Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
26. dub 2010

teda ale už máme těhulek v tabulce 🙂
Sarlott já jsem zatím 42DC díky.

markee
26. dub 2010

ahojky holky,
tak já se včera neukázala,pže jsem měla střevní problémy. Jeli jsme k Míšovo babi na oběd, vše bylo OK. Pak jsem si na chvilku lehla na pec,protože v tom kameném baráku mi byla zima a od té doby mi bylo zle. Krkala jsem bublinky z perlivé vody. Míšova teta udělala kafe a jak jsem ho cítila bylo mi zle. Nic už jsem si nedala. Na WC průjem. Jeli jsme dom a na další návštěvu se vykašlali-měli jsme jet k mé babičce popřát k svátku. Doma jsem zvracela a průjmovala. To zvracení jsem fakt takhle nezažila ani nepamatuju-fuj. Naštěstí to bylo jen to odpoledne do večera,ale špatně mi bylo, měla jsem zimnici až do rána. Slabo mi je pořád,snědla jsem teď jen rohlík a piju černý čaj. Na brigádu jsem nešla a přemýšlím,že i zítra nepůjdu. Jen mě to mrzí,pže tam maj teď dost práce,ale zas na druhou stranu bych jim tam nebyla nic platná.
Handm,ten doktor je fakt debil. Ach jo ☹ ☹ ☹ . A neboj, mimčo moc na obříka nevypadá-bude velikostně pohodě. V září to naše mimčo mělo 450g a 37cm ve 21+0.
Zas se jdu natáhnout,pže jsem dost unavená.

sarlotta
26. dub 2010

Nicol no neblbni🙂))) 42DC , takže to tehdy nebyla mrška jooo... A co doktor na to ? 😉 Hele pošli manžu na spermie🙂))) a bude to 😎

sarlotta
26. dub 2010

markeesku chuďátko, to bude 3 denní viroza- mrcha... odpočívej a pij hlavně vodu... třeba šupne nějaké kilečko dolů, když už máš trápení 😉 😎

nicollka
26. dub 2010

sarlott jojo mrška to nebyla. No dr. nic, čekám na mrchu a druhý den mrchy jdu na krev HP. takže květen budu chodit na krev aby zjistili jaky hormony mi dělají bordel, a červen bysme začali stimulovat clostíkem. Myslím že dnes nebo zítra se už mrcha jedna rozjede.

markee tak tohle přesně sem si prožila, byl to hnus ale naštěstí jen pár hodin a pak už bylo líp ale den sem si ještě poležela.

martinkal
26. dub 2010

ahoj holky 🙂

přeji hezký den. co to vidím?

Pájííííí tak ses dočkala. Gratulujuuuu 😀 😀 😀 😀

sarlotta
26. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm narodil se 14.4.
Flair 34tt................................KO 27.4......................čeká holčičku.........překvapení
Jarusenka 30tt
Sarlotta 26tt.................. .......KO 27.4......................čeká holčičku......Šarlotka
Hanana 26tt.................. ......utz 20.5.......................čeká chlapečka
Wlladka 25tt.........................KO 4.5.........................čeká chlapečka.. Šimonek
Mari 23tt.......................... ....KO 29.4. KO 13.5.
Handm 22tt........................velký utz v pořádku 🙂
ee.liska 21tt .................. ....KO 26.4. .......................čeká chlapečka
petroska 21tt.................. ...KO29.4. velký utz 29.4.
kytiii 20tt........................... ..velký utz.30.4.
Sirella 19tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 19tt........................ ..29.4. genetický utz
Kopa 15tt ....................... . .KO 29.4.
Maarrtina 12tt ................... KO dopadla výborně 😉 KO 14.5.
Zlababa 11tt ..................... NT 3.5.
veve.b 7tt..............................KO 30.4.
Paajaa......................... našla // 25.4. blahopřejeme a držíme pěstičky
Nicollka 42DC
Farmarska 34DC
Katyna 22DC
Natalie 20DC
Aja 19DC
M.aa.b 13DC
Cajori 5DC
Madormi 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

<< Novější

paajaa
26. dub 2010

Markee: držím palce, aby ti bylo lépe. Já jsem se včera taky pročistila- vůbec mi asi nesedl oběd a tělo ho vystěhovalo. 😀 Naštěstí mi pak hned bylo fajn.

Nicoll: už aby jsi měla by vyštření a věděli co dál bude

Sarlott: brzo se uzdrav

Hand: teda ten doktor je kretéééén. Ani se nedivím, že jsi to obrečela. A moc děkuji tobě i bobískovi za palečky.

sarlotta
26. dub 2010

Ahojík Marti🙂) nějaké nové fotešky Lucinky máš ?🙂)) ať se můžem kochat 😎 Jo a co x-lander jak se osvědčil 😉

martinkal
26. dub 2010

ahoj Sarlotko, nové fotečky dám brzy, dokonce jednu kuriozní 😀

😀 X-lander no, každému se líbí, ale praktický moc není. hned první vycházku jsme píchli kolečko 😠 , manžel to byl v prodejně reklamovat, prodavač mu řekl, že nesmí jezdít na ostré předměty 🙂 , tak mu manža řekl, že nám k tomu kočárku měli ještě prodat koště, aby mohl před kočárkem zametat chodníky 😀 😀 😀
vůbec nepruží, takže se s ním nedá houpat, ono je jiné s ním jezdit po prodejně a něco jiného po chodnících 😒

Už bych ho nekoupila, je sice na pohled nádherný, ale to je vše 😒 TAKŽE X-LANDER NEDOPORUČUJU ☹

Ale Lucince se v něm líbí, krásně v něm spinká 🙂

sarlotta
26. dub 2010

Marti tak to je sila, teda s tím píchlým kolem, já s ním jezdila 2,5roku a nikdy nebyl problém 😅 ... ale se sporťáčkem budeš spokojena🙂 je lehounký🙂 nedrncá.
Ono ty kombinace se odpružené nedělají... to bys musela koupit zvlášť hluboký kočár 😉

Na fotešky se těším 😉

handm
26. dub 2010

Děkuji za účast holky!!!🙂 Někdy si fakt říkám, proč některý doktoři tuhle práci dělaj.. vždyť by to měla být většinou radost..!!!

Marti, díky za info o x-landeru!🙂 A na fotečky se těším!!🙂
Markee, ty jo, ty si taky musíš "užít" všechno ☹ Tak ať je brzy dobře!!
Paaji, třeba to nebylo "oběd nesedl", ale těm // oběd nesedl a vystěhovaly ho 😀 😀😀😀😀😀
šarlotko, děkujeme za tabulku!!🙂

handm
26. dub 2010

Kopiku, až tu budeš, prosím nevíš, jestli do Genetu můžu se objednat na UTZ ve 30TT? Jen tak sama anebo musím mít doporučenku? Díky moc!!!

markee
26. dub 2010

Handm,no nevim proč mám takový "štěstí".
Jinak já pro X-lander moc nejsem. Sice určo je to jako se vším,někdo je spokojený někdo ne,ale já jsem byla vždy pro jiné typy kočárků.
Míšovo sestřenice o něm taky v pátek mluvila,ale rovnou jsem jí říkala,že se mi nelíbí,že nejde sporťák dát tak,aby jste na mimčo viděli,prostě je od vás. Docela si chválí kočárek Teutonii, maj jí dvě kamarádky z diskusí na jiných portálech,ale fakt si jí chválí. Jen je opět dražší a myslím,že v sadě není s autosedajdou. Daj se dokoupit adaptéry na maxi-cosi sedajdu.No,ale je moc a moc kočárků a určo nějaký pěkný vybereš

sarlotta
26. dub 2010

To víš, že jo markee... nic není dokonalé...
a co Ty už je líp ?

sarlotta
26. dub 2010

Já mám 2 kočárky🙂 jednu velkou trojkombinaci KID na houpání a na krutou Zimu🙂)) prostorný a druhý x-lander na cesty a do města🙂)) no a pak golfky ještě na dovču a tak 😉

handm
26. dub 2010

šarlotko, ty jsi tedy vybavena 😀 ale je fakt, že kamoška mi tuhle taky rikala, že měla dva kočárky!🙂
tak práci jsem dořešila a teď si jdu udělat zas čaj.. doufám, že to nějak nevadí, piju ho po litrech, cerny s medem a citronem 🙂

markee
26. dub 2010

sarlott, právě,nic není dokonalý. Já chtěla rovnou psát o tom,že mám taky víc kočárků,ale mě je vždy tak blbě,jakože mě bolí očí a ruce a musím pořád odpočívat. Já mám golfky od Espritu,tak na dovču a tak. Sice je malá už nepotřebuje,ale jezdili jsme v podstatě s nima nejvíc. Jsou lehounké,skladné a suprové 😀
No nezvracim a neprůjmuju,tak v tomhle ohledu dobrý. Jdu si dát obídek-suchou rýži.
Já bych osobně chtěla JANÉ kočárek,ale nikdy bych na něj neměla penízky a taky jsem slyšela pozitiva i negativa-no fakt nejsou absolutně žádné dokonalé.

madormi
26. dub 2010

ahojte holky, handm ten doktor je fakt na pěst. Jinak mě teda mrcha dáva dosti zabrat, křeče v břiše, blbě je mi. A ještě do toho mě zase začala pálit žáha, takže si umíte představit asi mojí " skvělou náladičku " 🙂

handm
26. dub 2010

Mador, to je mi líto.. kolikátá mrcha to je? Snad to brzy přejde, kdyžtak si dej teplý, nahřátý polštářek, to mi vždykcy pomohlo..
a děkuju, pěstí bych mu byla ráda dala!!!!!!!!!!!!

Co se týká Jané, švagrová má (nevím z jakého roku typ, ale neteřinka se narodila 2006) a je s ním moc spokojená. Ty letošní typy maj super tu otáčecí funkci, jednou po směru, pak proti... ale zas jsou prý menší vnitřky korby...

madormi
26. dub 2010

handm, je to teprve druhá po SP... ty kočárky kamarádka má jané nový typ a mě to teda přijde děsně malinké tak na tři měsíce a konec, ale nevím...

markee
26. dub 2010

Handm,kamarádka má taky 2006 a je s ním absolutně spokojená. Já jsem s ním jezdila a prostě to bylo něco úžasného,ale ty peníze fakt na to nebyli. Já mám obyč kočárek a stačil mi. Kdybych bydlela ve městě,tak bych vybírala jiný,pže ten co mám je hodně těžký.
Mador s tou mrchou je mi to líto. Když to bolí,to je děsný. Člověk neví čím si má pomoct. Ať to brzo přejde.

sarlotta
26. dub 2010

No přesně když je houpací a prostorný tak je šíleně těžký a neskladný.

cajori17
26. dub 2010

ahojky........jsem tu zas jen na skok,za chcilku letim do prace......

mandormi, mrcha jedna hnusna 😠 .....me nejvic poma ha nahrivaci lahev a spanek.....snad te to brzy prejde....

ja se jdu chystat do prace a vubec se mi nechce v takovem pocasi......
mejte se krasne pa

madormi
26. dub 2010

no naštěstí jí nemívám dlouho tak snad ve středu už budu mít klid 🙂 No jo no když jsem brala HA tak jsem o ní skoro nevěděla, tak te´d si jí zase protrpím 🙂 no snad už jich letos moc nebude 😀

cajori17
26. dub 2010

mandormi, urcite to je jedna z poslednich......mozna i polsedni.... 😉

cajori17
26. dub 2010

tak ja musim letet ..zatim pa

kopa
autor
26. dub 2010

ahoj holky,
jsem tu taky na skok 😀
My byli nakupovat nábytek 😵 😵 Takže máme sedačku a dvě křesla a krásnou tv stěnu do obýváku 😀 ještě musíme koupit novou telku.

Jinak ty příznaky jsem zakřikla.Dneska mě celý den polívá horko a je mi na omdlení 🤐 děs,doufám,že mě nezačne bolet palice.Tak jsem měřila tlak aten mám 109/66 což je asi o.k.

Handm gratuluji ke kontrole,to je debil ten doktor 🤐 🤐 a kde jsi byla? V gennetu??? 😕 Já tam jdu tedko ve čt na triply a musím se objednat na UTZ 20tt,což mi doktorka vypočítala,že je to 29.května-to je skoro za chvilku 😀 😀 😀 Jo a na co je UTz ve 30tt???zeptám se ti ve čtvrtek v tom Gennetu 😉

ee.liska
26. dub 2010

ahoj 🙂
farmi to je potvora ta mrcha 😠 ať už teda radši nechodí 😉
paaji dr určitě radost mít bude 😀
hand gratuluji k dobrým výsledkům 😵 a dr je vážně dobi, tekovéto chování 😒

ee.liska
26. dub 2010

jinak já na Ko docela dobré, jdu 10.5. znovu, ale mrňous je v pořádku, jen to hrdlo mám pořád kratší 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru