Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
19. srp 2010

@mari111 a ty už mazej rodit sakryš :D :D

handm
19. srp 2010

Ahoj holky, tak se hlásím, že jsem v celku... je to peklo 😀 jenže MAri se furt courá s Lauroškou 😀
Ne vážně, včera odpo se nám stala nemilá věc, přestala téct voda, a já zrovna se dala do mytí oken..řešilo se to celé odpoledne a ještě dneska, teprve maj přijít na to někdo mrknout, moc nevíme, co by to mohlo být... nějaký zádrhel. ☹

dneska tu máme xktery řemeslníky, tak je musím obskakovat, spíš kontrolovat 🙂

každopádně okna nepomohly, ale umyla jsem jen dvě, dneska jsem si myslela, jak budu pokračovat,a le zatím nemožu, bo jsme bez té vody... ☹ tedy na splachování máme, na mytí taky jakž takž balenou, ale rodit se teď tedy nehodí, ani poslíky.. bych se nemohla ani vysprchnout, prostě peklo... ☹

@petroska vítám tě doma s malým, jste šikulky a at vám to krásně jde!!!!🙂🙂🙂🙂🙂
@kopi, super, že koč dojede, už bylo na čase 🙂 už se těším na fotečky!!
dětičky máte holky nádherný, už se těším na toho našeho bobše!🙂
a musím dočíst co dál.. abych reagovala 🙂

mari111
19. srp 2010

Flair dneska mi je jak jindy, občas to pobolíva ale jinak nic, žádne příznaky blížiciho se porodu ☹
Madormi ja už chci ale Lauroška nééé 😠

mari111
19. srp 2010

No handm to je nemilé s tou vodou, no aspoň se nebudeš předbíhat 😅 😀 😀 😀

kopa
autor
19. srp 2010

Holky tak už tu mám dvě krabice 😀 😀 Zatím jsem jen šmejdila 😀 Vytáhla jsem ten zimní fusak od Emitexu a to je paráda 😵 takový teploučký a ještě jsem stihla prohlídnout i zavinovačku od Emitexu 🙂
Bohužel ted vařím oběd,tak po obědě se do toho vrhnu 😀 😀 Tak do večera to snad stihnu 😀

kopa
autor
19. srp 2010

Holky tak už tu mám dvě krabice 😀 😀 Zatím jsem jen šmejdila 😀 Vytáhla jsem ten zimní fusak od Emitexu a to je paráda 😵 takový teploučký a ještě jsem stihla prohlídnout i zavinovačku od Emitexu 🙂
Bohužel ted vařím oběd,tak po obědě se do toho vrhnu 😀 😀 Tak do večera to snad stihnu 😀

handm
19. srp 2010

@mari111 no, jsem si rikala, vcera, dkyz prestala téct, že by bylo opravdu super, dkyby jeste ted praskla me.. ze to by se faaakt hodilo 😝

@kopa, tak už se těšíme na další fotecky

@madormi, snad to není tenhle syndrom červené, ale naopak... ještě neházet flintu do obilí!!🙂

mari111
19. srp 2010

Teda Kopísku, ty máš nervi 😀 ja už bych mněla plotny vypnute a už bych skládala kočárek 😅 😀 😀 😀 😀 no jo ale ja jsem hodně nedočkavá, ty asi vydržíš víc 😀 😀 😀

ee.liska
19. srp 2010

ahoj, hlásím se z poradny 🙂 jsem už otevřená na 4 cm, vypadá to že to bude každým dnem 😀 a kdyby náááhodou to bylo až v září tak nejpozději na TP mi porod vyvolají, takže přenášet nebudu na 100%
jdu hned dočíst

handm
19. srp 2010

@ee.liska teda eli, ty nas predbehnes obe 😀 to je s tebou peklo 😀 ale hlavne ze je vsechno v poradku!!

ee.liska
19. srp 2010

@sarlotta jejda takové trápení 😲 ☹ snad už je líp

@kerrie teda to bude mít Emi kamarádů 🙂

@mari111 a jak to vypadá s tebou? šup šup, žádné zdržování 😀

@madormi jé tak to ti posílám na lepší náladičku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mari111
19. srp 2010

Eli na 4cm 😨 😨 😨 😠 no tak to pudeš do konce tejdne. 🙄 No supr, takže mne předběhneš 😠 no ale co se dá dělat, holt máš kluka poslušnějšího než ja tu krasavici co chce bejt jak modelka a bude se čančat do váno 🙄 , takže předem ti odpouštím že mne předběhneš 😉

mari111
19. srp 2010

do vánoc tam mnělo bejt

ee.liska
19. srp 2010

@handm ty jsi taky ještě v celku, holky mě za chvilku nepomůže ani ten špunt 😀
@kopa ty se máš, 😵

handm
19. srp 2010

@mari111 hehehehheheh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hehehehhehehe 😀 😀 😀 😀 ono nám nic nezbývá.. já v pondělí 1,5 cm, tobě neřekli.. tak to je jasný, eliska bude z nás tří první...😝

ee.liska
19. srp 2010

@mari111 třeba tě opravdu nepředběhnu, já se opravdu snažííím 😎 ale děkuji za odpuštění 😀

mari111
19. srp 2010

handm mne neměl kdo říct, pže tam dr včéra přece nebyl 😠 kakra, ještě ty pudeš dřív a mne už fakt švihne, to je přesně ono, jak mi furt vyhrožovali že pudu dřív i o měsíc a nakonec to bude fakt o vánocích, 🙄 sem si to mohla myslet, asi začnu malovat nebo okna mejt nebo ja nevím co by mi pomohlo 😖

ee.liska
19. srp 2010

@handm no aby to u vás nebyla zrázu naráz a já nechodila se 4 cm ještě 3 tt 😀

handm
19. srp 2010

@mari111 no jasny, tys to měla komplikovany.. ale kdyz si byla naposledy, tak ti uz rikali?!

@ee.liska jo, presne jak rikala ta moje Dr, kdyz jsem tam byla na KO s tím otvíráním v 32TT - ze s tím nálezem můžu rodit zítra nebo přenášet... tak ted uz to vypadá na přenášení.. i když termín podle MS mám až 4/9.. tak co si stěžuju, že... 😝 ale podle UTZ 31/8 a myslím, že týden dopředu zas nechci po tom bobšovi az tak moc 😀

kopa
autor
19. srp 2010

Holky se tu gebím 😀 😀 Už dlouho jsem neměla po prskaný monitor 😀 😀 😝 Eliško tak držím palečky at je Matyášek co nejdříve na světě 😵
Manža usnul 😠 😠 😠 Však se najedl dosyta a teď tady chrápe a já ho nemohu probudit 🤐 🤐 tak kočár je v krabici 😠

handm
19. srp 2010

@kopa a z čeho sis to poprskala?! 😀😀😀
a manžel je tedy.......... my se tady nemůžueme dočkat fotek a on tohle 😝 normalně na něj skoč at vstava!😀

m_artasek
19. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole, ale pan doktor mě prohlídnout nemohl, protože se dostavila MS po zákroku. Tak jsem kopi 1. den cyklu, až budeš dělat tabulku, i když nevím, jestli s Vámi mám být v tabulce, když se teď snažit nemůžeme. No a na kontrolu mám přijít někdy začátkem září a v pondělí už šupajdím do práce. Nevím, jestli se těším nebo ne, ale zas to bude změna oproti špitálu a pak měsíc doma, akorát vím, že se z toho v práci poseru, co mě tam čeká práce. Mari, ty už koukej porodit, ať Tě eli a handm nepředběhnou. To bude Laurinka krásná, když si takhle dává na čas, ale kdo počká, ten se dočká, že 🙂 Kopi no šup sem s fotečkama, jak manžel usnul? To já bych se vším švihla a kočík hned skládala 🙂 To si ale ještě dlouho počkám ☹ Jsem dnes přijela od doktora utahaná, ještě byla nakoupit a ve městě a navštívit kolegyni, že jsem po obědě taky vytuhla a večer zas určitě budu vzhůru kdo ví do kdy. Za chvilku půjdu s pesanem ven, ještě dnes na procházce na vodítku nebyl.

ee.liska
19. srp 2010

@mari111
@handm já sázím, že první bude mari pak já a handm nakonec 😀

@kopaděkuju 🙂 já už se těším na fotku a manža spí... jo a kontrolu mám 26.8. 😉

@m_artasek jé tak konečně první ms 🙂 to víš, že sem patříš 😠 🙂

mari111
19. srp 2010

Kopísku jen se směj, koukej skládat kočárek, ja sem si ho skládala sama jak jsem byla zvědavá 😅 a natěšená 😨 😵 😵
Handm naposledy mi jen říkal že už to bude brzo,že čípek skrácenej že ani ty výsledky nestihneme ,ha ha keci keci, no teď jsem si uvědomila že jsem se ji v tom šoku včéra ani nezeptala na výsledky 🙄

mari111
19. srp 2010

Eli moc nevsázej 😅 pudeš první, jinak už mám tři okna umytá a porodné bolesti nikde 😝 , akorád mne zas budou bolet záda 😠 😀 😀 😀

mari111
19. srp 2010

ještě umeju dvě malé v koupelně a u manži v bordelpokojíku a kašlu na to, zítra když tak domeju nahoře, tam je jenom jedno a balkon

ee.liska
19. srp 2010

@mari111 ty jsi pracovitá 🙂 já dneska akorát půjdu na chvíli na procházku a budu dělat velké prd 😀

mari111
19. srp 2010

Eli aj velké prd dá práce 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

handm
19. srp 2010

@ee.liska teeeda, ona si tu vsází.. to bych tedy fakt se začla rozčilovat 😀😀😀 .. já tady mám takovej blázinec dneska doma, ze se divim, ze jeste nerodim.. ale jsem jak prase smradlavy, takze by to v porodce nebylo uplne ono..😝 ale snad manzel uz vecer az prijede z prace vodu rozchodi, protoze uz tu byli pomocnicni a on to musi jen dodelat... tak snad...
takze jsem nemohla ani myt dalsi okna, ale je fkat, ze dneska fakt rodit by byla divocina...😝

@mari111 ty si taky fakt akcni...🙂 tak dojed umyt i ta moje okna 🙂 ale nekolik kanystru s vodou cistou s sebou 😀

@m_artasek super, ze MS apson dorazila, kdyz uz nic... a DR te prohlidne jindy 🙂 kdyz je MS, vypada to, ze je v tele vsechno oka.. a v praci taky to bude hruza, ale zas prijdes na jiny myslenky.. a co psik?! budes ho brat s sebou do prace anebo bude plakat doma...???

nicollka
19. srp 2010

ahojte holky, přišla jsem zkontrolovat tabulku. Tak jak je na tom Farmi?

Ale že těch těhulek a maminek už je 🙂
Já jsem teď 16dc, ovulační test pozitivní a bolest vaječníku jen vybuchnout. No a samozřejmě sama doma ;) Jak jinak...nic nové ..

mari111
19. srp 2010

Handm, ok du napustit vodu no něčeho a valím k vám na okna 😀 😀 😀
Niki nojo, klasika, manžu máš zas mimo,co , to je pech 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru