Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
3. pro 2010

Ahoj holky, jen na skok, maly mi spi v kocarku v predsini, milostive...😝 ale dava dopo jen pul hodky, tak se mi to krati...🙂

zase si rozmyslel vstavani v noci dvakrat, zas vstaval ted dve noci trikrat a dnes se vzbudil 4x... jednou nastesti stacilo zacvicit s nozkama a podat dudlik... dosel nam ten Nutrous COmfort, tak mastim do lekarny ho koupit, asi je to tim, ze pak je bez prdiku v noci klidnejsi a muze spinkat bez buzeni..

@maartina, jejda, yv si tedy uzivate.. ale jak pisou hodlky, nejspis je jen prebastena, tak uber jidla trosinku, nebo vickrat denne, podloz postylku -my mame do ted, rikaji, ze i proti prdikum to pomaha 🙂 drzim palce, at je to brzy dobry..

ja tedy taky nepecu. mam tchyni maniaka co pece asi 20 druhu i na kšefr, takze by to bylo noseni drivi do lesa... manzelovi chutnaj nejvic ty jeji kremovy, me zas od nasi mamky ty suchy, takze na to prdim 🙂 a s malym jsem rada, ze udelam co potrebuju doma.. napriklad uz se tyden premlouvam k vytrideni pidi veci, co uz nenosi, jsou mu male, a jeste jsem to neudelala 😝

paajaa
3. pro 2010

Krásné ráno,
zdravím z hnusné nemocnice. Dneska to na mě nějak padá, ale musím vydržet.
Kdyby jste měli někdo tip, jak vykrmit miminko v bříšku, tak sem s ním. 😀

mari111
3. pro 2010

ahojda holčinky moje. koukam že sníh řádi všude, u nás máme na zahradě sněhu mne do pul stehen, včéra jsem musela do města takže jsem si to hezky hodinu odhazovala i když manža mi ti večer odházel ale jak u nás fouka a celou noc sněžilo tak to bylo jak kdyby se tam s tím ani nehlo, takže to dělal zbytečně. jinak na nás se teď tak sype smúla až mi je z toho do breku. nejdřív ta prokletá autonehoda, pak všichní chorý, teď moje maminka musí na operaci s kolenama-bojí se jak to dopadne, mne bolej záda čím dál víc (asi z toho odhazování sněhu 😠 ach jo ) no a včéra k nám zabloudil malej srnečk a umřel nám na zahradě skoro na terase a teď mi manža volal že to staré auto co máme pučené pěkně blbne že se mu zasekl plyn, no ještě že nebyl v zatáčce to by byla zas bouračka ☹ no ja mám depku jako prace ,nějak toho už mám dost a vánoce před náma, pozvala jsem tchýni s rodinou na vánoce k nám aby ona nemusela makat tak to budfe ještě hukot 😔 No postěžovala jsem si a píšu s malou na rukách, se spaním to máme podobně jak Handm 😅

mari111
3. pro 2010

@paajaa je je tak snad to tam nějak vydržíš a na vánoce budeš doma 😒

tercie
3. pro 2010

Ahoj kočky moje, Luky spí, pračka a myčka jedou, mám krapet poklizeno, vytřeno a už jsem u vás na kukačku. Malej už je úplně OK, ale mě bere fest ten nerv, stěhuje se mi to ze zubů do tváře k doktoru se už dneska nedostanu, tak věru nevím, co si se sebou počít☹ Nevíte někdo kolik paralenů můžu vzít denně? Zatím si beru jen na noc, ale to tak ukrutně bolí ☹

Jdu honem dočíst snad se malej neprobudí.

madormi
3. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt ?
Natalie .................... 32 DC
Katyna ......................30 DC
lenik_25...................26 DC
majjka24 .................20DC
Ivomal.......................18DC
Madormi.................. 5DC
Aja............................. 5 DC
M.aa.b ......................5DC
Martasek ................ 2DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

tercie
3. pro 2010

@paajaa vykrmit maminku 🙂 Holka vydrž, už se to krátí, Oli bude určitě v pohodě, jen vás trošku pohlídaj. Na Vánoce budete doma 😉

@handm taky chci vytřídit věci ale nějak nezvládám, kor teď jak mi ještě není dobře, každej večer teplotu, sice jen zvýšenou, ale tu já snáším snad nejhůř, takže to musí počkat, už se tu na mě šklebí koš na žehlení asi tejden a prostě nejsou lidi. Výzdobu ještě vůbec nemám, ani svícny v oknech... rezignace prostě.

@mari111 jejda beruško na vás se to taky pěkne sype, je mi to líto... zatnout zuby a vydržet, nic lepšího poradit neumím ☹ Hlavně že je Laurinka zdravá... 😉

mari111
3. pro 2010

@tercie taky si říkam že aspoň že ta holka naše je v pohodě, no teda až na to spaní. Jak u Handm, v postýlce ne, v kolíbce né v houpačce ne ještě že aspoń večer usína v pohodě, bodeď by ne po celem dni nespaní 😔 teď jsem jí teda šopupla ven na chvilinku. Pudu se s ní projít ke kámošce do krámu, tam se vždy ohřejeme a spátky domú, to je tak dvacet minut tak to snad není moc v tý zimě 😒

mari111
3. pro 2010

a co ty, to tě bolí zub?

petroska
3. pro 2010

kuk holky 🙂
@mari111 taky vítám do klubu nespaní prcku.já su ráda když mi Filík usne aspon za den na pul hodky 😝 jinak mi visí na rukách.postýlka u nas je jen přes noc jinak nehrozí.a to usíná večer až po 22 hodině.se mu divím že za celý den nespaní nevytuhne dřív 😝 .taky máte černé dny jak vidím ☹ .hlavně že vám dělá malošek radost 😉 avánoce si určo užijete 🙂
@tercie vy se tech nemocí taky nezbavíte co?první Luky ,ty a ted zas zuby? 😝 .paralen co 4 hoďky mužeš né?

petroska
3. pro 2010

@paajaa pořádně nacpat maminčino bříško 😉 i když v nemocnici se asi nenacpeš pokud ti tam někdo nedoveze domácí dobroty 😉 .hlavně že bude mimišek v pořádku,a jestli bude malej nebo velkej ?kukni jak rosteme my 🙂 .normál už vážíme víc jak mimina tady narozená v termínu a byli macatí a my pidižvíci 😀

suzamen
3. pro 2010

Ahoj holky moc vám všem děkuju dám na vaše rady 😉 Pokud bude manža chtít tak se na to po novým roce vrhnem a necháme se překvapit 🙂

handm
3. pro 2010

@mari111 tak to je taky radost... drz se holka, mas toho az nad hlavu taky...☹ snad uz bude jen lip!!! hlavne ze je LAurinka v poradku 🙂
@tercie - o výzdobe jsem ani nezačala uvažovat.. musela bych hledat po stěhování krabici s nápisem vánoce 😝 a to se mi nechce..
kolik paralenu nevim, bohuzel, ale snad te to brzy pusti.-. tyhle bolesti jsou fakt s mimi naprd...☹

tak my vyrazili do tech tun snehu.. cesta co normal trva 20 minut tam a zpet do lekarny tentokrat hodinu, byla jsem zmrzla a zpocena zaroven, jak jsem crossila ty zaveje s tim kocarem, o silnicarich nebo odklizecich na chodnicich nikdy nikdo tady neslysel asi..😝 no a kdyz sjem tam dorazila... tak ty duuury maj inventuru a zavreno.. myslela jsem, ze me klepne...😝

tercie
3. pro 2010

Holky to spaní je snad všude stejný |😀 Luky bojkotuje postýlku zásadně v noci, a už se bojím, ho mít u sebe v posteli, protože leze jak drak, už se vyšplhá i po tý peřině, takže se nevychrápu, jsem furt ve střehu, jak se pohne tak merčím.
Přes den naštěstí spí už jen dvakrát denně, dopo mezi 10-11 a odpo 15-16 jak kdy, někdy si dá dvacetiminutovkiu, někdy i dvě hodiny, škoda že to nevím vždycky dopředu abych si mohla něco naplánovat😀

No mě jako nebolí klasicky zuby, jak jsem zasoplená tak cítím dutiny a bolelo mě docela ucho, měla jsem ho zalehlý a tlačilo mě v něm, pak se mi to přestěhovalo do zubů a teď zas cítím jakoby tvář, no je to pěknej hnus. A teď mi manža psal, že nestihne nakoupit, tak my nebyli 14 dní venku a já budu muset hnát s malým do krámu, tak přemejšlím, jestli ho dám do nosítka sobě pod bundu a nebo klasika do kočárku...

handm
3. pro 2010

@tercie a zkoušela si napařovat?! horkou vodu do umyvadla (co vydrzis), hlavu nad to a prekrejt se rucnikem a nasavat ten hic.. treba si do toho kapnout i francovku nebo tak neco... ono ti to uvolni dutiny, ryma potece do umyvadla

tercie
3. pro 2010

@handm po tvých zkušenostech to vidím asi radši na nosítko, to bude jistější ☹ Vůbec nevím, jak vypadají zdejší komunikace, tak nebudu riskovat...

handm
3. pro 2010

@tercie a nevim, co je lepsi -jestli rvat se s kocarem nebo mit ho na sobe a bat se, ze uklouznu a upadnu na nej.. chodniky aspon u nas jsou fakt desny...

tercie
3. pro 2010

@handm dík, nezkoušela, ale vyzkouším. Zatím jsem akorát napařovala nohy a ruce po lokty, to má taky spouštět a beru sinupret taky na spuštění rýmy, teď druhej den, akorát nevím, jestli to funguje, zatím moc rozdíl nevidím...

tercie
3. pro 2010

@handm ty vogo😀 to ho radši snad nechám doma 😀

handm
3. pro 2010

@tercie jo, jsou to opravdu veci na rozhodovani.. 😀 co do sanek?!😀 ja bych brala ty, kdyby malej uz sedel 🙂

paajaa
3. pro 2010

Holky moc děkuji za uklidnění. No snažím se papkat víc než doma, ale tady ta strava nic moc. Ale manža mi toho spoustu nakoupil, tak mlsám.

mari111
3. pro 2010

@paajaa jen mlsej 😉

lenik_25
3. pro 2010

Ach jo, moje kamarádka čeká druhé mimi, táhne jí na 6tt a začala silně krvácet, bolesti v podbřišku. Na pohotovosti v nemocnici jí poslali domů, že primářka operuje a má přijet v půl deváté ☹ Tak netrpělivě čekám, co bude. Je fakt, že měla i cystu a hematom, tak třeba odešla cysta a mimísek bude v pořádku. Tak strašně bych jí to přála.

lenik_25
4. pro 2010

Tak to dopadlo špatně, dneska revize.

mari111
4. pro 2010

@lenik_25 ach jo to je smutné ☹

ivomal
4. pro 2010

Ahojky holky🙂 tak zase nakukuju...měla jsem zase výživný týden... v pondělí mi doktorka (záskok za moji) čekla, že nereaguju na clostil a odpískala IUI...no byla jsem z toho dost špatná, ne že nebude IUI, ale že furt nereaguje moje tělo po té revizi... a v pátek jsem byla na genetice a taky už u mojí doktorky. Tak výsledky na karyotyp z genetiky v únoru a pak případné IVF, Leidenskou mutaci nemám prokázanou🙂 a u moji dr - jsem nafásla pregnyl a příští týden jdeme na IUI - jsem jen děsně zpomalená. Jo a tak mám clostil na další cyklus🙂, kdyby tohle nedopadlo. Mám radost, víte, ani mi tak nezáleží na tom, jestli otěhu, ale spíš mám radost, že tělo reaguje a něco se děje..a je to v běhu a mi na tom můžeme intenzivně pracovat.... Těhu bude když tak jen třešinka na dortu 😎

ikopretinka
4. pro 2010

Ahoj, zdravím vás po delší době. U mě zatím vše O.K. , 20.12. mám kontrolu i velký ultrazvuk a sdělí mi výsledky tripplů. Byla jsem na imunologii , tak mi vzali krev, za týden a něco musím volat na výsledky, jinak spirometrie je prý ukázková. Zvracení ustává, jen večer mám ještě žaludek na vodě. Moje dr. mi předepsala magnesium 1x1. Taky asi už týden cítím pohyby. Dnes jsem si fotila břicho, tak vám to taky pošlu, jsem 17+2tt.
Tak se mějte a užívejte sněhu!
Paja, zahlídla jsem , že jsi v nemocnice, drž se a ať mimíš roste!!!!!

madormi
4. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+2)...........KO 20.12.
Natalie .................... 33 DC
Katyna ......................31 DC
lenik_25...................27 DC
majjka24 .................21DC
Ivomal.......................19DC
Madormi.................. 6DC
Aja............................. 6 DC
M.aa.b ......................6DC
Martasek ................ 3DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

natalie77
4. pro 2010

Ahoj koníkovky,
jdu Vás jen pozdravit a popřát hezké blížící se Vánoce....
@madormi hlásím 3dc, dnes začínám Clostilsbegyt...a pak uvidíme, zda ivf nebo inseminace...uvidíme, co řekne v sobotu pan doktor.
Tak se tady držte a přeji hodně štěstí, lásky a pohody.

madormi
4. pro 2010

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.17.11. , 4300g 53cm
veve.b 39tt..................................KO+ monitor 8. 12........................čeká chlapečka....Ondrášek
Paajaa 37tt ...............................v nemocnici,držíme palečky, aby malý ještě povyrostl....................čeká chlapečka....Oliver
Farmarska 27tt.........................KO 8.12...............................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 18tt (17tt+2)...........KO 20.12.
Katyna ......................31 DC
lenik_25...................27 DC
majjka24 .................21DC
Ivomal.......................19DC
Madormi.................. 6DC
Aja............................. 6 DC
M.aa.b ......................6DC
Martasek ................ 3DC
Natalie77 ................3 DC
Nicollka ..................DC ??
Nikissek .................DC ??
maendy................ ...zákaz těhulkování,laparoskopie 5.1.11

farmarska
4. pro 2010

ahoj holky, hezkou sobotu přeju 🙂
jdu si konečně p pár dnech dočíst co nového 😉 nějak ted nestíhám, pořád něco doděláváme doma a když zrovna nedoděláváme, tak něco podnikám s rodinou, ve čtvrtek jsme byli na mikulášské, dnes tu byli od rána na oběd tchánovci, .., ale jinak se máme celkem dobře, žádná další pohroma nenastala 😉 alspon zatím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru