Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
22. pro 2010

ahojky,chtela jsem vam ukazat dnesni testik, je to ten spodní 🙂jdu vas docist 🙂 jinak v pondeli jdu na gyndu 🙂a uz mam dovcu az do 3,1. 😀

martinkal
22. pro 2010

ahoj holky 🙂
jéééé cajori ty jsi těhulka 🙂 gratuluju, hezký dáreček pod stromeček 😉

cajori17
22. pro 2010

mandormi, potichounku gratuluji, ja taky zavadim utrogestan,myslim,ze se tim nic nepokazi a v pondeli jdu k mudrovi 🙂
@martinkal dekuji 🙂
jinak,maminky-musim rict ze vase detatka jsou kouzelna a strasne rychle rostou 🙂 ja si dnes budu pomalinku uklizet,pritel jde jeste dnes i zitra do prace,tak si poklidim,sepisu si nakup potravin a postavim dnes uz asi stromecek a zitra si nakopim,dobalim posledni darecky a udelam bramborovy salat 🙂 holky,ja se citim uplne uzasne 🙂
vcera ve 22.30 jsem prosla z prace domu a sla jsem do kuchyne a tam lezelo nadobi ,smrdelo mi to a sla jsem blinkat 🙂 jeste nikdy jsem z blinkani nemela takovou radost 🙂

maarrtina
22. pro 2010

@cajori17 krásný //, moc gratuluji. To je krásný dáreček pod stromeček 😀 😀

cajori17
22. pro 2010

@maarrtina dekuji 🙂 myslite ze zesilila ?jsem strasne skepticka

maarrtina
22. pro 2010

@cajori17 jj zesílila je krásně viditelná a tlustá 🙂

cajori17
22. pro 2010

@maarrtina snad to vyjde 🙂 mam strach,ale i radost,proste smisene pocity 🙂

cajori17
22. pro 2010

teda farmi,ty jsi me vystrasila,pekne lez a odpocivej .......

murynka
22. pro 2010

@cajori17 😵 😵 😵 ty jsi také těhule holky to je krásný jen tak dál moc držím palce at je vše v pořádku 😵 😵 tedy nádherného Ježíška máššš 😵 😵 gratulace!!!! 😵 😵

wlladka
22. pro 2010

Ahojky 🙂

@farmarska , člověče! Tak se koukej šetřit, ty nervy za to nestojí! Hlavně, že je vše v pořádku. Dneska držím palce 😵
@maarrtina Šimonek děkuje za přání. Vzkázala jsme mu to a on se smál 🙂

Mě teď čeká žehlení 😖 , pak s manžou po nákupech, večer uvařím brambory a vejce na salát a ještě potřebuju balit dárky. Zítra chci už jen dělat salát a obalit řízky. Tyhle dva večery snad zvládnu zabalit i ty dárky.
Tak jdu na to, dokud je Šíma hodný a nepotřebuje mou pozornost. Zatím mu stačí nové hračky 😀

Zatím pa pa.
Farmi DRŽ SE

wlladka
22. pro 2010

@cajori17 testíky jsou nádherný. Je to jasný zdravý těhu 😉 🙂 🙂 🙂 ale stejně.......ťuk ťuk 😉

cajori17
22. pro 2010

dekuju holky 🙂

wlladka
22. pro 2010

@martinkal ahoj 🙂 🙂
Teda, Lucinka už je krásný kus ženský 😲 😀

madormi
22. pro 2010

farmí teda zalehni a asi se nehni 🙂 jinak já dnes šla pro jistotu na hemagologii, byli moc milí udělali mi testy a do hodky byly výsledky -no a vše v poho srážlivost vše takže to prý teď nijak řešti nebudou, na kontrolu mám jít 12.1. tak snad to bublinka zvládne a tentokráte to vyjde bojim bojim 😀

madormi
22. pro 2010

@cajori17 jeeee to už je krásná čárka, to už je jasná věc 🙂 já jsem zatím na prvoni tvého prvního, druhého testu, ael tak jsem 24 dc

cajori17
22. pro 2010

@madormi ,jestli jsi teprve 24 dc,tak je jasny,ze nebude tak silna.......drzim palecky a moc moc moc ti to preju ........

jdu pomalinku uklizet,zatim pa

madormi
22. pro 2010

@cajori17 no ale pomalinku ty těhule 🙂

ivomal
22. pro 2010

@cajori17 Nádherná čárečka, mooc gratuluju a přeji hooodně štěstíčka na utz🙂

cajori17
22. pro 2010

@madormi ,no jasan,mam na to cely den........takze pomalinku a opatrne 🙂 a ty se taky setri 😉

cajori17
22. pro 2010

@ivomal dekuji moc,snad to tentokrat vyjde 🙂

lenik_25
22. pro 2010

@cajori17 Jůůů, tak to jsou ukázkové čárečky!!! Nádhera 🙂

lenik_25
22. pro 2010

@maarrtina Tak přejdi na Sunar. Možná ti k tomu napíše lucadav. On ten Nutroš někdy dětem zkrátka nevyhovuje a Sunar prý líp zasytí. Ale nestřídej často, prostě přejdi na něco a u toho zůstaň.

tercie
22. pro 2010

@cajori17 týýýýýýýýýýý brďooooooooo to už jsou krásný dálnice, gratuluju 🙂 A ten Utroš jak psala Kopi, klidně 2x denně, je na podporu žlutýho tělíska, na výživu miminka, tak s ním nic nezkazíš. Jejda holka jakou já mám z tebe radost 🙂

a z @madormi taky, jste holky šikovný 🙂 a moc držím palce ať je všechno v pořádku a jak začne padat listí ze stromů, ať máte miminka v náručí... mě se chce normálně brečet, mám zalitý oči hormony se mnou cloumaj ještě teď 😀

My máme nakoupený dárky, dneska peru už třetí pračku a Luky spíííííííííííííí už 2 hodiny!!!!!!!!!!!!!!!!!

tercie
22. pro 2010

@maarrtina já budu zkoušet taky sunar, všichni ho strašně chválí, tak to zkus taky, a doktorce do toho nic není, co koupíš,ona ti může dát jen tip 🙂 tak jdi do toho 😉

no a teď ještě @natalie77 aby nám napsala že má //, doufám, že to tak bude, Natálko myslím na tebe 😉

tercie
22. pro 2010

A já zas nepozdravila 😀
Ahooooooooooooj holky 🙂

maarrtina
22. pro 2010

@lenik_25 no asi to zkusím
@tercie já si myslím, že tím, že jí změnít UM se jí nemůže nic stát. Mám ještě jeden Nutrilon, tak to pak asi zkusím. A hlavně je ten Nutrilon strašně drahý.

farmarska
22. pro 2010

ahoj holky, díky za podporu, už jsem zpět od mudra. Tak vše vypadá v pořádku, malej je ok. 😎 prý to může být tím jak beru ten anopyrin a jsem dole ted víc prokrvená.Asi nějaká cévka mohla prasknout, či co. Předepsal mi na toto krvácení prášky ascorutin a prej se jinak nemám stresovat, ležet prej taky celej den nemusím, jen se mám šetřit a nenamáhat se 🙂 Manža je zlatíčko, balí ted za mne dárky, i zvířatům ven ráno nanosil vodu, takže poslechnu vás i doktora a jdu se válet 😉 😵

madormi
22. pro 2010

@farmarska tak to je dobře že je v poho, tak ho víc opatruj jo 🙂 a na co máš ten anopyrin? ten je na ředění krve ne?

tercie
22. pro 2010

@farmarska jéé tak to jsem si oddechla 😉 no ať manža taky něco dělá ne? Stejně se to musí naučit, obstarat zvířenu, páč až bude Míša na světě tak na to asi nebudeš mít kdy 😉 nebo aspoň ne pořád 🙂

@maarrtina drahej jak prase a kvalitou už se to myslím vyrovná, takže je zbytečný dávat tolik peněz, za který bys jí mohla koupit plínky, nebo hračky 😉

Holky šla jsem dodělat oběd, a malýho jsem dala chvíli do chodítka, a pak koukám, na zemi nějaká hromádka... tak to seberu, a ono je to nějaký měkký...tak jsem přemejšlela, co mi upadlo... jenže pak jsem čuchla (mám rýmu tak to nebylo patrno hned 😀) a ono to neupadlo mě, ale Lukymu z nohavice 😀

cajori17
22. pro 2010

@farmarska jsem rada,ze je vse o.k.
@tercie jsem se zasmála tvé historce s hovínkem 🙂

lucadav
22. pro 2010

@maarrtina Ahojiky ,,,jinak dr Mi poradila Nutrilon pry je nej ,ale oni s nima maji maji nějkou asi smlouvu,,,jinak ale samozřejmě je uplně jako skoro mateřske mleko,,,ale od znameho doktora vim,,,že Sunar je sytějši ......a že bude mit po něm mala hned hlad ....Tak jsem ho vyměnila a je i mnam...sladoučkej.....Jen už pak neměnit to mleko....Děti tim trpi........Teda tenkrat jsem to tak udělala 🙂 Venku hnus,tak vam všem přeju krasny den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru