Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

majjka24
14. říj 2010

@cajori17 moc mě to mrzí, a to jsem měla až skoro filalové prsty 😉 , ale příště to utčitě výjde, uvidíš 🙂

farmarska
14. říj 2010

holky díky za rady 😉 už jsem napsala seznam věcí co rychle pořídit. Robča začíná bejt protivnej 🙄 chce se prej pořádně najíst, je to mlsnej prevít 😝 prej lepší se pořádně nažrat a vyblejt to, než takováhle hladovka 🙄 ach jo, prudič jeden malej 😝 😝 😝
Wladí doufám, že ten tvůj nepřinese ze školy to co ten náš 😅 😝 Já pro toho svého jela včera ráno do školy 😝 tý jo a hlavně aby malej nic nechytnul 😝 Taky mám z toho děsnej strach, až bude malé mimi, aby nechytlo vše, co Robin dotáhne ze školy 😝 😝 U vás je to ještě horší 😔 😔

kvetinka7
14. říj 2010

@kopa Kopi,vubec nejsi blazen, pokud muzes,chod...nejak ten porod vyvolat musis,ne? 😉 a po porodu se nejaky ten tyden skoro z domu nepohnes,zvlast,jestli bude kosa a vzdy to bude jen s kocarkem.
Asi se ti spodek pripravuje. Porod nemusi byt horsi,nez ta bodava bolest,cos mela 🙂

kvetinka7
14. říj 2010

@farmarska Ahoj farmi, zatim ctu,ze u vas vse ok... tuk tuk 😅 😵 A zatim dela drobek tajnyho 😀
.T ed nemyslim Robika,nejakej ten prujem zvladne levou zadni 😉 ]

ikopretinka
14. říj 2010

Ahoj,
tak jsem byla u dr. mám zavádět utrogestan na výtok dva ráno a dva večer, brali mi 5 zkumavek krve, dostala jsem průkajdu, mimi roste, dala mi žádanku na screening i na imunologii, jo a mám nařízen klid na lůžku, z toho asi zblbnu. Tak jdu zkusit něco sníst a ležet. 😝

maarrtina
14. říj 2010

Krásné odpolko jsem doma z KO vše O.K. Další kontrola za týden 21.10. a pak mě už pošle na první monitor do nemocnice. Kde se zrovna už i zaregistruji k porodu. 😵

majjka24
14. říj 2010

@ikopretinka gratulka k průkajdě . To je dobře, že miminko roste, jen tak dál 🙂 !!! A jinak už je ti líp?? Nezlbneš, třeba na příští kontrole už ti to neřekne a budeš si to těhu užívat 😉
@maarrtina taky gratulace ke kontrole 🙂 už to máš za pár jak koukám 😉

maarrtina
14. říj 2010

@majjka24 jj máš pravdu za pár. Mám z toho strach. ☹ Ale

majjka24
14. říj 2010

@maarrtina já se ti nedivím, ale určo to budeš míta raz dva za sebou a budeš mít to svoje štěstí v ruce v pořádku 🙂

sarlotta
14. říj 2010

Ahojky, tak hlásím, že žiju, ale blbě, mám teplotu 38, krk bolí, no nevím co bude...u doktorky zástup, dětský doktor mi kukl do krku a říkal, že na angínu to nevypadá 😝 že jen virozka. bych spala až bych brečela 😔
Slečna bojovala 2dni s aftíkama... tak se nám horečka nevyhla... na angínu to naštěstí taky nevypadá.. ale to žalostné bečánkováníííí 😢 😢
ozvu se jak bude líp.

sarlotta
14. říj 2010

@kopa Ty si držák čoveče, myslím na Tebe🙂

sarlotta
14. říj 2010

@ikopretinka držííím paluškyyyyyy, ste šikulky 😎

@maarrtina taky krásné tt🙂)) paráda🙂 odpočívej 😉

@farmarska drž se, to jsou ty přechody z tepla do zimy a bacil se hned nalepí na oslebené tělíčko 😒 a co mimísek, už víš co to bude ?? jsem napnutá 😀

lenik_25
14. říj 2010

@ikopretinka No vida, tak nakonec jsi něco dostala. Super. Tak odpočívej, mamčo!

sarlotta
14. říj 2010

@wlladka drž se matko, je mi to líto 😒 😒 😒 myslím na Vás, ať je Šimonek zdravý

lenik_25
14. říj 2010

@maarrtina Super!

lenik_25
14. říj 2010

@sarlotta Drž se, berunko, bude zase líp. Když se to s..e, tak všechno, co? Jen se uzdravte!

maarrtina
14. říj 2010

@sarlotta brzy se uzdrav. 😉

maarrtina
14. říj 2010

Holky prosím Vás dnes mi Dr. dělala nějaký stěr nebo co. ale když jdu teď na záchod tak mě to strašně pálí. Je to normální. Dělalo Vám to taky někomu? 😒 To je hrůza já mám furt něco. 😠

farmarska
14. říj 2010

ahoj holky, děkuju všem za rady pro jistotu jsem toho vzala v té lékárně víc(asi vše co jste doporučovaly ) 😅 a vyzkouším teda co nejvíc vyhovuje nám 😉 Malej už je na tom líp, už nějakou dobu neblil, ale je z toho pěkně otrávenej, kručí a já jsem pak otrávená z něj 😝 Jo jen tu cocacolu uvítal s nadšením 😀 A ty aktimely jsem nakoupila, ale dám mu je teda až později 😉

farmarska
14. říj 2010

květinko, no jo naše Verunka chce být asi dlouho tajemná 😉 😀
kopretinko supr, že máš ty doporučení 🙂 ted už jenom hezky odpočívat, zavádět a vydržet 😉 🙂
šarlotko nevím 😅 ale snad se to provalí už ted na velkým ultrazvuku 😉 mám ho za týden 😉 😵 😵 už se mooooc těšííím!! 😵 😵
tý jo ale ty se drž, s těma bacilákama je to fakt na prd 😝 držím paluše aby od vás co nejrychleji zase utekli!! a hlavně malé aby se na dlouho vyhli! 🙂
Martinko to já teda neporadím 😅 o tomdle nemám ani zdání..ale raději bych jela někde k doktorovi, kdyby to nepřešlo 😕

maarrtina
14. říj 2010

@farmarska no říkám si, že počkám do zítra. Ona mě tam tak jaksi rýpala, tak jestli to není tím.

farmarska
14. říj 2010

no jo, tak počkej, asi to je tím a sand se to samo zlepčí!
To je děs, furt je něco, člověk nemůže bejt klidnej ani v tom 36tt 🙄

farmarska
14. říj 2010

jéé holky ted jsem nakukovala do kopinčiny tabulky a já jsem už pátá v pořadí 😵 😵 a jinak to máme moc hezky odstupňované 😀 pájík 30tt já jsem 20tt a kopterinka 10tt 😀 a jdeme tam takhle za sebou, dobře to vypadá 😉

lucierob
14. říj 2010

ahoj holky,
všem marodům přeji brzké uzdravení. U nás se taky narodí. Teda babi s dědou, a jelikož bydlíme s nima v baráčku, tak jsem zvědavá, kdy to dojde k nám. Doufám, že co nejpozději. Robča má jít v úterý na Operaci nosních madlí (už 3 termín)tak snad to do té doby nechytne.

@maarrtina to ti dělala ty testy na streptokoka? Tak v tom ti moc neporadím. Já jsem k těmto testům nestihla dojít 😅 Ale možná jenom dr. trochu podráždila tkáň při vyšetření.

kopa
autor
14. říj 2010

Ahoj holky,
já stále držím 😀 😀 Zítra vás dočtu,dnes jsem KO a bolí mě celé tělo 😅
Zítra ráno jdu kolem 10hod.na kontrolu,tak na mě myslete.Dám hnedka pak vědět.
Jinak já jsem dneska celý den připravovalo ještě věci pro Víťu,už jsem připravila i postýlku.No ještě jsem přešívala mantinel 😅 koupily jsme ten v Ikei a na mou postýlku je úplně naprd 🤐 Tak si pak objednám od emitexu 🙂 🙂 No a vše jsem v postýlce načančala a přijde mi ted taková malá 😅
Jinak jsem taky koupila ty samolepky na zed,moc hezký.Zkusila jsem dát jednu a pak jsem zkoušela jak to jde sundat(no samozřejmě to jde sundat,ale odloupla by se mi i barva.Tak je asi dávat nebudu,kdyby to časem odpadlo tak mi zůstanou bílé fleky,páč máme nátěr do fialkova.

madormi
14. říj 2010

ahojte holky, tak já nějak depkuju sakryš, ale to přejde 🙂 v sobotu to už bude měsíc od revize dost to letí a 18.jsem mela termín prvního těhu sakryš :-/ jinak jsem si dnes koupila kapky echinacea na imunitu, jsou pěkně hnusné,ale snad to pomůže jako každý měsíc marod to ne teda 🙂 já hodkám těhotnět tak si to nemžu dovolit 😀 Jinak kopy na coo čekáš šup ven s Vítkem 😀

lucierob
14. říj 2010

já mám echinaceu v rozpustných tabletách a zatím dobré. A to kolem mě furt někdo kašle.
@madormi tak ať depka brzy přejde. 😉

majjka24
14. říj 2010

Ahojda 🙂
Všem kašlajícím, s horečkou, s blitím..... - brzké uzdravení přeju 🙂
Já teda musím zaklepat, my se stále držíme, oba jsme byli nychlažení předminulý týden, já k tomu měla bonus střevní chřipku, tak jsme si to doufám vybraly na nějakou dlouuuhoouu dobu 😉

wlladka
15. říj 2010

Dobré ráno 🙂
Tak koukám, jak se tu s bacilama roztrhl pytel ☹ ☹ To je hrůza! Tak se snažte, ať jste všicni brzy v pohodě a bez následků. Hlavně miminka ať nic nechytnou.
Maličké Šarlotce posíláme se Šimonkem pusinku a pohlazení, ať je brzy v pořádku. Víme jaké to je 😢

@ikopretinka gratuluji k průkajdě 🙂 🙂 🙂 🙂

@maarrtina šetři se, máš to za pár a z porodu strach neměj. Zvládneš to levou zadní 🤐 😵 😵
@kopa ty už mazej do porodky a toho Vítka před námi pořád neschovávej. 😀 Jinak držím palce na dnešní kontrolu 😉 🙂

Náš Šimonek dostal z Plzně zprávu a v ní nadiktováno, co má dostat za léky.....
Náš mudr napsal recepty a já mám co dělat, abych to sehnala. Už mám vše, krom jednoho. Jsou to nějaké kapsle na kostičky. Nikde u nás ani v okolních městech na to nemají ty látky z kterých se to musí umíchat. Ve dvou lékárnách byly tak ochotné paní, že obvolali co mohly a nic. Jediná rada byla, abych si s tím receptem zajela do Plzně. Tak já snad ještě budu jezdit 100 km i do lékárny. 😲 😲 No nepicly byste se z toho??

wlladka
15. říj 2010

No, a mimo jiné nám Jeník přitáhl ze školy zase nějakou virózu či jakého čerta 😠 😠 Kašle a kýchá. Od včera mám zas husí kůži a hrůzou mi vstávají vlasy na hlavě 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru