Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. říj 2010

@tercie Chudáček malý 😔 Já jednou takhle viděla dusit synovečka a bylo to dost nepříjemný. ☹

kopa
autor
7. říj 2010

@cajori17 Ahoj Caj 🙂 já nic 😀 😀 Jak se máš ty?

drndapetka
7. říj 2010

Ahojky, omlouvám se, že Vám jsem lezu, ale jdu si pro radu 🙂

Jsem těhotná po IVF.Správně podle tabulek bych měls být už v 9tt, ale jsem dnes 6+4tt, tedy jsem podle ultrazvuku o 12 dní pozadu.Je možné, když podle utz embryo roste i gestační váček, že by se mohlo jednat o zamlklé těhu? 1.října na ultrazvuku byl gestační váček 14mm a plod dle CRL 5+5tt a 6.října byl gestační váček 17mm a plod dle CRL 6+2tt.Navíc není ještě srdíčko ☹ Myslíte, že je tohle všechno normální?

Je to už moje třetí těhu, poprvé mimoděložní, po druhé zamlklé v 6tt, tak mám te´d hrozný strach 😔

Děkuju moc za názory a rady.......

murynka
7. říj 2010

@lenik_25 já ho mám od kámoše co jede v počítačích já ho sama nestáhla ☹ stojí jinak 4 tis 😅 což je darda 🙄 🙄 bych to nekoupila 😝 😝 tak to zkus v té picase 😉 tam to jde také ale ne tak dokonale a v zoneru by to mělo jít také pomocí kozelné hůlky pak dát invertovat ale už si to moc nepamatuju ☹ ☹ hezký fotáček 😵 😵 jinak k tomu oblékání dětí atd jasně že to děláme když vidíme že je to baví rozhodně bych nikoho netrápila a rozhodně ne svou dceru 😀

lidi chodí do ateliér tam je také trápí takže si jí radši budu trápit já sama doma a ještě to mám zadarmo 😎 tam bych nechala hrozné prachy 😝 😝 a památka to je úžasná 😵 každá maminka chce zachytit každý měsíc 🙂
@sarlotta to jsou fakt moc hezký fotečky co jsi udělala 🙂 my také máme rádi takto plínku nejlépe přes celou hlavu 😅 bez 3 hajánků ani neusneme 😝

majjka24
7. říj 2010

@drndapetka já ti sice neporadím, ale držím ti pěsti aby bylo vše ok a tys měla své vytoužené miminko v náručí 🙂
zkus si třeba najít na netu jak by mělo být velké. třeba na http://www.babyonline.cz

tercie
7. říj 2010

@drndapetka četla jsem v pasu že doktorům se to zdá všechno v pořádku, tak jim věř, a věř i miminku,podpoří ho to, uvidíš že na příští kontrole bude blikat i srdíčko a broučekhezky poroste. Tabulky neštuduj, akorát se budeš stresovat, zázrak do tabulky nenacpeš 🙂 Držím moc palce 😉

madormi
7. říj 2010

@majjka24 a jaká je teda nejlepší , porad 🙂

tercie
7. říj 2010

@madormi Femibion, s metafolinem, ten zařídí aby tělo listovku dobře vstřebalo 😉 je sice dražší ale doktoři ho jednoznačně doporučujou 😉 Taky jsem ho brala.

majjka24
7. říj 2010

@madormi takže úplně nejlípší je teda ten femibion pro otěhu 400 a pak ta 800, tam je toho víc, co to mimi potřebuje 😉 Ale študoval (budoucí švagr, ten už je magistr 😉 ) to složení na rychlo těch listovek a zatím ten vychází nejlíp. Pokud zjistí, až bude mít čas, že je něco lepšího, dá mi vědět a jěště se mi kukne na ten gynex http://www.energy.sk/cz/menu_x329x.asp. 😀 jesli je to k něčemu dobré.... 😵

sarlotta
7. říj 2010

ajoooooj, holky.... jdu se politovat ☹ ☹ sem si koupila místní listy a jsou tam fotky z vítání občánků... je tam jedna společná-malinká a pak všechny děti detail obličeje..........ale Šarlotka tam není 😠 😠 😠 😠 ... jakoooooooo.. jedem chlapeček je tam 2x 😅 😅 😝
manža se mě směje, že je to fuk...ale neníííííííííííí....... že sme inkognito 😲 😝

sarlotta
7. říj 2010

@majjka24 je fajn, že nebyly žádné vady🙂 to je dobrá zpráva 😉 ty infarkty na placentě jsou ale časté.. to si tak neber... to se dá pohlídat..hlavně vyšetření těch mutací by bylo fajn, abys věděla jestli není nutné si píchat injekce v těhu...
tak držím palečky na ty skotačinky 😉

sarlotta
7. říj 2010

@tercie šmarjááá, chuďátko a co se stalo ?

sarlotta
7. říj 2010

já taky papala femibion a vyplatilo se🙂

madormi
7. říj 2010

@majjka24 tak zítra koupím femibion :D

aronek
7. říj 2010

Ahoj, tak jsme byli včera na vítání občánků, tak už jsme občani 😀

tercie
7. říj 2010

@aronek gratulujuuu 🙂

@sarlotta dlabal bramboru s mrkví, protože mi samotnej brambor připadal moc hustej, tak jsem to trochu naředila mrkvičkou, ta brambora byla první lžička od hipp, jenže on při jídle začal fňukat, protože jsem mu chtěla dát napít, což se mu nelíbilo, no a měl ale ještě v puse, tak mu zaskočilo, začal kuckat, do toho nabral do pláče no a už to bylo, vydechl a nemohl popadnout dech, teď to v něm bublalo,jsem ho vytáhla ze židle, položila na kolena a plácala do zad, ale to nepomohlo moc, tak jsem mu potřebovala dát napít aby tu dusivou bramboru spláchl, jenže z flašky se nenapije tak jsem musela honem prso, ale je šikovnej, má pud sebezáchovy, naštěstí, takže poznal že řvaním to nevyřeší začal víc lapat po dechu, jenže akorát spolykal vzduch, no nakonec se pozvracel, to z něj vylítlo a pak se mohl napít konečně,jako byla to chvilka ale nejhnusnější co jsem zatím zažila, měla jsem o něj opravdu hroznej strach. Pak jak jsme byli oba poblitý tak při tom pití se zklidnila usnul tak jsem tu s ním seděla v náručí. Ještě teď mě bolí žaludek, a před chvílí jsem letěla na záchod, ty nervy mě prohnaly, už to jako nechci nikdy zažít ani boha.
Pak se vzbudil a byl jako sluníčko,smál se a byl v pohodě, ale mám strach aby si nespojil negativní zážitek se lžičkou a třeba nechtěl pak jíst...no snad ne,uvidíme zejtra.

farmarska
8. říj 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
jsem tu jen na skok, musím jet za chvíli do města, mám spoustu zařizování a musím okouknout dárek mamce, bude mít brzy narozeniny.
Ještě než ale odejdu, tak si postěžuju 😠 manža mne opět vytočil 😠 Včera ho dovezli domů firemním autem, což znamenalo, že jeho zůstalo před prací, tak jsme pro něj museli večer zajet, aby měl ráno čím jet do práce. Já ale už po osmé zase vytuhla, tak mne manža o půl desátý vzbudil a jestli ho teda odvezu. No byla jsem rozespalá, nechtělo se mi, ale jela jsem. 😝 Vyzvedli jsme auto přijeli domů a manža zaparkoval svoje a řekl, at s tím svým zacouvám, že se mi ráno když budou zamlžený okýnka bude líp vyjíždět..sem si říkala, že to je kravina, páč po tmě se mi teda couvá hůř než ráno,ale vyprdla jsem se na diskuze a zacouvala jsem. Upozorňuju že couvání tím naším "náklaďákem" kor když ted na dvorku máme všude nějaký nářadí a věci, jak u nás teď maká ten tesař..nic moc 😝 ale nic, zacouvala jsem kam chtěl, jenže se ukázalo, že tam stát nemůžu, že by nevyjela ráno máma..tak mi ukázal at teda zajedu zase tááámhle ke stromu 🙄 tak jsem zajela, vypla motor vylezla z auta a manža na mě protivnej jako činže, že on myslel z druhý strany od stromu a tady, že se mi bude blbě vyjíždět, že tam jsou vedle trámky a že určo to auto ráno odřu, jak jsem to takhle debilně mohla dát! 😠 😠 Tak jsem mu řekla, že když se mu nelíbí, jak to je, že tady má klíčky a at si to přeparkuje, kam chce on, ale on že nikam už ted vyjíždět nebude, a ble ble ble..ble ble ble.. 😠 😠 No vytočil mne jako hrom, nafoukla jsem hubu a šla jsem spát 😠 Jenže jak jsem byla rozčílená, tak už jsem nemohla usnout a pak jsem asi do půl 3 strašila v obýváku a čuměla na telku, i když nic nedávali a přemejšlela, že teda za dobrotu na žebrotu 😠 on mne vzbudí, já s ním bez keců jedu pro jeho auto, parkuju mu to jak debil jak si říká a ještě dostanu vynadáno 😠 ale jak jsem mu řekla..příště nasrat! 😠 😠

farmarska
8. říj 2010

No tak jsem si postěžovala, ted vás jdu ještě dočíst a pak pofrčím 😉

farmarska
8. říj 2010

tééda tercí fůůůj to je fákt hnusnej zážitek!! ☹ doufám, že už se vám to nikdy nestane! Já byla vyděšená, jen jsem to četla 😅 Vím, že Robča se mi taky občas zakuckal, ale nikdy nic takhle vážnýho 😝
sarlotko no jo ti chlapi, pro ně je všechno co se jich výhradně netýká v pohodě 🙄 Jako mě by to taky pěkně štvalo! 😒
aronku gratuluju k občánkovství! 😵
májí supr, že budeš mít vyšetření takhle brzy a že máš tak hodného a pečlivého doktora 😉
drndopetko jak píšou holky, zkus miminku věřit! budu moc držet palečky!! 🙂 a kdy máš další kontrolu? Přiď nám pak říct nové dobré zprávy 😉

aronek
8. říj 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀
@farmarska
@tercie děkuji za gratulace 😉

madormi
8. říj 2010

ahojte holky tak zoonozy nebo jak se to jmenuje mám negativní tak ted co ta genetika :-/

lenik_25
8. říj 2010

@murynka Tak zkusím to v tom zoneru. Picasa mě neláká, protože to opravdu neohraničí poctivě, ale vezme to i okolí a to není vončo. Známej je fotograf, zkusím ještě nějakej prográmek přes něj, až ho potkám 🙂

lenik_25
8. říj 2010

Všechny zdravím a přeju krásný den 🙂

lenik_25
8. říj 2010

@drndapetka Ahojky, strašně nerada bych, aby to u tebe špatně dopadlo, ale bohužel takhle jsem to měla já. V 6+1tt nebylo vidět ani embryo, v 7+1tt nebylo pořád nic vidět. Až v 8tt bylo vidět embryo, které měřilo jen 1,5 mm a gestační váček byl 14mm, přesto bilo srdíčko, až takhle pozdě bylo vidět. No a za čtyři dny jsem začala špinit. Mimi pořád odpovídalo podle utz 6+0tt nebo 6+2tt a nakonec to byl zamlklý potrat. ALE JSOU I VÝJIMKY, tak se neděs. Opravdu se prý stává, že se mimi ukáže později a je všechno v pořádku.

lenik_25
8. říj 2010

@tercie Ježiš, to se ti vůbec nedivím, že jsi byla vyděšená, taky bych byla. U takovýho broučínka malinkýho, viď?

majjka24
8. říj 2010

@madormi jaké zoozony?? a to se dělá kde?? ten tvůj Dr. tě na to poslal??

lenik_25
8. říj 2010

@farmarska Teda chlap jeden nevděčnej!🙂

drndapetka
8. říj 2010

@lenik_25 ale mě už embryo vidět jde 😉 ve středu měřilo v 6+2tt 6mm, což odpovídá.Mě jen straší, že není pořád srdíčko a měla bych být podle tabulek v 9tt.Jinak ale plod roste....

drndapetka
8. říj 2010

@lenik_25 jinak před dvěma týdny jsem ležela v nemocnici, zakrvácela jsem jednorázově, nechali si mě tam týden a hlídali, hCG stoupalo a posun ve vývoji na utz je o.k. jen mě furt straší to srdíčko a mladší těhotenství 😒

petroska
8. říj 2010

ahoj holky.
@tercie teda fuuuj.taky se nám stalo něco podobnýho ale nebylo to tak moc hnusný jak s Lukáškem.
@drndapetka já měla později srdíčko.už sem to tu myslím komusi psala.doktorka mě taky skoro posílala na revizi ale pro jistotu mě chtěla ještě za týden vidět a hle prcek vyrost a bylo i srdíčko krásné.jen nevím který přesně týden to byl.a i sem lehce špinila,trochu do hněda ale prý je to normální.tak držím palečky at se povede jako mě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru