Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
30. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Mirax 40tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 39tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 29tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 19tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt..................1.2.KO, 15.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt..................
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // KO
M.aa.b 41DC ???
Maendy 41DC ???
Pe.Martina 33DC
Markee 27DC
Katyna 24DC
Zlababa 23DC
Maarrtina 22DC
Aja.83 21DC
Ikopretinka 20DC
Cajori 17DC
Kopa 15DC
Paaja 13DC
Nicollka 10DC
If.v nehlídá

sirella
30. led 2010

schovám na příště 😀

sarlotta
30. led 2010

už se nehlasuje, ale bude další kolo🙂

markee
30. led 2010

Dobré dopoledne,
tak mě se dnes nejspíš dostavila MS. Zatím jen špinění a trošku,tak uvidíme co z toho bude. Ale už jsem jí čekala,měla dorazit v pondělí,takže jsem ráda,že to není zas o týden dřív než mělo.
Jinak odpoledne pojedu s malou k našim a budeme tam spát,pže ráno jedu s nejmladším bráškou pro dalšího brášku s přítelkyní,pže přijedou z Francie z lyžování. No jsem zvědavá,jestli v noci nasněží či ne. Podle toho budu laborovat s cestou,zda jet na Zličín přes Radotín nebo přes Smíchov. Uvidíme,uvidíme.

sirella
30. led 2010

jasně...já si to myslela...a tento návod se může hodit vždycky 🙂

a šarlotko...chtěla jsem ještě jednu věc...včera jsem byla na kosmetice ve městě a pak chodila po nákupech a nedalo mi to a koupila jsem si andělské karty(před časem jsme se o nich bavily) a jsem z nich nadšená 🙂 Celkově je i celý výklad jednodušší než tarot a je to strašně všechno pozitivní 🙂 Strašně mi to zlepšilo náladu...kor když jsem si tahala kartu dnešního dne a vyšla mi karta:Není se čeho obávat...u ní je psané,že všechno dobře dopadne a že nemám pochybovat abych na sebe nepřivolala žádnou pohromu...tak se toho držím 😀

sirella
30. led 2010

ách jo...teď mi volal manža (je na cestě do obchodu),že daleko nedojel...už je v příkopě nad dědinou ☹ Holky...kdo někam jedete tak dávejte moc pozor(teda u koho sněží).Manžovi se zdálo,že sněhu zatím nic moc nepřipadlo,ale bylo to hodně namrzlé a tak dostal smyk a už je v příkopě...ách jo

sarlotta
30. led 2010

sirell to je fajn🙂 čoveče já jsem karty nevytáhla co jsem těhu🙂))) radši 😀 😎

markee tak plánovaná MS to je fajn a snaženíčko bude kdy ? už jste nějak domluvili doma 😎
tu cestu Ti nezávidím, já se bojím v Zimě jezdit, auto si dělá co chce 😅

sirella
30. led 2010

šarlotko...a to já zas ju 🙂 V tarotu mi pořád vycházely samé dobré věci(až jsem si myslela,že si to tak vykládám schválně a že asi šidím...i když to nejde,když důkladně míchám) a chtěla jsem zkusit něco jinšího...a ty andělské karty mne zaujaly už tehdy jak jsi o nich psala.Včera jsem si s nima spíš jen tak hrála a zkoušela a dneska mi to vyšlo krásně 🙂 ...jen teda nevím no...karta není se čeho obávat a manža s autem v příkopě...to je takové divné

markee
30. led 2010

Sarlott,my se snažíme od prosince ☹ V prosinci to bylo opravdu časté a nic. Teď v lednu spíš ne,pže prostě Míša nechtěl,neměl náladu nebo nevim. Takže MS musela přijít. I když třeba kdo ví. Já na špinění netrpím,takže uvidíme.Ale myslím,že se MS během dne rozjede.

markee
30. led 2010

Jinak s tou cestou do Prahy. Mám strach tam jet v tomhle počasí,ale přece je tam nenecháme 😅

cajori17
30. led 2010

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla protoze toho mam v posledni dobe moc. Zvazovala jsem to nove zamestnani ale nakonec jsem ho odmitla, i kdyz bych mela skoro dvojnasobny plat nez mam ted....Ale je to stresová práce a my se snažíme o mimíska,takže jsem to odmítla...

Jinak moooooooooooc gratuluji vsem tehulkam k uspesnym kontrolam-jen tak dal...A jak je to s maminkama cekalkama?uz nektera porodila?

farmarska
30. led 2010

ahoj kočky, jsem se tu ale dlouho neukázala, to budu mít tutově už alspon 5x neomluveno co 😅 😀
No měli jsme ted problémy s připojením 😝 Navíc máme trvalé potíže se sněhem 😝 nevím jak u vás, ale my jsme tu totálně zasypaný-odřízlý od světa 😝 Manža se pokoušel prorazit si cestu do práce , v pátek ráno, ale bezuspěšně. Sněhu tolik, že mu byly i řetězy k prdu, páč se mu valil před autem nahoru na kapotu, hned po pár metrech. Tak jsme všici doma 😎 Jeětě že máme zásoby žrádla 😀 Manžel s mamkou poctivě třikrát denně prohrabávají uličky, alspon na zahradě, k bráně, ke kozám, atd.., ale ne že by to bylo moc vidět, bo ten sníh furt padá a padá 🙄 Jestli jste někerá koukaly včera na Uvolněte se prosím, tak jak Krauz četl ten deník toho slováka, tak to na nás docela sedlo 😀 😀 😀
No nic, jdu dočítat, budeete toho natuty tolik, že mi půjde hlava kolem 😀

farmarska
30. led 2010

jůůů tak dočítání zas tolik nebylo 😉

sarlot gratuluju k výsledkům 🙂
sir dobře že ti karty pěkně ukazují 😉 jen s tím manžou v příkopě teda nic moc 😝 ale ber to zase tak, že je to vlastně dobrý, že se jemu nic nestalo...v tom bude ten plus 😉 🙂
terculdo mám radost, že se ti bábovka zalíbila 😉 😵

farmarska
30. led 2010

markee doufám že pokavad je toto mrcha, tak že bude už poslední 😉 a v to já věřím, dyť vy jste neměli snad nikdy problém otěhotnět 😉
flair hezky si užívej manžílka!!! 🙂 To tam u vás ted muší bejt hotová sodomagomora 😀

farmarska
30. led 2010

miraxíku co ty, už rodíš?? 😉

mirax
30. led 2010

ahoj všem... 🙂

holk, já ještě nerodííím a asi ani nikdy nebudu nebo co...Dnes zase poslíci s bolestma do zad, že jsem funěla, jak čoklík a teď už nic...
a já tak doufala...úplněk, manžílka jsem zpracovala 😉 ..a zase nic..stále sedím na vejcích...

Venku bylo dnes krásně, řádili jsme na sněhu, manža vařil, byl to pěkný den.

Jdu se zase natáhnout a půjdu brzy spát, jsem nějaká unavená.

maendy
30. led 2010

Ahoj holky.Napište mi do tabulky 10 DC.Omlouvám se že nechodím,necítím se ještě psych dobře.
Však víte.Jinak moc na vás myslím.Pa pa

markee
30. led 2010

Holky tak vám nevim,mrcha se ještě nerozjela a špinění není 😒 No uvidíme,zda se to hne či ne. Když ne tak jsem asi těhu. Ale to by byl zázrak,pže fakt to v období plodných dnů bylo jen jednou. No uvidíme.
Jsem u našich a jdu spát. Myslela jsem,že toho bude víc prokecáno,tak jsem ještě nakoukla.Tak se mějte,já ráno pádím směr Praha. Pa.

markee
30. led 2010

Jen si teda myslim,že do rána to bude,pže mě břicho občas pobolívá. No,ale nesmutnim,pže kdo si počká,ten se dočká. 😉

farmarska
31. led 2010

ahoj holky, hezký nedělní ráno 🙂
markee jak to s tou tvou mrchou vypadá?? 😕
meandy doufám, že ti brzyčko bude už líp 😔
patoložko, teda tobě to tělo dává zabrat 😝 tak snad už to byly poslední poslové a ted už jen porod!!! 🙂

sarlotta
31. led 2010

Hezký den holčinky🙂

markee Ty nás teda napínáš🙂))

Mirax no Ty taky🙂))))))))))))))) já rodila na termín... vím jak je to otravné🙂))

Farmi u nás taje.. včera 11st venku🙂)

sarlotta
31. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Mirax 40tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 39tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 29tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 19tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt..................1.2.KO, 15.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt..................
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // KO
M.aa.b 42DC ???
Pe.Martina 34DC
Markee 28DC
Katyna 24DC
Zlababa 24DC
Maarrtina 23DC
Aja.83 22DC
Ikopretinka 21DC
Cajori 18DC
Kopa 16DC
Paaja 14DC
Nicollka 11DC
Maendy 11DC
If.v nehlídá

tercie
31. led 2010

Ahoj holky, krásnou neděli přeju 🙂
Co je pod včera novýho? 🙂 Budu mít ůbec co číst? Jdu to omrknout!!

U nás je dneska krásně, svtí sluníčko, tak bych chtěla jít ven,ale manža není doma tak musím sama a to mě nebaví,, ale škoda nevyužít když je tak nádherně... Akorát jsem dala péct kus krůty k obědu, tak než bude, snad sluníčko nezaleze...¨

Týýjo a dneska už 30tt 😅

sarlotta
31. led 2010

Že ses nepřihlásila dřív🙂)) do tabulky.
My byly včra na karnevale na ledě s malým, já teda jen kukala🙂)

dneska jdem nakrmit kačenky 😎

tercie
31. led 2010

Šarlot já tu dřív ještě nebyla, abych se mohla přihlásit 😀

No asi pojmu procházku jako úkol,vezmu si batoh a petky a skočím si k prameni pro minerálku...
Za chalupou máme totiž stáčírnu Korunní, a je tam v lese pramen pro veřejnost, tak si občas zajdeme. Je neupravená, přírodní, takže jen mírně bublinkatá,páč do flašek to přisycujou, a to je docela škoda.

markee
31. led 2010

Ahojky,
tak pořád nic. Žádná MS,no uvidíme co s tím bude dál.
Jinak jsme do Prahy dojeli dobře,tam jsme vyzvedli brášku,došli do KFC a jeli dom. Pak jsme byli chvilku u našich a teď jsem dorazili domů. Musím udělat oběd a vůbec se mi nechce,pže jsem fakt unavená. v noci jsem nemohla spát a ráno vstávala kolem šestý,takže jsem zralá na spaní a né na vaření 😖

tercie
31. led 2010

Markee tak docela fajn výlet ne? 🙂 Já bych vyrazila do mekáče, ale nikdo se mnou nechce a stejně mi nejede auto...
Taky teprve vařím, protože jsem troubu vypla když jsem šla ven. Stejně se mi sluníčko schovalo ☹ Akorá se šlo pěkně blbě, nevím proč jsem čekala,že cestu někdo prohrne 😀 brodila jsem se ve sněhu, cesta 2km vydala za čtyři 😀 A ještě s baťohem na břiše i na zádech 😀 Ale měla bych to podnikat asi častěji, abych měla nějakou fyzičku na porod 😀 Akorá jsem myslela, že ještě dneska vytřu,ale to už asinedám. No uvidíme, až si chvilku dáchnu...

markee
31. led 2010

Tak jsem si udělala radši test a jsou tam //,jenže jde ze mě takový divný výtok-pardon. No uvidíme,zda se ještě MS nerozjede. Ale nikdy se mi to nestalo,falešné dvě čárky. No nikdy neříkej nikdy,že jo. Hlavně,já se budu malinko radovat,až mi doktor řekne,že je srdíčko a pak až po výsledcích z odběru placenty. Takže tohle ještě pro nás není výhra. Je mi to strašně líto,že nemůžu být nadšená už od teď. Je to hrozný,to čekání

tercie
31. led 2010

Markýsku vážně? 😅 To je krásný... a testovala jsi mamatestem? A jakej výtok? Téééda...já vím,že to ještě není výhra, ale i tak strašně potichoučku gratuluju,ale hlavně budu celou dobu strašně moc držet pěsti, páč to nosí štěstí 😉 aby tenhle broučínek byl zdravej!!!!!

markee
31. led 2010

No testila jsem mamatestem-měla jsem tu jeden. Další si můžu koupit až příští pátek,zatím nevím o tom,že bych měla jet do města dřív. No uvidíme. Výtok je takový žluto-hnědý,né tmavý,ale středně tmavý. A neteče pořád,to jen zašpiní a dost. No fakt se uvidí. Dostat bych MS měla zítra,takže uvidíme co bude. Ty dvě čárky vylezli brzo a jsou takové střední. Fotit je teď nebudu,pže na pevném PC je manža a nadával,by že to zas každému slepičím a hlavně,že to není jistý a kdesi cosi. Takže prostě až časem.
Tercinko,děkuju moc,ale fakt se bojím. Trošku se mi chce brečet,pže se prostě chci,aby miminko bylo zdravé a nedopadlo špatně. No prostě,jestli MS nedojde,tak za cca 11tt snad budeme mít výsledky z odběrů.A to uteče jak voda.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru