Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
29. dub 2010

wlladi už jsem ho viděla u někoho v albíčku, takže nejsi sama kdo nad ním přemýšlí, já bych se nebála... chtělo by to lale zkusit pevnost konstrukce a jak se Ti s ním bude jezdit - výška rukojeti a tak🙂

sarlotta
29. dub 2010

ten vozík je za super cenu... přemýšlím nad tím 😉

wlladka
29. dub 2010

Hledala jsem ten kočárek po obchodech, ale zatím jsem neměla štěstí. Taky bych ho ráda nejprve viděla "na živo" a osahala si ho. Uvidím, jestli se mi podaří na něj někde natrefit. Ale, asi to vyhraje i tak. Stejně nechci dávat za kočár nějakých 15-20 tisíc. je to jen na chvíli, pak se víc užijí golfky. To ty prašule raději vrazím do pořádné postýlky, matračky, povlečení a pod. 😉

wlladka
29. dub 2010

No a vozík si myslím, že je daleko lepší než sedačka na nosič. Tam je to dítě celé zklácené, když usne a ve vozíku má pohodlí. Navíc tam můžeš vozit i 5ti leté dítě, což by na sedačce už asi nešlo 🙂

wlladka
29. dub 2010

Tento taky nevypadá zle......... a taky levný Já ale zůstanu u Austina 🙂

handm
29. dub 2010

ahoj holčinky!!
hlásím jen, že žiju a držím všem palečky na kontrolu..¨
jsem už 4. den doma a ležím.. tedy byla jsem v pondělí, v út musela od práce na chvíli, včera ležela.. a dneska zas
v krku už dobrý, ale mám rýmu děsnou, do toho se mi přidal nějaký kašel hajzlik a včera jsem měla zvýšenou teplotku.. tak nechci nic zanedbat, bojím se o bobicka...
i když si myslim, že tu teplotku jsem si uhnala tim hicem tady v byte, jak jsem byla jen přehřátá pod peřinou a s čajem...
večer už to bylo dobrý..

madormi
29. dub 2010

teda holky Vás dočíst to mi dalo zabrat, u debaty farmi a natálky jsem se pěkně pobavila 😀 Všem co mají za sebou úspěšné kontroly gratuluji, všem co to mají dnes tak moooc držím palce 🙂

petroska
29. dub 2010

ahoj holky.jdu vás jen pozdravit.Kopince držím palečky ,snad má KO v pořádku a jaký krásný skříteček se tu culí 😀 Lucinka je teda smíšek krásný.dnes jdu k té své svojí gyndr 😖 tak su zvědavá co si na mě zase dneska vymyslí.pak se konečně pustím do objednání postýlky a povlečení...už se mooc těším jak to bude doma 🙂 .vidím že se řeší i kočárky.tak to bude bomba pro nas protože furt váháme do kterýho jít 😠

kopa
autor
29. dub 2010

Ahoj holky,
díky že jste na mě mysleli 😵 😵 už jsem tu 😉
na gyndě vše o.k. 😵 😵 Byla jsme dneska u jiného doktora,na pokec byl skvělý,ale na Utz 🤐 Moje doktorka mi vždycky ukazuje dlouho mimíska,a vše ukáže.Tady to bylo dneska jen chviličku záběr na ručičku,mával mi 😵 😵 a záběr na srdíčko a to bylo vše 😅 nejdřív jsem byla z toho taková zklamaná,ale pak jsem si zase řekla,hlavně že jsem bobka malýho viděla 😵 No o fotečku jsem si neřekla a pohlaví doktor říkal,že je ještě brzy 🤐 🤐 No takže až příště,až půjdu ke své doktorce.
Jinak jsem byla v Genntu na té krvi + mi dali ještě z gyndy odběry.Výsledky prý bude vědět v pondělí moje doktorka.

Ale holky mám aspon dvě fotečky z NT 😵 😵

wlladka
29. dub 2010

Kopís, gratuluji. Hlavně když je maličké v pořádku. Jestli jsi ho viděla 5 minut nebo míň, to přece nevadí 😵 Tak ještě v pondělí a budeš zas o něco klidnější.

Jinak, já vím pohlaví od 15tt, můj dr je nějaký bystrozraký 😀 😀

kopa
autor
29. dub 2010

Wlladi díky 🙂
No to máš super s tím pohlavím 🙂 já si holt ještě počkám 😀 😀

wlladka
29. dub 2010

Tak jsem ze sebe udělala trošku člověka 😵 a běžím do školy pro Matyáše. Pak půjdem koupit černou látku, abych mu mohla vyrobit nějaký čarodějnický plášť. Zítra budou ve škole lítat na košťatech 😀 😀 😀

martinkal
29. dub 2010

Ahoj holky 🙂
děkuju za pochvalu Lucinky, ona je fakt zlatíčko usměvavé 🙂

Wladí my taky věděli pohlaví od 15 tt, záleží na kvalitě ultrazvuku 😉

Kopí blahopřeju k úspěšné kontrole, jste šikulky 🙂 a jak ti je? už jsi něco přibrala?

Všem držím palečky ať je vše ok.

Pááájííí ty už tam máš týdny, hezkééé. 😉

Petrosko, mě se za měsíc narodí synovec Filípek, hezké jméno 🙂

wlladka
29. dub 2010

No, Kopi, u Matyáše mi to řekl ještě dřív a víš podle čeho?? Změřil průměr hlavičky a řekl, je to kluk. Já čuměla jak péro 😲 Pak mi řekl, že si to snad nechá patentova, že mu to takhle vychází. Tak nevím, asi mají chlapi velkou hlavu, či co 😀 😀 😀 😀

Tentokrát ani nijak nezkoumal a řekl mi to asi po 5 vteřinách zapnutého UTZ. 😉

wlladka
29. dub 2010

Holky, mě teď pořád pálí žáha. Asi to na mne přešlo z Tercinky 😅 Je to děs, nikdy jsem s tím problém neměla a teď poslední týden-dva denně. Hrůza! Včera v noci jsem dlabala sódu bikarbónu 😖 😀

wlladka
29. dub 2010

Tak já letím. Mějte se tu fajn, nebo raději běžte na sluníčko. Od zátra už má zalézt a má jen pršet. Chjo - to zas bude nálada..... 😖

Tak pa

martinkal
29. dub 2010

Wladí kup si Rennie, může se až 16 denně, a pomáhá to hned. Já bych bez ní vůbec nemohla být 😉

kopa
autor
29. dub 2010

Tady aspon fotečky ze Screeningu 13+6 😵

sarlotta
29. dub 2010

handm chuďátko 😒 taky sme marodci... zkus majoránkový čaj na kašel... 1 lžičku majoránkového koření, zalít horkou vodou normal hrnek a pod pokličkou nechat 10min stát, pak scedit a vypít třeba s medem 😉

kopa
autor
29. dub 2010

Martinkal děkuji,no mě je už právě dobře 😅
jako za mlada 😀 😀 Já jsem schodila na začátku těhu 4 kg,ted jsem jen dvě nabrala,takže furt jsem na dobré váze.

Wlladi teda obvod hlavičky 😀 😀 to je doktor borec 😀 😀

kopa
autor
29. dub 2010

Pak vás dočtu,jdeme ted na nákup a opět skládat křesla.

sarlotta
29. dub 2010

Kopi super🙂 Mě to říkali od 13tt🙂
Ale to máš fuk , je to zdravé nádherné mimi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 super 😉

sarlotta
29. dub 2010

Krásné fotky- celá mamča 😀

mirax
29. dub 2010

jejda kopi..to jsou krásné fotky 🙂 ..krásný človíček 🙂 🙂

My byly dnes na kontrole, Bětušká má 5,9 kg a 61 cm! (Tobík měl ve 3 měs. 7,9 kg a 68 cm..to je fakt rozdíl, byl to úplný mamut 😀 ) Dostala první očkování Hexu+Prevenar..trošku plakala, bobek můj 🙂 Nějak ji to vysílilo, pač hned doma vytuhla a pořád spinká...snad nebude mít večer teplotu.

sarlotta
29. dub 2010

A mě došel balíšek🙂)) tak jsem se pomazlila 😀 😀

sarlotta
29. dub 2010

Mirax tak foukám bebí 😉 aˇať máte klidnou noc 😉

madormi
29. dub 2010

sarlot nááádherné fotky opravdu ! 🙂

murynka
29. dub 2010

ahojky

leni gratuluji a mimísek je krásnýýýý 😵 😵 😵 přesně tak si hověla ta naše nádhera!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 a pohlaví neřeš mě říkali od 13tt něco a pak to bylo něco jinýho 😀 20tt je jsitější 😉 vydrž vždyt je to za pár 😉 😎

mirax krásné míry 🙂 a váha bětulka krásně roste 😵

sarlot krásné fotečky 😵 😵 😵 moc 😵

annddyxxl
29. dub 2010

clovek musi ist dalej,ale posledne dni je mi akosi prekvapivo fajn..viem,ze to chceme a musime dufat ze to bude dobre..uz budem na to len spominat..urcite potom napisem.pockam mesiac dva a uvidim hadam skusime..bolo mi vtedy hrozne ale teraz akosi je to uplne ine a mam pocit ze sa s tym az moc dobre vyrovnavam,som asi aj v tomto po mame,vtedy ked som bola v nemocnici mi volala a obe sme si poplakali..ale bude to dobre..verim tomu.. 🙂 musim mysliet pozitivne..a pojde to lepsie urcite..

annddyxxl
29. dub 2010

verim tomu ze zanedlho mozno dva mesiace napisem ze som tehotna a ze je vsetko ok..clovek musi mysliet pozitivne a pojde to lepsie..az moc dobre sa uz s tym akosi zmierujem..vlastne aj musim a cim skor tym to bude lepsie... 🙂 posledne dni mi je aj tak akoby som to opisala,veselsie chvilami...nieze by ma niekto rozosmial alebo co ale sa mi sama od seba zlepsi nalada..asi to tak ma byt....vsetko je tak ako ma byt...ale som hrda dvojnasobna teta sestre sa narodilo vcera v noci babo..mala sonička,takze bude doma u nich babinec tri baby s jednym tatom..idem do prace na poobednu..takze idem uz aj ja..ahojte

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru