Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
4. dub 2011

@farmarska Ježiš brouci, je mi vás tak moc líto! Ať je vám už konečně líp!

lenik_25
4. dub 2011

@wlladka Juj, ten už je vélikej! A sluší mo to v tom pěkném kočárku 😉

lenik_25
4. dub 2011

@nicollka moc krásné bříško 🙂

majjka24
5. dub 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Květinka.............................chlapeček Adámek
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ............................4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička ...............................3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., váha 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................35tt.....................................................čeká holčičku......Jasmína
cajori17...................................20 tt,............ KO 14.4.. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 19 tt,.............. KO 15.4. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 19 tt, ...........KO 15.4.. , ............................................TP 5.9.2011
nicollka...................................19 tt,............. KO , ??............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................18 tt, ..............KO ,??....................................................... TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
majjka24...............................17DC
Katyna ........................ ..........47DC
nikissek28............................16DC
Ivomal......................... ..........39DC
maendy................ ..................29DC
Martasek ................ . .............29 DC
lenik_25................... ...............25DC

nicollka
5. dub 2011

Dobré snad sluníčkové ráno.
Holky a jak mi bylo šileně zle a ten tlak v břiše…mohlo to být tvrdnutí? Večer se to zopakovalo, uplně zle, skoro nával horka, pak sem zkusila sahnout a pod měkkým tukem bylo uplně tvrdý břicho a trochu bolelo v podbřišku. No jak sem snědla to magnesko tak ani křed, tep se zpomalil a bylo mi potom už dobře.
Já teda tvrdnutí znám až z před porodu, takže nevím takhle brzy a s takovým příznakem…

mari111
5. dub 2011

ahoj holky, no co to tu je zas za zlobení Čajdo 😠
Farmísku to je teda neštěstí u vás furt ten hnusnej bacilák se drží jak klíště.
Mirax hezké fotečky a držím palečky na kntrolu 🙂

mari111
5. dub 2011

@wlladka sluší, sluší ve spor´táčku 😵
@nicollka hezké bříško 😵

mirax
5. dub 2011

@nicollka - no, určitě to řekni dr. na kontrole. nejspíš je to jen tvrdnutí. Ber si magnézko 500mg - 3x denně 1tbl.
Do týdne by se to mělo zlepšit.

@wlladka - šikulka malej🙂...ale nevypadá na 5 měs. Hezky sedí a je to krásný chlapeček🙂...vždyť je to zázrak z takové myšičky jaký je to už klučík 🙂

Já byla ráno v poradně, mimčo v pořádku, ale samozřejmě bylo zády a zadek narvané kdesi dole, takže jsem si u dr. vyškemrala druhý pokus 🙂 na tuto středu odpoledne. Tak uvidíme, jsetli budeme mít více štěstí v odtajňování 🙂
Jinak je ze mě hotová bečka 😅 ...mám nahože už skoro 5kg! - momentálně 59kg, snad se ty mé přírůstky trochu zpomalí 😀 Ale ani nějak moc nežeru, ale tělo ví , co dělá 😉

mari111
5. dub 2011

@mirax tak gratulka ke kontrole, no aspoň zadeček si vyděla 😀

mari111
5. dub 2011

@mirax jo a já už jsem 7 měsícu po porodu a co bych dala za 59 kg 😅 takže vúbec si moc nenabrala 😉

madormi
5. dub 2011

bré ráno holky, mirax 59 kilo je co bych za to dala :D já mám nahoře taky 5-6 kg už ☹ jinak dnes ráno mě načutlo festově mimino takhlesilně jsem to ještě nezažila, to už fakt skoro bolelo :D a dnes jsem po 4 měsícíh hodila šavli no nic moc teda tak snad zase 4 měsíce min blindit nebudu :´-) čajdo, my máme pro změnu tichou domácnost též 🙂 mě silně naštval tak s ním vůbec nemluvím chlapy jsou změtkové, kolikrát mi přjde, že myslí víc přirozením než hlavou 🙂

sarlotta
5. dub 2011

ahojík holky, krásné úterýčko přeju

@nicollka krásný pupík🙂 já mám takový když se najím 😀 😀 😀
@wlladka no dobrýýý, v DMku si pohli🙂)) nám zatím nic nepřišlo 😀

@mirax gratulka Tobískovi k narozeninkám🙂 a mimís je tajný.. já tipuju kluka🙂 😎

@farmarska ach joooo, chudátko malé, malá měla taky napuchlé prsko kolem 1měsíce, nesmí se to hladit, šahat na to, aby se to nedráždilo.. jsou to hormony, ono to splaskne, neboj 😉
@kopa tož držím palec 😉
@lenik_25 na dietu se vy.... já ji plánuju každé ráno a večer ju ruším 😅 😀 😀 😀

ikopretinka
5. dub 2011

Ahoj,
tak já se hlásím taky z poradny. Váhový odhad 2300g, rosteme, CS 5, a jinak vše ok.

mari111
5. dub 2011

@ikopretinka gratulka ke kontrole, za chvíli rodíš 😅

kopa
autor
5. dub 2011

Ahoj holky,
tak už jsem tu.Tak na gyndě mi doktor dělal UTZ nemám tam žádné cysty,jen mám dost vysokou sliznici (10mm) Těhotenství nemůže potvrdit a ani vyloučit.Že kdybych byla těhu bylo by to cca 5tt a to ještě není nic vidět.Takže jsem dostala vyvolávačku a budeme čekat zda to dostanu 😅
Manža si moc přeje aby to těhu bylo 😅 že chce holčičku. 😀 No já si myslím,že z toho nic nebude!Takže jsem ani ten test nekupovala,nák se tím nebudu stresovat 😉

sarlotta
5. dub 2011

@ikopretinka gratulka, pěkné míry🙂

@kopa mno 10mm... tak nevím, já bych testila, já jsem zvědavka 😀

cajori17
5. dub 2011

ahoj holky 🙂 mirax gratulka ke kontrole 🙂
Kopi,teda 🙂 jsem napjata 🙂)zkus testik 🙂
@ikopretinka taky gratulka ke kontrole 🙂
@madormi ja bych toho pritelaka obcas nakopla do prdele fakt,leze mi na nervy ...........u vas taky ticha domacnost?to je mi lito ......silene me to stresuje,jsem nejaka precitlivela,kazda blbost me rozbreci 😒
wladenko,maly je strasny sikulka,moc vam to slusi ve sportacku 🙂
ja jdu delat francouske brambory a k tomu si dam cervenou repu tak zatim pa

kopa
autor
5. dub 2011

@sarlotta Já právě testit nechci 😅 protože když to tam bude tak budu nervní a zhroutím se 😀 a když ne tak to samé 😀 😀
@cajori17 no ještě uvidíme 😅

cajori17
5. dub 2011

@kopa ty nas tedy napinas 😀

kopa
autor
5. dub 2011

@cajori17 kdybych byla těhu,tak bych to určo poznala 😉 nic mi není 🙂

cajori17
5. dub 2011

@kopa 😀 jo jo 🙂 tak uvidime,nechame se prkvapit 🙂

kopa
autor
5. dub 2011

@mirax Miraxko gratulka ke kontrole 😵 Ty jo aby jsi nedopadla jako je že se nám Vítek schovával a pak na nás ve 30tt ukázal svoje mužství 😵

wlladka
5. dub 2011

Čauky 🙂
děkujeme všem za pochvaly. 😵 😵 😵
Šimonek sedí, ale sám si nesedne, musím ho posadit já 😅 Vím, že se to nemá, ale když to vyžaduje, tak ho posadím.
@kopa tak to jsem tedy zvědavá čím to u vás skončí 😵 Holčička by marná nebyla, co myslíš? Podívej na mirax 😀
a @mirax samo gratulka ke kontrolce 😵
@sarlotta to si teda v DM řádně pospíšili. Můj broučínek a roček? 😀 😀

....a tady pár fotéček z dnešního dopoledne

nicollka
5. dub 2011

tak jsem si poplakala a jdu s kamaradkou ven na zmrzku. Danielek má moc bílích krvinek 28tis nebo co, takže ho nepustí, jinak pustili všechny, takže tam plakal, nikča holka co tam s nim celou dobu byla šla domů, tak psala ze ji pulhodiny plakal na kline, pak snedl obed a hajal. Me je ho tak strašlivatansky lito, tak jdu chvilu ven nebo se zblaznim. VOlala jsem manžovi, okamžitě chtěl vědět kdy jede vlak, jede za nim. A že tam s nim bude i v noci a že ho absolutně nezajimaji zadni doktoři, že si tam lehne aj na zem. Tak jsem ráda. V 18h mu jede vlak, dnes je tam mamka (babička) do 21h snad do te doby usne, a zitra rano už tam bude mit tatu a ten tam na to dohlidne aby byl pořadek. Za to jsem moc moc rada. ach jo, dalši testy prý ve čtvrtek, tak snad to bude lepší. Ze ty krvinky můžou byt z prašku co mu podavali, tak mu je vysadili a uvidi se dal. Jinak je uplne zdravej.

mari111
5. dub 2011

@nicollka ach jo, to je trápení, držte se, brzo to bude určitě dobré

mari111
5. dub 2011

@wlladka no nááádhernééé foto, teda nááádhernéééj klučík na fotkách 😀

cajori17
5. dub 2011

@nicollka to je hrozny,je mi tolito,chudacek malinkej....jeste ,ze tam s nim bude manza ,to bude mit Danielek radost,ze tam ma tatu

cajori17
5. dub 2011

@wlladka krasny fotecky 🙂 holky,me dneska poboliva spodek a pali me pri curani mam jit k obvodakovi ,nebo na gyndu?

ikopretinka
5. dub 2011

@wlladka krásné fotky
@nicollka to je hrozné, chudáček, tak hlavně aby to bylo dobré už
@cajori17 já bych šla na gyndu

wlladka
5. dub 2011

@nicollka posíláme se Šimonkem veliké pohlazení Danečkovi. Ať je chůďátku brzy dobře a může domů 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru