Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
28. bře 2011

@cajori17 Ale jdi ty, nejsi vůbec žádnej slon 😀

@maendy No a kolik se tak po něm přibere?

cajori17
28. bře 2011

holky,mimisek si u me v brisku pekne hopsa 😵 ma tam asi diskoteku 🙂

cajori17
28. bře 2011

jdu se pomalinku natahnout k telce,zatim pa

wlladka
28. bře 2011

@mari111 vím o jaké autíčko jde. To byl náš první výběr - ale grand scénic jelikož jsme početná rodinka 😅 Pak jsme se shodli na Volkswagenu touran - to už jsme byli přesvědčení, že je to konečná a měli jsme i vybráno v Mostě. Nakonec si jedeme do Prahy pro 7-mi místného Forda S max

wlladka
28. bře 2011

@lenik_25 tentokrát určitě jo. Fakt držím palce. 😉 😉

wlladka
28. bře 2011

@cajori17 riflíky pěkné - sluší ti to mamino 😉 Taky ještě doma jedny mám, i jedny pěkné pláťáky. Vůbec jsem je nestačila užít.
Užívej si kopanečky - po tom se mi stýská, ale při přebalování mne Šíma kope do břicha stále 😕 už jsou to ale pořádné kopance 😨

lenik_25
28. bře 2011

@cajori17 Když jsem měla Danečka v bříšku, už tehdy miloval Kabáty. Rád je poslouchá i teď, ostatně já taky! Ale zato když zaslechl Landu, to se mohl poprdět, tak to radši neriskujem 😀

@wlladka Moc děkuju, fakt si to moc přeju 🙂

cajori17
28. bře 2011

pritelak hraje na kytaru,tak dneska mimiskovi poprvy zahral a byl uplne klidny 🙂asi poslouchal 😀
@wlladka dekuji za pochvalu 🙂

mari111
28. bře 2011

@wlladka touran se mi taky líby, vubec volswagny mám oblíbené no ale byla možnost toto tak sme ho vzali 😅

@cajori17 prej slon, ne ne 😉 sluší ti to moc s bříškem 😵

mari111
28. bře 2011

@lenik_25 taky držím palečky 😉

nicollka
28. bře 2011

a ještě dotaz mimo … používáte doma myčku nádobí?
Vybrala jsem si tuhle http://www.mall.cz/…t-dfg-051-eu chci ji objednat ale nevim na co se poradne soustredit. Už chci začit trošku delat kuchyn po roce stále tam neni umyvadlo, voda, trouba, varna deska, lednice, no penize taky moc nejsou tak sleduji ceny. lednice je objednana vyka 180 tak se na ni těšim.

Jinak sme jeli na pohotovost, dany dostal penicilyn, antibiotika 30tablet. za dva dny už by mu mělo být prý lépe, je to angína. Začal otíkat tak sme raději jeli, prý jak je zahleneny cely tak proto otika. vše uz zitra by se melo zlepšovat. Dál ještě tak dva dny nurofen taky po 6hodinách. tak snad už bude dobře.

nicollka
28. bře 2011

teda tu se vybíraji autička :D My budem cca v květnu kupovat dodávku :D Tak se to musim naučit řídit na nákupy to obr vozidlo :D Bude to pro podnikání konečně. Jinak chce MM passata nebo zase octaviu combi. Ale já bych tak moc chtěla 7-mistné auto. Hodne sme jezdili s kamaradkou na vylety, ale uz ma dceru a ted mimčo, ja danielka taky bude mimčo, tak už se tam neposkladame a co sem se divala na 7mistny tak mi tam zase chyběl kufr na kočarek když tam byli ty sedačky. Tak nevim jeidně minibus nebo už zadne vylet 🙂

nicollka
28. bře 2011

Ty slonice jedna tobe to sluší 🙂 A super riflíky, taky jsem se dnes divala už na těhu kalhoty a sukně a šaty a trička :D

lenik_25
28. bře 2011

@mari111 moc moc děkuju

@nicollka To je dobře, že jste jeli k doktorovi. Atb většinou zabírají do 48, nejpozději do 3 dnů, tak ať už je líp!

mari111
28. bře 2011

@nicollka jé jé až na pohotovost jo. Ať se brzo uzdraví

kopa
autor
28. bře 2011

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 🙂

Holky co mohu dát ještě prckovi na svačinku jaké ovoce?- měli jsme- jablko,hrušku,banán,merunku,broskev(mám tu ještě švestky a lesní plody 😅ale někde jsem četla že jahody a maliny se nemají dávat do jednoho roku 😅 😅)
@cajori17 krásné gaťky jsi koupila a gratuluji k pohybům 😵 😵 Hele já v Ca kupovala těhu džíny vel.46 a to jsem větší tlustoch jak ty 😀 😀 ony se ty gatě vytáhnou 😉 U nás ted měli slevy a gatě stáli 400,- a těhu sukně džínová krásná krátka jen 250,-V Hm mají pěkný kalhoty,ale ty jejich haleny jsou jak na slony 😅 a takové hadry 😅
@lenik_25 Já brala taky duphaston cca 3 cykly 😅 nic jsem nepřibrala,ale usoudila jsem,že je stejně na hovno 😅 a přestala jsem ho brát a další měsíc jsem hnedka otěhu 😀 😉
@wlladka Vladi to je dobře,že Šimonek není nemocný 😉

kopa
autor
28. bře 2011

@farmarska Mišánek je moc krásný,koukala jsem na fotečky 😵 😵 a je ti dost podobný 😉
@sarlotta no duben,nestraš 😀 😀 to abysme za chvíli začali pracovat na novém mimču,když to tak utíká 😀 😀 😝

lenik_25
29. bře 2011

Ahoj holky moje 🙂

@kopa Tak už mám v sobě první tabletku. Uvidíme, jak to dopadne. Snaha byla, tak teď už jen "děj se vůle boží". A radši jsem k tomu ode dneška upravila stravu.

madormi
29. bře 2011

@nicollka když kliknu na odkaz tak se mi nic neukáže, každopádně myčka nejlépe třída A, AA nebo A+ ono jak která značka je označená, pak si hlídej a porovnej spotřebu vody a elektriky to je důležité a hlavně jaký to nadělá hluk ty levné obýčo znakčy řvou jak krávy 🙂 to pak nemůžeš zapnout na noc nebo když dítko spí. jinak já mám whirpool a nemůžu si stěžovat na nic, máti má aeg a té už drží 11 let. whirpool mě stál asi 9000, ale je to ta malá, větší se nám do linky nevešla

madormi
29. bře 2011

@lenik_25 hele já nabrala i po listovce i kámoška a většina s tím nemá problém, tak tobě vůbec nemusí vadit duphaston 🙂no uvidíš, ono když už nic tak by to mohlo fungovat aspon jako placebo, člověk je klidnější 🙂

lenik_25
29. bře 2011

@madormi člověče, já ale naberu po všem. Když jsem brala antidepresiva, tak taky doktor říkal, že spousta lidí nepřibere a já samozřejmě zas jo ☹ Ale ona mi rozhodně úprava stravy neuškodí.

ikopretinka
29. bře 2011

Dobré ráno,
@cajori17 krásné rifle, sluší ti
@lenik_25 držím palce. S tím přibíráním to máš těžké. Třeba u prednisonu je to i psané, že se po něm nabírá, ale tím, že máš jenom větší hlad. No já naštěstí nenabrala, ale žravost mě přepadala děsná, ale vydržela jsem a nepoddala se chutím. Třeba po listovce bych nabrala taky a vadí mi i vitamíny v tabletách jakékoliv, po tom kila jenom letí. Po cca 5 dnech užívání to potom jde co den to půl kila až kilo.
Viděla jsem , že jste řešily autíčka. Renaulta má snad polovina naší rodiny a já měla taky a dobrý, jezdil dobře, jediná nevýhoda, že jak má potom mooooc najeto, tím myslím kolem 1800000 a víc, začnou se měnit dost součástky. Tak jsem se ho už zbavila, jen já jsem měla coupe megane, jsem ulítlá na sporťáky a malá autíčka. Hodně mám ráda mazdy. Teda do dvou typů jsem zamilovaná.

ikopretinka
29. bře 2011

@lenik_25 nepřipouštěj si, že se po tom může nabrat a jez normálně, omez sladké, takové ty brambůrky u televize pokud sem tam jíš a podle mě nenabereš.

ikopretinka
29. bře 2011

@lenik_25 vitámíny jsou horší než tohle, protože najednou začnou zásobovat tělo živinami, se kterými najednou neví co má dělat, proto začne ukládat na horší časy. Hormony většinou způsobují jen žravost a chutě.

lenik_25
29. bře 2011

@ikopretinka Takže myslíš, že můžu přibírat i po femibionu? Já jsem totiž docela dost přibrala po revizi a přitom se strava nezměnila.... Hele a ještě dotaz, ovlivňuje duphaston těhotenský test?

ikopretinka
29. bře 2011

@lenik_25 jj po femibionu jo, aspoň já jo. Začala jsem ho preventivně před plánovaným těhu a jak jsem psala po týdnu užívaní to letělo nahoru jako blázen, tak jsem ho brát přestala. Dokonce mě potom říkala doktorka, že i v těhu stačí pouze listovka první trimestr a tak jednou týdně bohatě stačí nějaký ten femibion. Prý se po něm právě dost nabírá a rodí se malí mamuti 😀 . To dítě, že si to vezme od tebe , stačí jíst pestrou stravu. Jestli ovlivňuje test to nevím, já ho nikdy nebrala.

nicollka
29. bře 2011

Tak malý spí a spí, zatim pořád nateklý, tak jsem zvědavá do večera. Kdyžtak ráno znovu k dr.
Ale chudatko ten nos ucpaný až nevim kde :( Antibiotika tak to je boj, proč tonevyrábí v sirupu rači 🙂

Venku krásně sluníčko, no aspon na dvůr si chvili asi vyběhnu.

Jink mám jet na finančák kvůli daním za dům, a vůbec se tam asi nedostanu, tak nevim. Zkusim jim zavolat, rozhodně mi řikal kamoš že mam přeměřit pokoje, tak s metrem tu teda litat nebudu ani nevim kde nejaky mame. Psali mi že chtěji výpis z katastru ten sem byla na obecním úřadě včera udělat, ale ted že chcou zase znalecký posudek a to vůbec nevim co to je nebo kde to mam vzit, tak na ne prdím.

nicollka
29. bře 2011

@madormi tak zkusim ještě jednou http://www.mall.cz/volne-stojici-mycky-sire-60-...

jinak píší Hlučnost : 53dB a spotřeba 1.05kw

cajori17
29. bře 2011

bre ranko 🙂 tak me uz rano kolem 8 zbudil prcek v brisku,trosku me nakopaval 🙂bylo to samozrejme nejkrasnejsi probuzeni,tak jsem vytahla zaluzie a pustila mu na brisko slunicko a krasne se vlnil u me v brisku..........jinak ja uz byla s pejsanem na prochaje,u nas je krasne.dnes mam v planu,vsude pootevirat okna a poklidit tady ten curbes 🙂krasny den vsem :_)

sarlotta
29. bře 2011

@kopa ty skleničkové ovoce můžeš podle věku na skleničce🙂 ono je to stejně převážně dělané z jablek 😉 😎 přečti si složení🙂 jinak maliny, jahody určo až po ročku i po ročku a půl čerstvé 😉 se myslí

@cajori17 super gaťátka 😎

@nicollka ať je malému brzo líp 😔, určo léky zaberou... co odsávačku do nosu zkusit na vysavač ? stejěn ji budeš potřebovat pro mimčo 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru