Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
28. únor 2011

kopi ten je krásný. 🙂
No uvidim, nejlepší by byla ta dodávka, nebo sehnat zatím jen brigádně řidiče i s dodávkou.

tak ohrivame brambory 🙂 a půjdeme koupit aspon balenou vodu.

sarlotta
28. únor 2011

@kopa statný Vítek jooo🙂 je krásný , celá maminka 😎

sarlotta
28. únor 2011

@nicollka sem psala petrosce 🙂 když dítko říká první mama, tak další bude holka a když tata - tak další bude kluk... u nás to vyšlo 😉

sarlotta
28. únor 2011

@nicollka ten Tv§j drahouš je teda dobrák 😅 😅 😔 😔 jak sbalit se a jít do pryč... to nemyslíš vážně. 3práce si má sehnat a postarat se, když je potřeba. neříkej, že pro chlapa není práce, sakra.

sarlotta
28. únor 2011

@kopa to máš super nápad, jestli na to máš prostory doma, tak bych do toho šla 🙂 to by se chytlo perfektně.. akorát bys potřebovala ohrádku a možná i slečnu na hlídání těch dětiček 😅 zas lakovat, barvit nemůžeš s dětma v jednom pokoji 😉

madormi
28. únor 2011

@sarlotta souhlasím s tebou, je to fakt "hrdinství" nechat doma těhotnou manželku s dítětem a odejít neznámo kam, já s mojí povahou už bych ho domů nepustila 😠

madormi
28. únor 2011

@nicollka řidič s dodávkou tě vyjde hrozně draho, víš kolik si normal berou na km? to bys musela tím ježděním sakra vydělat aby se to vyplatilo

nicollka
28. únor 2011

no právě proto chci dodávku koupit a nechat to v rodine s bratrankem jen.

ty jo tak malý říkal první bába bába :D

aja.83
28. únor 2011

Ahoj holky! Jdu vás pozdravit! 😉
Přes víkend jsem doma hodně přemýšlela a asi to v práci zabalím nejdéle na konci března. Ne, že bych byla nějakej lenoch a chtěla se válet doma, ale prostě poslední dobou to v práci stojí za prd, taková divná atmosféra a vlastně celkově už tu dlouho nejsem spokojená a čekám jak na smilování, až budu moct odejít...Tak proč se zbytečně trápit, každý den ráno trpím 😝...A klid a pohoda je teď nejdůležitější, než se stresovat...Měsíc ještě snad překousnu a s penězma to pak nějak taky snad zvládneme...No a budu si moct konečně začít v klidu užívat těhulkování, že jo! 😉
Myslím na Farminku, kdy to asi vypukne? 🙂
@kopa Víteček je krásný chlapák, je vidět, že je spokojený! 😉 A je opravdu celý po tobě! 😉

ivomal
28. únor 2011

Ahojky holky...dlouho jsem tu nebyla, nějak se mi úúplně zaseknul cyklus, ani vyvolávačky nepomáhaly....tak jsme s mudrou nasadily obvyklé prášky - Klimonorm a teď každým dnem napjatě vyhlížím mrchu a pak vzhůru do IUI....Jsem z toho všeho nějaká špatná a ke všemu jsem tento týden měla rodit, kdybch v létě neměla MA už podruhý...ach jo...... ☹

madormi
28. únor 2011

@ivomal to je mi líto ☹ já loni 28.2 potratila :-/

madormi
28. únor 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska 40tt..................................................................................čeká chlapečka......Michal
Ikopretinka 30tt ...................................................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................15 tt, KO , TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 14 tt, KO 18.3. , TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 14tt, KO 7.3., TP 5.9.2011
nicollka...................................13tt, KO , TP
Mirax........................................11 tt, KO, TP
Ivomal......................... ...........?? DC
maendy................ ................31 DC
Martasek ................ . ...........31 DC
M.aa.b ...................... ...........24 DC
lenik_25................... ..........20 DC
majjka24 .............................13DC
Katyna ........................ ..........11 DC
nikissek28...........................6DC
Natalie77 .............................. 5 DC

ivomal
28. únor 2011

@madormi taky koukám zrovna dneska nemáš hezký vzpomínky,ale tt ti krásně naskakují🙂

madormi
28. únor 2011

@ivomal no tak snad doskáčou aspon do 38 tt a pak zdravé miminko, ono je snažší na minulost nevzpomínat,když jsem zase těhu, neboj ono to půjdei u vás a pak se nad minulostí jen smutně "pousměješ".

farmarska
28. únor 2011

ahoj kočky, jen zase nakukuju 😉 manža jel s Robčoj k holičoj a pak nakoupit a já jsem líná jako veš, cokoliv dělat, dokonce se i pohnout 😀 tak se vyvaluju v posteli 😎

nikolko teda ten tvůjby fakt zasloužil seřezat 😠 todle se dělá! 😠 to je jak ze špatnýho filnu 😠 se sebrat, nechat doma vlastní ženu a dítě bez koruny a zmizet 😠 😠 kor když jsi těhu! ☹ no ani představit si to neumím 😖 to je opora teda! a spoleh na něj není žádnej 😔 todle já bych nesnesla, všechno možný jo, ale todle se prostě nedělá 😔 asi zapoměl, že manželství je v dobrým i ve zlím..a na vlastní děti nepomyslí, když už na tebe prdí?! 😒 u mne už by si ten hulvát neškrtnul 😠 kočko ty se nějak snaž přežít, vůbec ti tvou situaci nezávidím, ale rozhodně běž na tu sociálku, něco ti přeci musí dát!!! 😕 kdejaká chátra využívá dávek a ani nemusí..tak tobě přeci musí dát!! 😕 😔

farmarska
28. únor 2011

mad dobře děláš, na lonskej unor nevzpomínej a radši pohlaď pupík 😉 to víš že to dotáhneš min. do 38tt 😉 🙂

farmarska
28. únor 2011

kopi malej je vééélikej! 😉 aj fešák 🙂 🙂

farmarska
28. únor 2011

ajuš dobře děláš s tou prací 😉 není nad to, si hezky v klídku potěhulit 🙂 máš poslední šanci si odpočnout, brzy už se nezastavíš 😉 😎
katynko téda vy to budete mít doma ale čiňané, když takhle makáte 🙂 to se k vám mininko už jenom pohrne! 😉 😵

ivomal ty taky nesmutni, i na tebe někde štěstíčko čeká, jde jen o to, kdy přijde 😅 k někomu jde pomaleji, k někomu rychleji, k někomu se boužel jenom šourá... 😝 ale i tak jednou dorazí,neboj! 😉 a já držím palce, aby to bylo už brzy! 🙂

farmarska
28. únor 2011

holky já jsem vám zase tááák vytočená z toho nikolčinýho darebáka 😠 😠 na to furt ted musím myslet 😠 jak prostě někdo může tohle udělatt?! 😔

farmarska
28. únor 2011

čajdo téda a ty už 15tt! 😨 nádhera!! 😵 😵 😵

sarlotko a jak vy? už všichni zdraví? co malá, jak se jí vede? jak ti spinká a papká? a co Kryštůfek, má jí pořd tak rád? a netahá vám domů za školky pořád nějaké baciláky? 😕

farmarska
28. únor 2011

holky a nemáte někdo kontakt na páju?? 😕 😕 dlouho se tu neukázala 😕 😕 😕 snad se mají dobře 🙂

farmarska
28. únor 2011

natálko a ta tvoje mrcha, by teda taky zasloužila 😠 zase si tě našla ☹ 😠 jako musí to bejt hrozný na psychiku, ale nevzdávej to!!! povedlo se jednou, musí i podruhé!!! 🙂 jen si to prostě dává na čas 😔 ale šak vy už něco s doktorama vymyslíte a já moooc držím palečky! 🙂 A co mareček, četla jsem jaké je to zlatíčko 😵 je alspon zdravotně na tom líp?

cajori17
28. únor 2011

ahoj holky,jen jsem vam chtela sdelit novinu 😀 budu se vdavat 7.5. v 11.30h 😀 😀 😀 😀 jenom maly obrad se svedky a to je vse 🙂 chci vas docist,ale az navecir,delam si smazeny syr a hranolky,tak pak nakouknu 🙂

ivomal
28. únor 2011

@farmarska diky🙂 a co ty, pomalu si na rozpadnutí..to to uteklo🙂 přeju co nejhladší průběh porodu!!!!!!!!! 😉

petroska
28. únor 2011

Hoj holky.
@sarlotta hihi, no snad opravdu bude druhá holčička 😵 .Jinak potřebuju radu jestli nevadí takový jídelníček pro Filípka,protože mi už moc nechce mlíčko.V noci ve 3 hod mi spapá 150ml mlíčka a ráno jak se vzbudí už mlíko nechce ,většinou nic nechce tak mu nacpu aspon přesnídávku nebo mixovaný banán se sušenkou,pak kolem 11-12 hod dostane obídek a to sní skoro celou tu velkou skleničku od hami.pak spinká a kolem 15 hod dostane přesnídávku-taky skoro celou zblajzne a pak už jen kolem 19 hod kašičku 150ml a nebo mlíčko s kaší jak se prodává od nestlé to hotové co jen jen ohřeje -250ml si někdy dá.aA zas noc jen tu 150ml mlíčka.Stačí když má tak málo mlíčka jen v noci a pak večer kaši nebo to mám do něj cpát?nenechávám ho tím hladovět?ale hlady nebrečí a nevypadá že by měl hlad 😒 .Dnes už máme v plíně po čtvrtý na srá.. 😀 a zub furt nikde.plínky jen letí.
koukám že Farmik je furt s bříškem 🙂
Kopi víteček je zlaťunký,frajer.Máš dobrý v kus na hadýrky,fakt boreček malý 😵

petroska
28. únor 2011

@cajori17 gratulace.mě to čeká taky 11.6. 😀 .taky pidi svatbička jen 20 lidí

farmarska
28. únor 2011

čajdo jééééé!!! tak to moc gratuluju!!! 😵 😵 😵 😵 to samé petrosce !
😵 😵 😵 😵
ivo díky 🙂 to já si taky přeju 😀 🤐

lucierob
28. únor 2011

@cajori17
@petroska gratuluju ke svatbičkám

sarlotta
28. únor 2011

@cajori17
@petroska no totok nevěstinky 🙂))))))))))))))))))))) nádhera blahopřeju 😎 😎 😎

lucierob
28. únor 2011

@nicollka k tvému manželovi se raději nebudu vyjadřovat 😠 POkud nemáš s manželem stejné trvalé bydliště, tak by snad něco mohli dát.Nicol a máš svoje auto?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru