Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
10. zář 2010

@mari111 odloupl se mu dneska ten černej stroupek, tak to tam má takové trošku vlhké jakoby 😲
@sarlotta to je dobře že je cukr OK 🙂

@kopa já ho neměla ale pak ho manža dovezl a sem tam ho Maty chce

farmarska
10. zář 2010

No placentu mám tentokráde prej na zadní stěně 😉 ale se bojím jestli přes tu mojí pneumošku něco uslyším 😅 😅 bo jako já mám doma třeba ty sluchadla, ten fonendoskop, nebo jak se to jmenuje..a s tím krom mých střev, která teda pracují na jedničku 😎 neslyším vůbec nic 😝

farmarska
10. zář 2010

katy no to je teda síla s tím přítelem 😝 ale zase penízky jsou zapotřebí, tak co se dá dělat že 😖 hele neboj já počaruju, kočka natrénuje rovnováhu a ono to nějak půjde 😉 🙂

mari111
10. zář 2010

@farmarska no Farmi epi. celkem 9 krát 😀 než se mu to povedlo.Pak jse mne úptala kámoška jestli ještě chci druhé mimi a jak jsem řekla že jo tak mi řekla že jsem šibnutá 😀 😀 😀

mari111
10. zář 2010

@ee.liska tak to mu ještě klidně lihuj, tím neublížiš 😉

farmarska
10. zář 2010

holky vy děláte chutě, já bych si taky dala takový ty pečený brambory (francouzký) 🙂
Já dnes dělám šunafleky. Už se mi vaří uzený a ještě z toho vývaru bude aj uzená polívka s rejží.

ee.liska
10. zář 2010

@mari111 děkuju za radu 🙂 🙂

mari111
10. zář 2010

@farmarska já mněla taky pneumožku, někdy mi teda trvalo než jsem to našla ale povedlo se, hlavně když to hned nenajdeš tak neplaš, ja to někdy hledala třeba aj púl hoďky, nebo až když jsem se trochu pokroutila a tak . 😉

maendy
10. zář 2010

tak jste mi udělali takové chutě že už mám brambory v troubě.... 😀
@mari111 Teda dobrý román...... to je častý honem honem.....ale ten epidural teda to je tak na facku.... 😖

katyna6
10. zář 2010

farmi-přesně tak,teď te prostě prvotní vysekat se z těch dluhů,ať můžem trochu normálně fungovat.
já už má mám taky brambory v troubě 😀

maendy
10. zář 2010

No ja už jsem tak švihlá holky že večer jak jsem nemohla usnout,páč přítula jel na pivko s kamosema..... což mi nevadí.... tak jsem si uz představovala že po revizi začnu chodit do fitka a běhat...abych mela figuru a že našetřím.... a to a to.... no proste blázen jsem.... a přitom jsem se modlila páč jsem věřící at mi ho opatrují.... měla bych se jít léčit....

farmarska
10. zář 2010

El já bych asi taky raději ještě lihovala 😉
mari půl hodky?! 😨 😨 To já jak do deseti minut odnikad neuslyším "dusot koní" tak v hysterii a s řevem balím sebe a ultrazvuk a jedu za mudrem v kteroukoli denní i noční dobu a at mi ho teda kouká najít!! 😨 😨 😨

farmarska
10. zář 2010

a á právě vytáhla bábovku z trouby a asi taky půjdu ještě do těch brambor 😀 😀 dokud je trouba pěkně vyhřátá 😵

madormi
10. zář 2010

holky já mám pocit, že to je v pr...., hcg vyšlo jen 612mlU/ml a to je špatné, to asi klesá ☹ když ve středu byl vidět váček a mudr říkal že utz reaguje až od 1000 jednotek ☹ já už nechci podruhý

katyna6
10. zář 2010

@madormi -to snad ne,přece se to všechno nebude opakovat! ☹ Kolik jsi měla minule to hcg?Moc na tebe myslím,ať to dopadne dobře!!!

maendy
10. zář 2010

@madormi vidím že i u tebe panuje blbá nálada..... drž se to nemusí nic znamenat... treba je jen prostě pomale...to si říkám i jáá..... vem si první HCG u me 13 za 3 dny 54 a za tyden 233 to je taky divné a pomalé..... jsem z toho na šlaka tak tě chápu..... a do toho se mě přítel zeptá jestli pujdeme a silvestra k jeho známým..... na tohle ted opravdu nemam myslenky... takove blbiny... no chlapi 😒

madormi
10. zář 2010

no 1.9 jsem měla 273 takže ted je to hodně nízké ted by mělo být už přes 2000 takže se připravuji na nejhorší. psala jsem mudrovi tka uvidím comi napíše.

maendy
10. zář 2010

@madormi to je tak nespravedlivé že se musime tak trápit..... ☹
Já už znova taky nechci..... 😖
Ale farmi to taky zvládla..... musíme byt silné když to zase skončí

mari111
10. zář 2010

@madormi ale to snad né, hned dej vědět co ti dr. napsal, ještě není nic straceno. Moc držím palečky, jak nejvíc umím

katyna6
10. zář 2010

@madormi, @maendy-tak moc mně mrzí holky,že ty nervy máte znovu.já sice těhu nejsem,ale prožívám to s váma a myslím,že si umím představit,jak vám musí být. 😖 .Ale dokud není nic jistý,zkuste miminku věřit 😉

maendy
10. zář 2010

jako jedíne plus bych videla jen to že tentokrát na mě nebllikalo srdíčko a nemaval andílek,,,,,, ten obrázek mi nezmizel z hlavy doteď...... ☹

maendy
10. zář 2010

@katyna6 moc dekuju za podporu.......

tak se jdu natahnout a zavest utroš......

katyna6
10. zář 2010

@maendy -není za co,hlavně,ať to dopadne dobře,vám oběma!!!

katyna6
10. zář 2010

já si na chvilku taky odběhnu,zatím ahojky

mari111
10. zář 2010

A mne malinká tak hezky dneska hajá že se už začínam nudit. No když nechce hají tak frflem a když dlouho spí tak už mi je za ní normálně smutno 😅

handm
10. zář 2010

tak jsem se nabaštila 🙂 mnam..._🙂
ted zatrávím a půjdu zas něco dělat.. abych tady celý den jen nedřepěla

aja.83
10. zář 2010

@mari111 Mari, fuj tajbl, ježiš, to sis teda užila! 😝 😒 Ale hlavně, že jste to obě s Lauri zvládly a malá je hezoučká a zdravá! 😉 Ale při tom tvým story o porodu se mi ježily všechny chlupy na těle! 😝

mari111
10. zář 2010

@aja.83 😀 no hlavně že to máme za sebou a je vše v pořádku 😅

aja.83
10. zář 2010

@maendy @madormi Holčiny, co to čtu? ☹ Ach jo, to snad není možný, aby se to znovu opakovalo! ☹ Ne ne ne ne ne! 😠 Držím vám pěsti, třeba to ještě není ztraceno! Moc na vás myslím! 😔

lucierob
10. zář 2010

AHOJ holky,
potřebuju se trochu uklidnit, a kde jinde než tady?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru