Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. srp 2010

Martinko jsem ti skoukla album, Lucinak je fakt zlatunka a krásně se směje a si představ že máme stejné lampy, aj tu kulatú aj tu stojatú a aj šipky jsem tam zahlídla a myslím že to máme taky stejné 😀 😀 😀

madormi
5. srp 2010

holky jak je možné že jsem doma a nestíhám dočítat to fakt nechápu. tak teď na to jdu tak snad stihnu alespoň polovinu z těch 10 stran 🙂 takhle ani nevím jaký jsem dc natož co se děje tu :-/ a teď 14 dní se sem nedostanu vůbec. návštěvy a pak jedu do ČR tak snad tu budou jen samé dobré zprávičky

mari111
5. srp 2010

@madormi 10 stran 😅 tak to máš co dělat 🙂 a co hafík už nezlobí 😉

madormi
5. srp 2010

obrovská gratulace petrošce!!!!

madormi
5. srp 2010

@mari111 no musím zaklepat že se to zlepšilo. dnes v noc nevydržel a odskočil si tu na velkou ( ale asi měl průjem) ale jinak už dva dny nic nevyvedl a včera byl dvě hodiny sám doma a nic jsme tu nenašli, tak snad se to bude jen zlepšovat. ty ještě nerodíš? 🙂

mari111
5. srp 2010

tak to je šikula, už to bude jen lepší 🙂 No zatím nerodím 😅

ee.liska
5. srp 2010

@madormi tak to je šikula 🙂 no vidíš už se to zlepšuje

ee.liska
5. srp 2010

dneska jsem se rozhodla pro beauty day, tak myslím padnu vyčerpáním, než se oholím, umyju hlavu, dám si masku....

sarlotta
5. srp 2010

@mari111 takové tlaky to je dobré, to se chystá pěkně.. já měla tvrdnutí bříška ke konci - často a najdenou jsem byla na 5cm otevřená 😉 , tak máte ještě čas... malá byla o 16dní dřív zhruba a bylo to poznat, nechtěla otevřít očka, byla neklidná, červená, měla napuchlé víčka oční - to nevím jestli to nebylo přir. porodem teda 😝 😉 ... malý byl na termín a byl úplně vyhlazený, růžovoučký, hned kukal a reagoval 😉

sarlotta
5. srp 2010

ahojík @ee.liska, co děláš příští týden ? nechceš dojet k nám na kafíčko ? nebo máš zakázané ?

sarlotta
5. srp 2010

@madormi no taky máš doma mimineško pokakané🙂))) jak to tak čtu🙂

ee.liska
5. srp 2010

@sarlotta jé, mohla bych? 😵 😵 to bych mooc ráda, ve čtvrtek jdu na poradnu tak raši až po ní, třeba v pátek nebo další týden, jak se ti to bude hodit 😀

sarlotta
5. srp 2010

@martinkal to je miláááášek, je hrozně fotogenická, měli byste zajít do ateliéru, čoveče 😎 to by chtělo na zeď 😉

sarlotta
5. srp 2010

ee.liska no jasně, dojeď 😉 jestli nemáš rýmu teda nějakou 😉

mari111
5. srp 2010

Šarlotko ja mám už skoro pořád tvrdé bříško 😖

sarlotta
5. srp 2010

mě se to hodí furt🙂 malý je ve školce od 8 do 15hod.. tak mezi tím🙂)) pak musíme ven 😎 😎 se domluvíme v IP. dneska jedu do Véček- musím malé koupit čepičku... nějak nemám zrovna nic co by jí sedělo, buď je to malé nebo velké 😀 😀 jo a ta zavinka letní jak sme kupovali spolu.. ta je supeeeer 😀

ee.liska
5. srp 2010

nemám nic, jsem úplně zdravá, kromě těhudemence 😀

ee.liska
5. srp 2010

tak se pak v týdnu domluvíme přesně, jo?

sarlotta
5. srp 2010

@mari111 tak uvidíš na kontrolce, kolik bude váha a třeba budeš taky rodit dřív, kdyby Ti to yvvolali🙂 piješ magnésko ?

sarlotta
5. srp 2010

ee.liska jj 😎

ee.liska
5. srp 2010

@mari111 teda abys nakonec ještě i ty nepředbíhala 😲 🙂
@sarlotta no ta byla nádherná, aspoň že v ní není malé hic 🙂 do véček se chystám taky potřebuju malou podloužku do vaničky

mari111
5. srp 2010

už nepiju magnézko, piju čaj z maliníku a mám kapičky ten len, jinej jsem nesehnala, magnézko je přece do 36 né?

mari111
5. srp 2010

no uvidíme Eli jestli přdbehnu Hananu 😅

sarlotta
5. srp 2010

mari111 já pila do konce a stejně sem se otvírala... nějaké magnésko to nezastaví.. ale že by Ti bříško netvrdlo tak často 😉 to se domluv na gyndě, co si o tom myslí Tvůj gyndař 😉

sarlotta
5. srp 2010

jinak holky, malá spí v zavince v noci, bez ní ani ťuk... a máme pampersky zelené- spokojenost a ještě jsem moc spokojená s ubrousky od nivei-pure... bez parfému... perfektní 😉 zadeček antíráme zatím jen bepanthenem a mažu olejem z porodky, nebo bubchenem, myjeme mýdlem od bubchenu. jo a líh mám taky ještě z porodky... to mi nabalili všechno... že rozdělané si mám vzít.. tak ani nemá cenu kupovat si.

kopa
autor
5. srp 2010

@sarlotta Sarlott jaký zelený pampers?? 😕 😕 až budeš mít čas napiš mi prosím název,díky 😉
Tak papa vyrážím na kontrolu.

sarlotta
5. srp 2010

@kopa tož plenky papírové... šak sem Ti to už psala... newborn nebo pak dvojky new-baby-2-5kg 😉

paajaa
5. srp 2010

Ahoj Holky,
hodím vám sem foto aktuálního pupíku- je včera po obědě, když jsem razila za kamarádkou a taky co jsme dělali s dětmi- foukací fixy na textil. Dnes jsem si vytvořila tričko s ťapkami- cviční pokus a mimískovi body s opičkou Next. Vyfotím až to bude suché. Moc mě to baví. 😀

ee.liska
5. srp 2010

@paajaa to vypadá super, to bříško i ta bodýčka 🙂

ee.liska
5. srp 2010

@sarlotta tý jo já jsem koupila plenky do porodky 3-6kg 😲 myslíš, že mu budou velké? jsou to taky ty pampersky, asi koupím ještě balík menších

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru