlivňuje tlak... no prostě jsem z něho jelen, ale když jsem se ptala jestli je malýmu jako špatně nebo co, tak prej vůbec, že je úplně v pořádku... no jakej byste z toho měly dojem? Divnej, ne?

markee
26. bře 2010

Mám tenhle kočárek http://www.kocarky-vydeko.cz/katalog-detail/100... ,ale barvu skořicovo-smetanová kombinace. Teď maj barvičky,ze kterých bych si opět vybrala.

tercie
26. bře 2010

Ajo to je dobrý 😀-:D😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru