Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
6. únor 2011

@mari111 No práááávě, po té vaně nic!

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 No vidíš!!! tak hlavu vzhůru holka 😵 😵 😵 Já při těhu testila až 16 den, úplně jsem zapoměla, že nemám mrchu, (ne že by mě chyběla) a vůbec nemám tucha jaký to byl test 🙂

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Se směju, než jsem přečetla celou větu, tak jsem uvažovala, jak může bazalka (koření) pomoc k oplodnění 😀 😀 😀 Mám digi teploměr Thermoval, je super a jsem spokojená. I když změřím 2x za sebou, je to stejné, neblbne. A vyčetla jsem o něm i dobré recenze na netu. Kupovala jsem ho pro prťouse. Tak teď jsem mu ho zabavila 🙂 No a ten hlen... tak dva dny mám takový kluzký, spíš mokrý a pak 1 den jakoby drží vcelku. Průhledný bílek?

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 No mamatest má citlivost 10, takže fakt nedoufám ... teda doufám, ale nevěřím.

majjka24
6. únor 2011

@lenik_25 tak to já mám stejný "bílek" 😀 , ale hlen mívám tak 4 dny a teploměr mám úplně stejný, tak doufám, že mi přinese štěstí 🙂 Tentokrát jsme využili všechny 4 dny (ne jak posledně, to bylo obden), tak uvidíme a asik zase nasliním manžu 😀

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Tak to dělání dětí je příjemná záležitost 🙂 Tak znásilňuj 😀 No já to teď měla podivné. Měla jsem asi OVU 2x za sebou, což se výýýjimečně může stát. Měla jsem tekutý hlen, pak ten tuhej sopel 😀 (křivka klesla dolů) a pak zase tekutý (o 0,1 nahoru) a pak zase sopel (zas dolů), takže jsem ovulovala taky víc dní. A snažili jsme se obden, ke konci 1x za 3 dny. Ty jo, to by bylo, aby nebylo, co?

lenik_25
6. únor 2011

@majjka24 Ježiš, to jsou ale nechutný debaty. Holky, radši to nečtěte 😀 😀 😀

mari111
6. únor 2011

@lenik_25 😀 😀 😀 😀

farmarska
6. únor 2011

holky jsem tu!! a ještě nerodím!! 😀 😀 😀
jako dala jsem si tu horkou vanu a trošku se to jakoby zklidnilo 🙂 pak jsem vytuhla 😉 ale jak jsem se vzbudila, tak mne to břicho pořád pobolívá...(prostě jako na mrchu) a tak jsem se rozhodla, že je největší čas si zbalit tašku do porodnice..tak jsem balila 😉 a mám hotovo 🙂 břicho furt pobolívá, tak uvidím.., ale třeba jsem jen nějak prochladla? čert by se v tom vyznal. Manžel se mne ptal a divil se, jako jestli to už nepoznám..po předchozích zkušenostech 😕 ale jako já to fakt nepoznám 😅 vím, že to takhle může začínat, ale co já vím, jestli se to v něco rozjede, nebo ne 😅
jako se mi tlemil, že taková farmářka- u koz poznávám porody pomalu na den přesně 😎 No jo, jenže kozy jsou prostě zřetelnější, těm nejdřív naběhne vemínko, pak pipina, u ní hleník, nežere, popolehává pobekává..
a tak manža hned říkal : " hele to pasuje! taky tolik ted nežeru, polehávám... 😀 " a prej at mu ještě uká 😀 žu tu pipinu, že to skontroluje i tam a když tak jedeme 😀 vtipálek 😠 😀 😀

farmarska
6. únor 2011

tak já jdu dočíst 😉

mari111
6. únor 2011

@farmarska 😀 😀 😀 😀 😀 ježišky ty kozo naše, manža fakt vtipnej. No začína to takle ale taky to někdy u toho končí a rodí se až třeba aj za tejden 😉 joj ale ja jsem fakt tak nedočkavá na Mišánka, že by už aj mohl ven 😅

farmarska
6. únor 2011

katuško supr, že jste si užili dovolenou a konečně jsi si mohla trošku odfrknout od té hnusné práce! 😔 🙂 🙂

marinko tý jo to mi je líto, že Lauruška se mění v sovu a stávkuje ti noční spinkání 😕 😢 to nevím co bych ti poradila, ani proč to dělá 😒 snad jen přeju at se to brzy zase změní a zlepší! musí to bejt náročný, to nespání 😢

mari111
6. únor 2011

jo a holky co ty moje starosti s Lauruškou, nemáte někdo nějakej tip 😔

mari111
6. únor 2011

@farmarska naštěstí jsem nespavec, tak vydržím dlouho, ale jako nevím jak dlouho a hlavně jí ten spánek musí chybět podle mne 😒

farmarska
6. únor 2011

mari no já se taky na jednu stranu těším, ale na druhou se mi zase nece rodit 😅 když už ted cejtím jak mne zabolí, když tady a tam mne sem tam píchne 😨 jůůů to bude fůůj 😅 😀 🤐
..a taky ještě nemám ještě ze svého seznamu- vykoupany ty psy, koupenej ten polštář, a novej zubní kartáček si chci ještě koupit, ... 😀 😀 prostě zatím dám ještě nohy křížem 😎 a basta 😎 😎

farmarska
6. únor 2011

luci copak hrdosti té já mám na rozdávání, ale ta odvaha nějak chybí 😀 😀 možná právě proto, že už vím co mne čeká 😅 a ten práh bolesti mám tak proklatě nízko 😀 😀 😀
holky, raději se s váma už předem rozloučím.., kdybych umřela 😔 takže holky, myslete na mne všechny v dobrém, měla jsem vás všechny mooooc ráda 😀 😎 😀

lenik_25
6. únor 2011

@farmarska Ahoooj, no tvůj chlap je božííí 😀 😀 😀 Se tady směju 😀 😀 😀 A ty sis jako balila tašku až teď jo? 😅

@mari111 Promiň a jaký s ní máš konkrétně problém? Nespí celou noc nebo se budí a má hlad nebo jak to vypadá?

lenik_25
6. únor 2011

@farmarska Ať si manža otevře šáňo a dá ti špunt, když ještě nechceš rodit 😀 😀 😀

farmarska
6. únor 2011

holky ted to tu dočítám! 😕 vy už jste mne tu pomalu odrodily! 😨 😀 😝 😀
jinak můj telefon je 777253724 😉
ale kdyby něco, určitě se ozvu, bud terculínce, nebo miraxíkoj 😉 🙂

madormi
6. únor 2011

@lenik_25 má na tercíka

farmarska
6. únor 2011

no jo lení až ted 😅 jsem se nechtěla jako předem moc děsit 😀 😀 😀
a jinak jako u nás máme téma porod zakázané, páč jako se nechci děsit už předčasně 😎 a po tom, co se mne při každém píchnutí ptal, jestli už jedem, jsem teda vyděsená byla 😨 navíc začal jako s tím, že on by teda rodit nechtěl ani za nic..a že to musí bejt hrůza, že si to neumí ani představit!... 😝 no a pak si zůstante v takovéhle atmošce klidný 🙄

madormi
6. únor 2011

@madormi jé já jsem brzda 🙂

farmarska
6. únor 2011

takže u nás je téma porod a nemocnice tabulizováno 😎

lenik_25
6. únor 2011

@madormi Super 🙂

@farmarska Hele, druhé dítě se rodí líp, neboj! Potvrdily mi to loni asi 4 kámošky, které odrodily podruhé. Fakt! Neboj se ničeho, už to znáš a víš, co čeho jdeš a kdyby to byla taková katastrofa, žádná ženská by do toho něšla podruhé, potřetí apod. Já měla tašku zabalenou 32tt 😀 Manžovi ucpi hubu smotanýma ponožkama!!!

lenik_25
6. únor 2011

@madormi A navíc píšeš sama sobě 😀 😀 😀

madormi
6. únor 2011

@lenik_25 já vím už ta odpově´d nešla smazat tak jsem si k tomu napsala a nasypala popel na hlavu 🙂))

lenik_25
6. únor 2011

@madormi 😀

farmarska
6. únor 2011

holky jak vás tak dočítám, nevíte čím to, že ted nějaký čas nebudu mít chuť na vajíčka 😀 😀 😀 😀 a nebo si minimálně u jejich požití na vás vzpomenu 😀 😀 😀 😀

lenik_25
6. únor 2011

@farmarska Promiiiiň, ale víš co, až budeš kojit, tak po vajcích by stejně měl malej prdíky 😀 😀 😀

farmarska
6. únor 2011

mari a přes den ti malá spinká? jak? nepomohlo by jí zkrátit trošku přes den? a nebo jí to nějak posunout? a večer dostává jen mlíčko? co nějak jí víc zasytit..třeba kašičkou? 😕
jinak fakt nevím 😒
a nemůžou jí růst třeba zoubky?

farmarska
6. únor 2011

lení tak ještě že tak 😀 😀 😀 😀 ale o další vaší diskuzi fakt raději přeskočím 😀 aby mi zbylo vůbec nějaké jídlo k snědku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru