Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
26. kvě 2010

Mari super🙂))) tak se nadlábni🙂

veve.b perfektní, krásná čísla, miminko je šikulka šikovná 😎

sarlotta
26. kvě 2010

Kopi já myslím, že na 19tt krásné bříško🙂) se podívej na mě jak vypadám🙂 včíl s to bude už jen kulatit 😀

kopa
autor
26. kvě 2010

@mabe Moc gratuluji k Aničce,je roztomilá 😵 😵 Zkoukla jsem jí pořádně :-

@sarlotta díky za zprávy o Wlladce,moc na ní myslím.Hlavně,že vědí proč mímo neroste,ted to ohlídají.

@paajaa No a jak ty se máš??co ty tvoje nevolnosti?Mě je divně už dva dny 😒 ani nemám na nic moc chut.

kopa
autor
26. kvě 2010

@ee.liska Eeli a jak ty se máš?pořád musíš ležet?ani na chvilku nemůžeš jít ven?? 😕
@mari111 gratuluji k Necukrovce 😀 😀 😀
Markee tak to je fajn,že Johanka tu Leidenku nemá 🙂 Přítel se jde taky objednat příští týden na ty testy,tak jsem zvědavá zda jí bude mít.

ee.liska
26. kvě 2010

mari, veve.b gratulujuuuu 😵 😵
kopi krásný pupík 🙂 já můžu jen do koupelny jinak jen ležet a ven ani nepomyslet 😠 😀

kopa
autor
26. kvě 2010

@ee.liska aha,no ale lepší než být v nemocnici vid? 🙂 neboj za chvilku už budeš drandit s mimíkem venku po procházkách alelůja 😀 😝

madormi
26. kvě 2010

ahojte holky, tak předně gratulka veve!!! krásná fotečka, a holkám petrošce, ee.lisce a wladence držím moc palečky, myslím na vás ať to dotáhnete vše do zdárného konce!! tak jdu dočíst holky

paajaa
26. kvě 2010

Kopi: mám se celkem dobře, ale ten žaludek se vůbec nelepší. Včera jsem se docela cpala, tak si říkám, že se musím dost krotti, když jen ležím. Za chvilku bych byla jak koule. 😠 Ale ty už máš krásné těhu bříško. Já se jen bojím, že za chvilku nezapnu žádné kalhoty, protože je mám akorát a stačí trošku a budou mě tlačit. Takže po úspěšném screnningu si pořídím nějaké těhu kalhoty či 3/4.

murynka
26. kvě 2010

kdepak se touláte manžel spí malá spí 😀 😀 a já se nudím 😝

murynka
26. kvě 2010

@kopa krásný bříško 🙂 😵

kopa
autor
26. kvě 2010

@murynka Markét mě to příjde furt jako špek 😅 jsem zvědavá na zítřek na mimíse 😅
Markét zítra se jdeme podívat do toho krtečku a myslíš že nebude blbé,když si tam necháme ten kočárek předvést a pak ho objednáme od nich,ale až po velkým Utz(což je v úterý) 😕 😅

murynka
26. kvě 2010

@kopa co by na tom bylo blbé 😕 já zítra jdu omrknout kočíky do malvíku a objednám po netu 😀 😀

kopa
autor
26. kvě 2010

Já nevím,to zas přítel tady něco žvatlal 😝 😝 Mě s eprávě nechce chodit někam do obchodních center,kde bude narváno.tady předpokládám,že budou mít čas.

murynka
26. kvě 2010

@kopa skoro nikde nemají narváno 😉 byli jsme ted v puntanele a pohoda 😉

kopa
autor
26. kvě 2010

@murynka tak půjdeme asi až v úterý,po velkým Utz,nechci to nák zakřiknout 😅 😅

mari111
26. kvě 2010

tak jsem holky chvíli doma ale musela jsem si na chvíli lehnout, sme se byli napapat a mne se udělalo táááák špatně ☹ no je to o trošičku lepší ale du ještě lehnout ať to jídlo nevyhodím, ble je mi fakt blbě, asi mne tam chtěli otrávit 🙄

ee.liska
26. kvě 2010

kopi to máš pravdu 😎

flair
26. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla jsem nejdříve dočíst a pak pisnout, ale udělám to obráceně 😅
Dnešní KTG již v porodnici. Takže opět nic moc, hraniční hodnoty (vysoké). Pak mě prohlídla paní doktorka. Byla moc fajn, mladá, příjemná, paráda🙂 Tak konečně jsem se něco dozvěděla a to, že čípku mám jen zbytek cca 0,5 cm, otevřená jsem na prst. A hlavičku má malá hooodně nízko, už prý fakt naléhá hodně, takže se vůbec paní doktorka nediví, že chodím pořád čurat a že mě bolí pipinka 😅 Pak jsem musela znovu na KTG a to už prošlo 😉 V pátek jdu ale raději znovu na KTG. Kdyby se jim nelíbilo, tak mi prý píchnou oxytocin a vyvolají 2-3 kontrakce, aby viděli, jak to miminko zvládá, jestli malé nic nechybí a je dobře vyživovaná. Tak mám aspon dobrý pocit, že se něco děje 🙂 Jo a malinko jsem odpoledne špinila, skoro po 9 měsících jsem viděla zase krvičku z pipinky 😀
Tak a dočtu vás až zajtra, bo jste drbny a já utahaná jak kotě 😝 😅

farmarska
26. kvě 2010

Ahoj holky, odpolko jsem tu měla tchánovce a pak maminu, tak nakukuju až ted, jen abych věděla, jestli tu jsou už nějaké zprávy od Natálky 😕 😕 😕 celej den na ní na holku myslím 😉
Jinak se ozvu zítra, dneska jdeme s manžou okouknout filmek na dývku a pak dohajan 🙂

farmarska
26. kvě 2010

tak jak tak dočítám, mari moooocinky gratuluju k necukrovce!!!! 😵 😵 😵 marke ke zdravé dcerunce 😵 a veve k malýmu zdravýmu obříkovi 😵 a flair ke kapičce a k tomu, že se něco dějééé!!! 😉 🙂 🙂 🙂

farmarska
26. kvě 2010

Jinak všem dobrou noc!!! A ráno at takdy mám zprávu od Natálky 😠 😀 'Jsem zvědavá a pořád nic nevím 😅 tak snad dospím rána 😉 😀

if.v
26. kvě 2010

@farmarska IP 🙂

farmarska
26. kvě 2010

@if.v IP 😉 😀

mari111
26. kvě 2010

no Flair tak za chvíli budeš mít asi holčičku na světě, je ja jsem na ní zvědavá, no hlavně že vás hlídaj, aby se nic nezanedbalo 😉 Farmíku dík za gratulku, tak skouknout filmeček a dobrou, mne je pořád blůbě, tak asi pudu brzo hají

tercie
26. kvě 2010

Ahooooooooj kočky, tak se hlásím, dřív jsem se prostě nedostala...
Dneska jsou tusamý krááásný zprávy, to se nádherně čte, moc gratuluju všem!!!
@wlladka drž se, moc na tebe a Šimonka myslím, ať jste v pořádku 😉
Koukám, Natálka se neozvala, tak doufám, že slavíííííí!!!!!!

Tak a my na šestinedělní kontrole dopadli suprově, Lukášek má 4,5kg a 55 cm, ten vyrost co? 😀 Dostali jsme mastičku na tlamičku, nějakou dělnou z lékárny, aby mu zmizely pupínky a vlásky máme matlat olivovým olejem...jsem se doktorky zeptala, jestli tím lisovaným za studena nebo je to jedno a ona na mě koukala jako puk 😀 Asi nesleduje kluky v akci 😀

No a tady nikdo... že já se sem vždycky dohrabu v tu úplně nejblbější dobu 😀

if.v
26. kvě 2010

teda holky, pochlubit se musím - manžel se teď vrátil z Amsterodamu a přivezl mi kytici 40 tulipánů - ve čtyřech barvách...no nádhera 😎

murynka
26. kvě 2010

@if.v pániiiiiiiiiii 😵 😵 to musí být krása vyfot 😎 !!!!

@tercie gratulace ke kontrole hezké míry i váha 🙂

@flair super že už s eto chystá už s ebrzo dočkáš 😵 😵

if.v
26. kvě 2010

Tak tady je - foceno z vrchu, abyste viděly i ty barvičky 🙂

if.v
26. kvě 2010

jenom je to maličko rozostřené - foceno mobilem

mari111
26. kvě 2010

Tercinko, no ten vyrostl 😵 hlavně že je v pořádku klučina jeden
If.v no to je určo nádhera, to manžela chvááálíííím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru