Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. čer 2010

ajoj kopi, že jo, ja sem taky vždy naštvaná, když chci něco neutrál a oni maj to nejhezčí jenom v modré nebo rúžové 😅

mari111
3. čer 2010

jéj kravičkové, to je pekné 🙂 🙂

m_artasek
3. čer 2010

Ahoj holky, na Vladěnku a Šimonka taky myslím a věřím, že to zvládnou. Znám maminku, co má dvě holčičky a jedna, když se narodila měla 900 gramů a dnes je z ní už holka ve škole. Holky ten kontryhelový čaj pít jen do ovulky? Já každý den si hrnek uvařím maximálně ob den.

kopa
autor
3. čer 2010

@mari111 mari no právě,pak jsem si jednu chvíli říkala,tak budu kupovat na chlapečka 😀 ale pak jsem si zase říkala,co kdyby to byla holčička 😀 no prostě mazec!!!

handm
3. čer 2010

Holky, mě je to nějak jedno.. ještě než jsem věděla, co bobista bude, jsem kupovala i modrý i narůžovělý... máme dupačky, na kterých je "pretty girl" a je mi to jedno 😀 stejně to poblinká a nosit to bude chvilku, hned z toho vyroste 😝

murynka
3. čer 2010

šimonek je bojovníček 😉 😉 šikulka on to zvldáne!!!!!!

leni to je blbý co nakupovat když nevíš ☹

@handm tak naše madam nosí věcičky co jsme kupovala v těhu do ted 😀 😎 😉 jako do modrýho jí občas dávám ale kluk v růžovém to bych mu neudělala 😅 😕

mari111
3. čer 2010

martasek, jak tady už psali kdysi holky, tak jsem dělala aj ja a pila jsem ho do ovulky 🙂

handm
3. čer 2010

mury😀 na doma?! není to jedno?!🙂

handm
3. čer 2010

A šimonkovi držím palce!!!🙂

murynka
3. čer 2010

@handm 😀 mě by to vadilo asi i doma 😕 😀 😀 já nevím..já jí oblíkám i doma načančaně 😅 jsme ulítlá 😝 😀

handm
3. čer 2010

Mury 😀😀😀 Tak to potom joooo 😀

kopa
autor
3. čer 2010

@murynka Markét mě by to doma asi taky vadilo oblíkat kluka do růžového 😀 😀 a nebo holčičku do modrého 😀

kopa
autor
3. čer 2010

@murynka Markét jinak jsem si na tebe vzpomněla,v Ca a v Hm krásné šatičky a svetříčky 😵 😵 😵

kopa
autor
3. čer 2010

Dočetla jsem zprávu od Vladěnky,Šimonek je šikulka 😵 😵

mari111
3. čer 2010

náhodou holčička v modrém je hezká 😨 mne se stejně nejvíc líbi modrá , modrá je dobrá 😅

kopa
autor
3. čer 2010

@murynka Markét ono stejně to pohlaví dřív nezjistím 🤐 🤐 Na ko jdu 24.6. a má doktorka nemá moc dobrý Utz a do Gennetu jdu začátkem srpna (30tt) a jinou možnost nemám jak to zjistit 😅

kopa
autor
3. čer 2010

@mari111 Mari víš co by na to řekl můj přítelák 😀 😀 že je přešívaný buzík 😀 😀

murynka
3. čer 2010

@kopa však jo tak nakupuj pak 😉 fakt počkej ty věcičky jsou pak hezčí 😉 jinak já malou do modra oblíkám jde jí to k očím 😉 😵

mari111
3. čer 2010

teda ten tvuj přítelak Kopi 😅

madormi
3. čer 2010

krásný věcičky kopy, ale jak jsou velké ty krávové? v říjnu envím ejslti bude na kratasy 😀
šimonek je šikulka, tak snad začarování bříška pomohlo

kopa
autor
3. čer 2010

@madormi Ty krávové jsou 1-3 měsíce,jsem to chtěla jen tak na doma 😉 Doma ziminka nebude 😀

ee.liska
3. čer 2010

už su zase tu 🙂 manža je zpátky, voda pomalu opadává tak snad nebude pršet
Šimonek je šikulka, určitě všechno zvládne 🙂

@sarlotta gratuluju k cukru a k utz, máš moc hezké fotky 😵
@katyna6 to je mrcha ☹ tak snad poslední 😉
@tercie lukášek je šikulka, takto pěkně spinkat 😎
@kopa kde nakupuješ? to jsou pěkné věcičky, já mám pár věcí z mmb, v sobotu půjdu ke švagrové podívat se na něco po neteři, má tam i neutrální barvy,

ee.liska
3. čer 2010

@mari111 taky chci neutrální ať nemám vše jen v modré, ale těžko se to schání 😒
@m_artasek taky jsem pila kontryhel a fakt docela pomáhal, do toho ještě femigard, určitě se vám brzo miminko podaří 🙂

mari111
3. čer 2010

no mne se to neutrální stejně nejvíc líbi 😉

tercie
3. čer 2010

Holky prosím poraďte, já jsem najednou úplně vygumovaná...
Objednávám Lukáškovi fotoknihu, a nejsem si jistá co je správně...¨
MOJE PRVNÍ ALBUM nebo MŮJ PRVNÍ ALBUM??? 😀 😀 😀

ee.liska
3. čer 2010

terci já bych asi napsala Moje první album

mari111
3. čer 2010

Moje první album Tercinko 😉

tercie
3. čer 2010

Eli asi jo, mě se to taky víc líbí, ale jak jsem to napsala tak jsem znejistěla 😀

tercie
3. čer 2010

Díky, tak už to posílám 🙂 Fuj, že mi to ale dalo zabrat, jak jsem sem napsala, tak od tý doby se s tím se...u, doufám,že to bude stát za to 🙂 Mají dneska poslední den akci knihu za polovic, tak proč to nevyužít, že 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru