Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
23. srp 2010

Ahojky 🙂
Šimonek spinká, venku leje, tak vás jdu v rychlosti omrknout.......
Farmi, super, že je vše tak v pohodě, jen mne zaráží, že chodíš do práce. Čekala bych neschopenku 😲 Stále držím palce 😉
Mari, já myslela, že už bude Laurinka taky na světě a ona se tě nějak drží 😀 V bříšku se jí líbí,co?
Šarlotce přeji brzké uzdravení očička 😔 😵
...a Petrosku s Filípkem vítám doma 😉

Když mám chvilku na vás mrknout, tak něco v rychlosti přečtu a ani nestihnu nic napsat, tak teď nedočítám a píšu rovnou. Tak mne omluvte, pokud budu mimo 😖 😅

mari111
23. srp 2010

Ahojík Vladěnko, no tak Šimonek si hajá, a maminka má chvilku čas na koníka. No Laurinka se drží, nějak se jí ještě nechce, nevím na co jako čeká. Asi ji přestanu posílat dobrútky do bříška, mne nějak poslední dobou honí mlsná a asi to jí tam drží 😅

wlladka
23. srp 2010

@madormi držím palce ke krásnému testíku, ať čárky vydrží a je z nich nádherné miminko

@ee.liska to má za pár - tak nezbývá než popřát hodně štěstí

wlladka
23. srp 2010

No, byli jsme v poradně a byl nervózní, jelikoý ho pořád tahám a nenechám spát. nejprv jsem ho vzbudila doma a nacpala do sedačky, pak u doktorky do naha.....Ta ho zkoumala, tahala a vážila... Pak obléct a do autosedačky a doma zase do postýlky. Tak z toho byl nějaký nervózní a furt na mě bručel. Teď je klid, tak snad chvíli vydrží. On je totiž Šimonek "miminko chovací"

wlladka
23. srp 2010

@mari111 je dobře, ýe se Laurince líbí, ale nic se nemá přehánět, že? 😀 😀 😀 Však ona už se na tebe brzy taky podívá. věřím, že je to pro tebe už dlouhé a jak strašně se na ní těšíš....

wlladka
23. srp 2010

....už tam ten náš prcek zase vyvádí. Asi má v postýlce pod matrací zrnko hrášku 😀 😀 😀

ivomal
23. srp 2010

@madormi potichounku gratuluji k testíku a neboj, tahle určitě zesílí🙂

mari111
23. srp 2010

Vladi že zrnko hrášku, no tak jak má bejd chudáček v klidu když s ním pořád někdo couma, jednou ty, pak ještě doktorka a pak zase ty, no 😅 ho ani nenecháte v klidu 😀

kopa
autor
23. srp 2010

@ee.liska Teda Eli u tebe to bude každou chviličku 😀 😀 Solidně holky předbíháš 😀 Už jsme z vás napnutá a těším se na ty vaše mimča 😵 😵
@paajaa Já už mám kočík doma a fakt mi přijde ta korba dost velká 😉

@madormi Držím palečky aby čárka sílila 🙂 a ty se mohla radovat z těhu 😎

wlladka
23. srp 2010

Tak se nedá nic dělat. Malýho už mám v kočárku a razíme ven. Je sice mokro, ale teplo. Jen aby zase nezačalo lejt. V kočárku bude spát. Tak já zas přijdu mrknout jak se rodí 😵 😵 😵 😵

mari111
23. srp 2010

no už aby se rodilo 🙄 Dneska se Lauruš nějak moc mrví a pícha mne do čípku, snad ho už zdolá a pude ven 😅

kopa
autor
23. srp 2010

@sarlotta at se malý brzy očíčka uzdraví 🙂 A ty 4200g to je krásná váha 😀 No ani bych neřekla,že je malý měsíc 😅 Vždyt jsi nedávno teprve rodila 😅 😀 toto utíká 😲
@farmarska Gratuluji ke kontrole 😵 Ty jo už 7cm 😀 😀 jsme ráda,že je u tebe vše v pořádku 🙂
@nicollka Nici uží si dovču 😵

mari111
23. srp 2010

a co ta Handm, myslíte že tam je tak dlouho ? Nebo si jí tam už nechali nebo už rodí 😅

kopa
autor
23. srp 2010

@wlladka jé miminko chovací 😵 Taky bych už chtěla chovat.Furt koukám do té postýlky a přijde mi taková prázdná,ale musím ještě vydržet 🙂

Jinak se mi začíná už špatně spát 😅 Mimík se pěkně přesunul na bok a je kolem žeber 😅 Holky to jsou takové rány v noci,že mě to občas i bolí 😀

kopa
autor
23. srp 2010

@mari111 Já na Handm nemám číslo 😅 ale myslím,že tam je poradna od 8hod do 15hod.ale to je nabitá nemocnice to je třeba tak na 3hodky 😅

mari111
23. srp 2010

téda jsem normálně nervózní, snad už brzo napíše

m.aa.b
23. srp 2010

ahojky holky, jen v rychlosti vás jdu pozdravit, ani nestíhám dočítat co chodím do práce 😒 no je to nandej 😅

Pokud tu jsou nějaké nové těhulky či miminka tak přeji hlavně zdravíčko 🙂 😉 ostatním držím palce 🙂 my ted mimčo musíme odsunotu ☹ aspon než něco naštříme na další ketík což ted asi chvílku potrvá 😒 plat není žádná sláva nicméně lepší něco nežli nic 😝

tak se tu mějte bájo 😵 😵 😵

mari111
23. srp 2010

ahoj m.aa.b tak ať ti to v práci utíka a ať se vám co nejdřív povede našetřit aby ste už taky mněli tolik vytoužené miminko u sebe

ee.liska
23. srp 2010

tak teda ta handm nás napínááá 🙂
niki to jste se tada moc doma nepotkali ☹ ale na dovče si to určitě vynahradíte 😎

@wlladka děkuju 🙂 to je hezké, chovací miminko 🙂 🙂

@kopa já se snažím vydržet, ale Matyáškovi už se nechce 😀

@mari111 tak dlouhá procházka, skákání na míči něco dobrého se skořicí a sexík 😉

@m.aa.b držím palce, ať se brzo přikutálí co nejvíc penízků a můžete do toho jít nanovo 😵

handm
23. srp 2010

ahooj, jsem tu..

handm
23. srp 2010

ahooj, jsem tu..

ee.liska
23. srp 2010

@handm ahoj, pěkně nás napínáš 🙂

handm
23. srp 2010

a koukám, že rovnou dvakrát,....
děkuju pěkně za starosti, ale pravdu měla @kopa.. dneska to tam bylo na zabiti.. nejdriv jsem cekala hodinu na monitor, pak hodinu na kontrolu... fakt peklo.. dohormady to dalo skoro pekny tri hodky a ted jsem se teprve dostala ke kompu...

handm
23. srp 2010

monitor v pořádku, i když śe bobista vrtěl, takže si zře´jmě skopnul jednu sondu,a le vse by melo byt ok...
a na kontrole me ani neprohrabla pani Dr, ptala se me na kontrakce, krvaceni atd.. a ja nic, ani tuk, tak rikala, ze me ani nebude prohlizet, jen mi osahala bricho, pravila, ze deloha je NAPROSTO klidna a ze to nevypada... a ze za tyden zas na kontrolu..
PEKLO proste, to dite si dela co chce.... 😀 jsem zvedava, kdy se jako hodla uracit 😝

handm
23. srp 2010

@ee.liska ahooj, zato koukam, ze ty uz to mas za par... to je fakt husty!🙂 tak moc drzim palce, at Matyasek vyklouzne jak po masle...🙂

ja nakoupila malinik a jdu to pit po hektolitrech, dneska znasilnim manzela a nevim, co jeste bych delala.. doma mam vycidino zevcera, jak jsem se snazila ho vyhnat... a prd platny..😝

@madormi, potichounku drzim palecky a gratlujue, snad to vsechno bude jak maa!!!!!!
@farmarska,taky gratulda k hezkemu dni a hlavne KO a taky ze uz se ti blizi volnicko!!!!🙂🙂🙂🙂
@paaaja super, ze se to hnulo na domku, snad i to cerpadlo!!!!
a ted musim jit zpatky, co jsem jeste zapomnela...

handm
23. srp 2010

@mari111 myslim, ze budu jeste vetsi slonice nez ty.. 😀 bobista se asi zachytil ve startovacim bloku nebo co... a to me vcera sem tam i pichlo v brichu ale proste nic.. v noci bourka, taky nic.. je palicatej po mamince a tatinkovi dohromady a dela si co chce.. po mamince 😀😀😀 tak se nemuzu divit, ze...😝

@wladka, super, ze je simonek sikulka a chovaci... ma narok, kdyz tak chvatal ven, tak ted chce citit maminku porad...🙂co vynechal v pupiku..🙂

@sarlotta, teedy, vy jste sikulky.. a ocicko se snad zlepsi!!!!
@e.eliska, jak si psala o tom sexiku, tak u nas to vypadalo podobne.. zadna erotika, romantika, ale spis neco jako zhave vystrely... komedie hadr... prece jen je ta pauza znat, do toho ten pupik.. no fakt kino...
@niki, hezky koralky!! a caruj, holka!! my uz chcem ty prdochy ven 🙂

handm
23. srp 2010

uz jsem jak farmik, taky samomluva 😀 ale myslim, ze uz je to vsechno 😀

madormi
23. srp 2010

@handm děkuji snad tentokráte ano

mari111
23. srp 2010

no Handm taky sis hezky pokecala, to máš za to, že si nás tolik napínala 😝

handm
23. srp 2010

@mari111 vid, luxusne 🙂 ale zas jsem vás docetla 🙂🙂
hele, byt sloni matkou je fakt pekelny... co provedeme?!🙂 eli nás rozhodně předběhne...

mari111
23. srp 2010

no hlavně že jste v pořádku 😉 a jestli je bobuista zaseklej na startu tak kde se zasekla ta moje opice že né a né ven 😠 taky jsem trochu včéra spolíhala na tu bouřku a nic, dvakrát po sobě zabolelo břicho a konec
.
Eli a proč skořice??? To nějak pomáha? Ja piju každej den vánoční čaj, je takovej skořicovej a nic 😅 nebo jak to je s tou skořicí, ja si klidně vysipu do papule celej sáček jestli to pomúže 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru