Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. únor 2011

tak holky pa a dobrou

majjka24
9. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 37tt.........................KO ................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 27tt ........................KO .
cajori17......................12 tt, .
nicollka.......................11tt
Madormi.................. .. 11 tt
Aja............................. , 11tt
M.aa.b ...................... .6DC
majjka24 ...................24 DC
Ivomal......................... 49 DC
Katyna ........................ 19 DC
Natalie77 ......................14 DC
Martasek ................ . 10DC
nikissek28.................13DC
lenik_25................... ..35DC
maendy................ ......12DC

madormi
9. únor 2011

natalko držíme palečky i na nohou 😉

holky řeším dilema, jsem objednaná na ten NT screening a ted začínám pochybovat zda na něj chci jít nebo ne? maminy byly jste na něm? co si o tom myslíte? uvítám každý názor a každou radu pže fakt nevím ☹

mirax
9. únor 2011

@madormi....já valím oči!! ty uvažuješ o tom nejít nejít na nejspolehlivější dostupný screening? Proč? Jsi rozhodnutá mít dítě i s vrozenou vadou? Pokud ano, tak to samozřejmě chápu a nemusíš ten screening podstupovat. Pokud ti ale záleží na tom, zda přivedeš na svět zdravé dítě, pak neexistuje spolehlivější screening než tento. Pro dítě i matku naprosto bezpečný a nenáročný a velmi spolehlivý, narozdíl od tripple testů.

mirax
9. únor 2011

@natalie77...strašně moc moc držím palce!!!! 🙂

ikopretinka
9. únor 2011

Dobré ráno 😉
@natalie77 taky držím palce
@madormi co tě to napadá? Proč tam nechceš jít? Je to hodně spolehlivé a může to odhalit vadu! Já bych teda určitě neváhala. Jasně, měla jsem strach z výsledků, ale zase mít postižené dítě bych teda nechtěla. Já bych opravdu šla!!!

madormi
9. únor 2011

@mirax no jenže není stoprocentní ☹ tetě vyšel pozitivně a má zdravou holčičku, jinak jsem byla rozhodnutá tam jít než mi řekla toto, a pak se bojím co když vyjde blbě nebo spíš na hraně jak se rozhodnu? dokážu říct nebudu riskovat dáme to pryč, nebo dokážu riskovat a nehcat si to s tím že dítě bude vyčleněné ze společnosti pže je postižené, to jsou věci co mě teď napadají :-/

madormi
9. únor 2011

asi nějaká těhu depka 🙂

madormi
9. únor 2011

ale jo půjdu tam, dilemata můžu řešit po tom, půjdu tam aspon si udělám výlet do Brna 🙂 tak jsem si tu popřemýšlela na hlas a jdu něco dělat 🙂

ikopretinka
9. únor 2011

@madormi já mám furt těhu depky 😀 , ale jiného rázu, teda už te'ď. Předtím to samé jako ty, teď abych to uležela, potom přijde z porodu beztak a pak z toho co vlastně vyleze, jééééé už ať je to za námi co?
To máš různé s tím NT. Kamošce vyšel downův syndrom, potom si nechala brát plodovku a vyšel ji taky na 97% no tak si to nechala vzít ve 24tt i s tím, že třeba už nikdy nebudou mít děti, protože se snažili doost dlouho, několik let. A teď je maminou krásného zdravého 3 měsíčního chlapečka a nelituje toho. Ale tohle nemá cenu teď řešit ne, zatím to nevíš a bude to dobré. Tak se nenervuj a věř. Tvůj mimíš je bojovník!!! 😉

madormi
9. únor 2011

@ikopretinka jj musím to tak brát 🙂 děkuji

mirax
9. únor 2011

@madormi...jak na hraně?- Jasně, screening může být falešně pozitivní, ale to se u prvotrim. stává mnohem méně často než u tripple testů. Jo, je to o strach...to už totiž bude pořád. Pokud test vyjde pozitivně nebo hraničně, je na místě amniocentéza, která by měla být 100% spolehlivá. Tak máš možnost volby.

mari111
9. únor 2011

ahojda, dneska jsme spinkali do 9:00 héč, sice dve vzbuzeníčka,jedno na pár minut a dtuhé už teda necelou hod´ku ale šlo to, tak snad se to bude lepšit.
@madormi jen si udělej výlet do Brna, v Brně je fain 😉
Psala Lanička že už BT začína trochu klesat 😒

farmarska
9. únor 2011

ahoj holky 🙂 já se hlásím z plného nasazení 😎 venku je zase krásně, svítí tu sluníško a já mám pak vždycky nával takové krásné energie. Jako včera.. jsem si převlékla postele, vyluxovala, prádlo poskládala, uklidila, navařila a ještě šla s pejskama na prochajdu 🙂 To dneska půjdu asi taky 🙂 a taky si chci dnes všude odprášit, cejchy jsem si už vynosila ven na vzduch, napytlovala jsem si seno pro kozy a ted se chystám píct bábovku 😵
takže nakukuju jen v rychlosti, co nového a zase jdu 😉

farmarska
9. únor 2011

Natálko mooooc na tebe budeme myslet!!!!! 😵 😵 😵 😵 a jinak vypadá, že tvůj doktor je rozumnej 😉 to je dobře 🙂 🙂 🙂
už se ale těším, až nahlásíš ty dvě!! 😉 a koukej to ještě stihnout, než porodím 😉 at ti tu stihnu vyfoukat ty famfáry!! 😀 😀 😀

farmarska
9. únor 2011

Mari tak supr, že se Lauruš polepšila 😵 a Leníka od nás pozdravuj 😉 chuděrka teplota jde dolů, ale alspon že tak, že se třeba už něco bude dít..páč to čekání s bílým testem, to je na psychiku fuj 😖

farmarska
9. únor 2011

mirax kočko a co ty, jak se máš? co nového doma? co dětičky? a jak se cejtíš? 😕

farmarska
9. únor 2011

mad s tím screningem jsi se dobře rozhodla 😎 jako já se na něj těšila a pak jsem byla pěkně zklamaná z toho, že jsem od toho čekala víc (za ty prachy) ale jako já jsem měla smůlu, páč zrovna měli nějaký spoždění, hroznej frmol, nějaká vážná operace před nima, takže jsme nejdřív i s doktorem lítala po špitálu, kde mi udělaj ten ultrazvuk, pak jsem vyplázla peníze, on se ani ne 5minut koukal na monitor, mlčel nic mi neřekl, pak řekl je to ok. a já byla za necelých deset minut venku a čekala jsem už jen až mi sestra přinese nějakej papír pro mého gyndaře. No to bych řekla, že můj doktor mne kdykoliv při ultrazvuku prohledl líp a dýl 😅 a alspon se mnou u toho mluvil 😅 todle stálo za prd. Teda jako záviděla jsem některejm holkám, jak psaly, že si to užívaly, že kráásnej ultrazvuk, koukali s doktorem a on jim k tomu říkal, co a jak..
Já neviděla a neslyšela nic. Jen jsem cejtila stres, šup at jsem už pryč. .Ale hlavně že jako to vyšlo dobře, takže jsem se radovala alspon z toho. a pro klid v duši, bych to absolvovala raději už vždycky znova 🙂

farmarska
9. únor 2011

jůů to je zase sloh, jdu radši něco dělat, než tu skejsnu 😉

mari111
9. únor 2011

hm, a my máme nějakého chorého kocourka, sakra, doufam že to nebude nic vážne. Ach jo, co si na nás ta smúla ještě připravila 😔

cajori17
9. únor 2011

ahoj kocky 🙂
@madormi na ten screening urcite bez,sice se taky bojim,ale zaroven se i tesim az si pritelakem prohlidnem miminko 🙂

teda Farmiku,ty jsi sikula,ja se k nicemu nemuzu dokopat,dopoledne alespon uvarim,vyperu pracku,zametu a hotovo,pak jdu na procajdu a od 18 h byvam uz vetsinou tuha 🙂porad bych spala 🙂

@mari111 a co je vasemu kocourkovi?

cajori17
9. únor 2011

@natalie77 budu ti drzet palecky,moc moc moc moc 😉

a Leniku na tebe taky myslim 🙂

cajori17
9. únor 2011

holky ma velikanskou chut na jatrovy syr,muzu si trochu dat?nebo se to nesmi?

maarrtina
9. únor 2011

@madormi na ten screening určitě jdi. Jdeš do Brna na Veveří, pokud ano já jsem tam byla taky a je to tam super a všichni moc milí a už tam nám řekli co to bude. Taky jsem z toho měla strach, protože v rodině mám postiženýho bratrance, ale na takové úvahy je času dost až po screeningu. A ať jde někdo s tebou přítel z toho byl unešený jak jsem se mohli dívat na mimčo. 😵

maarrtina
9. únor 2011

jé promiňte zapoměla jsem pozdravit Ahooj 😀

cajori17
9. únor 2011

jaaaaaaaa umru,mam to chut,ale bojim se 😖 😖 😖

cajori17
9. únor 2011

@maarrtina ahoj 😀

mirax
9. únor 2011

@farmarska..farmí, já jsem total kaput...únava, nevolno furtumfurt...Běta nemocná, takže v noci zábaly , čípky...rýma v kuse už asi 3 měsíce, už mě to neba.
ani ven nemůžeme a je tam fakt moc krásně ☹

mari111
9. únor 2011

@cajori17 ahoj čajdo, no on měl v močáku kameny, tak čúra s krví, ale teď ještě k tomu je prostě takovej divnej, jen poleháva a zalejza a nechce ani dobrútky, tak vím že to už je vážne když nechce svoje pamlsky, jindy by za ně udělal aj stojku na hlavě. No bojíme se oňeho 😔

mari111
9. únor 2011

@mirax jé jé vy ste furt choroučky, jo. No tak to ti nezávidím, musíš bejt hotová ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru