Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. bře 2011

@madormi to si trošku zvykneš na ty tlaky dole, ale ke konci těhu tam budeš fakt bydlet 😀 😀

lenik_25
14. bře 2011

@mari111 Třeba nic. Třeba bude hcg nula.

sarlotta
14. bře 2011

@lenik_25 tak ať je tam 0, držím palušek 😉

madormi
14. bře 2011

@sarlotta o byl tam nový šedý a vnitřek fialový - amethyst je názet a ten docela šel, pak ten hnědý co už je dýl jak má petroška, ale měl na sobě nějaké nápisy či co a tvary jako, že to je limited edition, pak takový krémový ten se mi nelíbil a takový hodně zelený- dvě barvy zelené,takže barvy se mi fakt nelíbíly, jen docela ten amethyst

sarlotta
14. bře 2011

@madormi hmm tak šedá s fialovou noooo🙂)) ale já už nic, já mám 4kočáry 😀 😀

madormi
14. bře 2011

pak jsme taky koukali na krásný fialový mutsy, ale ta korbička mi přijde hrozně malá a vadí mi sporťák, takže to padlo hned, ale barva na holku úžasná

madormi
14. bře 2011

@sarlotta tak na třetí dítě nový 🙂

sarlotta
14. bře 2011

@madormi no jasnééé 😀 😀 ale tak na letošek ho neplánuju 😉

mari111
14. bře 2011

@lenik_25 no tak snad to bude v poho a nikam nebudeš muset.
@madormi no zatím uvažuju nad chipolinem ale ještě nevím 😅 no u mne klasika, nerozhodná, no chci kouknout naživo a pak se snad rozhodnu jen se nějak nemúžu vybrat do Liberce 😒

madormi
14. bře 2011

@sarlotta o a příští rok budou zase jiné barvičky :D

madormi
14. bře 2011

@mari111 a ten sporták u zopy co máš nevyhovuje?

mari111
14. bře 2011

@madormi ee 😖 se mi od začátku nelíbil ale nešlo to koupit bez toho 😠

madormi
14. bře 2011

@mari111 aha 🙂 tím že nejde položit nebo čím?

mari111
14. bře 2011

de jen naklonit ale ne rovně lehnout

lenik_25
14. bře 2011

holky, díky

madormi
14. bře 2011

@mari111 takový bych pak chtěla až bude mimi větší a pokud jen někam v létě vyjedeme to se mi hrozně líbí, ale myslím že na 7 měsíční mimino, nebo na mimino co do něj musí na podzim, v zimě nebo hned z jara, tak je blbej no,ale na pohled se mi to strašně líbí 🙂

sarlotta
14. bře 2011

@mari111 a jak vypadá, dej link

madormi
14. bře 2011

holky a do toho povlečení jsme se na veletrhu zamilovali a v případě holčičky v růžové 🙂
http://www.detskepostylky-eshop.cz/detske-povle...

sarlotta
14. bře 2011

@madormi slaďounké 🙂))) a super, že je mantinel kolem celé postýlky, já to teď řeším dvěma různýma, pže maůlá všude strká nožky 😠 😀

madormi
14. bře 2011

@sarlotta no já to právě viděla poprvé takto kolem celé a strašně se mi to líbilo

madormi
14. bře 2011

@sarlotta jinak v ikee mají takový uplně obýčo bílý za pár kaček kolem celé postýlky

sarlotta
14. bře 2011

@madormi ale já jich mám dost🙂))) jen každé jiné, ale to je fuk, aspoň má slečna zábavku, na jednom má safari a na druhém meďoše 😀 😀 na to tak nehledím včíl už, už není miminečko mališké 😉

madormi
14. bře 2011

@sarlotta jj to je jasnéa navíc je to jedno, to tam má úplnou zoo. a kolik tak sad koupit dvě nebo tři?

sarlotta
14. bře 2011

@madormi já bych koupila jen jednu a na další si koupila látku a nechala si ušít podle peřinek 🙂 je to levnější 😉 a mimi z toho rychle vyroste, určitě stačí 2 bohatě 😉 , radši nakup víc dek různě silných, ty využiješ na všechno, do kočárku, na ven do košíku, postýlky , pak na zem na hraní., v létě povlečeš deku místo teplé peřiny🙂

madormi
14. bře 2011

@sarlotta jé já a šit to ne, to si radši připlatím 🙂 tak já koupím dvě, dokoupit se dá vždy 🙂

sarlotta
14. bře 2011

@madormi neříkám ušila si ale nechala si ušít🙂)) mě šila mamina 😉 ...

madormi
14. bře 2011

@sarlotta no u nás na to nikdo moc není, to fakt bude snažší koupit 🙂))

sarlotta
14. bře 2011

zkus kuknout na mimibazar, tam jsou nabídky povlečení nového, určo levnější než celé ty sady.. to je tak 1200,- ne za tu sadu ?

sarlotta
14. bře 2011

holky jdu bucat:🙂) zítra kuknu zas, malému ještě pohádku a ležet 😎

madormi
14. bře 2011

@sarlotta no za tuto 900 no 🙂 bude to lítat, ale juknu i na mmb,dík za typ

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru