Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. zář 2010

Natál, ají, katy, hadm a všechny ostatní, díky že jste na mne myslely 🙂

a holky snažilky nebojte, jen co mi bude líp, hodím černýho kocoura (ten mi naštěstí ještě žije) za krk a dám se do toho čarovnání 😉 a to by bylo, aby nebylo 😉 🙂 🙂

wlladka
8. zář 2010

@farmarska já jsem brala ATB při Matyášovi a je to kluk jako buk 😉 Doktoři ví, co dělají. Ale plně tě chápu. Držím pěsti ať jsi brzy v pořádku. Teď začíná to hnusný období. Já taky s malým nikam nelezu. Bude to taková skleníková květinka. Alespoň zatím. Bojím se o něj. Tak bacily BACHA NA MĚ!!!! 😠 😠 😠

.... a nemocnice fakt na ho...! Přijel zdravý a odjel s virozou a opruzeným zadečkem. Je to ostuda!

wlladka
8. zář 2010

.... jo a dneska máme 3200 gramů !!! To už je krásná porodní váha, ne? 🙂 🙂 🙂

farmarska
8. zář 2010

wladí díky 🙂 No to nejen že je ostuda, ale i hrůza děs..ten přístup jejich!!! 😠 😠
váha je krásná 😵 😵 😵

handm
8. zář 2010

@wlladka jeeeeeee, 3200 je krásný!!! i když tedy děsivý taky... když některý děti mají 4500 😝
ale šimonek je šikulka!!! on všechno zvládne a k nemocnici nemam slov...☹

kopa
autor
8. zář 2010

Tak jsem tu od doktora 😉
Tak na kardio vše o.k,tlak mi byl naměřen 140/89 a doktor říkal,že je to v pohodě(dříve jsem tam měla ze stres i 160/100 😅 )Tak mi napsal ještě dvě balení a po porodu se mám ukázat,pak se uvidí co dál.Budˇvysadíme prášky a nebo budeme pokračovat.Ještě jsem mu dala rozpis toho tlaku co si doma měřím,tak říkal,že je to nádhera.

kopa
autor
8. zář 2010

@petroska Petrosko tak hlavně že to na prdíky pomáhá!Ještě vyřešit tu rýmu vid?Taky to nemáš jednoduchý 😔
@sarlotta dobrý vtípek 😀 😀

kopa
autor
8. zář 2010

@ivomal To mě mrzí,že máš takovéhle starosti 😔
@mari111 Hlasuji pravidelně 😉
@farmarska Farmí neboj určitě to bude v pořádku a nemoc rychle zmizí 😉 Hele a proč sis neřekla o náké homeopatika??Ty mě pomohli a taky hodně citronu 😉

handm
8. zář 2010

@kopa gratuluju ke kontrolce!!!!!!!! ted uz tě tlak snad nebude zlobit'!!!! 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
8. zář 2010

@wlladka Vladi to je mi líto,že máš zase takové starosti!!!Ale neboj Šimonek vše krásně zvládne,když už se projevil jako velký bojovníček 😵je to klučík šikovný 🙂 Držím palce aby vám bylo už jen a jen dobře.

handm
8. zář 2010

holky, já mizím dneska.. 🙂 jedeme s manželem něco nakoupit k plotu 😀😀😀
mějte se krásně!! a snad jsou @maendy a @madormi po KO v pořádku!!!🙂🙂

madormi
8. zář 2010

holky tak jsem tu, doktor mě teda pěkně vyděsil, kouká blbě se tváří a říká to není možné jakotože to tam není vidět, dlouho hledal, říká krásně ukázková sliznice ale jinak nikde nic.už poslal sestru připravit źkumavku a říká mi tak vám budeme muset vzít krev ať zjistíme co se děje, tak si mě umíte představit jsem byla na omdlení. a pak vykřikl jee tady je. našel gestační váček!! říká, to jste těhotná 2.5 hodiny tak mu říkám že od 11 srpna musím být tak počítal a říkal že to by tak odpovídalo, že asi ovulka byla později než oplodňující sex a že pak trvalo než se zahnízdilo, ale našel ho to je hlavní. A dal mi těhu průkazku, tím mě teda překvapil. KO 1/10 a to musíme být už krásně velcí a mít srdíčko. a říkal mi sex klidně, ale jen jalovej bez orgasmu ať se nestěhuje děloha tak jsem na něj čuměla teda 😀

kopa
autor
8. zář 2010

@madormi No vidíš to 😀 😀 Moc gratuluji k váčku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a těhu průkajdě 😉

kopa
autor
8. zář 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76............chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska..............holčička Natálka
Amynka ..............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana..............chlapeček Oliver nar.13.8. 3290g
Mari.......................holčička Laurinka nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska................chlapeček Matyáš nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm 42tt.............9.9.monitor...................................................čeká bobistu
kytiii 40tt...........................................................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 39tt ......................................................................................čeká holčičku
miru.j 38tt.........................................................................................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 35tt .................kardio 8.9, 9.9 KO.......................................čeká chlapečka ...Vítek
Zlababa 31tt ............................KO ?..............................................čeká chlapečka
Maarrtina 30tt ..................................................................................čeká holčičku Adélku
veve.b 26tt.........................KO 15.9.................................................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 25tt.......................................................................................čeká chlapečka.....Oliver
Farmarska 15tt...........................KO?
Ikopretinka 5tt
maendy...............................................našla //
Madormi .............................................Ko dopadla dobře+těhuprůzka,KO 1.10.
Nicollka 36DC
Cajori 32DC
Nikissek 31DC
Natalie 29DC
Martasek 21DC
Aja 6DC
Katyna 5DC
M.aa.b 3DC
Ivomal...................čekatelka na porevizní mrchu

kopa
autor
8. zář 2010

Holky hoďte hlásek Laurince: http://decinsky.denik.cz/miminka/fotoanketa-pra...
vede jen o jeden hlásek 😉

madormi
8. zář 2010

@kopa děkuji moc, no ale už to začínalo vypadat bledě, naštěstí se umoudřil a ukázal se 🙂

farmarska
8. zář 2010

tak hlásek jsem hodila a už vede o 4 ! 🙂 🙂

mad mooooc gratuluju k váčku!! 😵 😵 😵 téda, ale že to musely bejt nervy!!! 😨 😨 😝 😀 Hlavně ale že to dobře dopadlo 😵 😵 😵
a co je s mendy? 😕 😕 😕

madormi
8. zář 2010

no taky tu na ní čekám, ko už měla někdy dřív odpo tak snad je vše v pořádku

farmarska
8. zář 2010

holky co je pravdy na tom, že se nemá spát v těhu na zádech? 😕 😕 že prej snad kuli kyslíku.. něco..??
ale nevím jestli to není jen nějaká pověra? 😅
jako já že ted co marodím, tak pořád ležím na zádech a koukám takhle na telku 😕 tak abych ještě něco neposrala 😅
holky já vím, asi už mě šibe 😀 😝 furt někde šťourám a hledám 😅 😅 asi bych fakt měla jít zase do práce, nebo mě vážně hrábně 😅 😅 😅

farmarska
8. zář 2010

mad já doufám, že je taky vše ok. a ted jen prostě s přítelem a rodinou někde slaví 😵

farmarska
8. zář 2010

mad ty už tam máš ty tejdny 😵 😵 😵 to je krááása 😵 😵 😵
hele a co jinak tenhle doktor, je ok.? nebo budeš hledat jinčího? 😕 jak to máš s tím dojížděním?

madormi
8. zář 2010

jj hodila jsem si je tam nač čekat 🙂 řekl mi termín porodu vychází na 7.5. tak jsem to hodila do profilu a ono mi to ho vyhodilo týdny 🙂 vypadá super, fakt se snaží tak nebudu hledat jiného.

farmarska
8. zář 2010

7.5. to je krááásný 😵 to se narodil můj manža 😵 😵

madormi
8. zář 2010

no tak to tentokráte musí klapnout, ale fakt jsem byla na omdleni kdýž říkal, že tam nic není

madormi
8. zář 2010

holky mám teplotu 37,1 myslíte že je to z těhu nebo z rýmy a mám si vzít paralen?

aronek
8. zář 2010

farmi, já měla antibiotika a malý spinká v pořádku v postýlce

farmarska
8. zář 2010

mad fuj to ti věřím, já bych asi hned spustila slzavé udolí a už by mne nikdo neutišil 😅 😀
a s teplotou ti neporadím, já na začátku těhu taky měla pořád takhle trošku zvýšenou 😕 ale to jsem neměla rýmu ani mi nic nebylo, takže jsem to neřešila 😉 u tebe těžko říct, jestli je to těhu , nebo nemoc 😅
já bych si ale asi paralen hned nebrala, páč to zase není tak moc, tak to mimi neublíží, ..to leda kdyby mne do toho i nějak třeba třeštila hlava, pak bych po něm šáhla 😎

farmarska
8. zář 2010

aron supr 🙂 další povzbuzení! 😵
a jak je jinak? musíš bejt děsně utahaná vid? a co ten tvůj doma, nestěžuje si? sem četla že to kluci zvládaj, ale že tobě se stejská 😢 no to uplně chápu 😔 a jakou máš pracovní dobu teda? 😕

ee.liska
8. zář 2010

ahojky 🙂 🙂 moc se omlouvám ale skoro sem nestíhám chodit a dočítat, když mám čas tek se pustím do žehlení, praní....nebo čučím na Matyáška 😀
holky to je fajn, že máte všechny kontroly v pořádku 😵 😵

@farmarska na zádech se nemá spát v druhé půlce těhu, pže mimčo utlačuje dolní dutou žílu a může se ti udělat špatně. ale někomu to nevadí 😉

@madormi já jsem v těhu měla paralen dvakrát, dokonce dr říkají, že jeden týdně nemůže škodit

@kopa už tam je hlásek 🙂 týý jo 35tt?? to je super 😵 to už máš za pár

@wlladka to je teda nemocnice ☹

jinak my dneska byli prvně s kočárkem a v poradně. Maty má už 50cm a 2900g, skoro porodní váha 😎 je moc hodný, sžíváme se spolu a zatím nám to jde

aronek
8. zář 2010

@farmarska dělám celé dva nebo tři dny v týdnu. Rozhoduji si sama kdy jdu, jen to musím včas nahlásit do rozkazu. Kluci jsou v poho, jen taťka nic jiného než malého nestíhá, takže mně po práci vždy čeká druhá směna doma a to s malým na ruce, protože taťka si musí odpočinout

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru