Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
6. říj 2010

@murynka a jde to v picasse nebo photoscape? Jiný programy nemám...

murynka
6. říj 2010

p
@tercie picasa to umí sama ale neohraničí ti to dokonale 😅 photoscape mám ale tam to asi nejde nevím o tom

tercie
6. říj 2010

@markee týjo dětský držkopády jsou děsný, nechápu jak se tomu může někdo smát v pořadech s domácím videem třeba ... Tak ať Johance pusinka brzo splaskne, a hezky se vysi dopráce, paa 🙂

tercie
6. říj 2010

@murynka jééé a poraď mi prosím jak se to přesně dělá, jak se ta funkce jmenuje? tO JEŠTĚ NEMÁM TAK zmáklý 😅

murynka
6. říj 2010

otevři picasu dej fotku klikni na ní 2krát EFEKTY-ohnisková čb 😉 KLIKÁŠ MÍŠI CO KDE CHCEŠ na levo je velikost a ostrost 😉

tercie
6. říj 2010

@murynka děkuju moc, jsi zlatá, já to hned zkoušela, ale někam se mi to uložilo a já nevím kam 😀
V tý picasse když upravím fotku tak se uloží a ta ze který to je nezůstane, je to tahle změněná, viď?

tercie
6. říj 2010

Zkouška

????????????

majjka24
6. říj 2010

@murynka Sofinka je krásná princeznička a fotečky jsou famozní, mě se strašně líbí ty čenobílé a jeden prvek (věc) je barevný.

tercie
6. říj 2010

a prd, se to uloží jenom v albu v picasse, to je ňákej bordel...

majjka24
6. říj 2010

@tercie kráááásnééé, sluší mi to a mamka je šikula 🙂

murynka
6. říj 2010

@tercie dáš uložit jako a třeba na plochu 😉 měla by ti zlstat složka picasa originál kde by měla být i origoš 😉
@majjka24 děkuju 🙂

tercie
6. říj 2010

Tak asi už 😀
Mury nemám tam volbu uložit jako, jen uložit, a pak se mě ptá jestli udělat zálohu na disku, tak jsem dala ano...

murynka
6. říj 2010

@tercie aha tak to nepomůžu mám to jinak 😒 hezká fotečka jen to zasahuje i do obličeje a to je právě u té picasy na nic 😖

tercie
6. říj 2010

@murynka Já jsem ráda že se mi to vůbec povedlo 😀 Na tuhle se to stejně moc nehodí ale nevěděla jsem honem jakou vzít 😀

murynka
6. říj 2010

@tercie jj chápu 🙂 chce to zkoušet a zkoušet picasa toho umí dost 🙂

tercie
6. říj 2010

@murynka to jo, jen vědět co ta funkce znamená a k čemu je dobrá 😀

kopa
autor
6. říj 2010

@madormi jsem tu nechtěla rozvinout diskuzi 😒 Jen jsem napsala svůj názor a nemuseli jste na to reagovat.To po vás nikdo nechtěl 😅 No a pokud narazíš na mně s tou výbavičkou(což asi ano).Psala jsem,že je to každého věc.Já rozhodně nebudu svoje dítě nakrucovat a cpát do něčeho jen abych měla hezký fotky,jako to dělají ostatní.

murynka
6. říj 2010

@tercie to právě musíš zkoušet 😀 😀
@kopa diskuze je od toho aby se reagovalo ne 😎 no bohužel já nakrucuju a cpu jí do toho prosotže jedině fotka jako okamžik ti zlstane 😉

kopa
autor
6. říj 2010

@murynka No to asi jo,ale já to psalo Lenikovi 😀
Končím tuhle debatu 😀 nebo zase budu ta špatná 😝

tercie
6. říj 2010

Holky nehádejte se, nebo nám Kopi pak Vítečka ani neukáže 😀

kopa
autor
6. říj 2010

@tercie 😀 😀 😀 tady se nikdo nehádá.

tercie
6. říj 2010

@kopa jenom skoro😀

kopa
autor
6. říj 2010

Jsem nemohla tušit, že si to bude brát někdo osobně...Ale tak je to vždycky,když něco napíšu 😀

tercie
6. říj 2010

@kopa No jo, se div, když každá máme album a něco si tam dáváme, žejo 🙂 Někomu holt se líbí to, někomu ono, každá máme jinej vkus, myslet si můžu co chci ale nekomentuju to 😀

kopa
autor
6. říj 2010

@tercie Však jsme v úvodu hnedka psala,že se to netýká vás 😉 A to já to zas ráda okomentuji 😀 aspoň je sranda.Si tady ještě zpříjemním pár dní před porodem 😲 😀

tercie
6. říj 2010

@kopa teď jsem tě odhalila, tebe baví se dohadovat 😀😀.-D

kopa
autor
6. říj 2010

@tercie 😀 😀 nebaví,však by zase mohla napsat Farminka zda jsem si něco nešlehla jako naposled 😀 😀

madormi
6. říj 2010

holky tak výsledky zoonozu zatím nesou ale aspon vím konečně v 25 jakou mám krevní skupinu :D :D jinak mudra je stručno psálek tak z toho nejsem až tak moudrá ale mám Aplus že dle tohoto? :D
SK+Rh: A +
Rh - protilátky.negativní

tercie
6. říj 2010

@kopa třeba napíše😀 Ale dneska už ne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru