Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
30. dub 2011

@lenik_25 dekuji 🙂

cajori17
30. dub 2011

holky musim se vam sveriz....vybrala jsem restauraci,kam se pujdem najist cca 15 lidi ............no abychom na jidlo nemuseli cekat,dali jsme na vyber jen ze tri jidel.....nasi si v pohode vybrali uz do predu abych to mohli nahlasit a kdo si myslite,ze dela porad nejvetsi problemy????????no trefa TCHAN 😔 do oci nam rekl,ze si nic neobjedna,ze si sam vybere z jidelniho listku,ze nemuze vedet na co bude mit chut 😔 vite co to je?kazdy si v pohode vybere a on to cely bojkotuje.......jsem se doma zase rozbrecela a byla bych nejradeji,kdyby tam ani nebyl.........pritelaka to zarazilo a ani nemluvil,ze se na to vykasle az ,t si kazdy objedna co chce,ale to ja nechci,abych nemohli jist vsichni zaroven ......ach jo ☹je mi z toho na nic,on nam vsechno kazi..ale tchyne je v poho,se snim kvuli tomu pohadala

madormi
30. dub 2011

@cajori17 kašli na něj, tak at si objedná co chce, on bude za debila, vy už všichni budete jíst nebo po jídle a on tam bude čumět, pže na jídlo bude čekat, nenech si jím zkazit den ani za nic 🙂

majjka24
30. dub 2011

@lenik_25 Jsem z toho blázen tedy, když se měřím normálně tak v pohodě zapípá jak má, a jak si měřím bazalku, tak mi to ne a nezapípá ☹ Jednou se vzbudil, ale ton jsem zkoušela večer (jen jestli funguje jak má, protože mi to ráno nevydal ani hlásku), další den ráno taky nic a dneska jsem se na to vykvakla i když jsem se sama od sebe vzbudila, přesně na minutu. A nevadí tomu třeba plný moč. měchýř?? Jinak fakt nemám tucha proč kdykoliv jindy mi bez problémů pípne a ráno ne 😕
Jserm z toho jelen 😝
Jinak u nás je tma , blesky lítají jak o dušu, leje jak z konve a ňufani chrápu 😀

majjka24
30. dub 2011

@cajori17 Přesně jak napsala madormi, vyprdni se na něja ten svůj Váš den si vychutnej jak jen to půjde, tchán ať se třeba postaví na hlavu. Já tam taky neměla tchána (nesjou spolu už skoro 15 let) , ale baví se spolu, myslím, ale je to blb na entou a ještě plno dalších věcí k tomu. Kašlala jsem na všechny a užívala jsem si to, jak mi to mimísek dovolil. 😉 🙂

cajori17
30. dub 2011

@majjka24
@madormi diky holky,udelam to tak ........on at si ceka na jidlo 😉 my si budem v klidku jist a on at si ceka 🙂

u nas je tedy hrozny pocasi,prsi a prsi,ale dnes jsem byla na tom obidku a paradicka a pohodicka 🙂

majjka24
30. dub 2011

@cajori17 přesně, vykvákni se na ňho u užij si to !!! Povinně 😀 😀 😀

cajori17
30. dub 2011

@majjka24 jasan 🙂 ale cloveka to zamrzi takove chovani,akor kdyz je to nas den a nekdo nam ho chce zkazit

majjka24
30. dub 2011

@cajori17 Mě by to taky mrzelo, ale co se dá dělat,každý jsme nějaký. nebo jste mu něco měli objednat sami a bylo by, kdyby to nesnědl, byl by to jeho preoblém, jídlo dostal 😉 A tchýně by ti určitě poradila co jí 😉

sarlotta
30. dub 2011

@cajori17 úplně souhlasím s madormi🙂 to napsala přesně 😀 😀 navíc jako od kdy si hosté na svatbě vybírají jídlo ??? normálně je jedno menu a hotovka...

cajori17
30. dub 2011

@majjka24 uz jsme premysleli,ze mu proste dame taky rizek,jako nam vsem ostatnim.vsichni jsme se shodli na kurecim rizku a doma ho ji taky,tak ho nejspis taky dostane a bude mit po ptakach 🙂

sarlotta
30. dub 2011

@petroska malý je nááádhernýýýýý a jakou má krásnou košilu frajeeer🙂 hele jak počásko dovolí musíme dát to kafčooo kakra 😉

majjka24
30. dub 2011

@cajori17 To je řeč a vůbec se s chlapem tvrdohlavým nepárejte, je to přece jenom chlap 😀 😀 😀 A ještě není tvůj 😀 😀 😀

cajori17
30. dub 2011

@majjka24 dekuju ti za podporu 🙂 me zacala nejak palit zaha,tak s tim jdu neco udelat.zitra nakouknu,pekny vecer preju 🙂

kvetinka7
30. dub 2011

@kopa
@sarlotta
@mirax
@tercie ahoj holky, jeste jednou dekuji za prani k memu tehu a tt..napsal jsem to na konika az po 1.UZV screeningu,az se mi overilo,ze je vse(tedy zatim ) Ok..ani tentokrate jsem to nemela uplne bez obtizi..
puvodne byly na UZv zarodky 2 -dvojcata-- holky,ja to nemohla rozdychat.. V zivote by me to nenapadlo, ja a dvojcata..chudak Adamek.. no a pak po mesici tam byl uz jen jeden. A pak jsem mela strach,jak to cele dopadne..
Zatim tuk tuk.. Ok..
takze ma dozatimni uspesnost 50:50 😉 ☹

madormi
1. kvě 2011

holky moje, potřebuji radu 🙂 strašně se mi líbí jedna sada do postýlky- mám jí v albíčku- je to mantinel kolem celé postýlky, polštářek a peřinka. mantinel pasuje do postýlky 120x60, to je ideální, pže tu budu mít, ta větší se mi nevejde. ale povlečení je na peřinku o rozměrech 135x 100 a já řeším furt jestli tato peřinka 135 cm není moc velká ro postýlky 120 cm, jestli to nebude blbé a nepraktické. jeslti by nebylo lepší koupit menší rozměr peřinky, tu 120tku. Jenže ty nedělají s mantinelem kolem celé postýlky, takže mám dilema 🙂

petroska
1. kvě 2011

@madormi ahojky já má peřinku 135 x 100 a ted je to supr.jak byla malušký tak se v ní ztratil ale ted by mu zas klasická malá peřinka byla malá tak su ráda že sem zvolila tento rozměr 😉 a taky mám klasickou malou postýlku.

madormi
1. kvě 2011

@petroska jee tak to si mě potěšila, mě se strašně totiž líbí to povlečení , které je jen v tom větším rozměru 🙂

petroska
1. kvě 2011

@madormi hihi já nevidím tvoje albíčko abych mohla kouknout co sis vybrala ale asi bych fakt zvolila větší peřinky než ty malinké.nám by určitě v pul roce už malé nebyli protože je rád zachumlaný v peřině a tu malinkou by měl fakt tak tak 😉

sarlotta
1. kvě 2011

@kvetinka7 no tohle se stává často, že jedno z dvojčátek ,,odejde" 😔 ale tohle druhé je to silnější a už bude všechno ok, to se neboj🙂

@madormi já už taky dávám větší peřinu malé 😎

sarlotta
1. kvě 2011

@cajori17 už 24 tt 😲 😀 😀 😀 šmarjááá to letíííí 😎 😎 😎

petroska
1. kvě 2011

ahojky holky.
@sarlotta prosím tě.zrovna študuju recepty co vařit prckovi a tam je že i krupice se muže dávat ale není napsaná jaká.myslíš že mužu dát už normalní dětskou krupičku?A červená čočka se taky muže dávat že?ta není nadýmavá.už vařím sama at to ma Filda pestřejší tak furt stujuju co mu dělat a vždy na mě stránky vybafnou takové novinky co už mužu dávat 😀 .Jo a kafčo bych teda už dala jen to počásko se furt kazí.potřebuju s prďolou vypadnou at se zabaví,je to děsný zlobidlo a doma má vše obkoukané tak jen někde venku je hodný když je to pro něj něco novýho,jinak děsný raubíř teda 😠

petroska
1. kvě 2011

@sarlotta hihi tak ted sem kukla k tobě do albíčka a už mám přehled co jíst.supr že mužu obkoukat 😀 .jen dotaz na ovesné vločky.ty je uvaříš nebo jen rozmočíš ve vodě nebo mléce?já kdesi četla že u dětí by měli projít varem ?!a že až od roku podávat a já je koupila než sem to našla na netu.

madormi
1. kvě 2011

@petroska v ip si mě přidej jako přítele a uvidíš albíčko 🙂 🙂

majjka24
1. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................24 tt,............ KO ?. .......................................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 23tt,.............. KO 16.5. ,............................................ TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 22 tt, ...........KO ?. , .................................................TP 5.9.2011
nicollka...................................22 tt,............. KO ,6.5. ............................................... TP 5.9.2011
Mirax........................................21 tt, ..............KO 4.5............................................. TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........14 tt................KO ??...................................................TP ???
nikissek28.................................6tt................KO ??...................................................TP ???
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC
majjka24...............................14DC
maendy................ ................18 DC
Martasek ................ . ...........18 DC

madormi
1. kvě 2011

jooo a ještě jeden dotaz holky, má cenu kupovat moskytiéru na postýlku? nebo je to zbytečné a je to jen dekorace? mám na mysli tuto bílou: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=2496552

mirax
1. kvě 2011

@kvetinka7 - kveti, teď už bude vše ok 😉 No, jinak já měla při prvním utz gestační váčky dokonce tři!!!! 😀 😀 😀 😕 Byla jsem taky v šoku, ale za měsíc tam taky už byl jen jeden ( já se ale tolik nebála, že by to byly trojčata..už na začátku bylo vidět, že jeden je větší a ty další dva byly jen s náznaky zárodků)
Ale místo třetího dítěte trojčata, to bych nedala...Manžel na to hned prohlásil, že se jde objednat na podvaz chámovodů🙂)

ikopretinka
1. kvě 2011

Ahoj, tak jsme doma z porodnice až bude čas napíšu, přidávám fotky a děkuji za gratulace. 😵

madormi
1. kvě 2011

@ikopretinka krásná beruška!!!

nicollka
1. kvě 2011

Ahoj holky tak návštěva odjela a může se uklízet uff já se tak těším do postele.

Ale babička s dědem nám donesli malou whiskas (micku) Je krásna a maličká.
A tímto prosím Lauri … co ji mam davat jíst když je takto maličká? Naučí se mi na písek, zatím je v průjezdě, ale bude bývat na dvoře se psem až si tu trošku zvykne a taky pak pomalu psa budeme učit. Tak jen aby nebyl ted zašpiněný celý průjezd, to by MM nepřežil.

Kopreti no ta je krásnučká 🙂 a jak se opaluje 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru