Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
19. dub 2010

jinak 22 DC koukám že jsem, no to mě asi brzy čeká zklamání ☹ MIn jsem měla pozitivní test už 26 DC, ale cítila jsem něco už týden před, teď jsem total v pohodě, tak se už začínám psychicky připravovat, že příští týden dorazí mrcha 😒

sarlotta
19. dub 2010

ahoj petroska🙂 no čekali sme na Tebe 😠 😀 😀 😀 😀 ale v klidu... si musím vzít tel na Tebe.. za 14 dní dáme další srázek🙂))

Blahopřeju k pohybům 😉 😎

sarlotta
19. dub 2010

Madormi ale kuš babo 😠 😉 těhu se od mrchy moc poznat nedá 😉

madormi
19. dub 2010

no právě minule jsem měla bolesti týden před takové divné, ale tak to mohlo být tím že to bylo asi od začátku špatně se tím tak uklidňuji, a že teď když mě nic nebolí tak právě naopak těhotná být můžu,a le už to vyjde 🙂 no kéž by, ale bojím bojím to budu protivná o víkendu až budu čekat jestli dorazí mrcha 😒

nicollka
19. dub 2010

ahoj holky tak jsem zpátky uplně naštvaná zbytečných 60km, prý si mám dojít ve středu v půl 11. No cítím ale mrchu tak aspon ten HP by mi mohla udělat když budu na mrše. ale sem vytočená jak svina.

sarlotta
19. dub 2010

šmarjá Nicol, kam to jezdíš ? to je mazec.... doktoři 😠

nicollka
19. dub 2010

no dovolat se tam nedá furt tam nikdo není nebo to neberou a dneska..no su uplně vytočená fakt. už se té středy snad nedočkám ☹

ee.liska
19. dub 2010

petros jasně že je to ono 😵
madormi žádné špatné myšlenky, počkej až jestli mrška dorazí, a když jo tak bude jedna z posledních 😉
nikolko to je děs 😒

madormi
19. dub 2010

ee.liska, jo já si to taky říkám, ale začínám nad tím moc přemýšlet, musím se zabavit nějak asi 🙂

ee.liska
19. dub 2010

madormi vždycky 28dc jsem začala šílet, ale nebyla ms ani // 😝 pak jsem se na to vyprdla, že po novém roce jdu k dr ať honem něco udělá, nebo že půjdu do nějakého CARu, no a pak jsem našla // 😉

madormi
19. dub 2010

no já jsem si zakázala testovva v prípadě že by mrcha nepřišla aspoň do 30 DC, ale jak se znám .... no uvidíme ted vydržet týden, nejhroší je že člověk neví na čem je 🙂 a já jsem strašná. Když se rozodnu že něco chci, tak to chci okamžitě 😀

aronek
19. dub 2010

Tak jsem zjistila, že malému bude zítra 5tt a pořád ještě nemám propouštěcí zprávu z nemocnice. 😠 Za týden mám jít na kontrolu po šestinedělí a fakt nevím co tam mám odnést, když mi to nedali 😖 Budu muset zavolat do porodnice

farmarska
19. dub 2010

mad to jsme na tom stejně 😉 holt za to nemůžu jsem jednináček a ten když si něco umane tak to musí mít 😎 😀 😀 😀
hele tak budeme za tejden depkovat spolu, až to taky dostanu ju 😉 😝 🙄

nikol to je teda dálka 😨 a takhle zbytečně, kozel starej, to tě nemohl vzít hned, když za ním jedeš takovej kus 😠 To tam má tolik narváno 😠
holky holky, tak a vím zase prd, jen to že nanny mají i v nemocnicích a mirax ho má povalovat ve skříni 😀 Copak já, já mám ještě čas, si to ještě prověřím, jak to s těma monitorákama je, ale Tercinka chuděrka, ta se chce v noci vklidu vyspat už ted a o Lukýnka se moc bojí. Já se jí teda nedivím, po tom co jsme si tu prožily, já se teda budu bát taky a do monitoru jednou půjdu, už jen pro to, aby se mi usínalo klidněji..a i kdyby byl doma zbytečnej, tím líp a za ten o malinko větší klid mě to stojí i když dítko bude donošené i jinak ok. 😉 Si plánuju, že si koupím už od někoho, použitej a třeba ho pak vždycky ještě budu moct za nějakou tu korunu prodat, až nebude potřeba. D jakého měsíce se vůbec tak přibližně toto používá?? do třetího, do půlroku?

farmarska
19. dub 2010

aron to jsou teda lajdáci, tam u vás 😠 šak tam na ně vlítni a udělej pořádek 😉 od čeho jsi zasloužilá bachařka 😀 😀 😀

madormi
19. dub 2010

jasný farmi 😉 každá si otevřem doma flašku a "upravíme se", zapijem žal 🙂 a který den to očekáváš?já neděle, spíš pondělí.... 😖
monitor se používá dokud se mimčo nezačne samo zvedat, sedat si a tak...

flair
19. dub 2010

Mosqui, ten Postinor fakt nééééé!!!! Vždyt těhotenství je u tebe vítané a není žádný důvod,proč bys mimi ted nemohla mít!!!! A po jednom ZP nevidím důvod ani v nějakém "odpočinutí vaječníků". To je hovadina 😠
Madormi, vymysli si jinou záábavu, než sledování tělíčka, ju 😉 😅 Víme tu všechny, že je to rada na zabití, ale zaručeně funguje 😀
Nikolko, já se nestačím divit, co se kolem tebe děje s tou lékařskou péčí, respektive nepéčí!!!!!!!! 😠 To už snad není normální! A ty tvé cykly, nemám slov... 😖

madormi
19. dub 2010

flair jo jo já vím budu se snažit 😀 😀

aja.83
19. dub 2010

Ahoj holčiny! Teeeda, konečně mám chvíli času se na vás mrknout! 🙂 Jak se vede? Co nového? Na první pohled jen vidím, že Farmi má novou fotečku 😵
Jinak já se mám senzačně, víkend byl úžasný, přes den romanticko-psychologické drama, večer erotický thriller! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

flair
19. dub 2010

Aronku, malému bude asi 5t a ne 5tt 😀 Těhotného Honzíčka si neumím představit 😀 ale jinak jsou to lumpové s těma papírama 😠

madormi
19. dub 2010

aja erotický thiller? 😀 co si pod tím představit? 🙂

flair
19. dub 2010

Aji, ten víkend mě zajímá 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

mad měla by mi přijít tak 32DC, ted jsem 27DC 😝 a ještě na sebe prásknu, že dnes jsem už teda nevydržela a preventivně zkusila testnout, ale na testu bílo jak na pólu 😝 😝 😝 takže není pochyb, že ta svi.ě, jedna zkurve.á dorazí 😠 😠 😠
To abych začla chlastat preventivně už odedneška, abych se neudepkovala 🙄 🙄 🙄

farmarska
19. dub 2010

mos taky si myslím, že tvůj doktor je nějakej tento.. 😝 😝 😝 😝

farmarska
19. dub 2010

flair, máš rady na zabití 😝 😀 😀 😀 😀 😀

natalie77
19. dub 2010

UŽ TO FUNGUJE!!!
Farmi, doufáím, že jsi od sobotního večrea nečekala až se vrátím..... 😕
Když jsem se vrátlila, tak už jsem se nepříhlásila na net....holky to byly muka!!!!!!!
Jdu Vás dočíst.... 😉 , se mi táááááááák stýskalo!!!

aja.83
19. dub 2010

Holky, tak já vám to teda povím 🙂 ...Možná to bylo tím popílkem ve vzduchu z tý islandský sopky 😀 ! Jsem byla nadržená a náruživá jak... 😲 nevím, k čemu to přirovnat! 😀 Manža mě nazval nymfou 😀 😀 😀 Jenže očividně se mu to taky líbilo, takže spokojenost na obou stranách a všechny tři večery o víkendu u nás probíhal napínavý příběh s nečekaným-neuvěřitelným koncem 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

ajo novou fotečku a starou dobrou známou depku 🙄 mrcha mi šlape na paty 😝 😝 😝 😝
ajuš ten tvůj víken, to mě taky zajímá!!! 😕 😕 😕 tolik akcí v jednom 😀 😀 😀

farmarska
19. dub 2010

Natálko ty bestie, kde jsi??? 😀 😀 😀 😀
jsem už myslela, že tě manža onehdy večer bacil a někde zakopal 😀 😀 😀 😀 😀

madormi
19. dub 2010

aja teda vy máte veselo 🙂 já po tom maratanu od 9 DC do 15 DC nějka furt nemám chutíka 🙂 🙂 farmí no nemysli si já testnu v sobotu určo jak se znám a pak buu nas...á akorát

farmarska
19. dub 2010

ajo hmmm škoda že popílek u nás působí jen na mě 🙄 🙄 🙄

madormi
19. dub 2010

ale popílek na tebe začal působit ještě než to vůbec bouchlo farmí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru