Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott no přes ten mail,to bych mohla 🙂

petroska
3. kvě 2010

šarlot dík za info,tak se taky zaregistrujeme 🙂

sarlotta
3. kvě 2010

hele tak je tam čaj na kojení od weledy, pak kosmetika od weledy, kosmetika babylove, kosmetika sebamed,hipp olej, slipové vložky, kalhotky těhu i netěhu, prsní vložky, lovela prášek a gel, přebal podložky, plenky babylove, plenky pampers, ubrousky hipp... u všeho 20,- -50,- kč sleva.

kopa
autor
3. kvě 2010

Sarlott díky 😉 to jsem chtěla baj oko vědět 😀

kopa
autor
3. kvě 2010

ted jsem objevila dobrou prodejnu,mají tam kočárky 😀 😀

farmarska
3. kvě 2010

ahoj holky, tak teda dočítám, až se ze mne kouří 😀 ale zatím jsem pořád tak o tři stránky pozadu 😝 vy jste teda ale dneska krafaly 😠 ale to je dobře, páč jsem se alspon pokochala pohledem na hezké kytíí 😵 Ta vistárie je vážně překrásná! 😵 Holky díky za tip, to jsem vůbec neznala 😉 A na tu pregolu co postavíme šoupnu raději asi ten plamínek,.. se mi líbil taky ten co Nikče, ten vínovej 🙂
Jinak jsem koukala, že jste na mne myslely 😵 holky jste zlatíčka 😵

Jo a než zapomenu, než dočtu tak moc, moc gratuluju kytince k holčičce Elišce!! 😵 😵 😵

kopa
autor
3. kvě 2010

Farmíku víš co jsem dneska zjistila?? 😀 😀 Já mám normálně Bi fretku 😅 😝 😀

farmarska
3. kvě 2010

Wladi ted jsem u tý rusky, co nad tebou bydlí, to jsi mne teda pobavila..s tím , že si hadrama omotává nohy ! 😀 😀

farmarska
3. kvě 2010

Martinko Lucinka je kouzelná 😵 stejně mě to vždycky tak rozněžní, ty fotky jak jsou ti drobounčtí bobánci u těch velkejch chlapů 😵 😵
kopi ale nepovídej! 😀 😀 Ta se teda předvedla co! 😀 😀 😀

holky už jen dvě stránky a mám vás! 😎 😎
a pak můžu jít v klidu spát 😀 😀 😀

sarlotta
3. kvě 2010

no to jo Farmísku, já se totiž loučím pže už jdu chrupat 😀 😉

kopa
autor
3. kvě 2010

Farmí hele ona to odkoukala od samečka 😀 😀 Já je tedko pouštím pod dozorem v pokoji.No a najednou koukám Božena líže Jarmile krk,potom ouška,pak si jí čapla jako když jí čapne freták.No a Jarmilce se to líbilo a tak vyvalila břicho a lehla si na záda a v tom Božena začla tam dole lízat 😅 😅 😲 😲 No to nevím kde tohle od koukali 😕 😅 😀

farmarska
3. kvě 2010

natál ti chlapi jsou někdy fakt na pár facek 😠 Já teda musím zaklepat, ten můj se nějak vzchopil a od víkendu pořád něco dělá! 😨 No je to nezvyk 😀 ale fajn 😀 Jen aby mu to dlooouho vydrželo! 😀
žlabi gratuluju ke dvěma ručkám, dvěma nožkám, ..no prostě ke zdravému mimi 😀 jen tak dál!!! 😵
katuško tak dnes 1DC ☹ tak to dáme už příští měsíc spolu ju 😉 😎

farmarska
3. kvě 2010

Nikol mám radost, že vám to ted doma šlape 😉 🙂 Mabuško tak za necelejch 14dní budu moc držet paluše!!!! 😉 🙂
pájínko, tak nevolnosti dorazily 😝 tfuj tajksl 😝 ale pro mimi zvládnem vše! 😉

farmarska
3. kvě 2010

ták dočteno!!!! 😵 😵 😵
kopi no já teda nevím co tam doma pácháte za smilstva 😀 😀 😀 od koho toto mohla okoukat 😀 😀 😀

holky musím jít ještě porovnat prádlo, ale později snad ještě načumnu, tak doufám, že si tu se mnou bude někdo povídat 😉

natalie77
3. kvě 2010

Ahoj,
Katy, ta mrška mě moc mrzí......a ta depka, nedivím se....chce to čas, ten první DC nás vždycky rozhodí....ale neboj, koukni do tabulky....tady to končí happy endem.....u všech, dlouho trápení, ale na konci je vždycky voňavý a zdravý uzlíček.
K Tobě si cestu také najde....drž se, jo a když bude depka velká přijď sem, tady Tě v tom nenecháme.

Zlababko, Tobě blahopřeji.
Farmi, dej vědět, jak gut je ta práce, co tam děláš, co ženský a tak...... 😉 .

Kopi, Sodoma Gomora 😕 .
No a ostatní si nepamatuju, protože jsem úplně hotová! Ti chlapi mě zmáhají...... 😝

natalie77
3. kvě 2010

JInak já mám depku druhý den....včera jsem koukala na Střepiny...jak tam matky odkládají nebo ne hávají umřít svoje děti.....normálně jsem to probrečela a najednou jsem zjistila, že nejsem tak ok, jak jsem si myslela....přišlo mi to líto a nespravedlivé 😔 . Ale to je prostě život....bohužel. Jak jsem už psala Katy, každá se dočkáme, ale toho smutku, co si musíme prožít.....
Jdu se umýt a lehnout si, nějak nemám na nic náladu...už mám padla, malý dávno spí a manžovi jsem pomohla umýt.....jen nevím, kdo pomůže mně...... 😕 .
Opatrujte se mi tady.

wlladka
4. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Gratuluji Zlababce ke krásným výsledkům 🙂 🙂 🙂
Ee.li- dnes si užij UTZ ! 🙂
Farmi, je dobře, že se ti v práci zalíbilo. Tak jen ať to vydrží 😉 Za měsíc budeš stejně hlásit //, ne? 😵 😵

Já vypravuju kluky do školy a pak se nasnídám a poběžím na kontrolku. 😉

wlladka
4. kvě 2010

Jé, a dnes mám přesně 100 dní do porodu. Kakra, to to letí 😀 🙂

paajaa
4. kvě 2010

Krásné ráno,
tak se už půl hodinky přemlouvám, aby vstala s postele a umyla se a šla pro rohlíky. Ale vůbec se mi nechce. 😝

Wladi: to je krásné 100dní. Uteče to jako voda. 😉

Farmi: je jasné, že pro mimi udělám cokoliv, takže nevolnosti usím nějak přežít.

madormi
4. kvě 2010

ahojte holky vůbec nestíhám dočítat, podařilo se nám konečně dobře pronajmout byt tak makám vyklízím balím, no mám toho dost 🙂 včera jsem makala do půlnoci 😒

sarlotta
4. kvě 2010

dobré ránečko🙂

sarlotta
4. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 35tt................................KO 11.5............................................................čeká holčičku.......překvapení
Jarusenka 31tt
Sarlotta 27tt.................. ....... KO 25.5...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 27tt.................. .......utz 20.5.............................................................čeká chlapečka
Wlladka 26tt.........................KO 4.5...............................................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 24tt.......................... .....KO dopadla výborně KO 13.5.......................čeká holčičku........Laurinka
Handm 23tt........................velký utz v pořádku KO ?
ee.liska 22tt .................. ... KO 10.5.. .............................................................čeká chlapečka
petroska 22tt.................. ...KO ? .....................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 21tt........................... ..velký utz.30.4. v pořádku ....................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 20tt ...................... ..velký utz 5.5.KO 17.5.
miru.j 20tt........................ ..29.4. genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 16tt ....................... . . KO 27.5. velký utz 1.6.
Maarrtina 13tt ................... KO 14.5.
Zlababa 13tt ..................... NT 3.5. v pořádku 😉 KO 7.5
veve.b 8tt..............................KO dopadla výborně, máme srdíčko KO 12.5.
Paajaa 6tt............................KO 10.5. máme bublinku
Natalie 28DC
Aja 27DC
M.aa.b 21DC
Cajori 13DC
Madormi 10DC
Nicollka 8DC
Farmarska 7DC
Katyna 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá
Ikopretinka nehlídá

sarlotta
4. kvě 2010

wlladce držím palušky na kontrolu dneska🙂)))

a co Aja ? co testíček sluníčko 😉 😉

sarlotta
4. kvě 2010

No a Natalinka ? není malá naděje na testík ? coooo 😉 třeba je depka jen změna hormónků 😎

sarlotta
4. kvě 2010

Madormi to jste jako pronajali někomu ?

sarlotta
4. kvě 2010

Paajaa únavička🙂 to je všechno v pořádku, mimísek se zabydluje 😀

natalie77
4. kvě 2010

Ahoj Babulky 😀 ,
krásné ráno všem, škoda, že to teplo nevydrželo....
Sarlott, děkuji za vedení tabulky, jen jsem zvědavá, kdo nám to bude dělat až budeš rodit 😕 😉 .
Tento měsíc, je to na 100% negativní, ale příští měsíc budu asi testovat.....doufám, že se manža vzmuží...
Dodržela jsem šestinedělí, protože po druhé revizi jsem měla malý zánět.....no a když mi skončilo, byl manaž zase mimo provoz s kolenem....
ALe včera jsem mu řekla, že když nebude pophyblivý tento cyklus, koupím stříkačky v lékárně a udělám si domácí amaterskou inseminaci, tak kulil oči a snad se i lekl.......tak snad bude brzo ok!!!! Ale jsem schopná všeho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
4. kvě 2010

Ahoj holky!🙂 Tak jsem tu🙂

šarlotko, si rychlejší než přijdu, KO mám 10/5 😀 Tak do příští tabuličky
Kopiku, jakou prodejnu s kočárkama?!
Farmi, to je super, že práce lepší!!🙂 Ale snad tam dlouhjo nebudeš..😉

Katynko, to mě mrzí, to je můra ta mrcha jedna mrchovatá ☹ Ale už pomuže DR!!🙂 A už to bude určo dobrý!🙂
Naty, ty ty chlapy normálně propleskni.. minimálně toho velkýho 😝

sarlotta
4. kvě 2010

Natalii to je super plán 😉 jen ho nešetři 😀

petroska
4. kvě 2010

ahoj holky.tak mám za sebou zubaře 😠 naštestí to byla rychlovka a nic se nedělalo.užmám snad všechny razítka do prukajdy.ted jen zase zmáknout 2 testy na cukr a snad už bude klideček.je to děs furt nas někde tahat po doktorech.dnes mi volali a postýlka bude odpoledne stát doma 🙂 mám radost.ELi držíme palečky na dnešek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru