Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
13. čer 2010

terci tak oprava je to nosorožík... říkal manža 😉

tercie
13. čer 2010

tak chroust to není a roháč je tohle na fotce, tak tohle je ještě něco jinýho 😀

tercie
13. čer 2010

šarlot jo, to bude von 😀

tercie
13. čer 2010

Ty jo tam jsou krásný fotky 😉

Murynko vidíš to,tak vám lezou po dvoře nosorožci 😀

petroska
13. čer 2010

kuku holky.teda to je tady krásných foteček.krásná miminečka všude 🙂 .šarlot krásný fotečky,šluší ti to mamino 😉 .Wladi koukala sem na šimonka.teda ten je den ode dne šikovnější a jdou vydět pokroky.fakt šikulka 🙂

petroska
13. čer 2010

včera mi konečně miláček postavil bazén. napustili vodičku a celý den sem se čvachtala.to byla paráda.KOPI já sem si koupila kosmetiku od bubchen a nádherně voní takže bych asi už do jiné nešla 🙂 .veleda je prý sice lepší ale je drahá jak čert když sem se na ni dívala v DM a i přes kuponky vyjde draho.hipp je dobrý prý jen ten olejíček ale krem neé.

tercie
13. čer 2010

Ty jo bazén závidím holky. Já bych ho mohla mít taky, dokonce i do něj ohřátou vodu ze solárka, ale měla bych tu imrvére nastěhovanou celou rodinu, všechny děti a to nejde, kvůli pejskům,a taky bych asi přišla o nervy 😀

murynka
13. čer 2010

ty vade nám lezl po zahradě velmi vzácný chráněný brouk mazec 😀 😀 a já ho mám vyfocenýho jééééééééé 😵 😵 😵

tercie
13. čer 2010

Holky papa, jdu se věnovat rodince 😉
Hezkej večer všem 🙂

murynka
13. čer 2010

dobrou noc 🙂

mirax
13. čer 2010

@murynka náádhernej nosorožík 🙂 a gratuluji k plazení se vpřed🙂)) Teď už to bude stále větší avětší zábava pro všechny🙂)

mari111
13. čer 2010

je tady se výletuje a fotí ostopéro, no brouky fuj, ty ja nemusím ale mimi sou pěkné, Lukášek je krasavec 😉 Šimonek je šikula jak pěkně přibíra ze dne na den no jo má šikovnou maminku 🙂

mari111
13. čer 2010

no na Betulku nesmím zapomenout, ty kukadla 😵 😵 😵 no nádhera

madormi
14. čer 2010

Dobré ráno holky, tak poctivě hlásím 1 DC ( očekávala jsem ji, takže se žádné zklamání nekoná 😀 tak a jdu vás dočíst po krásném víkendu

ee.liska
14. čer 2010

Ahojky 🙂
koukám, že jste tu včera lovily brouky 😀
@petroska dneska je počasí na prd, když máš ten bazén, co?
@tercie stejný problém s bazénem máme taky, chtěla jsem ho ten veeeliký ale stejně bych tam neměla soukromí, pořád by tam někdo chodil, takže já bych nakonec stejně byla na terase tak ho kupovat nebudem 😝
@murynka ty máš čím dál hezčí fotečky, tos nastudovala sama jak fotit nebo nějaký kurzík?? taky samozřejmě máš krásnou modelku 😀
@madormi to je určitě jedna z posledních mrch 😉

mirax
14. čer 2010

ahoj a hezké ráno.
madormi...souhlasím s eliskou, určo je to jedna z posledních potvor 😉

všem děkuju za pochvalu Bětulky 🙂

aja.83
14. čer 2010

Ahoj holky! 🙂
Koukám, že jste tu včera řešily brouky pytlíky! 😀 Fuj, já tohle mít na zahradě, tak to teda určitě nejdu vyfotit! Bleee! 😀
Holky, máte vážně krásná miminka, projela jsem fotečky a je to nádhera! 🙂 Už aby se i na nás s manžou usmálo štěstíčko, už bych si fakt přála takovýho mucínka, holčičku nebo kluka, to je fuk, prostě mimineško... 😵

sarlotta
14. čer 2010

Dobré dopolko🙂
tak jsem zpátky z obchůdku a už si s Váma dám kafíko🙂

petroska
14. čer 2010

dobré ránečko.chjo zase tu bude bouřit 😠 ,asi sme stavěli bazén zbytečně 😠 .kukejte co mi dnes došlo 🙂 .reserve tričko od 3M a nextíky na 0-3M.mám zase hned po ránu radost.nějak mám štěstí s tím nakupováním přes bazárky

sarlotta
14. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádku🙂KO 25.6...............................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 22.6
Maarrtina 18tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 18tt ..................... .... ..KO v pořádku 😉 , KO 2.7.
veve.b 14tt..................................KO v pořádku 😉, KO 14.7. trippl test
Paajaa 12tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 29DC
Cajori 24DC
Nicollka 23DC
M.aa.b 22DC
Farmarska 15DC
Katyna 11DC
Natalie 8DC
Aja 7DC
Madormi 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

madormi
14. čer 2010

tak jsem dočetla. flair malá je nádherná. Wladí Šímonek je fakt šikulka. Nádherný bojovníček
Nathal manžela fakt kopni do koulí ! Farmí, ty se udřeš k smrti. Hoolky já vámt ak závídim ty nákupy, ale já se taky dočkám 🙂 ale teda zatím nám to není přáno 🙂 Na plodné dny se s manžou vyloženě míjíme a celé léto tomu nebude jinak 🙂

sarlotta
14. čer 2010

krásné petři🙂) u nás tak zataženo, ale mě to neva 🙂)) vyprané mám, můu žehlit 😀 a aspoň se ochladil vzduch... jen komáři otravují smradi 😠

sarlotta
14. čer 2010

Madormi, kakra.. a co jako nějaká dovolenááááá 😉

sarlotta
14. čer 2010

kamoška včíl otěhu po 2 letech snažení-nasnažení.. oba jsou pracovně vytížení a to prosím proto že byli spolu konečně v lázních týden 😀 😀

petroska
14. čer 2010

šarlot taky su dohryzaná od těch bzučících otrav 😠 a to víš že mě to taky neva.aspon z nás neteče a je chládek 🙂 .madormi tož si to zařid tak at se nemíjíte nebo dovču.

aja.83
14. čer 2010

Holky, o komárech mi ani nemluvte. Já jsem doštípaná po celým těle! V pátek jsme grilovali a komárů kolem nás bylo nepočítaně...Otravy otravný! 😠
Sarlottko, tak to by mohlo vyjít i u mě s manžou...Až pojedeme v červenci na týden do Krumlova...Co myslíš? 🙂

madormi
14. čer 2010

@sarlotta přesně mimo plodné dny dovolená 🙂 🙂

sarlotta
14. čer 2010

aja no jistěěěěě 🙂)))

mad a to jako naplánoval kdo tak blbě ? 😀 😀 😀 😀

madormi
14. čer 2010

@petroska nejde to moc zařídit 🙂 teď v červnové PD to nejde zařídit - oba jsme pracovně jinde, v červenci taky né, je to přesně týden mezi dovolenou a tím než se definitivně přestěhuji, srpen taky ne, manžel je na turnaji 🙂 to je asi osud 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru