Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
3. zář 2010

Ahoj holky! Hlásím dnes 1DC ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 Mrcha jedna, už je trapná, fakt! 😝
Gratuluji madormi a maendy! 😵
A gratuluji naší E.lince k Matyáškovi!Hodně zdravíčka 😵 😵 😵 !

farmarska
3. zář 2010

ajííí 😢 😢 😢 😢 😢
katuš a ty nepřivolávej 😠 😖 😢
holky mě ty vaše mrchy už táák štvou 😠 😠 já bych vraždila 😠 😠 😠 😠 To snad není možný, si na vás zasedly nebo co?! 😠 😠 😠 Holky budeme muset vymyslet nějaké vymítání toho rudého ďábla z těla 😠 😎

madormi
3. zář 2010

@sarlotta krásné číselko? já právě furt dumám nad tím jeslti není nízké, když otěhotněm jsem mohla jen 11 Dc, 24 dc byl slabě pozitivní 10ml test a 33 DC 273 jednotek tak si furt říkám jeslti by to nemělo být víc :D

madormi
3. zář 2010

@aja.83 to je mi líto kočko, tak holt příští měsíc no :-/

handm
3. zář 2010

@sarlotta kuk!🙂 no hele, u ná svítí slunko, tak právě nevím, co chudáček bobista si počne...🙂🙂🙂🙂🙂

handm
3. zář 2010

@aja.83 no tedy!☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to je peklo... fakt trapná mršina
@katyna, ty to radši ani nepřivolávej!!!!!!!!!!!!!

lulunka
3. zář 2010

Tak tady jsou ta naše šťastná mamina a její Matyášek 😉 🙂

kopa
autor
3. zář 2010

@lulunka díky za fotečku 🙂 Eli tam kouká tak starostlivě 😵 Sluší jim to.

kopa
autor
3. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm 😵 😵 😵
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm 😵 😵 😵
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
kytiii 39tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 38tt .............................KO 31.8...........................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 25tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt............................... KO 30.8.........................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 14tt...........................KO?
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //...Ko 8.9.
Katyna 31DC
Nicollka 31DC
M.aa.b 28DC
Cajori 27DC
Nikissek 26DC
Natalie 24DC
Martasek 16DC
Aja 1DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
3. zář 2010

@wlladka Vladi to bylo moc krásné video 😵 😵 I slzička mi ukápla 😅 Taky se těším až tu bude Víteček 😵
@katyna6 Katynko tak ještě ta hnusná mrcha nedorazila 😠 tak se tím moc nestresuj 😅 Však přijde den kdy nedorazí 😵

kopa
autor
3. zář 2010

@aja.83 Ajo to mě mrzí ta mrcha ☹ ☹ 😔 😔 Ale podívej ted tu budu jen těhule určitě přibývat!!

lucierob
3. zář 2010

ahoj holky,
wlladka moc krásné videjko

@handm a co takhle udělat si výlet někam do hor? Co třeba do Alp?Nebo Mount Everest? Podívat se na krásné zasněžené vrcholky? 😀

natalie77
3. zář 2010

Ahoj holky, díky za držení pěstí. POmohlo to, krev je v pořádku, nepotvrdilo se očekávání mudry....raději jsem se neptala na detaily, takže ani nevím, co zjišťovala....no ale prý bych měla jít na histologii dělohy....a na nějaká vyšetření.
No a součástí vyšetření byl i včerejší odběr hcg...0-negativní, tak jsem zklamaná, nikomu o tom neříkám, jenj večer manžovi, myslela jsem, že mi řekne, že se tam něco rýsuje...pořád jsem měla naději a nic...no co se dá dělat....
Hlavně, teď začnu chodit do práce a nebudu mít čas dojíždět za mudrou na folikulomerii a na injekce....tak jsem rozladěná...dříve jsem odbíhala místo oběda, ale to jsem měla svůj kanclík...teď budu v open space, hromadné kanceláři a asi nebudu říkat obden, že se asi zdržím na obědě...ach jo....
@aja.83 mrzí mě to....ale my to jednou zlomíme...
Tak jdu také. ať nekazím morálku, veselým maminkám a těhulkám 😉
Mějte se hezky a užijte si víkend.
@hadm, držím pěsti, ať bobista vykoukne 😉

natalie77
3. zář 2010

@wlladka krásné video.....dojemné, bulím tady jako želva...
pa pa, jdu se někam zahrabat..myslím, že dneska bychom s Ajou byly dobrá dvojka ☹ .

handm
3. zář 2010

@natalie77 díky naty!!! a nesmutni!!! ono to přijde, dkyž to budeš nejméně čekat!!! moc držím palce!! a hlavně, že si v pořádku!!!! 😵 😵 😵
a hlavně se holky nikam nezahrabávejte, náladu tu nekazíte!!!!!!!!!!!! jsme tu proto, abychom vás povzbudily, tak jako jste vy povzbuzovaly nás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

@lucierob 🙂 noo, zkusit se to muze 🙂🙂 ale ja už ho tam necham, at si to rozmyslí a uvidím, co v pondělí na té KO... kolik bude odhad!🙂

aja.83
3. zář 2010

@natalie77 Naty, to jo, to bychom byly dobrá dvojka! 😅 Aspoň že už je víkend před námi a já mám zítra akcičku u bývalého kolegy - prasátko a sud pivka, to se asi opiju, když stále můžu! 😉
Tak se tu mějte a Handm, ty už koukej rodit, budu telepaticky popohánět bobistu ke startu! 😀 Pa holky a hezký víkend všem! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
3. zář 2010

jééé Elišce to s miminkem tááák sluší 😵 😵 Wladi krásné video 😵
katuško ty nepřivolávej tu bestii 😠 ajííí to mě mrzíí ☹ ☹
holky fakt mám na ty vaše mrchy takovej vztek 😠 asi budeme muset zkusit nějaké vůdů a vyhnat od vás toho červeného ďábla 😠 😠 😎
natál supr, že jsi v pořádku a to ostatní prostě přijde 😉 já taky otěhu vždy jen co jsem nastoupila do práce 😵

farmarska
3. zář 2010

Ají dobře že to vidíš alspon z té druhé strany, že se můžeš nalemsat píva 😉 😀
jo a natál normálně nikam od sud nechod, žádnou náladu tu nekazíš!!! 😠 😠 😠
já teda se ted taky na chvíli vzdálím, rozhodla jsem se ostříhat živej plot 😎 tak mu držte palce at to přežije a já nakouknu zas později 🙂

mari111
3. zář 2010

Ahóóóóóóóóój , konečně jsme doma s Laurinkou 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . koukam že Eli už to má taky zasebou. Má krásneho klučíka 😵 Nedočítam, jen jsem vás chtěla pozdravit.Malinká spinká a já čekám na tchýni a švagrovou, přijedou na návštěvu. No a zítra nebo ještě dnes večer mi přijede maminka. Později dočtu, jsem ráda že jsem konečně doma, to bylo dlouhe v porodnici 😖 Zas se někdy ukážu a dočtu. Zatím paaa a Handm koukej už taky s tím bobistou ven 😉

lucierob
3. zář 2010

@mari111 tak vítej doma mamino.Tak co jak se cítíš jako novopečená mamča?

farmarska
3. zář 2010

ahooooj mariii!!!!!!!!! 😵 😵 supr že už jste doma! 😵 😵 Až budeš mít volnou chvilku, musíš nám povědět všechny podrobnosti 😉 🙂 a ještě jednou gratuluju k Laurince 😵 😵 😵

farmarska
3. zář 2010

tady pusto 😕
a mě se vrátil manža z práce 😉 tak rozložíme gauč, abychom se na něj všichni tři mohli krásně natáhnout a půjdem koukat asi na nějakej staženej filmek 🙂 😎
nakouknu zase později 😉

kopa
autor
3. zář 2010

@natalie77 Nat tak to jsem ráda,že máš dobré výsledky 🙂 S tím Hcg mě to mrzí,ale jistě se brzy zadaří 😵
Farmí už má fotku ďáblice 😀 😀 😀

kopa
autor
3. zář 2010

@mari111 Ahoj Maríku,to je paráda,že už jste doma s Laurinkou 😵 😵 Tak až budeš mít čas,tak zase přijd a napiš nám porod.

maendy
3. zář 2010

Ahojky holky.... tak jsem měla divokou noc
Jak jsem zavedla utroš, v noci me vzbudili nevolnosti a slabe jsem spinila..... tak jsem byla tak na prastění palicí... sem tam zaspiním... ale na testu se drží //..... tak už odpocitavam dny do stredy do kontroly.... ach jooooo
beztak zase bude vše na prd 😖

petroska
3. zář 2010

ahoj holky.Du se pochlubit že sme dnes poprvé konečně kočárkovali 😵 😵 bylo teploučko tak sme to s Filípkem vzali rychle ale krásně jen kolem komína a užívali si to.sem se nakrucovala s kočárkem a užívala si to své první ježdění.A navíc slavíme své měsíčniny 😀 a přibrali sme už na 2a pul kg jupííí ,krásně rosteme 😵 .kukněte jak už sme vypapaní a trošku větší 😀 😀 😀
@mari111 vítám tě s Lauruškou doma.těším se na fotečky princezny 😵 ELIS to mooc slušinká s Matym...si vzpomínám jak sem tak v porodce načučovala já na Filíka 😀

sarlotta
3. zář 2010

ahojky holčinky🙂 tak jsme byli na kyčle.. všechno v pořádku 😎............ a za Elinkou 😉 no Matyáš je úžasný, nádherný chlapeček 😉 takový prďolka maličký. Eliška vypadá perfektně, rodila normálně, šikulka-šikovná 😀 už je brzo pustí, tak Vám dá sama fotečky malého do albíka... já jen jednu chlubící 😎 😀 😀

@petroska Maty má 2,95 a je lehoulinký 😲 😉 neumím si představit jaký musí být Fillípek 😎 my máme 6tt a myslím, že 4,5kg už budou.. navíc dneska by jen jedla.. asi bude spurtík 😅 😉

sarlotta
3. zář 2010

@petroska to je fajn, že jste kočárkovali.. tak už sme komplet, můžem na kafíko 😎 😀 😀 😀 akorát naše malá ty Vaše chlapečky určo přeřve 😲 😀 😀 😀
malý je klááášnýýýý

petroska
3. zář 2010

@sarlotta no lehočký to on je..ale už mi ani malinký nepřijde.už v něm toho drobečka malého nevidím 🙂 ale kdo na něj dojde kouknout tak říká že to nečekal že bude tak malej.jooo kafí by sme mohli dát dokud je pěkně.a neboj Filda už mi taky začíná pěkně řvát takže šarlotka nebude sama ve zpěvu 😀 .a taky se zdokonalujeme v mlíčku.místo 50ml co nachystá mamka si otesánek vyřve dalších 20 navíc a to sme před týdnem baštili jem 45ml.cosi začal být hladovec hladový 😀 .a děkuju za pochvalu.

petroska
3. zář 2010

a taky sme byli dnes na ko s očičkama a zatím nemáme žádnou pravděpodobnost poškozených očiček když sme se narodili tak brzo.takže sme štastní ale rači nas tam chtěj vidět ještě za měsíc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru