Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. lis 2010

@katyna6 Katynko moc hezká fotečka,sluší ti to 😵
@handm Hani a to mě mrzí,že máte zase rýmičku ☹ tak at je malému bobistovi co nejdříve lépe 🙂
@paajaa Paji gratulka ke kontrole,za chvíli budeš mít mimíska u sebe 😵
@sirella Sirellko děkuji za gratulku 🙂

kopa
autor
9. lis 2010

@farmarska Farmíku už jsi zase nastydlá ☹ to mě mrzí kočko ☹ ☹ Určitě se ten test cukrovky přeobjednej,nesmíš být nachlazená.Já tenkrát měla v tu dobu náký průjem a přeobjednala jsem se a říkali mi že nesmím být nemocná.

wlladka
9. lis 2010

@kopa ahoj
Tak jste se s Vítkem oba pěkně pročistili,viď 🙂 😀
Máte štěstí, že vám tu plovoučku opravují. Že vám reklamaci uznali. Na nás se úplně vykašlal. Řekl, že jsme si to tak objednali a basta. nemáme to jek dokázat. Máme jen návrh kuchyňe z Oresi, kde nám ho udělali a na něm tužkou napsané rozměry, že výška od země na vrch pracovní desky 90 cm a v rohu, kde je dřez ještě 10 cm nástavec, takže celkem výška 100cm. on nám teď tvrdí, že to je 90 cm bez prac. desky a další kraviny. Prý to má od nás podepsané, takže je z obliga. To, že my jsme to sice podepsali, ale s tím, na čem jsme se při objednávce domluvili. To, že on si pak ty svoje značky vysvětlil jinak, je jeho problém. Nevíme, co teď s tím

wlladka
9. lis 2010

je mi jasný, že nás všude odkážou na soud. Ale my potřebujeme hotovou kuchyň a ne se bůhví kolik let soudit. Je to prostě na h.... 😠

paajaa
9. lis 2010

@wlladka : četla jsem vaše starosti s kuchyňskou linkou. Je to síla, ale přesně vím jak se cítíš. My se soudíme s firmou o 100tis., které by jsme opravdu nutně potřebovali na dodělání baráčku, ale asi máme smůlu. Je to bezmoc a nic s tím nenaděláš. Takže přeji pevné nervy a silný žaludek, aby jsi to přečkala. Jinak to nejde.

wlladka
9. lis 2010

@paajaa to mě mrzí. je to na prd v tomto státě. Šetříš, aby sis mohla pořídit něco pěkného a pak ty penízky nacpeš rádoby "podnikateli" do krku, nemáš nic a on se ti ještě vysměje. Dovolání žádné. Ten teď jen čeká na to, že si u něj budeme muset objednat ty skříně nanovo a zase mu uděláme pěkný kšeft. 😠 😠 😠
Je to fakt hrůza. Do Vánoc jsme chtěli bydlet.
Tobě přeju, ať to u soudu dopadne pro vás dobře a penízky se vám brzy vrátí. Třeba budete světlá vyjímka. Nám se soudit nechce. Víme přeci, jak to tu se soudama chodí. Je to prostě na nic. Stát nahrává jen podvodníkům a ti si mnou ruce. Normální slušný člověk nemá šanci. Místo aby živil rodinu, živí nějakého budižkničemu. Chjo. To dlouho nerozchodím. A takhle podvedených lidí není málo. Podívej. Tady jsme se během 30ti minut sešly tři. Věřím, že i ostatní holky mají nějakou takovou zkušenost. Prostě kocourkov

madormi
9. lis 2010

farmí zase nastydlá no to snad ne tak se s Mišánkem hezky kurýrujte v postýlce. Jinak já na gyndě vše dobré teď mám od ní na chvíli klid, ale mudra mi řekl ať kašleme na nějakou antikoncepci, že je vše v poho tak ať tomu necháme volný průběh, i přesto že ještě nejsou výslekdy z karyotypu.

wlladka
9. lis 2010

@madormi skvělé zprávy 😵 😵 😵

wlladka
9. lis 2010

Holky, nevyznáte se někdo ve střizích. mám střih na anděla. Chtěla jsem ho ušít, ale nějak se v té změti čar ne a ne vyznat. Tělo jsem našla. Ještě křídla a nohavice taky poznám, ale jinak jsem v koncích. Prosííím, není tu nějaká švadlenka madlenka?

maarrtina
9. lis 2010

Krásné dopoledne holky 😵
Tak jsme teď dorazili z nemocnice, zatím 2v1. V pátek máme další kontrolu na tlak a monitor a podle toho se uvidí co dál. Jestli to budou vyvolávat nebo to nechají přirozeně. Byla jsem v nemocnici od čtvrtku a hrůza, každý doktor mluví něco jiného. 😒
Nevím jestli to stoihnu dočíst vše, už porodila zlababa nebo někdo jiný ať jsem trochu v obraze. díky 😅

sarlotta
9. lis 2010

@kopa probiotika si kup pro sebe, ať to poléčíš 😉 a černý čaj pro sebe... malé se krásně upravilo kakání co sem ho začla pít 😎 ráno.

sarlotta
9. lis 2010

jinak ahooooj holky 😉
včera byla teplota k tomu očkování, 39st, ale snášela to dobře a po půlce čípku to šlo dolů 😉

@maarrtina no co to zdržujeeš kakra 😀 😀 😀 nebooooj, slečna už bude brzo s Váma 😉

sarlotta
9. lis 2010

@tercie s těma kouskama je to individuální, dělej si podle sebe a ji nech, ono se to dá i jen dásničkama rozmělnit, ale zbytečně riskuje vdechnutí, já mixovala do roku a taky jíme všechno 😎

maarrtina
9. lis 2010

@sarlotta no já jsem moc ráda, že nás pustili ještě dom. Nemocnice nemám moc ráda. Ještě si tam pobudem.

lucierob
9. lis 2010

ahoj holky,
no jako vždycky nestíhám. Včera jsme byly s Any na roční prohlídce. Tak asi bude mít výšku po mamince 😅 Je takový malý bobínek. 8600g a 69cm. A hned dostala i očkování. A pak jsme byli odpoledne na návštěvě. Večer jsem odpadla v 19:30 😕

@wlladka a co zkusit třeba jen konzultaci s právníkem? Ať víte jaké máte možnosti.
A krásnou deku jsi Šimonkovi ušila. Já jsem na veškeré ruční práce levá 😅
@sarlotta a máš nějakou fotečku náušniček? Ta fialová by mohla být krásná.
@paajaa gratulace ke kontrole. Už se vám to krásně blíží.
@handm klidně můžeš dávat nasivin. Já ho malé dávala poprvé tuším někdy kolem 1 měsíce

a víc už si nepamatuju. 😀

wlladka
9. lis 2010

@lucierob děkuji za pochvalu a přeji Andulce moc a moc zdravíčka a štěstíčka k prvním velikánským ( 😀 ) narozeninám.

Tak teď jsem mluvila s manželem a on mi říkal, že mu z ničeho nic zavolal ten chlápek z kuchyní, co jsme se s ním včera dohadovali. Říkal, že nám dodá všechny díly, které máme špatné, že by to výrobce vyšlo levněji, než si pro to jezdit-opravit-a zas přivézt.
Manžel prý čuměl jak puk a pomalu zapomněl mluvit. 😲 😲 Nakonec mu řekl, že jo, že si to pak sestaví doma sám. Tak se pán asi probral a došlo mu, že něco podělal. Jsem za to ráda, ale ještě se neraduju. To budu, až bude kuchyň doma pěkně v celku stát.

wlladka
9. lis 2010

@maarrtina , tak si doma ještě chvilku užívej klidu a přeju, ať máš Adélku brzy u sebe. No, a samozřejmě rychlý a lehký průběh porodu 😉

lucierob
9. lis 2010

@wlladka tak snad to pán skutečně dodrží.

maarrtina
9. lis 2010

@wlladka děkuji noi snad jo. Uvidíme co mě řeknou na té kontrole v pátek.
Ležela tam se mnou jedna holka a té to vyvolávali týden, v pondělí jí dali jednu tabletu a nic porod se nerozjel tak v úterý jí dali ty tablety 2 a zase nic neotevírala se. Tak ve středu jí dali pokoj a ve čtvrtek se opakovalo pondělí a v pátek úterý a v sobotu se začala sama otvírat. V 11h ji odvezli na porodní sál av 17h se jí narodil kluk. Ale byla z toho uplně hotová, nevyspatá a vyčerpaná.

Teď jsem si měřila tlak a super. 😵

wlladka
9. lis 2010

@lucierob taky doufám. Nechci se předčasně radovat.

wlladka
9. lis 2010

@maarrtina myslím, že je brzy myslet na vyvolávání. Adélka si určí sama, kdy ven. To vyvolávání se mi nelíbí. Oni maj ti mudři tabulku a podle ní vypočtou datum porodu a to dítě má poslouchat jako hodinky. Neříkám, když je to nutný. Mě třeba u Matyáše odtekla voda a bez tý tam být nemohl, tak mi dali tabletu a kluk byl venku za půl hodiny.

wlladka
9. lis 2010

Našemu Šimonkovi vyšlo, že byl zplozený 18. listopadu 2009 a já jsem si naprosto jista, že to bylo o dva týdny později. asi jsem tu spermii nevdechla,ne? 😅 Navíc jsem tenkrát byla přesvědčená, že plodné dny jsme nadobro propásli a že před MS otěhu nemůžu. A ejhle. Když jsem to nejméně čekala - přišel.
Ale bylo mu vše počítáno jakoby byl zplozen 18.11.09 a podle toho naplánovaný i den porodu. Kdyby byl donošený, tak by mi ho jistě taky vyvolávali. Myslím, že na to dítě to taky působí, že ještě není jeho čas a on ho někdo vypuzuje z hnízdečka ven. No nevím. Moje laické posouzení 😉

zlababa07
9. lis 2010

čau holky, všechny zdravím a @maarrtina ještě nerodím, i když bych už docela ráda 🙂 máme termín skoro stejně, co? Já jdu na KO zítra, ale nemyslím, že by se něco chystalo. Ale asi prdlajs poznám, co? 😀

maarrtina
9. lis 2010

@wlladka no mě to chtějí vyvolávat kvůli vysokýmu tlaku. Doktorka na vizitě říkal, že by to nejpozději 16.11. vyvolali, abych nepřenášela a doktorce co mě propouštěla tak řekla, že se domluvíme, když bude tlak v pohodě tak by se to třeba nechalo i přirozeně. Tak nevím každý doktor mě tam říkal něco jiného. jednomu se výsledky moče líbili a druhá dr. řekla, že se musím ráno vycévkovat a pak podle té moči se uvidí jestli mě pustí. 😠

maarrtina
9. lis 2010

@zlababa07 jj, právě, že jsme na tom skoro stejně tak jsem si říkal, jestli to nemáš už třeba za sebou 😵 myslím na spoluroditelku 😀

zlababa07
9. lis 2010

@maarrtina tak mě tu máš, čekám s tebou 😉 proč jsi byla v nemocnici, máš vysoký tlak? 😕

maarrtina
9. lis 2010

@zlababa07 jj mám vysoký tlak, ten se ale zatím upravil, tak mě zase včera našli něco v moči, ale dnes e to nepotvrdilo. Kvůli tomu moči mě cévkovali, aby to byl čistý moč.

zlababa07
9. lis 2010

@maarrtina No koukám samé trablíky, tak ať je vše ok a malá se rozhodne ven sama. Já tomu našemu domlouvám, že čtvrtek 11.11. by byl super den 😀

maarrtina
9. lis 2010

@zlababa07 no máš to hezky naplánované. taky si říkam, že se třeba rozhodne jít ven sama, což bych byla ráda. I třeba dnes 😵

wlladka
9. lis 2010

@maarrtina
@zlababa07
- přeju vám holky, ať to s mimískama zvládnete pěkně sami 😉 Marti - vysoký tlak znám 😖 Teď už je to ale v pohodě - v tvých týdnech 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru