Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
7. čer 2010

Jejdaaa, tady se rodíííí...............flair, držím palečky, ať je to co nejrychlejší a malouk kočičku máte co nejdřív u sebe....těšíme se na vás, holky 😵 🙂

Natal...........vítám Tě z dovči 🙂 ...........hoď nám pár foteček, ať víme, jak jsi se nám tam opálila 🙂 A hlavně taky přeju pevný nervy s manžou......snad dostane rozum, holomek jeden 😠

handm
7. čer 2010

Ahoj holky!
Jen v rychlosti, musím na poradu a pak ve 12,30 KO...
Jen moc zdravím Natalku z dovo, je dobře, že sis užila a manža snad dostane rozum, nebo fakt nakopat...!!!
Flair držím palecky na porod a ať je malá Flairová brzy u maminky v pořádku!!🙂:_)🙂🙂🙂
Farmi, tebe zahubí...drž se holka!!
Wladěnko, posílám hodně síly tobě i Šimonkovi, je to kluk šikovná, zvládnete to!!!!!
Mari, gratuluju, ty tajnustkarko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vdaná panííí!!!
Kopi, super tetka na druhou 🙂

tak už letím na tu poradu pitomoou

paajaa
7. čer 2010

Krásné ráno,
celý víkend bylokrásně, takže jsme byli na baráčku. Já se hrabala v zahrádce a byla úplně spokojená. Hlavně mi nebylo zle od žaludku. Možná už to ustoupilo. Je mě chvilkama vrtá v hlavě, zda je vše ok.

Mari: gratuluji novomanželko 😉

Tercie: manžel je na kopanec do pr... Drž se. Doufám, že po nějakém vážném rozhovoru svoje chování přehodnotí.

Nati: vítám tě zpět z dovolené. Tvůj manžel by taky zasloužil. Doufám, že se to spraví

Flair: ať je malá brzo na světě

farmarska
7. čer 2010

ahoj holky, hezké ráno, i když u nás moc hezky není, je pošmurno a zataženo 😝 ale až pojedu za tři hodky do práce, to tutově vyleze sluníško 😀 No nic, dočtu vás, pak poklidím, uvařím, nakrmím a mizím.

sarlotta
7. čer 2010

Ahojík hezké ránečko🙂

tak malý je zas nemocný, jako jen sopel, ale štve mě to, kakra... tak sme dostali pamycon do nosu.

@paajaa no jooo, když blinkáme tak si stěžujem a když nééé tak taky 😀 😀 😀 to bude dobrý, neboj🙂

@handm držím palušky na kontrolku.

farmarska
7. čer 2010

všem co mají dnes kontroly, držím palečky a dnes hlavně flaiiiir!!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
7. čer 2010

sarlot s malým to je děs s těma jeho nemocma vid 😢 taky koukám chytne všechno co kolem něj projde 😖 My jsme na tom podobně, náš mladej furt něco tahá ze školy a když už nic, tak alspon rýmu 😝 Už aby byly letní prázdniny! To bude zase určo zdravej. On je prostě náchylnej k bacilákům 😝 Přitom když byl malej a nechodil do školy ani školky, tak jsme za celej rok nevěděli co je to rýma, nebo nějaká nemoc, ale ted si ho vykurýrujeme, pošleme do školy a za pár dní už zase frká, nebo kašle, apod.. 😝 😝

sarlotta
7. čer 2010

@natalie77 to je fakt na po čuni 😠 , udělalas dobře že jsi jela🙂 a užila sis dovolenou... a jako tohle je normální psychidké týrání... bych mu přestala prát a vařit... i když vím, že je to s dítkem těžké, pže ono za to nemůže a tímhle by asi trpěl 😅 😔 takže si naplánuj akce bez něj a hotovka... buď se začne chovat normálně, nebo nazdar 😉 Jako absolutně nemá žádný důvod se tak chovat, nechápu to 😠

sarlotta
7. čer 2010

@flair držíííííííííííííííííííííím paluškýýýýýýýýýýýýýýýýýýý..... už by měla být malá na světě neeeeeee... i když já rodila taky dlouho po prasklé vodě 😅 😔

sarlotta
7. čer 2010

@farmarska no přesně.... v noci mě bečí že ho bolí v krku... ach jooo... doktor říkal, že v krku trochu prosáklé, ale angína to není.. což jsem ráda... jenže příští týden ho dám do školky a zas tam na něho někdo nakašle... už asi zajdu za učitelkou, že mě to ser... 😠 😎

sarlotta
7. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair 40tt....................................KO 11.6..........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........utz 20.5 ?.........................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... cukr v pořádku ., KO 10.6...........................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO v pořádku KO 1.7.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Aja 31DC
M_artasek 23DC
Madormi 19DC
Cajori 18DC
Nicollka 17DC
M.aa.b 16DC
Farmarska 9DC
Katyna 5DC
Natalie 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
7. čer 2010

no to nevím jestli ti úča nějak pomůže.. mě ve školce tehdy navrhli, at si zajdeme k doktorce, že chceme odklad na tři měsíce, aby se vidělo, jak na tom pak bude... no a samo, že byl zdravej! 🙂 Po třech měsících šupajdil opět do školky a znovu nemoce nanovo 😝 Tak si ho potom vzala babička-moje mamka, byla tou dobou už doma, tak říkala, at ho do školky už necpu. Je pravda, že byl pak klid 😎 ale zase je fakt, že do školy pak nastoupit musel 😉 a to to začlo nanovo, jen ted už ho žádná babička z toho nezachrání 😀

matonka
7. čer 2010

Ahoj holčiny, gratuliji k potomkům a všem snažilkám (jako já) držím palečky.

matonka
7. čer 2010

@murynka: ahojky markét, jak se daří?

farmarska
7. čer 2010

tak je to tu!!!! malé flairátko je na světě!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
uplně mne z toho zase mrazí 😅 😅 😅 😅 😅

farmarska
7. čer 2010

takže flair napsala :
Naše dcera Melisa se narodila dnes v 8.57. Měří 51 a váží 3960g 🙂 Jsme v pořádku, všichni tři, i tatínek, jsme jak čerstvě vyorané myšky, ale jsme šťastní 😵 😵 😵

farmarska
7. čer 2010

moc flair i panoj flairákoj gratulujuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
7. čer 2010

jééééééééééééééé gratulka @flair.... no jo pěkně vypapaná holčička.... doufám, že jsi moc netrpěla 😉
Melisko přeju Ti štěstíčko do života, dny plné úsměvů a lásky a pečující rodinku- ale to už máš 😎 😉

sarlotta
7. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm 😉
Sarlotta 32tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D. v pořádku .....čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 32tt.................. ...........utz 20.5 ?.........................................................čeká chlapečka
Mari 29tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ..............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 28tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 27tt .................. ... ..... cukr v pořádku ., KO 10.6...........................čeká chlapečka
petroska 27tt.................. ..........KO 11.6...........................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 26tt........................... .........cukr 4.6... 3D 7.6...KO 25.6. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 25tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 25tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 21tt ....................... . . ...... velký utz 1.6.v pořádku KO 22.6.
Hakuxd 20tt................................KO ?
Maarrtina 17tt ....................... ...KO v pořádku KO 1.7.
Zlababa 17tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 13tt..................................KO 11.6.
Paajaa 11tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
Aja 31DC
M_artasek 23DC
Madormi 19DC
Cajori 18DC
Nicollka 17DC
M.aa.b 16DC
Farmarska 9DC
Katyna 5DC
Natalie 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
7. čer 2010

@farmarska písni jí, že jestli rodila normálka tak je borka teda 😉 😀 a už se moc těším na fotečky, nějaká mms by nebyla ?

farmarska
7. čer 2010

jo už jsem jí psala, ale asi se potřebuje ještě chvíli vzpamatovávat, tak jí napíšu ještě později, ale fotku když pošle, tak vložím až večer, až dorazím z práce. Ted musím už taky jít, rychle udělat ten žvanec a pak se chystat.
Mějte se tu krásně! 🙂

sarlotta
7. čer 2010

jj, díky farmi za info... no ale asi rodila normálně , kdyby měla císaře tak ještě chrupká 😀

kerrie
7. čer 2010

Flaaaair............mooooc gratuluju a přeju vám všem hodně zdraví a štístka 😵 😵 😵

aja.83
7. čer 2010

Ahoj holky!

Gratuluju Flair! Jůůů, hodně zdravíčka a štěstíčka! Těším se na fotky!!! 😉

Jinak hlásím, že jsem dnes 1DC! Děkuju za změnu v tabulce! 😉

handm
7. čer 2010

Jeee, malá Meliska!!🙂:_)🙂🙂 Flair, moc gratuluju a ať krásně rostete a jste zdravé a šťastné!! Celá rodinka!!🙂🙂 😵 😵 😵
Ajiiiiiiiii ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Jo na tercinku jsem zapomněla, kakra, ten by taky zasloužil ☹
😠 😠 😠 😠 Co to s těma chlapama je?! Jsou nějaký erupce na slunci nebo co????????????

šarlotko, farmi díííky!!🙂 snad bude všechno ok...

petroska
7. čer 2010

ahoj holky.U nás je konečně zase krásně 🙂 tak je hned lepší náladička.jéé další miminečko na světě.FLAIR moc moc gratuluju k Melisce 🙂 .Krásné jméno.Takové ani nevím že je 😀 .

kopa
autor
7. čer 2010

ahoj holky,
čtu tu krásnou zprávičku 😵
Flair moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 A jméno teda máte nádhernééé 😵 😵

kopa
autor
7. čer 2010

@handm Handm držím moc palečky 😵

Natali vítám z dovči a těším se na náké fotečky 🙂
@paajaa mě taky kolem toho tvého tt nevolnosti ustoupily 😉
@sarlotta at se malý co nejdříve uzdraví.

kopa
autor
7. čer 2010

@aja.83 Aji škoda mrchy 😠 tak snad už bude poslední 😉

Jinak my jsme byli včera u tchýnky a všechno bylo fajn 🙂 No a pomačkala jsem si malou neteřinku 😀 😀 Holky to je malý drobeček a ta její hustá černá hřívá 😀 to byste nevěřily,přítel říkal,že má víc vlasů jak on 😅 😝 Jak jsem včera to mímo viděla,tak mě pak polil večer strach zda to vůbec zvládnu 😅
Jinak dostanu od švagrovky oblečení po synovečkovi,tak budu mít něco do zásoby 🙂 Tchýnka včera říkala,že mi ten kočárek koupí,tak uvidíme jak to bude 🙂

Jinak mě v těch prstech brní furt,občas mi to jde i do chodidel,je to spíš takové mravenčení,tak jsem z toho nesvá 😔 Zítra jedeme ráno do ikei a odpoledne jdu na tu kardiologii,tak jsem zvědavá 😅 Ještě se zítra zeptám na té kardiologii na to brnění doktor je internista,tak by o tom mohl něco vědět.

madormi
7. čer 2010

tak holky snažím se dočíst, ale vy jste hrozně ukecané. 🙂 tak předně vellká gratulace PANÍ mari11 🙂 pokračuji dál ve čtení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru