Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
14. črc 2010

@tercie to je hezký vtípek 😀 😀 😀 😀
dobrou noc a všem děkuji za gratulky 😵
@sarlotta Jinak když mi dneska dělala dr utz tak řikala,miminko budeš se vdávat 😀 😀 😀

natalie77
14. črc 2010

Ahoj,
chtěla bych moooc popřát Lukáškovi k dnešnímu čtvrt ročku hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenou maminku 😵 .
Včera jsem napsala super dlouhý příspěvěk a psak mi to spadlo, tak jsem si zanadávala a šla spát! 😝
CO jsem teda psala...
Děkuji všem za rady ohledně práce, máte pravdu, jistota je jistota....takže jsem to vzala a budu se modlit, že budu brzo těhulit...dokonce mi vyjdou vstříc a dají mi to neplacené volno, takže nastupuji až v půlce září, takže prožiju s malým adaptační program ve školce..
Farmi, jsem ráda, že je vše ok, pořád na Tebe myslím, Sarlott, držím pěsti, ať je porod pohodový a hlavně, ať se ochladí.....
Jinak doma je to dobré, vše se vrátilo do starých kolejí....Manža mě teď drží, tak že vše odpouštěno 😉 .
Mám teď divné období...asi je to mrchou, prací....prostě se nějak nedokážu smířit s tím mým nástupem, s tou školkou, bude se mi moc stýskat.........
Taky mám pocit, že škola byla k ničemu, když mám méně peněz a horší pozici....měla jsem vybírat kočárek a ne řešit práci...no prostě nejsem teď asi dobrý společník...tak se omlouvám....ale zase bude líp, to je jasný. Prošly jste si tím všechny....
Tak se držte, hlavně buďte v pohodě a já se zase ukážu...teď si dám chvíli voraz.....ale ne na dlouho, tak týden.. 😉 ..a Vám přeji jen samé dobré zprávy.

sarlotta
15. črc 2010

dobré ránečko holčinky🙂

sarlotta
15. črc 2010

@natalie77 děkuju za pěstičky 🙂 ale to musíš jako nakukovat častějc, co víš🙂)))) s tím nástupem do práce a školkou to znám, já dala malého na 4 hodinky ve 3 letech, zpravovali sme byt a vozila jsem ho každý den 15km, a pak jsem byla těhu po měsíci bydlení v novém a neskutečně šťastná a pak se to celé pokakalo... v únoru konec a za 14 dní po revizi jsem měla práci a malý frčel do školky na celý den a já do práce kolikrát od 8 do 6 do večera... byla to šíííílená změna... ale i když jsem byla hooodně unavená, tak to mělo smysl... naučila jsem se nové věci, poznala nové lidi.. pak to bylo jak na houpačce - další těhu a další zklamání, pak zas práce...musíš bojovat a netrápit se zbytečně... všechno co chceš budeš mít 😎

sarlotta
15. črc 2010

@tercie Ty si trubka s těma hráběma🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) to je dobréééé 😀 😀 😀 😀 jo Lukáška v noci nebuď na měření.... ale se Ti to hodí coooo, kdyř to píšu až teď 😀

sarlotta
15. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO ?........................... ...............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO ? ..........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... KO 14.7.cukr 20.7, kardio22.7. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO26.7..........................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. trippl test
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 19DC
Nicollka 17DC
M.aa.b 13DC .............................KO 13.7v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 13DC
Katyna 11DC
Aja 11DC
Madormi 8DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
15. črc 2010

drahoušci co Ty vaše kontroky ?, písněte mi do IP joooo 😉

kopa
autor
15. črc 2010

Dobré ránko 🙂
Tak hlásím,už je mi po ránu nevolno jen co pomyslím na zítřek 😀 Nasnídám se a mažu do obchodu ještě dokoupit náké občerstvení a musím uklidit celý byt.Tak jestli nakouknu tak asi až budu ,mít vše hotové.
U nás prší!!!!!!!!!!! 😎

@sarlotta Prosím já mám další KO 5.8. 😉 díky 😵

farmarska
15. črc 2010

ahoj holky, hlásím, že u nás stále neprší 😠 a to včera hlásili, že prej na víchodě budou bouřky. houbeles, ani kapka 🙄 vzduch šílenej, já se i v noci budila a nadávala, že neprčí 😅 😀
No nic, mám dočteno, už nevím na co jsem chtěla reagovat, tak se jdu konečně vykopat z postele a najít si něco ke snídani. Dnes musím na dvanáctou do práce a bude to tak do půl 11, páč bude přeceňování 😝 jůů to se mi nece 😝 poslední dny jsem čím dál tím víc lenivější 😅

farmarska
15. črc 2010

holky a omlouvám se těhudemence už na mne zautočila naplno... píšu na východě s měkkým i 😅 😅 😝 😀 😎

madormi
15. črc 2010

@kopa krásně si to užij zítra!!!

m.aa.b
15. črc 2010

@sarlotta šarlotko jsem už dneska 14 den 😅 12jsem měla v úterý na UTZ 😉

@kopa zítra si ten svůj velký den pořádně užíj 😵

jsem KO děláne kolem domečku, ale snažím se dočítat 😉 zatím se mějte papa 😵

ee.liska
15. črc 2010

ahojky 🙂 tak jsem doma z kontroly. nález je jak těsně před porodem, zbytek hrdla a otevřená víc jak na 1cm 😝 kdyby praskla voda tak jdem rodit 😅 doufám, že Matyášek ještě chvíli počká 😎

tak a jdu vás dočíst, aspoň dva dny 🙂

ee.liska
15. črc 2010

@sarlotta jejda 9.8. je za chvilku 😲 😀
@tercie chudinka Lukynek, snad bude příště to očkování míň bolet 😉
@kopa gratuluji ke KO 🙂
@sarlotta jo po té spinální anestezii musíš 24 hodin ležet na zádech

petroska
15. črc 2010

ahoj holky
@sarlotta teda to už máš za pár a bude mimiško domááá 😀 .se těšíš co?držím palečky at se malá dere na svět sama od sebe 😉
@kopa na zítra držím palečky at si to krásně užijete.hlavně fotte at mužeme na co koukat
@ee.liska no teda,šetři se jako.žádná voda!malej má jeste čas 😉 .zase si doma neležela co když si ted jak před porodem 😀

aronek
15. črc 2010

Ahoj, přeji hezký den. U nás dusno a po dešti ani památka ☹

petroska
15. črc 2010

jinak já jdu na Ko zítra 😝 ,tož zase depkuju bo se malej v těch vedrech jaksi mín vrtí.už 3den strašně málo a kopanec žádný 😒 ,tak snad bude vše ok.

ee.liska
15. črc 2010

@petroska právě že ležela 😒 na zítra budu držet palečky 😉

petroska
15. črc 2010

@ee.liska děkuju 🙂 .tak tomu prckovi domluv aspon jeste 2 týdny 😀 .a jak to vidí doktoři?že jeste chvíli vydržíte nebo to tu bude cuby dup?

ee.liska
15. črc 2010

no voda prý může prasknout kdykoliv a to už by se pak rodilo, doufám, že to do toho srpna zvládnem 🙂 jdu do sprchy a vemu si do postele meloun k obědu 😀 odpoledne ještě nakouknu 🙂

farmarska
15. črc 2010

u nás se zatahuje, to vypadá nadějně! 😵
elí tý kráso, dávej na sebe pozor a šetři se!!! 😵
kopi užij si zítřek! 😵 😵
Petrosko klídek, to vedro by utahalo i vola, natož to malilinké v tobě 😉 na zítřejší kontrolku držím palečky, určitě bude vše ok. uvidíš 😵

farmarska
15. črc 2010

elí žádný dlouhý cachtání, ber melouna a koukej si jít lehnout!!! 😀

mirax
15. črc 2010

ahooj 🙂

ahoj ík farmísku..tak tě zase čeká práce, co ? V tomhle veruuu a na začátku těhu , nic moc 😝
Jak ti je? Máš nevolnosti?

Bětka dnes vstávala před čvrtou, předpokládám, že se v tomto stylu dožiju ještě tak jejího osmého měsíce a je po mně....

petroska
15. črc 2010

@farmarska děkuju za palešky...už ted su nervozní jak prasátko ☹ .u nas furt pečáky a ani náznak destíka.su zvědavá jestli tady budou bouřky jak hlásí na moravě

farmarska
15. črc 2010

no nece se mi mirax co ti budu povídat 😝 a v sobotu zase celodenní 😝 😝 no ale musím to nějak ještě chvíli vydržet 😅 Je mi unaveně, děsně unaveně. Jsem unavená sotva se ráno vzbudím. Furt bych jen ležela a nebo spala. Nevolnosti mne už pár dnů trápej, ale vždycky jak nečekaně přijdou tak i odejdou.Naštěstí zatím nezvracím. Jen ten pocit na zvracení během dne občas mívám. A prsa mne šíleně bolej 😝 Ale jinak jsem šťastná jak blecha a už se nemůžu dočkat ve středu další kontroly a ultrazvuku 😵 😵 😵
A co vaše nevolnosti, už jsou pryč? Jsi tudle psala, že i s manželem lítáte na wc.. 😅

farmarska
15. črc 2010

mirax tak to máš dobrý, ještě tři měsíce života před tebou 😀 😀 to bychom i to kafčo mohli ještě stihnout 😉 😀 😀 😀
hele tak s ní alspon zabereš v poledne ne? 😕 co Tobík, spinká ještě v poledne? 😕

mirax
15. črc 2010

farmí, jo, Tobík spí přes poledne krásně..někdy i tři hodiny, Bětušku s esnažím dávat do postele ve stejnou dobu. Ale ta spí tak dvě hodiny. jenže já ve volnu spíš dělám eshop, koupil ajsem si konečně ten ekonomický systém Pohoda a mám teď co dělat, faktury vydané, přijaté, sklad...vše za půl roku , al ealespoň v tom budu mít konečně pořádek! Už to dělám 14 dní, každou volnou chvíli. Do týdne to už snad budu mít hotovo.
Dneska si ale zkusím lehnout, to jo...a musím chodit dřív spát, pač s tímhle vražedným ranním vstáváním mi 5 hod spánku s několika probuzeníma (kojení, Tobík pití v noci) fakt nestačí.

Farmísku, na kontrole bude určitě srdíčko, bobeček malej určitě pěkně roste. Moc na tebe myslím 🙂

mirax
15. črc 2010

@kopa
kopi, to má každej před svatbou 😀 😀 😀 😀 pěkně stažíno 😉 Neboj všechno klapne, snaž si to užívat! Poprvé se vdávat budeš jen jednou 😀 Je to nádhera, opravdu si to užij..být nevěstou je pohádková věc 🙂

tercie
15. črc 2010

Holky čááááááu, Lukášek dneska spal 9 hodin v kuse!!!!!!!!!! A teplotu neměl, jen byl trochu rozmrzelej, je to můj šikulínek!!!! Teď už žádná další reakce nastat nemůže ne? Dr sice mlela něco o dvou dnech, ale přeslechla jsem v jaký souvislosti, přes malýho řev.

Jo, a nechci se chlubit, ale u nás se ochladilo a už i trošku sprchlo 🙂 🙂 🙂

tercie
15. črc 2010

@kopa týýý jo už zejtra jo? No mě den před svatbou taky prdel štípala pětku drát 😀
Moc si to užij, poprvé je jen jednou, krásně řečeno 😉 budeš středem zájmu, nech se obletovat 🙂 Už jsem zvědavá na fotky 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru