Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
30. srp 2010

Je to super zpráva,
že přiletěla vrána...
Je to krásná holčička,
přejem jí od srdíčka,
aby se jen dobře měla,
nemocema netrpěla,
ať se k světu děvče má,
života si užívá.
To přeje tetka Vlaďka

wlladka
30. srp 2010

Laurinka je moc pěkná. Takové veliké miminko. Šíma má 3 měsíce a ještě pořád nemá 3 kg 😒 To je takový rozdíl! Páni! 😲

farmarska, paaja, ee.liska - silně držím dneska palečky!!! 😵 😵 😵 😵

madormi
30. srp 2010

@natalie77 u nás 10 DC...

ee.liska
30. srp 2010

ahojky 🙂
@farmarska ok, už se pomalu chystám na to druhé nástupiště 😀 držím palce na oznámení neschopnosti v práci 🙂

@paajaa držím palečky na kontrolu 🙂

@aronek no zatím to tak nevypadá, Matymu se vyloženě nechce 😠 😀

@natalie77 nevím, ms jsem skoro neměla tak netuším, vím jen že to bylo 24.12. 😀

@handm přesně, taky mám třeba dvě hodiny bolesti, pak horká vana a bolesti jsou fuč 😒

ee.liska
30. srp 2010

@wlladka děkuju, ale asi jsem to kopince špatně napsala, mám ko zítra 🙂

tak já jsem se před chvílí teprve vyhrabala z pelíšku a jdu snídat 😅

ee.liska
30. srp 2010

dneska mám posledních 13 dní do porodu, když nic tak přesně za dva týdny jdu na vyvolání 😵

wlladka
30. srp 2010

@ee.liska nevadí 🙂 , budu držet palce zítra 😉
...a neboj Matýsek jistě vykoukne v tu pravou chvíli a nenechá se vyhánět 😉

sarlotta
30. srp 2010

kuk holky jdu jen pogratulovat mari k miminku🙂))))))))))))) jsem čekala smsku a celou noc nif 😠 a ráno jí píšu, co jako ? a ona, že si jde pro malou zrovna 😅 😀 😀 😀
tak to vypadá, že maminka je šikulka už a určo má Laurinku u sebe... jdu omrknout fotečky 😉

sarlotta
30. srp 2010

@mari111 tak gratulujuuuuu mamino🙂)) Laurinka je krááááásnáááá 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 no jo císařovna 😀 😀 😀 tak ať se mamince rychle hojí jizva a mooooooc štěstíčka princezně 😎

farmarska
30. srp 2010

aoj holky, tak se hlásím z pracovní neschopnosti 🙂
ráno jsem byla u zubařky, prej se to občas stává, že se po vytrhnutí ta díra ucpe nějakou krev.sraženinou nebo jídlem a pak to zlobí. Tak mi dala na chvíli nějakou vložku na ten zub a propláchla ho a řekla, že nemám chladit ale prohřevat a že mi ta huba nesmí profouknout. Musím říct, že už asi v tý vložce bylo něco sklidňujícího, páč mne to fakt už bolí o hodně méně 🙂
hend od zubní jsem se stavila na gyndě, tam mi vypsal tu PN, s vycházkama od 8-18.OO 😵 a jen mi řekl, at si dávám bacha ty první dva tejdny na dodržování těch vycházek, aby si mne nepřišli skontrolovat z penáče 😉
Tak jsem pak hned potom poslala vedoucí zprávu(páč jsem byla srabák, tam už i zavolat 😅 ), že jako věc se má tak a tak a že se tam zítra cestou z Hradce po vyšetření stavím s neschopenkou. 😅 No a přišla mi od ní zprava, že nezbejvá než gratulovat! ..no tak nevím, jak to myslela.. 😅 😅 ale pochybuju, že by upřimě, spíš to asi měl bejt rejpanec..no uvidím zítra..posbírám odvahu a dojdu tam 😎
tak a ted vás jdu dočíst, páč jsem zvědavá, jestli tu nemáme další porody 😉 🙂

sarlotta
30. srp 2010

já byla dnes u doc pro kapičky do nosu.. malý má ucpaný a malá mi taky trochu chrochtá u jídla.. tak dostala nasivin 0,01% a céčko.... a převážili sme se..4400g 😉 v bodyčku. 😉

sarlotta
30. srp 2010

@farmarska farminko joooo gratulka k těhuuuuu🙂)))) já myslím,že na to neměla co říct... tak si s tím nelam hlavu vůbec 😉

hanana
30. srp 2010

@mari111 jeee moc prejeme Mari i manzelovi at si Laurinku moooc uzivaji je to krasna holcicka 😵 😵 😵 😵 😵 velka gratulace

ee.liska
30. srp 2010

@sarlotta to je krásná váha 😵 snad kapičky pomůžou a budou oba brzo fit 🙂

@farmarska tak jis to zvládla a už si budeš užívat doma a bez stresů 🙂

hanana
30. srp 2010

@sarlotta mala uz je kocka velika, malem jsem dostala sok kdyz jsi psala ze zveda hlavicku 😀

sarlotta
30. srp 2010

@ee.liska ahojky🙂 jak se cítíš ?

hanana
30. srp 2010

@farmarska hani ty si to doma pekne uzivej a nic neprehanej budes doma delsi dobu tak s tou praci nikam nespechej, 😎

sarlotta
30. srp 2010

@hanana no to už ve 3týdnech pásla koníky... za chvilku s bude obracet- potfůrka.... chjoooo já chci miminečko .. a né akrobata zaseeeeeee 😲 😀 😀

sarlotta
30. srp 2010

holky to je perfektní počásko🙂 koupila jsem malé teplou zavinku do kočárku chlupatou a pěkně bucká na balkoně ještě... jedla v 8:30 😉 a byli sme v obchodě a u doc a ještě spinká... to bude řev pak 😲 😀

maarrtina
30. srp 2010

Krásné poledne, jdu Vás omrknout a co nevidím.
Mari gratuluji k Laurince. 😀

ee.liska
30. srp 2010

@sarlotta jako kdybch měla rodit až na vánoce 😀 😀

wlladka
30. srp 2010

@ee.liska neboj. Podívej na Mari. Ta se včera smiřovala s vyvolávačkou a dneska kojí 😀 😀 😀 😀

ee.liska
30. srp 2010

@wlladka jj to máš pravdu 😀

farmarska
30. srp 2010

tak dočtteno a koukám, žádnej další porod jsem zatím nepropásla 🙂
no jo holky, já se vám najednou cejtím tak lehce 😀 doma je prostě doma 😀 fuj zrovna jsem koukala na hodiny a už bych se jinak pomalu musela začít chystat makčit 😝 a takhle jsem zalezlá v pelechu s noťasem na klíně 😉 🙂
Natál jo strašně to uteklo 😕 a to se mi vždycky zdálo, že se ten tejden vleče nekonečně a najednou už to je za mnou 🙂
hele mi to dělali ten osudnej měsíc zrovna jenom třikrát, za celej měsíc 😕 a to 15, 17 a 19DC, takže některej ten den to muselo vyjít 😉 Docela jsem tomu nemohla uvěřit, páč jako měsíc předem jsme to dělali jak králíci celej měsíc poctivě ob den a nif..a pak jsem nastoupila do peny, tam byla zabíračka, já se na snažení vyprdla, páč mi nezbejvala síla, tak jsem si říkala, že to odložím na lepší a klidnější časy a jen tak cvičně jsme to třikrát ten měsíc prubli 😨 a ono zrovna jo! 😀 A jak to vypadá u tebe? Kdy máš plodný dny? je nějaká náděj, že by... 😉 😕 😵
šarlotko sakra, tak snad rýmička brzy opustí malou i malýho! 😕 A jak jinak, jak se ti vede? co malá, jak ti spí? Jak vám jde kojčo? předpokládám, že dobře, podle té krásné váhy malé 😵 😵 A co velkej bráška, jak se sžil s šarlotkou, pořád jim to klape? 😉 nezačal žárlit? 😕

wlladka
30. srp 2010

@sarlotta teplou zavinku, no. Já jsem zrovna včera říkala.....
Co budeme dělat za dva-tři měsíce? Do čeho ty děti budeme balit, když v srpnu jsou téměř v kožíšku? 😀 😲 😅

Jen ať jsou dětičky brzy bez rýmyčky. Já mám z těch podzimních a zimních bacilů vítr. Bojím se, aby Šimonek něco nechytil. Nevím, jak by to jeho plíce zvládaly. 😖

wlladka
30. srp 2010

@farmarska , tak tě vítám mezi "matky v domácnosti". Pěkně si to užívej a u zvířátek pomalu a klídek 😉

farmarska
30. srp 2010

Wladi však i tvůj malej bude mít zachvíli 4kilča a ani se nenaděješ 🙂 dyt ti roste taky jako z vody!!! Takovej malej skříteček to byl a teď! 😵 kluk jako buk 😵
a díky za držení palečků, ale držte všici hlavně zítra, ...to mám ten screning v Hradci 😅 a nervičky pracujou už asi třetí den 😅 😅 😅 snad bude vše ok. 😅 prostě musííííí bejt!!! 😵

farmarska
30. srp 2010

no venku je fakt hnusná zima 😝 uplně vidím ty věše zachumlaný , zakuklený dětičky 😵 a táák se těším, až buu chumlat taky 😵 😵
hani no jasný, zvířátka přijdou na řadu hezky pomalu a postupně, až co si stihnu sama ofrknout 😀 Hani a co malej-velkej, jak pohlíží na svého malého brášku? 😉

sarlotta
30. srp 2010

hele

farmarska
30. srp 2010

no holky, když jsem u toho odpočinku,, ..jdu si chvilku bucnout 🙂 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru