Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
31. srp 2010

@madormi Já měla jen zvýšenou sliznici a po tečce ani náznak,taky mě hnedka hnali do nemocnice 😨 ale za tři dny už byla tečka.
Ted když jsem byla tak to bylo 5+3 a byl vidět plůdek.
Tak držím palce 😵

madormi
31. srp 2010

no já budu 4tt+5 tak uvidíme no :-/ docela jsem se divila, že chce abych přišla už zítra

farmarska
31. srp 2010

teda ted čtu jakej je Lukášek od Tercinky šikovneééééj!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a taky jakej je nadřízenej od manži Elí ukrutnej debiiiiil!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a taky čučím jaká je malá šarlotka fešanda!!! 😵 😵 😵 😵

maendy
31. srp 2010

@madormi takže zitra jdeme obě?
Mě to čeká po obědě..... ja bych ted byla asi 5+3 ale mivam ovu až tak kolem 18 DC takže vše později..... tak uvidíme ale nevím...nechce se mi věřit...

Jdu do sprchy a do pelisku ... je mi zima brrrr... zachumlame se s tou moji chlupatou malou prdelkou do peřin... dneska co jsem došla mi jen nosí hračky je nějak divoka a to jsme dali prochazku jak má být.... 🙂

madormi
31. srp 2010

@maendy jj jdemeobě jdu v 15:30. já myslím že jsem měla ovu 10 DC no uvidíme co mi řekne

katyna6
31. srp 2010

@maendy @madormi -moc vám holky oběma držím palečky,ať se taky vrátíte se samýma dobrýma zprávičkama!!! 😵 😵

markee
31. srp 2010

@m_artasek děkuji za odkaz.
Maendy a Madormi, na zítra držím pěsti,aby kontroly dopadli co nejlépe. 😉

katyna6
31. srp 2010

-jdu proběhnout vanou a k telce,ráno hooodně brzo vstávám.Ta pa,dobrou a zítra se těším na další zprávy nebo nový miminka 😵 🙂

tercie
31. srp 2010

Ahoj holky, hlásím se z domova, Lukášek spí manža ještě dělá venku, tak jsem hodila kopyta nahoru, koukám na Ordinaci a jdu honem dočíst!!! 🙂

m_artasek
31. srp 2010

@markee není zač, zkus tam zavolat a uvidíš, teda pokud byste tam chtěli být ubytovaní. Maendy a Madomi moc gratuluji k dálnicím a zítra určo zapnu PC a věřím, že tu budu číst jen samé dobré zprávy.
@tercie jééé, dnes je Ordinace, no nic jdu si teda uvařit čajík a chvilku na ni mrknu

tercie
31. srp 2010

Farmi teda... ☹ Já se těšila, jak budeš vyprávět, a jaký ti naměřili NT, a kolik miminko měří a tak,a oni tě takhle odbyli a na tos tam ještě tak dlouho čekala.. to jsou teda pěkný dementi fakt ☹

Maendy a Madormi taky držím holky palce na kontroly a věřím,že bude všechno jak má 😉

@mari111 tak Laurinka je šikovná, to mám radost. Hlavně se dej brzy dohromady, ať nám můžeš přijít vyprávět, těším se 🙂

tercie
31. srp 2010

Jooo a holky musím se pochlubit, protože z toho mám radost, na aukru jsem dneska vyhrála aukci o sedačku, tak se konečně zbavím toho děsu co mám doma 🙂 Na novou není, a tahle vypadá slušně, a je velká, rohová,rozkládací, juj, už aby byla doma...ale musíme pro ni jet do Prahy, z toho asi manža nebude nadšenej,ale co 😀

natalie77
31. srp 2010

Farmíku, to je teda síla!! Čekat tam tak dlouho a pak šup, šup...no to bych snad řekla, že jim ty prašule nedám...je to jako na běžícím pásu, zaplaťte, hlavně neotravujte a nic nechtějte...
No a o nadřízeném panu Elíkovi....ani nemluvím, to je kretén!!! Má v hlavě zelenou čalamádu nebo co? Asi starý mládenec nebo starej, že svoje děti očumoval ještě za komančů pod balkonem asi ze 100 metrů a přál si, aby mu dítě bylo podobý 😠 . hovado jedno blbý....na to by měl být zákon, že má muž v den porodu volno, ne? Ach jo, to jsou .......

Jinak jsem zapomněla, co jsem ještě chtěla napsat...
@kopa díííky za tabulku 😵 to jsem rypna, co? Sama nic a chtěla bych jí každé ráno....no já prostě někdy nestihnu dočíst, tak kouknu na tabulku a vidím novinky, třeba těhu Farminky jsem zjistila z tabulky a hned jsem měla krásný den 😵 .
Mám to jako denní dávku optimismu...sleduju ten ocas, co se zase zkrátil a hned je mi líp...protože kdyby to probíhalo, jako u Marečka, měla bych už miminko 😔 ....no musím se asi více snažit.... 😉

kvetinka7
31. srp 2010

@farmarska FArmi, no naaaaaaaaaaaaaadhera .. 😵
to je uzas zpravicka .. jen tak daaaaaaaaaaaaaaaaal
z dr. si nic nedelej, tes se tim vysledkem .. jinak je podle me peknej pip.. mel by se ti venovat vic, v zaznamech musi mit napsano,cim vsim sis prosla a hodit aspon usmev na tvar

natalie77
31. srp 2010

@maendy , @madormi holky zítra budu držet pěstiiiiiiiii a mooooc, už druhý den, že Farmíku, tak snad mi neupadnou 😀 .
Vše bude v pořádku, uvidí narostlou sliznici a zda je vše ok, a za 14 dnů bude zase další kontrola, nebojte, vše bude krásné, báječné.....

No a vy držte pěsti zítra mě, vedu si to moje "miminko" do školky, tak ať se mu tam líbí a paní učitelka je hodná a padneme si do oka 😉 a ať má Marouška ráda 😵

natalie77
31. srp 2010

Teda, už jsem 21 DC, tak to už můžu dneska jít spát 😀

madormi
31. srp 2010

@natalie77 určitě se tam malému bude líbit 😉

tercie
31. srp 2010

@natalie77 neboj on to zmákne, uvidíš že se mu tam bude líbit😉 ale tobě držím palce ať jsi statečná...teprve teď si dovedu představit, jaký to je..... 😔 😅

natalie77
31. srp 2010

@madormi v to doufám, je společenský a bude tam mít hodně hraček....jen mám takový strach, nedokážu to popsat, čeho se bojím, ale asi je to normální, je to velká změna....pro všechny 😉 .

kvetinka7
31. srp 2010

@tercie ahojik, vede se dobre.. cim dal lip, i kdyz mam cim dal min casu... taky to tak mas? nechapu to 😀
jeste nesedime, ale vali sudy o 106 a dneska si to vyrazil racim stylem lezeni -pozpatku 😀
pokud se mu venuju,je to zlaticko nejvetsi
a co u vas? copak Lukynek vyvadi? 🙂 je to velkej smisek 🙂

tercie
31. srp 2010

@kvetinka7 tak to je Adámek taky šikula 🙂 No Luky se řehtá skoro furt, ale musí na něj někdo furt mluvit a věnovat se mu, to je zlatej. Ale běda,když potřebuju něco udělat,a zůstane sám na dece a nebo jen kolem něj chodím, když je v křesílku, třeba když vařím v kuchyni...to se mu nelíbí...ale nedá se nic dělat, jinak bych u něj jen furt seděla a barák by mi spad na hlavu... Takže s tím časem to naprosto chápu...já ho trochu mám až večer, když jde spinkat.

natalie77
31. srp 2010

Tak mám vše připravené....jdu se umýt a čučet na tv....
Mějte se hezky a dobrou noc.

farmarska
31. srp 2010

Pardon že jsem tak narychlo odešla, ale musela jsem se věnovat chvilku manžoj 😉
ted jsem dočetla, takže děkuju za gratulky ke screningu 🙂 a natálce a mad mooooc držím palečky na zítřek!!! 😵 😵 😵
holky a ozvěte se co nejdřív at víme co a jak 😉 že je u mad sliznice s tečkou a u natálky milá usměvavá a hodná paní učitelka 😵 😵 😵

farmarska
31. srp 2010

holky tak dobrou, já jdu bucat 🙂 🙂 🙂 a zítra ahoooj!!! 🙂 🙂 🙂

tercie
31. srp 2010

Já jdu taky skočit šipku do kanafasu, zejtra se těším na dobrý zprávičky od všech, papa a dobrou 🙂

natalie77
31. srp 2010

jééé, já propásla Farmíka ☹ . Farmíí, děkuji moc, že na mě myslíš 😵.Pohlaď panděrko od tetky.
Ještě jsem si v posteli vzpomněla na Aronka. @aronek zítra držím pěsti, ať vykročíš do práce pravou nohou a ať moc nesmutníš...drž se!! 😉

kopa
autor
1. zář 2010

Dobré ránko 🙂
Holky držím vám moc palečky na dnešní kontroly!!! 🙂
Natálko tak at se malému líbí ve školce 🙂

farmarska
1. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno, moooc myslím na mad a natálku a držíím jim palečky!!!! 😵 😵 😵 😵

handm
1. zář 2010

Dobré ranko, tak ani celoživotní prvně-den školáček nechce to naše dítě být 😝
asi ve čtyři ráno mě začalo bolet břicho, tak jsem se ani nehnula, abych to nezaplašila, ale zas to hned přešlo... 😠

Moc džím palce Natalce a hlavně malému, at se mu ve školičce líbí!!!!🙂🙂🙂
Madormi na KO taky tak, at vse dobre dopadne!!!
I ostatním na KO, které si nepamatuju!!!

@ee.liska, cekam tu na tebe 🙂🙂🙂

farmarska
1. zář 2010

Mě právě Robča odjel do školy. Kupodivu se i těšil 🙂 tý jo už jde do 4třídy, to je neskutečný jak to uteklo! 😨 Mě přijde jako včera, když jsme ho vedli do první a byl z něj prvňáček 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru