Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. zář 2010

@maendy taky tě bolej zádička ☹

handm
13. zář 2010

Ahooooooooooooooooj
to byste nevěřily, kdo je tu zpátky... 😀:-d😀😀
musím vás dočíst, člověk tu chvilku neni a tady x stránek 😀

handm
13. zář 2010

ale abyste neřekly, napíšu vám svou story z porodnice...😝
takže monitor ok, všechno je naprosto v pořádku...

pak poradna a nakonec už "riziková" doktorka.. tak prý, co s vámi - a já: cokoliv..
tak dr říká, ok, já budu hnusná 🙂 a udělala mi Hamiltona, že jsem málem skočila dolu z toho křesla...
😀😀😀 a prý mám tak krásný nález... hrdla zbytek a na dva prsty. tak jí říkám, že to takhle mám už tři neděle a skoro i déle... no, tak každopádně říkala, že bych mohla krvácet po tom Hamiltonu, tak zatím jedna kapka, tak nevím... a že bych měla porodit dnes nebo zítra a když ne, ve středu v 7,15 nástup na indukci...

madormi
13. zář 2010

štěká jen když někdo zvoní nebo někdo jde k nám, jinak ne, nadávám mu za to 🙂 ale nemůžem zmetka dostat z postele 🙂 a tebe prsa přestala bolet a pak zase začala? to bude dobrý uvidíš 😉

mari111
13. zář 2010

@handm no téda 😨 , tak aspoň že ti pomohla 😅 , tak já si myslím že dneska v noci jedeš 😉

madormi
13. zář 2010

handm teda malej nás napíná 🙂 takových krásných datumů už propásl 🙂

handm
13. zář 2010

@mari111 no uvidime, jestli pomohla, snad se to trochu rozjede... a když ne, aspon je termín, do kdy se čeká a pak už se mnou budou něco provádět...😝

handm
13. zář 2010

@madormi nooo, je to zvíře umanutý.. dělá si co chce...🙂

madormi
13. zář 2010

a co je to ten hmat hamiltonův?

maendy
13. zář 2010

tak holky hlásím KONEC ☹
Jak jsem napsala posl zprávu ucítila jsem mokro,a zjistila že silněji krvácím,ted jsem se vrátila z nemocnice,na UZV nic! Pan doktor co tam byl me rekl že je mu to líto,ale že nic nevidí a že to vypadá že jsem samovolně potratila....... 😢
Tak jsem ukecala že tam dnes nezustanu a nastupuju rano,udělaji mi jeste kontrolní UZV a pak asi na sál na revizi.... a příští týden se vrátím do práce...... ☹

Takže se opakuje lonský rok..... září opět revize... prý ještě mám počkat na zitrejsi verdikt primaře...ale už mě pobolívá podbřišek a kříže.... to znamená konec..... ted se s tím vyrovnám,věřím že to pujde rychle.... tentokrát tam nebylo ani nic vidět..... prostě to nemělo být.....

handm
13. zář 2010

@maendy kočko, moc mě to mrzííííííííí ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ sice je to slabá útěcha, ale snad nebudeš muset na revizi .... měla jsem to podobné loni v listopadu a hned po takovém samovolném potratu, či chemickém těhotenství, jsem otěhu a teď tady na ten uzlík čekám!!! věřím, že to bude u tebe stejně!!!! moc na tebe myslím, drž se!!!!!!!!

handm
13. zář 2010

@madormi má za úkol uvolnit vak blan. Provádí se při běžném vaginálním vyšetření, kdy lékař prstem odloupne vak blan v děložním hrdle. - jsem našla nějakou definici...
jinak ale prostě ti tam dole rukou šátrá a šátrá, že to cítíš skoro až v krku...😀😀😀😀

maendy
13. zář 2010

@handm děkuju za utěchu,jsem ráda že vás holky mám.....
a za jak dlouho jsi otěhu znovu?
já bych tu drbnu co to vykecala rodicum přítele zaškrtila.... ted zase oznamovat že je to v pr....
ale asi mě revize nemine...chcou to raději procistit aby tam nic nezustalo...... ☹

handm
13. zář 2010

@maendy já jsem právě otěhotněla hned ten následující cyklus po tom "chemickém" či sponntáním potratu...
na drbnu se vykasli, je to blbka a psala si, že jsou rodiče přítele v pohodě, tak to pochopí.. i když chápu, že je to naprd, že už to věděli...☹ špatný zprávy se neříkají lehce..☹ at to vyřídí přítel a nejlépe řekne, at se te na to neptají, jakoby nic nevěděli, že prostě vždycky jsou 3 měsíce rizikové atd.... at dělají jako by nic...
snad bude HCg klesat tak, abys na tu revizi nemusela, já byla ob den na testech, aby mi už revizi dělat nemuseli... !!! držím moc palce!!!

maendy
13. zář 2010

@handm mě brali ted hcg,prsa mě ještě bolí,ale hospitalizaci jsem odmítla....znají mě,jsme malá nemocnice...ví že jsem taky sestra.... tak me řekli at dojdu ráno na 8 na příjem a na UZV a krev a uvidí se
prý mě možná budou jen sledovat a pak se rozhodnou,ale pry tu revizi radeji udelaji... ach jo zase na sal a uspání... brrr snad už to bude naposledy

maendy
13. zář 2010

@handm pořád krvácím tak snad se to vypláchne samo...... 😒

maendy
13. zář 2010

Doufám že madormi bude mít štěstí.... moc ti beruško držím palečky.........a ne abys začala kvuli mě jančit že u tebe je to taky v p.... bud v klidu do další kontroly.....dávám ti to rozkazem!

handm
13. zář 2010

@maendy tak aspon ze tak.. sice to zní hrozně, ale má to nakonec i něco pozitivního v sobě.. ty uspávání a sály a revize jen člověka děsí...
já vím, že když jsem pak šla ke své dr, tak ona mi hlavně říkala - nebudeme tomu říkat ani těhotenství, budem prostě říkat, že se vám opozdila MS a nebudem se stresovat, že se něco nepovedlo... a docela i to pomohlo!!! prostě v hlavě si to naprogramovat a zkusit to tak přežít 🙂 a pak půjde i to těhulkování líp!!! určitě!!!🙂🙂🙂
moc ti to kočko přeju!!!!!!!!!!!

maendy
13. zář 2010

@handm děkuju... právě to mi řekl i muj dr,řekl zatím tomu nebudeme říkat těhotenství...budeme to sledovat.... možná proto mě to tak nebolí jako by mělo...sice mi ukapla slza...ale už to chci mít za sebou a chci se tulit k příteli.... ale mám strach...takže snaženíčko necháme až za dva měsíce....zatím se hodím dokupky.... a taky si musim zlepšit fyzičku 🙂

Už se moc těším až mě přítel vytahne na projíždku na motorce nebo si vyjedeme na kolech a bude nam zase dobře

farmarska
13. zář 2010

holky vy děsně kecáte, já si chvilku pobucala, taky mamku jsem tu měla a ted zase nestíhám vůbec dočítat a za chvílii se mi vrátí manža z práce. Jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že hlava je už skoro dobrá, že jen ještě když se ohnu dolů, nebo udělám nějakou prudší změnu pohybu, tak zabolí, ale jinak ok, 🙂 tak teda jestli todle opravdu byla ta migréna, tak teda fakt upřimnou soustrast, všem co na ní trpí, páč jako to je peklo 😔
holkýýý a musím se pochlubit, dorazil mi už domů před polednem ten domácí ultrazvuk a je to božííí 😵 😵 😵 hrozně jsem si oddychla, když jsem slyšela bít srdíčko 😵 😵 je to krásnej zvuk 😵 plno lidí by mne mělo za cvoka, ale já to miluju poslouchat, takže ultrazvukuju, tak co hodinu 😅 ale vy mne chápete co 😉 😎 🙂
Jsem fakt ráda, že jsem si ho pořídila 🙂
tak a ted vás jdu zkusit rychle dočíst 😉

farmarska
13. zář 2010

Musím reagovat postupně, jinak by se mi to hned vykouřilo z hlavy 😅
Wladí Šimonek je tááák krásňounkej 😵 😵 a už véélikej! 😨 a krásný věcičky jsi mu nakoupila 🙂
Sarlotko moooc hezkej kolotoč má tvoje malá 🙂 🙂
Mari tý brďo, záda takhle zloběj ☹ 😔 Tak snad se s tím bude dát něco dělat...
Hadm hemiltna, a jéje 😝 😝 ale zase ted už by to mohlo jít jak po másle 😕 😉

markee
13. zář 2010

ahojky holky,
jsem doma z brigádky, teď porcuju masíčka co jsem nakopila. Abych to měla připravené v mrazáku na příští použití.
Jinak koukám,že @handm je ještě v celku. No téda, Bobista si dává na čas 😅
@maendy, je mi to moc líto, opravdu moc. Ani nevíš jak s tebou soucítím ☹
@kopa, jojo může se brát HA v kuse. Doktor mi kdysi říkal,že prostě ženský to berou a pak jednou či dvakrát do roka odmenstruují a baští to dál. Mě MS fakt neba, dítě teď neplánujeme a dlouho nebudeme. Jestli někdy budu podruhé matka,tak už nejspíš jako stará ☹ Práci nemám a tak se to prostě vše prodlužuje. Ach jo. No prostě nemám mít jednoduchý život.
Tak a jdu zas pracovat.

farmarska
13. zář 2010

je hadm, ale moc hezky jsi mad toho hemiltna popsala 😉 to svejma slovama nemá chybu 😀

farmarska
13. zář 2010

☹ ☹ mendy ☹ ☹ ☹ tolik mne to mrzí srdíčko ☹ ☹ život je někdy děsně nespravedlivej 😔 😔

farmarska
13. zář 2010

mendy, ale jestli hodně kvácíš, to je dobře! To by fakt mohlo všechno odejít samo a tělo by se mohlo vyčistit i bez revize! Já to tak měla u druhého potratu, taky přišel samovolně, hnedka v začátku a tělo se pročistilo, doktor to po tom zkouknul ultrazvukem a říkal, že to je dobré, že jsem vevnitř ok. a jelikož jsem nebyla ani po zákroku a odešlo to takhle samo, tak mi říkal, že to můžeme brát jako běžnou menstruaci a tutíž nemusím dávat ani žádnou pauzu ve snažení 😉 🙂 ...tak snad alspon to se ti podaří, aby jsi nemusela na uspání a zvládlo to tělíčko samo 😔 Tolik moc bych ti to přála!

handm
13. zář 2010

@farmarska víš kolik mi to dalo práce😀 popsat to pěkně 😀😀😀
tak super, že tě kebulka už nebolí!!!! brácha s mamkou na to trpí, my s tátou naštěstí ne-e, ale vždycky mě hrozně bolí jen na ně koukam, když to maj... ☹ 😝
@markee kočko, drž se, třeba se práce najde!!!! a dítko jednou taky bdue, žádná stará nejsi, tak neházej flintu do žita!!!!

handm
13. zář 2010

@maendy tak to vypadá taky na rozumnýho dr!!! a ty snažilkuj jak se budeš cítit!!! hlavně aby ti bylo dobře!!🙂🙂🙂

farmarska
13. zář 2010

markee hele štěstí se musí jednou otočit a ty musíš najít dobrou práci a pak i to miminko bude 🙂

kopa
autor
13. zář 2010

@sarlotta Sarlott kolotoč je príma 🙂 Moc hezká barvička.
@petroska tak to máš hodné mimčo 😵 Hele to já ho budu rozmazlovat furt,my se o něj s manžou určitě budeme prát jod ho bude chovat... 😀

kopa
autor
13. zář 2010

@wlladka Jéé Wladi to je teploučkéé 😵 Vypadá jak medvídek 😀 Vůbec není vidět,že je nedonošenátko 😉 a ta bábovka nemá chybu 😉
@farmarska mě taky hlava občas bolí 😒 není to třeba změnou počasí?? 😅
@mari111 a co náká masáž na ty záda?nebo takové ty hřející kameny?? 😅 😅 je mi tě líto,že to tak bolí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru