Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
21. zář 2010

A koukala jsem, že tu máme další smutné dušičky.........ach jo ☹ Holky, moc mě to mrzí..............ale hlavu vzhůru......když vám bude nejhůř, jukněte do tý naší tabulky..........všechny se dočkáme!!! 🙂 Držím palce a přeju hodně sil! 🙂

farmarska
22. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 jsem včera zase nějak brzy vytuhla..ale co, hlavně, že už jakš takš funguju přes den 😉
jdu vás dočíst, co se tu dělo, jestli měla tercí zase večerní povídanou 😀 a pak půjdu něco dělat a na jedenáctou mám kadařnici 🙂

farmarska
22. zář 2010

Jéééé co to mé oči nevidí 😕 😵 sirelce mooooc gratuluju k Veroničce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hodně štěstíčka a zdravíčka mamince i malé 😵 😵 😵 😵

farmarska
22. zář 2010

mendy splín fůůj ☹ tak at tě brzy zase opustí! To vyšetření zmáknete, neboj 😉 když to zmáknul i ten můj 😀 a ještě jsme se u toho nasmály a vlastně se tlemíme do dnes, při té vzpomínce 😀 určo vás to ještě víc spojí 😉 oni si vás tam prověřej a za chvíli se nanaděješ a budeš zase těhulit 😉 🙂 🙂

farmarska
22. zář 2010

kerie vítej 🙂 jak se s malou-velkou máte? 😉 😉

farmarska
22. zář 2010

kopi , už jsi v pokročilém stádiu těhu, takže se bojím, že už ani asi líp nebude 😅 😅 😅

kerrie
22. zář 2010

@farmarska Ahojík..........no máme se krásně 😵 Malá už krásně brebentí slabiky a dělá jeden pokrok za druhým........je s ní sranda. Skoro pořád má dobrou náladu............no zrovna se tu na mě zubí 😀 😀 Akorát to teda nějak strašně moc rychle utíká..............Teď jsme byli o víkendu na horách a kamarádi tam měli pětitýdenní dvojčátka - holčičky..........když jsem je chovala, tak mi přišlo úplně neuvěřitelný, že Emička byla taky takhle malinkatá....... 🙂 Mám spoustu fotek, tak sem pak zas nějaký přidám...........jen co vyšetřím trochu času 😉
A jak Ty, Farminko, jak se Ti těhulkuje? Už 17tt.............super, jen tak dál 🙂 😉

lenik_25
22. zář 2010

@petroska Děkuju moc za podporu a naději.

Novopečené mamince gratuluji k holčičce. Přeji jí do života hlavně zdraví a štěstí. A mamince brzké zotavení po císaři.

lenik_25
22. zář 2010

@farmarska Ahojky, jak posloucháte srdíčko a od kdy se to dá zaslechnout?

lenik_25
22. zář 2010

@sarlotta Děkuju, kéééž by tam to mimčo bylo.

sarlotta
22. zář 2010

@majjka24 kukni mi do albíka a počti si... nám se vyplatilo čekat déle 😉
@farmarska Ty makáš jak divá, Ti chybí supermarket coooo 😀 😀 a co pohyby uuuuž ? 😉
@mari111 tohle řvaní přejde po 6týdnu, neboooj 😉

sarlotta
22. zář 2010

@kerrie ahojíííík, no že ses ukázala 😎

sarlotta
22. zář 2010

@sirella blahopřejuuuuuuuuuuuuuuuu, neboj kojčo se rozjede 😎 počítej tak 3tí-4tý den po porodu.. Hodně přikládat k prsu-10x-15x denně a kdyžtak si nech malou dokrmit kdyby moc plakala..důležité je to přikládání...kojo čaj a hooodně čisté vody🙂
jéééééééé já mám radost, že už je Verunka na světě🙂)) Jste šikulky. hlavně Ty, jak jsi zvládla spinálku 😅 😀 já bych se bála 😔 😉 teším se na fotečky. 😵 😵 😵 😵

paajaa
22. zář 2010

Ahoj Kočko,
tak jsem vás trošku projela a koukám, že máme 2 nová miminka. Takže maminkám mooooc gratuluji. Moc mě mrzí že, holkám ( medormi, meandy) ty // nevydrželi. Holky držte se. Vím jak ten druhý neúspěch bolí a jak je dlouhé to čekání na další pokus.

Jinak jsem do alba hodila tu fotku z 3D. Asi se pobavíte- nasranej a nespolupracující chlap. 😀 😀 😀

Mari111: kdyby jsi byla blízko, tak ti strašáka klidně vyrobím. 😉 Poštou by to chudák asi nepřežil.

Tak já jdu zas něco dělat. Chci uplést dva či tři malé košíčky malému na kosmetiku a drobnosti. Pak koupím hezkou látku a tchýňka mi tam ušije ten látkový vnitřek.

Farmi: kočko, tobě to tak krásně utíká- už 17tt 😎 😎

sarlotta
22. zář 2010

@maendy to je mi moc líto, že máte zákaz těhulení... ale je konec září...do Vánoc budeš mít jiné starosti - dárečky,výletky, večeře🙂 a možná na Vás vykuknou dvě pod stromečkem... jako ten první měsíc to stejně nevíš🙂 tak třeba by stačily 2MS 😉
No ale to pozvání na kafíčko platí k nám, můžu říct aji Elis, aby dojela s Matýskem a pokecáme... potřebuješ nějaký ten těhu bacil néééé 😉

sarlotta
22. zář 2010

@paajaa Ty jsi šikulka, to je kráááásnéé, taky musím něco spáchat...ale momentálně nestíhám ... dokud je hezky tak kočárkujem a taky malý má kroužky 😉

wlladka
22. zář 2010

Ahojky
Miru a Sirella, velice moc vám gratuluji k holčičkám 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak jsem se chystala dočítat, ale musím zase běžet, bo mi pláče Šimonek ☹ K rýmičce se přidal kašel a moc špatně se mu spí.
Tak snad během dne,no 😕 😒

sarlotta
22. zář 2010

@handm já si zašla normálně na gyndu a nechala si steh rozstřihnout 😉 taky mě to tahlo 😅 😲 ... sice v porodce říkali s čímkoliv v šestinedělí za nima do nemocky..ale zkusila sem mojeho gyndaře, mám ho vedle baráku🙂 sestra pohlídala malou v kočárku a bylo to🙂

sarlotta
22. zář 2010

@wlladka jej to je mi líto, já vytírám malé nosík mucosepthonexem a je to lepší..měli sme nasivin a o ničem 😅 😒

sarlotta
22. zář 2010

@handm jo a vítání máme až v sobotu, ale máš omluveno matko🙂))) se nedá dočítat coooo s miminem 😀 😀 😀 😀

wlladka
22. zář 2010

Tak jsem odsála a vytřela nosík. Teď si dáme kojo. Pije se mu dobře, tak alespoň že tak
@sarlotta já vytírám Olynthem . Nejprv dobrý, ale za dva dny je rýma zpět a k tomu ten kašlík, tak nevím. Jenže u nás marodí i ti větší kluci a naše babička taky lehla. Asi se nám tu ty bacily prostě nějak honí a nezabrání jim ani nošení roušky. ☹

wlladka
22. zář 2010

Včera jsme byli v poradně a dobrý. Ráno se mi probudil s kašlem a plným nosíkem. A to máme dnes kyčle. 😒

Joooo, a máme už konečně konfekční velikost ! 51cm 😵 a váha 3560g 😵

wlladka
22. zář 2010

My už měli pozvání na vítání v srpnu,ale to jsme jaksi nemohli. Tak si musím zajít na MÚ a vydyndat jiný datum.
@sarlotta už se těšíte co? Jak si princeznu vyšňoříš 🙂

ikopretinka
22. zář 2010

Ahoj, holky prosím radu!!!!!!! Je normální nahnědlý výtok a tlak po stranách dělohy???

majjka24
22. zář 2010

@ikopretinka Ahojki, co jsem četla, tak ten výtok je normální(občas a neměla bys krvácet), ale ten tlak...podle toho asik jaký, v těhu se zvětšuje se zvětšuje děloha, je to prý podobné jako bys to měla dostat, já jsem to tak tež měla.

ikopretinka
22. zář 2010

@majjka24 díky, tak snad je vše o.k.

petroska
22. zář 2010

@ikopretinka já měla na začátku taky hnědý výtok.hned sem letěla k doktr a vše prý ok.nesmí být krev a velké bolesti břicha mi bylo řečeno!

majjka24
22. zář 2010

@ikopretinka držím pěsti aby joooo 😀 😀 😉
Miru, Sirella : GRATULUJU k princeznám, hlavně ať jsou zdravé 🙂 a dělají Vám jen samou radost
Před chvílí mi přišly ty čajíky z té "Vltavy", voní krásně, jen jsem netušila, že to bude sypané, tak si musím pořídit to pidi sítko 🙂 Zítra jdu na krev a pak k praktické, tak se schválně zeptám, jestli mi taky napíše tu žádanku na ty protilátky. Je nefer čekat na druhý potrat, když zjistí příčinu,tak je přece lepší jednat hned, ne??Ach ta naše země Česká......
Měla bych se zítra dozvědět i výsledky z histolky...., třeba byla chyba ve mě, třeba jsem měla nějaký zánět nebo tak něco, chjoo.

madormi
22. zář 2010

@maendy co to čtu? zákaz těhulkování, laparoskopie? do kdy zákaz???

sarlotta
22. zář 2010

@wlladka Těším se moc🙂 princezna bude krásná🙂 akorát já nevím kam schovám břicho 😅 😲 😔 no ale snad tam Ty maminky taky nebudou nějak extra štíhlé🙂))

@ikopretinka no úplně normální to není, ale bývá to často... možná by bylo lepší si zajít na utrogestan-duphaston ke gyndařovi .. aby se podpořilo žluté tělísko..otázka je zda krvácení je od sliznice v děloze nebo od čípku, který reaguje na těhu a děloha roste... takže těžko říct...každopádně není důvod k panice...hnědý výtok není čerstvá krev. šetři se, polehávej, odpočívej. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru