Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

veve.b
15. črc 2010

@jitule Já začala z ničeho nic silně krvácet ... ale neplaš se zbytečně, věř mimískovi a tomu, že je vše v pořádku 🙂

veve.b
15. črc 2010

@sarlotta Děkuju 😀 Já jsem hlavně ráda, že je prcek Ok a že sebou včera hezky mrskal. No už se moooc těším v srpnu na 3D 😀

tercie
15. črc 2010

@veve.b no teď už jím leccos, zezačátku ho nafukoval, ten meloun 😀 ale teď už si s prdíkama umí krásně poradit 🙂 No jo, chlapi ještě chrápou, já tu čekám s oběděm jak tele, ještě jsme dneska neobědvali, a to mám tak úúúžasný zapečený brambůrky se špenátem... hehe jsem zvědavá,cona to řekne manža, ten takový věci moc nerad 😝 mám obavu aby mi nepřistály na hlavě...

@sarlotta díky, budu to hlídat 🙂 ale vypadá dneska už ok, je veselej, chechtá se od rána, snad navečer něco nepřijde.
No hele,při buřině by si Šarlotka mohla pospíšit na svět, třeba 🙂

tercie
15. črc 2010

@veve.b Verčo, a co jména, už máte? 😉

sarlotta
15. črc 2010

terci já bych jim to sežrala a basta, Lukýnkovi je to jedno a manža ať si víš co... 😀 😀

veve.b
15. črc 2010

@tercie Hele ty se mu taky mstíš???? 😀 myslím ím jídlem 😀 Já včera dělala těstoviny se sýrovou omáčkou a brokolicí, tos měla vidět ty ksichty 😀 😀 😀
Na ten meloun jsem se ptala účelně, abych věděla, co zítra přivézt 😀 Takže vezmu melou a zmrzlinu 😀 😀 ??? Co ??? 😀 😀

veve.b
15. črc 2010

@tercie No nějaká už padla. Holčička s největší pravděpodobností Adélka - k té nemáme žádné hrozné asociace 🙂 No a u kluka je to horší - Zatím vede Ondrášek, ale je blbé, že má svátek na konci listopadu a my máte termím v půlce prosince, tak nevíme, nechcem aby byl nějak ošizenej. VBíš jako svátek, 14 dnů na to narozky a pár dnů na to vánoce a pak celej rok nic ... No ale jiná jména nás moc nenapadli, teda aby se nám líbili a nebyli k nim žádné hrozné asociace ☹

sarlotta
15. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 37tt.................. ....... ....KO 14.7. ozvy v pořádku KO 21.7..........čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 37tt.................. ...........KO 8.7........................................................čeká chlapečka
Mari 34tt.......................... ....... ..KO 15.7............................ .........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 33tt.............................. KO 19.7. velký utz 15.7.v pořádku 😉
ee.liska 32tt .................. ... ..... .KO 29.7..........................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 32tt.................. ..........KO ?............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 32tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .......................................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 26tt ....................... . . ...... cukr 20.7, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 23tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 23tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 14.7. v pořádku KO 13.8. 3D utz 3.8.
Paajaa 17tt............................... KO 29.7. tripply 16.7.
M_artasek 10tt...........................našla // 1.7.... Hcg potvrzeno, KO 7.7. ?
Farmarska 7tt............................ KO 21.7.
Maendy 19DC
Nicollka 17DC
M.aa.b 14DC .............................KO 13.7 v pořádku . + transfer 19.7
Cajori 13DC
Katyna 11DC
Aja 11DC
Madormi 8DC
Natalie 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

tercie
15. črc 2010

@sarlotta no jo, jenomže to bych mu musela dělat něco náhradního,...takhle když to nebude chtít,mu taktně vysvětlím, ať si něco vezme sám 😀

@veve.b já se nemstím,to není schválně, prostě někdy udělám, na co mám chuť já, kdybych měla vařit to co chce on,tak máme furt řízky se salátem nebo brambory s česnekem, nebo hranolky 😀
Takže u vás doma se taky nekvětákuje, nebrokovnicuje? 😀 Hele nebude to povoláním? 😀 Jsem zvědavá, až budu takovýhle různý chuťovky vařit prckovi.. to se asi bude táta stravovat už jenom na Bernardu 😀
Jo nemusíš vozit nic, no ale jestli mermomocí chceš, tak stačí kousek melouna ,zmrzku tu máme 🙂

tercie
15. črc 2010

@veve.b Jo,asociace, to znám, obzvláště u manžových návrhů na jména pro holčičku 😝 😝 😝 samá bejvalka, to tak.
Ale Ondrášek je pěknej, to je můj bratránek 😉 a když je to o 14 dnů tak to vůbec neva, to bych až tak neřešila, horší by to bylo ob dva dny nebo tak. A dárečky může dostávat i k jiným příležitostem,k velikonocům, ke dni dětí,za výzo 😉

sarlotta
15. črc 2010

hele došla mi těhu-kojo košilka🙂 a mám nové šatky🙂))))) pže sem ve všem zpocená jak pakátko... ale tyhle jsou super 😎

veve.b
15. črc 2010

@sarlotta No moooc hezounký 🙂 Jsi v tom fakt kočka 😉

veve.b
15. črc 2010

@tercie No jsem si taky říkala, že budou v rodině všichni povinně dodržovat den dětí, aby prcek, pokud to bude kluk, nebyl teda šizenej 😉
Tak zejtra melouna přivezu, se těš 😀 a maža bude zítra doma??? nebo maká???
Jo a brokolici ani květáku se u nás moc neholduje, to se tu jí jen pod mým nátlakem. Hele možná to fakt bude povoláním, protože Jenda by taky rád jen řízky a řízky a řízky a taky ty hranolky, ale ke všemu. Podle něj je prý nejlepší řízek mezi dalšími dvěma řízky 😠 No to máš vidět jak tu vždycky vyvařuju na vánoce, jak pro armádu a to jsme dva!!!! U nich se totiž na vánoce dělali tři druhy řízků - vepřovej, kuřecí a králičí a taky vinná klobása .... Jsem to za ty roky teda pomalu ale jistě zredukovala jen na kuřecí řízek a vepřovej, aby neříkal, že jsem na něj zlá, že mu ani navánoce nedopřeju. A každoročně se vždycky přežere jako kdyby měl být konec světa ... No ale už se těším na letošek, se bude divit jak dlouho bude stát u těch kamen - hahaha - se potrhám smíchy. Však on na to přijde, že nemusí mít toho tolik 😀 😀 😀

kopa
autor
15. črc 2010

Tak šaty vyzkoušený 😉 snad to zítra kámoška zaváže.
Jinak asi to bude znít divně 😅 😅 ale mě se tam tak zítra nechce 😅 😝 😝 Bojím se,že se něco ....že mi třeba rupnou šaty,vypadnou prsa...Už jsme doma nacvičovali polibek 😅 Holky myslíte,že je blbý když si dáme jen pusu?? 😅 😕 Já nevím příjde mi to takové divné se líbat přede všemi a když si ještě představím ten objektiv fotáku 😅 🤐 jsem stydlín 😕

Handm odpočívej 🙂 pěknou dávku léků ti nasadily,tak ti to určo pomůže 😉 Držím palečky 😵
Sarlott šatičky a kojo košilka jsou moc pěkné 😵 snad si to zítra užiji,furt se bojím,že tam pak někde budu sedět v koutě sama 😅 😅 asi přeháním,ale vím jak to bylo na švagrovčiný svatbě.Přítel teda byl vždycky poblíž,no...

kopa
autor
15. črc 2010

@veve.b gratulka ke kontrole 😵 😵

kopa
autor
15. črc 2010

já zase možná večer nakouknu,už mám skoro vše uklizené. 😉

mabe
15. črc 2010

jee kopi, jenom tak jsem zase jukla sem a...... gratuluju a uzij si zitrjsi den. neni to blby normalni polibek. franzcouzaka si date za rohem 😉 😀 keasny tt

veve.b
15. črc 2010

@kopa Děkuju 😵 😵 Tobě taky gratulka ke včerejší kontrole 😀 😀 Zítřejší den si hezky užij, je jen tvůj 😵 😵

sarlotta
15. črc 2010

@kopa normálně si dejte jen dloooouhou pusu, aby se to stihlo vyfotit 😎 určo se nemusíte náruživě líbat 😀

sarlotta
15. črc 2010

@veve.b abyste letošní Vánoce nešli do restauračky... chlap jak má vařit tak klidně zaplatí mega véču 😀 😀 jen aby nemusel 😉

kerrie
15. črc 2010

Ahojík 🙂
Přišla jsem na vás juknout a hlavně popřát Kopince, ať se na ten zítřek krásně vyspí a ať všechno klapne tak, jak si přeje. A hlavně Kopi............vyprdni se na tchýni a všechny škarohlídy.............je to Tvůj den, tak si ho s přítelem užijte se vším všudy!! 🙂

murynka
15. črc 2010

@kopa leničko přeji vám na zítřek krásný den je to jen tvůj den!!!tak si to užij a na všechny se vyprdni jasný 😉 😉 budeš vdaná paní 😵 😵 myslím na tebe!!!

cajori17
15. črc 2010

ahojky-jen nakukuji-chci totiz poprat Kopince-Lenicce at ten zitrejsi den krasne uzije 🙂 🙂 a at vse klapne....pa 🙂

cajori17
15. črc 2010

mas jestedotaz:marodim od 7.7.ale mudr mel dovcu,tak jsem sla k jeho zastupu...doktorka me vypsala prace neschopnou do 16.7.....ale .......................v pondeli uz muj doktor zas bude ordinovat a chtela bych marodit dal,protoze se necitim dobre..myslite ,ze mi muze muj dr.tu vypsanou neschopenku prodlouzit,nebo vystavi novou?pak bych musela do prace donest tu ukocenou PN a i tu novou?nevite?????a od kdy by mi vystavil novou kdyz me mudra napsala neschopnou do patku????to by me napsal zpetne neschopnou od soboty?jde to? to je hruza--nejak jsem se v tom zamotala....to nemuzete pochopit,pac to sama nechapau 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

cajori17
15. črc 2010

u nas bude bourka a fouka vitr 😀 😀 😀 😀 snad zapeŕsi a ochladi se....dobru noc

martinkal
15. črc 2010

Ahoj holky 🙂

Kopinko-Leničko zítra si to pořádně užij. Mysli jen na sebe a skoromanžela, ať je vám krásně, a mysli na miminko, vdává se s tebou 🙂 Přeju ti s Lucinkou jen samé štěstí, lásku a spokojenost 🙂
Zítra bude krásně ty se vdáš a Lucince budou 4 měsíce 😀

aronek
15. črc 2010

@martinkal taky nám jsou zítra 4 měsíce. Jak se vede?

jitule
15. črc 2010

@aronek @petrisek @verve.b - děkuji vám holky za zprávy. Dnes mne pustili po 3dnech z nemocnice,kde mne přijali pro křeče v břiše,které jsou údajně spojene s předchozími operacemi,když jsem si léčila vaječníky, tak pry mne trápí srusty a na zacatku když jsem ještě ne elanze jsem tehu jsem měla nehodu a dost rtg a analgetik tak mám porad strach a noční můry i vzhledem k tomu ze to u mne trvalo 6 let než se to povedlo. Ale děkuji za podporu a zkusím byt klidnější. Dobrou

mari111
15. črc 2010

ahojík, píšu až teď bo sme pak hned jeli na grilováni , kontrola v pořádku ale nějak dr říkal že už bych aj mohla rodit, že kdyby jo tak že se nemusím bát že mimi už by bylo v pořádku, ale že ještě 14 dní aspoń bych mohla vydržet, ja kulila oči na něj jak péro z gauče, ja nebyla schopná se ho ani zeptat o čem to vúbec mluví,, no kyčel mne bolí jak šlak, pipi kost "nebo jak to napsat" taky a tvrdne mi často břicho, tak jestli z toho usoudil že už pudu brzo, no čípek kontrolopval a takle nějak z toho usoudil toto, no tak nevím, a říkal že to teplo tomu jen přidáva že ženský roděj dřív, no tak teˇmne někde píchne nebo zabolí a ja už budu plašit 😅
Handm téda co ten Bobista vivádí, žeby už chtěl ven?
Zítra vám hodím foto, koupili sme Laurince gaťatá, šatičky a povlečení, jo a cestovní postýlku taky ještě musím dát do alba 😉 tak zítra pa a držte se holky a těhulky žádne předčasné porody 😅
A kopísku na zítra držím, palečky ať je vše v pohodě ať ste štastný

maendy
16. črc 2010

Tak s tou PN to nechápu..... jak ti muže napsat do kyd budeš marodit... to se ukončuje ten den.... ne takto dopředu...to neznám....jsem zdr.sestra...pracovala jsem i v amb ale tohle je pro me docela sokujici novina... normalne bych sla ke svemu MUDr. a ze budu marodit dál...rozhodne neukoncuj a nejdi do nové... příjdeš o peníze... nezapomen ze první dny se neplatí...čím dýl doma tím líp....bez přerušení...a ten zástup fakt divnej....

Jinak díky za zařazení do tabulky.... jsem ráda že jsem tu s váma zase.... jo a .... sice se nesnažíme..ale nemám ani antik...ani nic nepouzivame.... to ale s přítulem provokujeme osud že.....Ale at se stane co am se stát... před tím s ex jsem cekala 3 roky a pak to vyšlo inseminací a pak missed tak nevěřím že ted to bude jak v pohádce a vše bude rázem a ok......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru