Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
4. zář 2010

@madormi Neboj to bude v pořádku!!!Já byla taky na začátku strašně nachcípaná,dokonce jsem i marodila.Vař si hodně čajíky a nadopuj se vit.C a do nosu si můžeš koupit vincentku 😉
@maendy To jsem ráda,že špinění ustálo 😵 Jsou to hrozné nervy,když se zašpiní ☹
@nikissek28 jen zápal plic 😅
Tak já jsem zatím zdravá od té doby co jsem četla,že z nachlazení může být i předčasný porod tak si dávám pozor abych nechytila nikde bacila.

kopa
autor
4. zář 2010

Jinak mám poslední týden nákou mlsnou 😅 Nejdřív jsem měla přeci to nechutenství a holky ted bych snad sežrala všechno 😅 😅

madormi
4. zář 2010

@maendy to jsou nervy to je hrozné že? ☹
@nikissek28 jen zápal plic? :D :D pohodička 😀

nikissek28
4. zář 2010

no ano, dle paní doktorky :D

kopa
autor
4. zář 2010

@katyna6 Katynko ach jo...to mě mrzí ta mrška 😔 Moc ti přeji aby jsi našla co nejdříve // 😔
@martina76 Ahoj Marti 🙂 Kluky máš moc pěkný 😵 Přijde mi to nedávno kdy jsi hlásila,že se narodil Mikulášek a on už je takový velký 😀 Ty děti strašně rychle rostou 😅

kopa
autor
4. zář 2010

@handm tak jak to s tebou vypadá??že by.... 😀 😀

tercie
4. zář 2010

Ahoj holky, teda, dneska pomalu není co dočítat!!! Jste všechny chytaly sluníčko, dokud nějaký je, žejo? 😉

@ikopretinka to je supéééééééééér to víš, že jsme na tebe nezapomněly, a vítej zpátky a držím palce, ať je tentokrát všechno v pořádku...jéé to je super zpráva, a čárky na testu na 31DC teda mega silný 😉 Paráda 😉

@handm tu dneska nebyla? Že by ? 😉

Jo děkuju za pochvalu sedačky, jsem fakt spokojená. Sice je na tom ned všechno vidět, ale super se to čistí,stačí přejet vlhkým hadříkem a je to 🙂

Hooolkyyyy, proč nechodíte někdo taky večer ☹ mě to samotnou nebaví...

cajori17
4. zář 2010

ahoj holky moje 🙂
mari,eli gratuluji k drobeckum 🙂 tak jste se konecne dockaly 🙂 a co hadm?
vidim,ze tu mame i nove tehulky-holky velka gratulace 🙂
a spolubojovnicim,kterym prisla mrcha vzkazuji :holky neveste hlavu, na nas taky prijde rada 😀
cekam kazdym dnem mrchu-pac jsme se tento mesic vubec netulili,porad brecim a mam deprese,necitim se dobre-psychicky.......jsem utahana z prace,nejak nemam na nic naladu.....pritelak nezlobi-ba naopak,moc se snazi a pomaha mi,ale ja jsem na nej porad protivna tak se semnou ted nebavi........
minuly tyden jsem byla na gynde po tom chemickym tehu,tak je u me vse o.k. a dostala jsem dalsi davku utrogestanu a clostilbegytu-pry je to dobre znameni,ze jsem otehotnela s clostikem,ale mam se setrit..............snad to uz brzy vyjde a tehotenstvi se udrzi.........
Farmiku,tak ty si uzivas tehulkovani doma?to je dobre-ale tise zavidim............
mam vas vsechny moc rada.......cmuk

handm
5. zář 2010

Dobré ranko,
já tu včera tedy byla 😀😀😀😀 a dneska jsem tu zas 😀 přes víkend moc nestíhám chodit, manžel je doma, tak jsem ráda, že se trochu užijeme!🙂
každopádně jsem zde a v celku 🙂
jste moc hodný, jak na mě myslíte!!!🙂 nebojte, zprávy vám pošlu z první ruky!🙂

aja.83
5. zář 2010

Ahoj holčiny! Přeji vám všem krásnou neděli! 🙂

aja.83
5. zář 2010

@ikopretinka Kopreti, moc a moc gratuluju! 😵 Mám za tebe moc velkou radost a taky mi to dodává další optimismus, že se na někoho i po delší době usměje štěstíčko! 😉 Tak ať jde všechno tak jak má a užívej si těhulkování! 😉

aja.83
5. zář 2010

@cajori17 Ahoj cajori, máš recht, snad na nás taky dojde někdy řada! 😀 Je teď nějaký špatný období, u nás taky depky a stresy, ale musíme doufat, že se vše zase v dobré obrátí a brzy snad zažijeme i něco šťastného! 😉 Ještěže máme ty své hodné drahé polovičky, které nás drží nad vodou! 😉 Tak ti držím pěstičky, ať to co nejdříve vyjde! 😵

farmarska
5. zář 2010

ahoj koníkovky 😉 nějak sem nestíhám přes ten víkend chodit 😅 já si ted tak krásně a bez spěchů užívám rodinky 🙂 včera jsme byli na houbách a u rybníku se psama a pak jsme se všichni váleli na gauči u staženýho filmku 🙂 manža uvařil, no pohodička 🙂

farmarska
5. zář 2010

holky snailky, ty vaše mrchy a depky a smutky mě tak mrzej ☹ prosím nepřestávejte věřit, že se vám to už brzy musí povíst. Prostě musííí!!! Na všechny moc myslím a tady posílám těhubaciláky, spešl
pro aju: těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk

pro katynku: těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehupsk

pro čajdu: těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprs

pro Natálku: těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk těhuprsk tehuprsk těhuprs

pro nikolku:těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk

pro ifču:těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprs

a pro zbytek snažilek : těhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsktěhuprsk tehuprsk

farmarska
5. zář 2010

holky mooooc bych vám to přála , aby vám pomohly!! fákt, z celýho srdce!!! 🙂

farmarska
5. zář 2010

tercí já bych si v noci povídala, ale na mne po deváté padne těhu ospalost a do deseti jsem většinou tuhá 😅 😅

farmarska
5. zář 2010

tak holky a já jdu, musím jít dělat manžoj společnost, potřebuju, aby mi opravil sekačku a on nerad pracuje sám 😉 a taky musí bejt nad ním nějakej dohled že 😉 😎

jo hadm, doufám, že ty se tu dnes už neukážeš 😉 😀 😀 😀

farmarska
5. zář 2010

mari a jestli budeš mít chvilku, napiš pak jak vám se doma s tou malou prdelinkou daří 😉 😵

farmarska
5. zář 2010

jo a ještě kopretinko, ještě jednou supr gratulace 😵 a jsem ráda, že jsi tu zpátky mezi náma 😵 😵 Já jsem už taky doma na PN, tak budeme kecat spolu a uteče nám to těhulení, ani nebudeme vědět jak 😉 😵

aja.83
5. zář 2010

@farmarska Děkuju Farmíku! 😉 To by bylo, aby tvoje těhuprskance nezapůsobily! 😀 😎

kopa
autor
5. zář 2010

Ahoj holky 🙂
@handm Handm koukám stále 2 v 1 😀 😀 Bobisto,bobisto ty nikam nepospícháš vid? 😝 😀
@tercie večer já jsem vyřízená 😅 no vlastně už i po ránu 😀
@cajori17 , @aja.83 Holky nedepčit 😠 😠 Na vás taky brzy přijde řada.Holt někomu se podaří dříve a někomu pozdějš...Každá tady víme jak vám je ☹ když dorazí mrcha hnusná 😝 Moc bych vám přála aby jste do konce roku našli // a do dalšího roku vstoupily s miminky v bříšku 😵 😵
@farmarska teda vy máte úplnou idylku 😵 😵 Závidím 😀 Já s tim svým pupkem chodím maximalně na hodku na procházku,víc už fakt nedám.Pak mě všechno bolí 😅 Chybí mi ty naše výlety 😅 Manža včera ušel 30km a říkal,že se těší až bude chodit s Ví´tou 😀 No,že ve třech letech bude chodit jako on 😲 😀

kopa
autor
5. zář 2010

Tak udělám tabulku,když tu nikdo není 😀

kopa
autor
5. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 41tt.....................................................................................čeká bobistu
kytiii 39tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 38tt ......................................................................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 30tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 24tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt...........................KO?
Ikopretinka 5tt
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................našla //...Ko 8.9.
Nicollka 33DC
M.aa.b 30DC
Cajori 29DC
Nikissek 28DC
Natalie 26DC
Martasek 18DC
Aja 3DC
Katyna 2DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

sarlotta
5. zář 2010

@ikopretinka blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 😉 😉 😉 😉

sarlotta
5. zář 2010

@tercie Lukýnek je celá mamina🙂))
krásné bydleníčko🙂

@martina76 úúžasné fotečky to je skříteček krásný, okatý 😎

sarlotta
5. zář 2010

@nikissek28 jejda, tak odpočívrj a ať je ten mrcha bacil brzo pryč 😒 😉

madormi
5. zář 2010

bré ráno holky, já se teprve vyhrabala z postele nějak jsem zmožená z té rýmy,ale dnes je to lepší fakt je to jen rýma nic víc. jinak pro změnu si zase říkám to je divné nemám žádné těhu příznaky nic, jen prsa a to ještě ne celý den. no jo na ránu jsem, ale já tomu miminu věřím, bude tam zdravá natálka a budem jí mít v květnu ahotovo basta tečka konec a maandy mi tu budem hezky těhulit a pak rodit spolu jo ať v tom nejsme každá sama 🙂 jinak novopočené maminy máte krásná miminka hned bych vám je vzala a pomuchlovala 🙂 handm mazej už rodit vysvěřtli prckovi, že se tu na něj moc těšíme a atˇnás tak nenapíná 🙂 tercie, dobrá sedačka 😉 farmi jak se cítíš? nezlobí mimi? nezvracíš vše v pohodě?paaji, teda ty doktoří jsou někdy plašani co ☹ ale určo je oliverek v pohdoě tak proč riskovat. no a už nevím na co jsem chtěla ještě reagovat.joo cajori nedepči, mysli na lepší časy oni přijdou fakt narozdil od mrch ty už nepřijdou určo holky 🙂

ikopretinka
5. zář 2010

Pěkný den,
Tercie, Sarlotta,Aja,Katyna, díky mooooc 😉
Farmi, tak dobře beru tě za slovo, budeme kecat ať nám to rychleji utíká. 😎 😉 😀
Tercie, teď jsem unavená většinou po osmé večer a usínám, ale slibuji , že jakmile nebudu moct spát budu na koníkovi 😉 😉 😎 😵
My obalujeme patizon a máme dnes pohodičku, zase nakouknu a mějte se.
HOlky nedepkujte, nám to nešlo hoodně dlouho a tohle byl poslední měsíc co jsme se chtěli snažit, od dalšího už ne a buch , vyšlo to. Je fakt, že prednison udělal asi své, ale také možná i má psychika k tomu přispěla, bylo mi totiž už jedno jestli se povede nebo ne, za tu dobu co jsme se snažit nemohli, jsem se naučila si užívat, nemyslet na děti, prostě žít, nepozorovat se. Určitě se vám všem jednou podaří, já tomu věřím a držím vám palce. 😉 😉

petroska
5. zář 2010

@madormi já taky neměla ani jednou žádný příznak těhu a mám doma krásněho chlapečka 🙂

aronek
5. zář 2010

Ahoj, přeji pěknou neděli. Koukám, že bobista čeká na sníh 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru