Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kytiii
13. dub 2010

Tercie-už jednou jsem absolvovala velkou rekonstrukci baráčku, takže o to horší, že vím, do čeho jdu. Ale na druhou stranu se těším, protože tentokráte to bude od základu nový baráček 🙂 Bydlet máme kde, takže nás čas netlačí. Ty kompromisy budou asi na místě, já řeším estetiku, manžel finance, tak to bude něco 😀

kytiii
13. dub 2010

Koukám, že tady trpím samomluvou, jdu tedy raději do hajan.
Přeji hezké sny a ranním příchozím přeji hezké dobré ranko 😉

farmarska
13. dub 2010

kytí už bylo 😉 ted už zvesela chrndí a já načumuju 😉 🙂 🙂

farmarska
13. dub 2010

kití no co naděláš, v tudle pokročilou dobu, tady toho už moc nenakomunikuješ 😀 ale je dobře že se řídíš heslem, pozdě ale přeci 😀 😀

farmarska
13. dub 2010

tak já taky mizím do pelechu, jsem po tom výkonu jaksi unavená 😎 tak dobrou a hezký sny! 🙂

tercie
13. dub 2010

Kyti teda, navíc když už jsi to zažila...já osobně nevím, jestli bych to dala ještě jednou... ale já jsem dost makala, ty s mimčem tomu asi tolik nedáš, budeš mít jinou náplň 🙂 ale i tak. Jsem ráda,že už to mám za sebou 😀
No já jdu taky směr hajany, ať se práší za kočárem 😀
Dobrou noc!!!

Farmi ty znásilňovači jeden 😀 Ale čárka do grafíku je,a to je hlavní .-D Však pak bude mít manža na pár dní klid, než nastane novej pářící cyklus 😀
Tak dobrou noc a pytel blech na pomoc, už fakt jdu.
Ale FAKT!!! 😀

kytiii
13. dub 2010

😀 😀 😀 Farmi, Ty jsi ale ďáblice 😀

sarlotta
14. dub 2010

dobré ránečko🙂

paajaa
14. dub 2010

Krásné ráno

Sarlott: gratuluji k holčičce

Kopretinka: přeji ti, aby jsi byla šťastná a spokojená. Jinak ta alergie, to je síla. Kdo by to řekl, když už jsi jednou otěhotněla.

Farmi: je ti lépe. Obešla jsi se bez antibiotik???

Kopi: červená stěna je mooc hezká

sarlotta
14. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 41tt....................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 40tt................ ......KO 15.4..................................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 32tt..........................KO 27.4...................................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 28tt
Sarlotta 24tt.................. KO 27.4......... utz v pořádku....čeká holčičku...Šarlotka
Hanana 24tt.................. KO 13.4.
Wlladka 23tt...................KO 12.4.....................................čeká chlapečka
Mari 21tt..........................KO 15.4.
Handm 20tt.................... KO 12.4.,velký utz 22.4
ee.liska 19tt .................. KO 26.4. ..................................čeká chlapečka
petroska 19tt..................KO29.4. velký utz 29.4. trippl test negativní
kytiii 18tt...........................velký utz.30.4.
Sirella 18tt ......................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 17tt........................KO ?
Kopa 13tt ....................... .KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 10tt ................... KO 23.4.
Zlababa 10tt ..................... KO 14.4.
M.aa.b 30DC
Paajaa 23DC
Farmarska 22DC
Cajori 19DC
Madormi 17DC
Katyna 10DC
Natalie 8DC
Aja 7DC
Nicollka 5DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
14. dub 2010

Ahojík Paajaa děkuju🙂

Petroska ty věcičky jsou moc krásné, jdu ten obchůdek obhlídnout🙂))

madormi
14. dub 2010

farmí ty jsi fakt Ďábel 🙂 to já už bych zase uvítala oraz 🙂 poslední týden každý den a důkladně to už mě lehce zmáhá 🙂

katyna6
14. dub 2010

Dobré ráno 🙂 jdu vás dočíst

katyna6
14. dub 2010

sarlotko-blahopřeji k holčičce 😵 😵

kopi-červenou stěnu schvaluji,my máte v obýváku taky a všichni ji chválí.jak bude chvilka času,zkusím ti to vyfotit,jestli chceš?

farmi-ty jsi číslo 😀 a včera manžel dobrovolně,nebo jsi zase znásilňovala? 😀 😀

mad-jojo,moje řeč,taky bych se někdy obešla.Ale přítel je vyděrač,poslední dobou mi často říká(z legrace)že to miminko asi moc nechci,když ho takhle zanedbávám 😀 😀

nicollka
14. dub 2010

ahoj holky já už jsem zoufalá, doktorka že je tam až v pondělí, utroš sem vysadila když sem začala špinit no a 3dny špinění a konec a já nevím jestli jsem ted na začátku, nebo teprv mrcha dojde ach jo :(

sarlotta
14. dub 2010

Nicoll to je fakt divné, máš tu mršku nějak rozházenou... no a máš vůbec ovulku ? potvrdila Ti to doktorka na sonu ?

katyna6
14. dub 2010

nicollko-ty jo,to bych už taky nevěděla,co si o tom tělě myslet.Já když jsem brala Utroš,tak jsem začínala špinit už tak 25-26DC,ještě před tím,než jsem ho dobrala,ale co se děje tobě,to fakt netuším 😖 A teď jsi kolikátý DC?

mari111
14. dub 2010

ahojík holky, teda tady se ponocovalo 😕 ja dnes vstala oteklá jak prasátko,ruce,nohy aj držku mám oteklou,no fuj.
Nicolko, no toto už je teda fakt moc co to tvoje tělíčko vyvádi 😠

nicollka
14. dub 2010

sarlott právě že nic, jen nasadila utroš, ale je to horší jak bez něj.

katy já vůbec nevím 5dc nebo 30dc

nicollka
14. dub 2010

mari jojo asi už nechce miminko to moje tělo

sarlotta
14. dub 2010

Nicoll ale houby, změň doktora... chce to pořádnou prohlídku a nový pohled na věc. 😉

markee
14. dub 2010

ahojky,
tak načuhuju,nedočítám,pže opravdu nestíhám. Včera nabité odpoledne a večer. Pak honem spát,abych dnes byla čilá. A co myslíte? Jsem KO od rána. Malou jsem dovezla do školky,teď vařim rýži a půjdu dodělat čínu. Měla žehlit,ale nějak nemám energii. Před půl druhou pojedu na brigádu. Mám tam být ve třičtvrtě na dvě,ale musím někde zaparkovat. Sváču si udělat a pak doufat,že do 22hodin vydržím fungovat.
Jinak jsem zahlídla,že Sarloott čeká holčičku a Hani klučíka-tak oběma moc a moc gratuluju.
Tercinka ještě nerodí, no ten chlap si teda dává na čas 😉
Kopreti,alergie na sperma. Téda. Vím,že to existuje,ale že to je vás problém to bych nevěřila. Hlavně,že stačí jen pár měsíců s kondomem,pak se určo mimčo podaří.

aja.83
14. dub 2010

Ahojky holčiny! Tak mám denní absenci na koníkovi a doufám, že jste toho moc nenakecaly, abych to zvládla dočíst! 😀
Co je nového? Neporodila nám Tercinka?
Aaaa, čtu tu o naší ďáblici, no jo, to se zase pobavím... 😀 A dále Sarlottka čeká holčičku? No krása,gratulka! 😉 Bude malá Šarlotka 😵 😵 😵
Haninka zase kluka? Paráda, hned tu máme páreček 😀 !
Kopreti, ježiš, alergie na sperma. No to je děsný, ale když se o tom ví, tak pak už to bude dobrý... 😉 😵

paajaa
14. dub 2010

Nicoll: to je síla ten tvůj cyklus. Asi bych taky vyměnila Dr. a chtěla aby to srovnal. Tak se jistě zadaří. 😉

Markee: koukám, že jsi měla nabitý den a dnes taky. To je dobře- alespoň nebudeš mít čas na nic moc myslet. Tak snad bude brigáda dobrá- každá kačka se hodí.

Katy: tak řekni příteli, ať se chopí iniciativy. Já bych to taky brala. Ten plodící týden byl celkem záhul. Obden svést a znásilnit manžu bylo náročné.

mari111
14. dub 2010

niky to není špatnej nápad, vyměnit doktora, asi to chce fakt začít něco s tebou dělat..

sarlotta
14. dub 2010

Markeesku žehlení se nepos... šetři se trošku🙂

katyna6
14. dub 2010

nicollka-já bych asi taky počkala,co ti řekne v pondělí a pak popř.změnila doktora?

paja-přítel je právě akční až moc,to spíš já to hůř zvládám 😅 .A my nemáme podící týden,ale pokaždé spíš celý měsíc 😀 😀 😀 😀

aja.83
14. dub 2010

Tak jsem to prolítla, omlouvám se, že dnes nečtu pečlivě...Ale všem prostě gratulka a mám z vás radost! 😵 😵 😵
Jinak, holky, musím vám napsat, co se mi stalo v pondělí: Jdu takhle v 6h navečer ke kamarádce na vínečko. I tu najednou na chodníku přede mnou leží 2.000Kč! 😲 Emička Destinová se tam jen tak válela, tak ji tam přeci nenechám ležet, že jo. Neměla jsem volnou ruku, pádž jsem držela deštník(pršelo), pak kabelku, tašku s vínečkem a mobil(telefonovala jsem). Ale zvládla jsem to a už jsem si Emu hřála v dlani! 😵 😵 😵 Byla trochu mokrá, protože pršelo...A jak jsem dorazila ke kamarádce, všechny krámy jsem odhodila na zem a začla jsem si Emu prohlížet, jestli není falešná...Že to by bylo jako fakt velký štěstí, kdyby byla pravá!!!A ona byla pravá!!! 😀 😀 😀 Holky, já měla neuvěřitelnou radost 😵 ...Pak říkám, že to přidám do našeho chabého rozpočtu a aspoň si přilepšíme...No a posléze říkám: Prdlajs, co bych přispívala do rozpočtu, koupím si něco hezkého pro sebe, nebo pro nás s manžou dohromady 😵 ...Jsou to peníze navíc, se kterými se nepočítalo 😵 😵 😵

katyna6
14. dub 2010

koukám paji začneš za chvilku doufat,že?jak to vidíš tenhle měsíc?

sarlotta
14. dub 2010

aja🙂))) jééééé tak to je super štěstíčko🙂))) pěkně si něco kup 😀 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru