Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
12. dub 2011

@ikopretinka Ty jo ...jen bříško ,,,ja byla jak koule=))))
@suzamen Tady toho je????=))))a co u tebe??=)
@sarlotta včera jsme pořídily novou,,,sama si vybrala=)

lucadav
12. dub 2011

@sarlotta Pěkné fotečky mrnousku=)

cajori17
12. dub 2011

ahoj holky,je tu nejaka sestricka nebo lekarka? nevim si rady s vysledkem vysetreni ☹(((

cajori17
12. dub 2011

@ikopretinka pekny brisko 🙂
@lenik_25 treba to opravdu tak jak holky pisou 🙂carecka neslabne,takze dobry 🙂

suzamen
12. dub 2011

@lucadav pořád vše stejný teď se budeme zase snažit a pokud to nevyjde tak už si hodím mašli 😀

lenik_25
12. dub 2011

@cajori17 přesně tak, hlavní je, že neslábne

lenik_25
12. dub 2011

@nicollka zadržováním čůrání si zaděláváš na zánět močáku

madormi
12. dub 2011

@cajori17 maendy je sestřička jeslti se tu ukáže. a co máš za trable zasejc?

cajori17
12. dub 2011

jedu do nemocnice,ma pozotovni listerii,volala jsem jim do nemocnice,rekli mi ze se s tim neda nic pry delat,ze si mam jet ke svymu gynekologovi zitra,ale ja bulim jak zelva,

madormi
12. dub 2011

@cajori17 a kdy kde na to přišli? to je z jídla ne? tak snad to nebude ohrožovat mimíse

cajori17
12. dub 2011

@madormi nechala jsem si delat u obvodni test na toxo,ale udelal mi omylem na listerii a vysla mi pozitivni .pisou nedavno prodelana, muj gyndar tu je az ve ctvrtek a ja se silene bojim

lucadav
12. dub 2011

@cajori17 listerie???to je ze syru atd???nebo z čeho??

cajori17
12. dub 2011

@lucadav ja nevim ani ☹gynekolog muj tam neni,a v nemocnici mi rekli,ze pokud nemam prujmy atd,nemam jezdit,ale ja to nevydrzim,chci aby se mnou neco delali

madormi
12. dub 2011

@cajori17 stejně s tím asi gyndař nic neudělá, neboj to bude dobré hlavu vzhůru, nedávno mohlo býr před x měscíí mimís žije bije mu srdíčko tak neboj nemuselo se ho to vůbec doktnout

madormi
12. dub 2011

@cajori17 ale co by s tebou mohli dělat? já myslím že nic kord když ti nic není ☹

madormi
12. dub 2011

@lucadav já myslím, že to je ze syrů ze špatně omyté zeleniny, špatně udělaného masa, vajíček atd

cajori17
12. dub 2011

@madormi ja nevim ☹ dat mi treba antibiotika,alespon ho prohlidnout .............

lucadav
12. dub 2011

@cajori17 říka se že ohrožuje těhotný,lae problemy jsi žádný neměla tak to určitě bude vpohodě.....držím palečky.

lucadav
12. dub 2011

@cajori17 a kdyby něco bylo,,,tak už tě hned informujou atak...neboj

madormi
12. dub 2011

@cajori17 antibiotika by mohli malé ohrozit malé víc než někdy prodělaná listerie si myslím, ale tak můžeš zkusit zavolat na gyn.pohotovost

suzamen
12. dub 2011

http://www.facebook.com/event.php?eid=196821450...
PETICE ZA ZACHOVÁNÍ HRANIC PRO ZÁCHRANU PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH

lucadav
12. dub 2011

@suzamen Tak to jo...chodíš do práce už??? my jsme mimčo odložili ....tak vám držím palce....

cajori17
12. dub 2011

@madormi v nemocnici me odpalkovi,pry jestli nemam prujem a nezvracim at nejezdim a jdu si ke svemu gyndari ve ctvrtek

suzamen
12. dub 2011

@lucadav já jsem v práci už půl roku teď mi prodloužily smlouvu ale jen zase na půl roku 😒 tak pokud budu těhu tak budu pak nějakej měsíc na pracáku ale to nevadí

petroska
12. dub 2011

Ahoj holky.Tak už si lozíme plnou parou a rychlostí vpřed až nestíhám.Pádu už bylo ,protože se mi divoch začal stavět na nohy z kolínek a vyleze snad všude.nejrači má lození na stul a pak se ze stojáka pustit ,takže prýma na rozbití hlavy.Asi pořídíme helmičku at neriskuju 😒 .Konečně nás naočkovali a ted bude pul roku klídek.máme 71cm a 8400g.hele šarlot jaký druhy muže Filík jogurty?nechce mi moc ty bílé tak mu kupuju holandia ovocné ,snad to nevadí?bilé mi plive a ani ovocem ho neošidím když mu tam dám ☹ @sarlotta krásný dětičky.supr počásko teď že?paráda že je jaro.Malý škube trávu jak divý,ani nepotřebujeme sekačku 😀 @lucadav malá je parádnice viď 🙂 ?šikulka @lenik_25 držím palečky 🙂
@mari111 jeje taky trápení s Lauruškou?tak ještě že už je to lepší 😉

petroska
12. dub 2011

@nicollka krásný bříško.o tom deníčku sem taky uvažovala.je to supr a nádherně udělaný 😵 .mimčo bude mít krásné vzpomínky a záznamy

maendy
12. dub 2011

@cajori17 v kterém jsi týdnu? No je to hodně složité,tvuj gyn se rozhodne podle vysledku,ale je to docela vzacné.
Nebudu tě strašit prognozama a čím je drobek vším ohrožený,počkej si na dr.To by chtelo ty vysledky vidět.
Třeba je to jen něco slabého.Jinak se to léčí antibiotiky.......... co vím potrat by to vyvolat nemelo.....a mimco se vetsinou narodí dřív......

nicollka
12. dub 2011

juj sofinka se ozyva ta je hodna 🙂

Ano listerie je z plisnovych syru, plisne vseobecně, špatně omyta zel. ovoce, ja si teda dala hermeliny dva uz, pry se tepelně listerie ničí.
Dá se to nějak zjistit krom krve? ach jo zase brouk v hlave

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru