Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
25. únor 2011

@farmarska Čau farmi, no jo, zatím pořád makám, ale je to boj 😝 😝 😝 . Určitě plánuju zůstat doma, nejdřív jsem myslela, že v práci vydržím ještě tak březen, duben a pak pěkně od května, až bude hezké počasí zůstanu doma. Ale poslední dobou mám nějakou krizi, v práci to stojí za houby a mám z toho trochu depky, asi zůstanu doma dřív. Když já se bála kvůli penězům, aby nemocenská nebyla moc nízká a utáhli jsme hypotéku a taky aby mě doma nechytaly depky. Ale ty mě spíš chytají v práci, takže to asi za chvíli zabalím. Dávám tomu max. měsíc! 😝

aja.83
25. únor 2011

@farmarska Jo a manžovi držím moc palce, ať práce vyjde! 😉

lucierob
25. únor 2011

@farmarska taky držím palce, ať to vyjde

@mari111 vy jste na nás nějak prskly tu nespavost. Už týden se mi budí kolem půlnoci a usíná tak ve 3 ráno 🙄 Dneska se dožadovala jídla. A to už měla i mlíko. Tak jsem jí marně vysvětlovala, že pravá dáma ve 2 hodiny v noci netlačí do pupku křupky. No nedala si holka říct. Furt volala: Any hami papat. Až jich snědla asi 10 dala pokoj a šla si hrát 😠

lucierob
25. únor 2011

@aja.83 gratuluju ke screeningu

markee
25. únor 2011

ahojky,tak já nakouknu po jaké době,že jako už by mohl být Míša na světě a ono nic. Téda Farmy,se s tím zase-víš co viď 😉 😀

tercie
25. únor 2011

Holky to naše zvíře zase naspí a já už jsem hotová.
Asi si zas nepokecám, jen musím @aronek pochválit přítele, že má prácičku, gratuluju 🙂 To budeš moct zase zůstat s Honzíkem doma, viď? 🙂
Uvidím holky jak usne, kdyžtak ještě na chviličku přijdu...
A moc gratuluju k NT, všem co byly 🙂

aronek
25. únor 2011

@tercie prvně se musíme trochu vyhrabat s penězma a relativně brzo chci druhé, tak to možná vyjde nejednou 😉

aronek
26. únor 2011

Přeji krásné ráno 😀 U nás sluníčko, ale zima 😝

mari111
26. únor 2011

ahojík holky, u nás taky krásně ale zima, no né tak veliká . Počkám do oběda, Lauruška se napapá a chci se jít projít a vytáhnout manžu na vzduch.
Aronku super že už má manža práci. A kdy chceš druhé miminečko?
Farmísku tak držím palečky aby práce byla pro manžu a kdy už jako pudeš rodit 😨 já už chci vydět Mišulínečka malinkatého 😵
Luci nic sme neprskli ale dneska Lauruška hajala celou noc až do 7:30 😅 No prostě mela Anynka chuť na křuúpky, no, tak na čase nezáleží , dáma nedáma 😀 😀 😀

mari111
26. únor 2011

@aja.83 jestli to de tak se na práci vyprdni a užívej si těhulkování když tě tak štvou, máš se nervovat 😖

mari111
26. únor 2011

@tercie Lukášek nechce hajat jo 😕 no teda, tak to už musíš být pěkně unavená ☹

aronek
26. únor 2011

@mari111 chceme tak dva roky od sebe, takže tak za tři měsíce na tom začnem pracovat 😉

kopa
autor
26. únor 2011

Ahoj holky,
mám chviličku tak vám jdu napsat.
Od středy dávám přikrmy 🙂 Začala jsme mrkví a první den snědl Víťa pár lžiček a včera mi již snědl nákých 40g a dneska dostal prvně brokolici a zase krásně papkal.Poslední dobou mi moc nechce pít mlíko 😅 Přes poledne moc nepije to dá tak do těch 16hodin, 400ml,je možné že ten příkrm ho zasytí?? 😅 😅 Dneska jsem dala mléko vypil jen 90ml(dříve pil každé krmení 160ml) a zbytek příkrm.Asi je přecpaný 😀 😀
No a tenhle týden více spí 😅

Já jsem si koupila parní hrnec s mixerem od Aventu,že mu budu vařit.Párkrát jsem v tom mixovala a včera jsem zjistila,že mi nefunguje ta pára 😠 😠 😠Takže to jdeme reklamovat,jsem naštvaná stojí to přes 3 tisíce a nefunguje to!!!!Od Aventu už nikdy nic nechci!!!!! 😝 😝 😝máme problémy i s láhvičkami(tedy spíše se savičkami)Víta prostě tahá a pak to z ničeho nic neteče 😠 😠

mari111
26. únor 2011

@kopa jak to že neteče? Třeba nepoušti vzduch jak hodně tahá, a propichuješ je, oni se prej ty dírku rádi zatahujou jak jsou silikonové, nebo mne se to občas ucpalo nutrilonem, jak se to blbě rozmíchalo.

mari111
26. únor 2011

@aronek jéjé a už se těšíš na snažilkování 😀

madormi
26. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................14 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 13tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Ivomal......................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........37 DC
Natalie77 ..............................33 DC
maendy................ ................29DC
Martasek ................ . ...........29DC
M.aa.b ...................... ...........22DC
lenik_25................... ..........18DC
majjka24 .............................11DC
nikissek28...........................4DC

kopa
autor
26. únor 2011

@mari111 No právě,že dost tahá 😅 ale když dám savičku číslo 3 a nebo takovou tu variabilní tak to teče moc a nezvládá to 😅 ted jsem byla propíchnout tu dirku (nevěděla jsem zda to mohu 😅 ) nevím jestli nepřestal pít z toho že mu to jde špatně a nebo je přejezený 😅 dneska toho vypil málo a tak jsem mu aspon zkusila dát kaši od Nutroše a to mi spapkal půl kelímku 😅

madormi
26. únor 2011

@kopa kdyby mu to šlo špatně, ale měl hlad tak o to víc tahá a pak řve nebo ne? asi by si nenechal líbit hlad 🙂

nicollka
26. únor 2011

ahoj holky, mám blbý dotaz, kdyby miminko umřelo, začne se vždy krvácet? nebo pozná se to? Já mám pořád takový divný pocity, na NT nemám peníze, dr. ale chce abych tam šla, a mam nervy, nevim kde na to seženu peníze, no musím doufat MM doveze v úterý večer, jestli to stihne, jinak se tam ve středu nedostanu :(
Já mám takový strach

lucadav
26. únor 2011

@nicollka ahojiky až tak???na to vubec nemysli!!!!!!krvácet nemusiš...proč si to mysliš???

madormi
26. únor 2011

@nicollka neboj to bude dobrý, to je jen nějaká depka, krvácet hned nemusíš kdyby umřelo, ale proč by umíralo, takový myšlenky si vůbec nepřipouštěj, máš pořádného bojovníčka!

farmarska
26. únor 2011

ahoj koníkovky moje 🙂 jen se hlásím, žepořád 2v1 😉 dneska jsem teda sice měla první termín (podle ultrazvuku mi to furt vycházelo na dnešek- 26.2.) ale malýmu se prostě nece, ..tak co já už nadělám že 😅 a to jsem dnes celý dopoledne ťapala po obchodech a pak doma šurovala, vařila, pekla, i psy vykoupala, ...no jsem doufala, že ho tím třeba vypudím..no ale nic no 😢 teda krom toho, že ted unavou padám na hubu a že vás teda ani dočítat nebudu 😝
tak a já se jdu asi naložit do vany a pak do pelechu 🙂 mějte se tu hezky, dobrou noc všem a zítra se zase ozvu 😉

kopa
autor
26. únor 2011

@mari111 ,@madormi tak jsem ty dirky vzala jehlou a světe div se 😀 Víťa se po celým týdnu nadlábnul a vypil 220ml 😀 a bylo to krásně slyšet jak tahá,to předtím nebylo.Byl vzteklý z té láhve pít jak mu to nešlo. 😅
@farmarska Farmíčku ty držkáku jeden 😀 😀 😀 Jak to že se mu nechce???Já jsem tak zvědavááááá 😵 😵 😵 jak bude krásnej 😵

madormi
26. únor 2011

@kopa 😀

natalie77
26. únor 2011

AHoj koníkovky,
měla jsem super absťák..hned, jak jsme vybalili z hor, tka jsem dala prát prádlo a letěla k Vám 😉 .
Koukám, Farmík je pořád naše Kinder vajíčko 😵 , to mám radost, že jsem to neprošvihla 😉 ....
No a ostatní jsem nepřečetla...ale snad to zkouknu během týdne, strašně krafete 😀 .

No a co já? Dnes jsem 3dc, na horách jsem testovala, ale věděla jsem podle příznaků, že to nemá smysl, hned večer jsem to dostala....tak jsem si utřela slzu....no a tak nějak na mě padá depka, protože to byl včera rok, co paní doktrorka tak divně mlčela na ultrazvuku.... No však to znáte....
Tak teď nevím, jak dál...jestli to ještě zkusit nebo si dát oraz.... dneska mám začít brát prášky na stimulaci...zatím jsem si je nevzala...... zkusíme asi poslední IUI a pak rovnou IVF a když to nevyjde, tak to vzdávám...nechci si vědomně ničit zdraví, i když nemocná duše je asi horší....ale mám Marečka a to už je vlastně zázrak... 😉 .
Doufám, že těhulky jsou v pořádku.

Jo a jinak hory jsme si krásně užili, celý týden azurové počasí, Mareček byl nadšený, dokonce i lyžoval...a jak parádně 😵 , jsem zamačkávala slzy dojetím... 🙂 .

Tak já mažu spát, nějak mě ten týden zmohl....zase se ukážu.
Opatrujte se.

markee
27. únor 2011

ahojky holky, tak zas načuhuju,nojo jsem natěšená,kdy nám farminka porodí
@natalie77 , úplně vím jak se cítíš. Při čtení tvého příspěvku jsem se vžila do našich starostí a je to bolestivé ☹
Neboj,povede se vám to, musí. Já si taky říkám,že Johanka je vlastně zázrak a musím začít to tak brát,že je sama a bude sama. Prostě bohužel ano. Když si čtu o tom PGD,tak vlastně to moc nepomůže. Sice projedou embryo na danný problém,ale jiné problémy už ne.A stejně prý budu muse na plodovku,tak co mi to pomůže ☹ Nechci si projít ukončováním těhu znovu. Je to hrozný nápor a do teď se s tím peru a vím,že ještě dlouho budu. Chci mimi,ale nechci ho sobecky. Ale musím říct,že se mi o porodu,o dalším dítku a tak zdá pořád a pořád dokola.Už jsem zmagořila. Ono je to i tou novou prací,že se trápím. Né tím,že dělám manuálně,to mi neva. Ale tím,že tady v okolí se platí minimum a kamarádky co bydlí kolem Hořovic nebo pak další na Moravě,tak maj za tu samou práci 15tisíc a víc. Nekecám,to mi psali ony samy. A víte jak mi je?! Že bydlím v debilním kraji,kde lidi ponižujou. Míša se odsud nikdy nechtěl hnout a já jsem debil,že jsem tu zůstala. Mohlo to být vše jinak. Ach jo.

aronek
27. únor 2011

Ahoj, přejem hezké ráno 😉 U nás jsou peníze taky věčným tématem. Já mám za částečný úvazek víc než přítel na plném v nepřetržitém provozu 😖

lucadav
27. únor 2011

Dobré ranko....
@natalie77 proč ty co ditko strašně chtějí....tak se nezadaří a jiný s nima dělaj takový humusy,co by za to člověk dal. Já držím všem pěstičky a jsem štastná ,že aspon tu Anetku mám...Po dalším špatném zážitku kdy doktor taky mlčel ,tak tím ,že jak tu píšete Peníze,věčné téma,které snad každým měsícem se víc a víc snižují=( tak ani snad děti by sme neutahli ☹ dalo by se ,ale to už by sme byli opravdu dost uskromněný ☹ Za chvíli nástup do práce a to ani nemám kam pořádně=( AAAAch jooooo
Venku krásně svítí sluníčko ,ani nemužeme ven,dítko nastydle ,tak je nálada na bodu mrazu=((
Kdyby se všecko dařilo a dařilo se tak jak chceme 😉

nicollka
27. únor 2011

ahoj holky píšu asi po třetí a nechce mi to sem vložit příspěvek grrr.
No možná je to tou štítku a pořád něco špatně, nic necítím, jako bych ani těhu nebyla, ve středu NT tak snad mě tam uklidní a budu už v pohodě.
Dvě noci po sobě mám živé sny, uff , včera sem porodila, zkontroovaly mimčo nekdy v 5měsíci a pak ho i s placentou vrátili do břicha že je vše ok :D

Dnes mě zase honil soused, chtěl mě zabít, skákala jsem přes ploty, ze zahrady na zhradu a hledala pomoc, i se synem. Nakonec nam pomohla nějaka stara pani, otevřela dveře, vběhli sme a zase zavřela a zavolala policii.

Opravdu by mě zajímalo co ty sny znamenají..

madormi
27. únor 2011

@nicollka živé sny prý k těhu patří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru